چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۱۰:۲۳Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بوستان گفتگو»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۰:۵۸    
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه تهران در بوستان گفتگو با حضور اقشار مختلف مردم و علاقه مندان به گل و گیاه از 16 الی 22 اردیبهشت میزبان بازدید کنندگان و علاقه مندان است.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مادر تخصصی؛ حسین مهدی دوست، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی به همراه یوسف هاشمی، مشاور وی، از نوزدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه تهران واقع در بوستان گفتگو و غرفه واحد ها و سهامداران صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی در [...]
بصیر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه های امروز به رای محکومیت قطعی مدیران اسبق بانک مرکزی و ارسال لایحه نحوه برگزاری تجمعات و راهپیمایی ها از طرف دولت به مجلس پرداخته اند. رای محکومیت قطعی مدیران اسبق بانک مرکزی در دولت قبل ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته نوزدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه تهران در بوستان گفتگو با حضور شهردار پایتخت، رئیس شورای شهر تهران، سفرای کشور های شرکت کننده در این نمایشگاه و مدیران شهرداری تهران افتتاح شد. در این نمایشگاه 250 تولیدکننده داخلی و خارجی به معرفی و عرضه محصولات خود می پردازند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
در های نوزدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه در بوستان گفتگو به روی شهروندان باز شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
فروشگاههای زنجیره ای شهروند در نوزدهمین نمایشگاه گل و گیاه تهران با عرضه انواع نوشیدنی، ساندویچ سرد، چای، تنقلات و محصولات سلولزی در قالب فروشگاه های سیار به شهروندان و بازدیدکنندگان در بوستان گفتگو خدمات دهی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
هجدهمین نمایشگاه بانوان کارآفرین و سرپرستِ خانوار در بوستان گفتگو تهران آغاز به کار کرد و تا 22 اسفند ماه ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه زنان و تولیدات ملی از پنجشنبه یازدهم اسفند در بوستان گفتگو برپا می شود و تا 22 اسفند دایر خواهد بود.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل زنان و خانواده شهرداری تهران با اشاره به این که در مراکز کوثر به طور مستقیم برای 1450 زن سرپرست خانوار ظرفیت اشتغال ایجاد شده است، گفت: 174 زن زندانی رأی باز نیز در قالب فضاهای مشاوره و مددکاری قرار گرفتند به طوریکه که 70 نفر آنان در مراکز کوثر مشغول به کار هستند و حتی شماری از آنان بعد از ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مشاور امور زنان شهرداری تهران گفت: هجدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی از 11 تا 22 اسفندماه در بوستان گفتگو برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران گفت: 2 هزار و 600 نفر از زنان سرپرست خانوار محصولات خود را در نمایشگاه زنان و تولید ملی عرضه می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۸   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان شیلات ایران گفت: عرضه آبزیان از 18 تا 28 اسفند در بوستان ولایت واقع در جنوب تهران، بوستان گفتگو واقع در گیشا، مصلی بزرگ تهران، دریاچه خلیج فارس و بازارچه حکیمیه تهرانپارس با 10 تا 12 درصد تخفیف عرضه می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۵ - ۲۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
هفتمین نمایشگاه بین المللی خوراک دام، طیور و آبزیان (ایران فیداکسپو) از تاریخ 20 تا 22 دی ماه سال 1401 در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
هفتمین نمایشگاه فیداکسپو با شعار خوراک سالم، غذای سالم و انسان سالم در بوستان گفتگو برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
بزرگ ترین رویداد صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان کشور موسوم به Iran FeedExpo 2023 از تاریخ بیست تا بیست و دوم دی سال جاری در مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو تهران برگزار می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
هفتمین همایش و نمایشگاه بین المللی ایران فیداکسپو، با شعار خوراک سالم، غذای سالم، انسان سالم از 20 الی 22 دی ماه 1401 در محل بوستان گفتگو برگزار می گردد.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۴ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
علی پوری دبیر کمیته داوری مقالات و عضو شورای سیاستگزاری اولین رویداد مدیریت بحران ایران قوی1401گفت: این رویداد یک زیرساخت علمی و پویا جهت سیاستگذاری و اجرا در حوزه مدیریت بحران کشور می باشد که با تمرکز و تکیه بر رشد و توسعه دانش و فناوری در راستای ارتقای نظام مدیریت بحران کشور زیرساخت کلان و گسترده ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نمایشگاه و همایش ساختمان پایدار، نما و ایمنی از 9 الی 11 آذرماه در محل مجتمع نمایشگاهی بوستان گفتگو برگزار می شود.
سازمان مدیریت بحران   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
اولین رویداد مدیریت بحران ایران 1401 توسط سازمان مدیریت بحران کشور 3 الی 5 دی ماه 1401 در مرکز نمایشگاهی بوستان گفتگو تهران برگزاری می گردد، بیانیه فراخوان این رویداد به شرح ذیل می باشد .
