سه شنبه ۰۵ بهمنساعت ۲۳:۵۰Jan 2022 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان برنامه و بودجه»

بازار نیوز   ۴۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز آمار ایران گفت:کاهش نرخ تورم در چهار ماه گذشته با توجه به اقدامات مثبتی بوده که در طراحی لایحه بودجه برنامه محور سال 1401 از سوی سازمان برنامه و بودجه انجام گرفته است.
شبستان   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس به بحث و تبادل نظر پیرامون اعتبارات حوزه فرهنگ با حضور سید مسعود میرکاظمی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه معاونت های مربوطه در محل سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: رئیس سازمان برنامه و بودجه از ما خواسته کمیته ای را تشکیل دهیم تا همراه با معاونت های سازمان برنامه و بودجه اعتبارات بخش فرهنگ به صورت دقیق تر مورد رسیدگی قرار گیرد.
شفقنا   ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا – سخنگوی دولت از دستور محمد مخبر معاون اول رییس جمهور به سازمان برنامه و بودجه برای تسویه پاداش های معوق بازیکنان تیم ملی فوتبال و تأمین هزینه های جشن صعود مقتدرانه به جام جهانی خبر داد. ...
بهادری جهرمی نوشت: معاون اول به سازمان برنامه و بودجه دستور داد پاداش معوق بازیکنان تیم ملی تسویه شود.
زومیت   ۶ ساعت پیش    
با همکاری مرکز ملی فضای مجازی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان برنامه و بودجه طرح حمایت از ساخت تلفن همراه بومی احیا می شود.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-رئیس مرکز آمار ایران با اشاره به کاهش نرخ تورم در چهار ماه گذشته،اظهار امیدواری کرد: این روند با توجه به اقدامات مثبتی که در طراحی لایحه بودجه برنامه محور سال 1401 از سوی سازمان برنامه و بودجه انجام گرفته است، با شدت بیشتری ادامه پیدا کند.
رئیس مرکز آمار ایران گفت:کاهش نرخ تورم در چهار ماه گذشته با توجه به اقدامات مثبتی بوده که در طراحی لایحه بودجه برنامه محور سال 1401 از سوی سازمان برنامه و بودجه انجام گرفته است.
راهبرد معاصر   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در پاسخ به سوال درباره مبلغ عیدی کارمندان دولت و زمان پرداخت آن، اظهار داشت: آیین نامه عیدی کارمندان دولت درحال تدوین است و هنوز از سوی سازمان برنامه و بودجه تقدیم هیئت دولت نشده است.
تحلیل بازار   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در حالیکه وام 200 میلیون تومانی مسکن روستایی چند روزی است به بانک های عامل ابلاغ شده اما سازمان برنامه و بودجه به دلیل صادر نکردن تضمین نامه پرداخت آن اجرایی نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در پاسخ به سوال خبرنگار فارس گفت: آیین نامه عیدی کارمندان دولت درحال تدوین است و هنوز از سوی سازمان برنامه و بودجه تقدیم هیئت دولت نشده است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس، نشست جزئیاتی از هم اندیشی امروز صبح تعدادی از نمایندگان با رئیس سازمان برنامه و بودجه را برای بررسی آثار و تبعات حذف ارز 4200 تومانی تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۶:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-جانشین سازمان برنامه وبودجه گفت: با راه اندازی مرکز نظارت راهبردی ارزیابی هوشمند اجرای برنامه ها در کشور عملیاتی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: پرداخت وام 200 میلیونی ساخت مسکن روستایی به تضمین نامه سازمان برنامه و بودجه نیاز دارد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
احمد نادری نماینده اصولگرای مجلس یازدهم گفت: اگر ارز ترجیحی حذف شود ما سال آینده باید شاهد شورش های اجتماعی بدتر از فاجعه بنزینی سال 98 باشیم. مردم فقیر و بینوا که اکنون درگیر بازی بقا شدند به کف خیابان خواهند آمد و فاجعه ای عظیم را رقم خواهند زد.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
در شرایط فعلی نمی توان اذعان کرد که بازار سرمایه فارغ از تصمیمات دولت یا حتی مجلس است اما می توان با دستورالعمل های مناسب شرایط را به نفع سهامداران تغییر داد.
فرارو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
فرارو- مقامات دولت و مجلس با این توجیه که افزایش حدود 20 تا 25 درصدی حقوق و دستمزد کارگران و کارمندان در سال آینده، باعث افزایش تورم و رشد بیشتر قیمت کالا ها می شود، قصد دارند، تنها 10 درصد میزان دستمرد ها را در سال آینده بالا ببرد. ...
ایانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
جلسه مشترک تشکل های بخش کشاورزی با رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان شرقی با حضور رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی و تشکل های بخش کشاورزی در محل سازمان برنامه و بودجه استان برگزار شد .
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۲۰    
رییس کل سازمان نظام پزشکی با اشاره به مشکلات پزشکان متخصص طرحی در مناطق دورافتاده و محروم و عدم تامین منابع مورد لزوم جهت ماندگاری پزشکان در این مناطق گفت: اگر می خواهیم کار جدی انجام دهیم، باید به صورت منطقی همه اضلاع اعم از مجلس، سازمان های بیمه گر، سازمان برنامه و بودجه و. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۷:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
ایلنا نوشت : نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: کسانی در سازمان برنامه و بودجه کشور نشسته اند که سال گذشته در همین مجلس سینه چاک وجود ارز ترجیحی بودند و اکنون با گذاشتن پوست خربزه زیر پای دولت انقلابی طرفدار دو آتیشه حذف ارز ترجیحی هستند.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۴:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادتهران: سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: مصوبه 10 بند ستاد اقتصادی دولت درباره بورس اجرایی خواهد شد و مقدمات کار در حالی پیگیری است. به گزارش اقتصادتهران و براساس اعلام سازمان برنامه و بودجه، ستاد اقتصادی دولت در جلسه 28 آذرماه مصوبه ای 10 بندی برای حمایت از بازار سرمایه داشت. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۲:۴۵    
در پی درج یادداشتی در شماره 6400 مورخ 26 دی روزنامه جوان با عنوان چگونه در عین داشتن منابع با کمبود منابع مواجه می شویم؟ سازمان برنامه و بودجه کشور در واکنش به آن با ارسال توضیحی خواستار درج جوابیه خود در روزنامه شد. ...
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: اگر رفع اصل 75 صورت بگیرد شورای نگهبان حتماً با طرح رتبه بندی معلمان موافقت خواهد کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۰:۱۶    
در جلسه هیات دولت برنامه ملی تقویت کسب و کار، معیشت مرزنشینان و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق مرزی تصویب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۹:۰۹    
ایرنا -یزد - علیرضا نعمتی رییس امور استان ها و توسعه منطقه ای سازمان برنامه و بودجه روزیکشنبه در مراسمی با قدردانی از خدمات سیدمجتی حسینی پور، مجید دهقانی زاده را به عنوان رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی یزد معرفی کرد. عکس:مسعودمیرجلیلی
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۹:۰۷   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش روز یکشنبه ایرنا، هیات وزیران در راستای کاهش پرداخت از جیب و حفاظت مالی مردم در مقابل هزینه های ارایه مراقبت های اورژانسی و تضمین دسترسی مردم، پیشنهاد مشترک وزارت بهداشت ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۹:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رحیم زارع، سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس اظهار داشت: برنامه دولت، حذف ارز ترجیحی است و ما در کمیسیون تلفیق جلسات متعددی را با دولت و با کارشناسان مختلف از مرکز پژوهش ها، دیوان محاسبات و اتاق های سه گانه گذاشته ایم و نظرات همه را اخذ کرده ایم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۸:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: درصد قابل توجهی از بودجه سال 1400 استان باوجود گذشت 10 ماه از سال هم چنان توسط سازمان برنامه و بودجه اختصاص داده نشده است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۷:۲۷   + ۴۸ سایت دیگر  
علی بهادری جهرمی در توئیتر نوشت: این تصمیم در جلسه هیئت دولت با پیشنهاد وزارت بهداشت و سازمان برنامه و بودجه انجام شد. کاهش پرداخت از جیب مردم در هزینه های مراقبت اورژانس و تضمین دسترسی همه به این مراقبت ها، از نتایج این مصوبه است.
ایثار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۷    
وضعیت اعتبارهای بنیاد شهید امور ایثارگران در سفر رئیس جمهور به لرستان در دیدار مدیرکل بنیاد با رئیس سازمان برنامه و بودجه استان بررسی شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
براساس اعلام سازمان برنامه و بودجه، ستاد اقتصادی دولت در جلسه 28 آذر ماه مصوبه ای 10 بندی برای حمایت از بازار سرمایه داشت. از این مصوبه 10 بندی فقط یک بند که در خصوص سوخت گاز و خوراک صنایع بود، نیاز به تغییراتی در لایحه بودجه 1401 و تصویب مجلس دارد و بقیه موارد از اختیارات دولت است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۱۴    
ایسنا/یزد معاون هماهنگی استان های معاونت توسعه منابع انسانی سازمان برنامه و بودجه کشور از اختصاص 66 هزار میلیارد تومان به صندوق های عدالت و پیشرفت استانها خبر داد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: تبصره 14 لایحه بودجه 1401که در رابطه با بخش هدفمندی یارانه ها است، بعد از ظهر امروز با حضور وزیر نفت و رییس سازمان برنامه و بودجه بررسی می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۳۷   + ۵۹ سایت دیگر  
مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه کشور از بررسی بسته 10 بندی حمایت از بورس، جهت آماده سازی برای اجرا خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه درحالی از اجرای مصوبات ستاد اقتصادی دولت درمورد بورس خبر داده است که این موضوع از ابتدا بر همگان مشخص بود و مشکلی که در این زمینه وجود داشت و همچنان پابرجاست این بود که برای قیمت گاز، سقفی تعیین نشده است!
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
یزد - معاون هماهنگی استان های معاونت توسعه منابع انسانی سازمان برنامه و بودجه از کاهش کسری بودجه به 301 هزار میلیارد تومان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه خواست با توجه به اینکه 11 ماه از ابتدای سال می گذرد نسبت به پرداخت حق مناطق جنگی به بازنشستگان اقدام کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان اینکه 500 هزار تن سیب در سردخانه های آذربایجان غربی انباشته شده است، از سازمان برنامه و بودجه خواست نسبت به پرداخت یارانه حمل و نقل هوایی محصولات کشاورزی برای جلوگیری از خسارت به کشاورزان و باغداران اقدام کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پزشکی گفت: بیمه ها و سازمان برنامه و بودجه باید برای حل مشکل کمبود پزشک در تخصص های زنان و اطفال به کمک وزارت بهداشت بیایند.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۷   + ۴۲ سایت دیگر  
به گزارش رویداد ایران به نقل از ایسنا، احمد نادری در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود بیان کرد: بخشی از سیاست ها توسط بازماندگان دموکرات و نئولیبرال دولت قبلی هم اکنون در دولت آقای رئیسی تئوریزه و اجرایی می شود ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کل سازمان نظام پزشکی با اشاره به مشکلات پزشکان متخصص طرحی در مناطق دورافتاده و محروم و عدم تامین منابع مورد لزوم جهت ماندگاری پزشکان در این مناطق، گفت: اگر می خواهیم کار جدی انجام دهیم، باید به صورت منطقی همه اضلاع اعم از مجلس، سازمان های بیمه گر، سازمان برنامه و بودجه و. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس با انتقاد از تکنوکرات و نئولیبرال های باقی مانده از دولت حسن روحانی در سازمان برنامه و بودجه گفت: این افراد به دنبال آن هستند که در ماجرای حذف ارز ترجیحی، پوست خربزه زیر پای دولت انقلابی قرار دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون هماهنگی استان های معاونت توسعه منابع انسانی سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه کسری بودجه به 301 هزار میلیارد تومان کاهش پیدا کرد، گفت: بودجه عمرانی کل کشور به 18 درصد افزایش یافت.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس امور حقوقی و مجلس سازمان برنامه و بودجه خواستار رسیدگی به درخواستِ کانون بازنشستگان شد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۵:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
داریوش بلدی عصر شنبه در دهمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان قم در سالن اجتماعات کرامت استانداری افزود: بر اساس تفاهمنامه با سازمان برنامه و بودجه و استانداری، احداث یک هزار واحد مسکونی در روستاها و شهرهای کوچک را با توجه به تسهیلاتی که در اختیار این بنیاد قرار گرفته است، دنبال می کنیم. ...
اقتصاد آنلاین / ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تحقیقات، آموزش و فناوری مجلس شورای اسلامی از مصوبه بودجه 125 هزار میلیارد ریال بودجه اجرای طرح رتبه بندی معلمان در سال 1401 در مجلس خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۶:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-رییس سازمان برنامه و بودجه در پیامی به مناسب سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) گفت: عصمت، طهارت، تقوی و فضائل دخت نبی مکرم اسلام (ص) همواره در طول تاریخ، سرمشق و الگویی بی نظیر برای زنان مؤمن است.
نقدینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۴:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
نقدینه - سید مسعود میرکاظمی در توییتی از موافقت این سازمان با اجرای مصوبه 10 بندی ستاد اقتصادی دولت برای حمایت از بورس خبر داد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۵    
جدول منتشر شده به معنای اعلام تعرفه سال آینده از سوی نظام پزشکی نیست، این موضوع کاری کارشناسی و پیشنهادی برای سازمان برنامه و بودجه نیست. تعرفه اعلامی نظام پزشکی به شورای عالی بیمه اعلام شده است که تصویب نشده است