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان زنجان گفت: بیستمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست با حضور مجموعه های دانش بنیان و خلاق در حوزه محیط زیست از 19 الی 22مهرماه در بوستان گفتگو تهران برگزار خواهد شد.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۰:۰۸    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان از تمامی صنایع و شرکت های فعال در حوزه محیط زیست و سازمان های مردم نهاد محیط زیستی استان همدان خواست در بیستمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست حضوری فعال داشته باشند. سیده مریم محمدی گفت: این نمایشگاه از 19 تا 22 مهر ماه در بوستان گفتگو تهران برگزار می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۷:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
هفدهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی تا هفدهم شهریور در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری ایران در بوستان گفتگو برپا شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
رادیوصبا با حضور در محل نمایشگاه توانمندی تولیدات بانوان در بوستان گفتگو به پوشش خبری این نمایشگان همراه برگزاری چالش گویندگی می پردازد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۰۰:۲۵    
زینب زینال زاده-روزنامه نگار هفدهمین نمایشگاه تولید ملی، توسط 4هزار و 652زن توانمند در بوستان گفتگو دایر شده است. برای عرضه دستاوردهای این بانوان 310غرفه در سالن های گلستان، پردیس، تهران، مهستان و 4چادر نمایشگاهی فضای بیرونی پیش بینی شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران در نشست خبری گفت: این نمایشگاه از 9 تا 18 شهریور در بوستان گفتگو برگزار می شود و هدف آن ارائه تولیدات بانوان است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۲:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران از برپایی نمایشگاه زنان و تولید ملی از 9 تا 18 شهریور در بوستان گفتگو خبر داد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۲:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران با اشاره به نمایشگاه توانمندی زنان گفت: این نمایشگاه از 9 تا 18 در بوستان گفتگو برگزار می شود و هدف آن ارائه تولیدات بانوان است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
محمد سرابی-روزنامه نگار فرصت های مختلفی برای فعالیت شرکت های خلاق، نوآور و دانش بنیان در تهران در حال شکل گیری است؛ چه آنکه از چندی پیش امکانی برای حضور چنین شرکت هایی در بوستان گفتگو به وجود آمد تا بتوانند در محیطی مناسب به فعالیت علمی و ارائه دستاوردهای خود بپردازند و چه آنکه قراردادهایی برای ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۸:۵۰    
همزمان با عید سعید غدیر خم ویژه برنامه جشن "همیشه امیر" در روز دوشنبه 27 تیر به همت مدیریت فرهنگی هنری منطقه دو با مشارکت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بوستان گفتگو برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۰۷:۳۵    
نمایشگاه سوغات شهرستان ها و معرفی جاذبه های خوراکی 16 استان کشور در بوستان گفتگو میزبان شهروندان است.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۰۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مهدی اسماعیل پور-روزنامه نگار پای دانش بنیان ها به حل مشکلات ترافیکی و آلودگی هوای تهران باز شده است و به زودی برای فعالیت در بوستان گفتگو و همچنین محلی در شرق پایتخت مستقر خواهند شد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۶:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، نخستین نشست از سلسله نشست های مدیران ارشد شهری با شرکت های دانش بنیان، خلاق و نوآور با موضوع " حمل ونقل هوشمند و ترافیک " با حضور مدیران ارشد شهری در حوزه حمل و نقل و مدیران عامل شرکت های دانش بنیان برگزار شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۳:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز تهران هوشمند گفت: سازمان فناوری های نوین و نوآور شهری در جهت مانع زدایی شرکت های دانش بنیان تلاش می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری در بوستان گفتگو شهرداری منطقه22 تهران مقدمات خواهر خواندگی این منطقه با شهر اروپایی بولزانو ایتالیا را فراهم کرد.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، خواستار همکاری نزدیک این کمیسیون با معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران شد. به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۲۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی های مدیریت شهری تهران در محل نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو در حال برگزاری است.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۱۲:۱۴    
نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی های مدیریت شهری تهران که تصاویری از تهران قدیم و مدرن امروزی را به معرض نمایش گذاشته است در بوستان گفتگو میزبان علاقمندان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
پانزده شهر و 5 سازمان بین المللی در نخستین نمایشگاه شهر های خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهر تهران، دستاورد ها و تولیدات خود را در بوستان گفتگو به نمایش گذاشتند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
زینب زینال زاده-روزنامه نگار بوستان گفتگو میزبان نمایندگانی از 15شهر دنیا و 5سازمان بین المللی و تعداد بسیار زیادی فعالان داخلی در حوزه مدیریت شهری است تا نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی های مدیریت شهری تهران1401 برپا شود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۲۳:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
مراسم افتتاح نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران با حضور شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری در بوستان گفتگو برگزار شد.
ثمره نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ثمره نیوز،صبح امروز،سیزدهم تیرماه،نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی های مدیریت شهری تهران در مراسمی با حضور وحیدی وزیر کشور،مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران،علیرضا زاکانی شهردار تهران،معاونین شهرداری و شهرداران مناطق 22 گانه شهر تهران ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران با حضور شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری امروز- دوشنبه- در محل نمایشگاهی بین المللی بوستان گفتگو افتتاح شد و غرفه های کلانشهرهای ایران مورد توجه سفرای سایر کشورها قرار گرفت.
مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه گفت: با وجود اینکه ما مدیران در مجموعه شهرداری فعالیت می کنیم اما گاها با بسیاری از اقدامات و توانمندی ها آشنا نیستیم. این نمایشگاه فرصتی برای آشنایی همگان با این توانمندی هاست.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی های مدیریت شهری تهران در مراسمی با حضور شهردار تهران و برخی سفیران در بوستان گفتگو آغاز به کار کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۶:۵۹    
تهران- ایرنا- مراسم افتتاحیه نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی های مدیریت شهری پیش از ظهر دوشنبه (13 تیر 1401) با حضور احمد وحیدی وزیر کشور، علیرضا زاکانی شهردار تهران و مهدی چمران رییس شورای اسلامی شهر تهران در بوستان گفتگو برگزار شد.
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۲:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری یکشنبه 12 تیر 1401 بازگشایی شد. این نمایشگاه از 12 تا 17 تیر در بوستان گفتگو میزبان بازدیدکنندگان است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۱۲:۴۷   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی های مدیریت شهری تهران در مراسمی با حضور شهردار تهران و برخی سفرا کار خود را در بوستان گفتگو آغاز کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۲۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
گردشگران از زبان راهنمایان تورها، واژه خواهرخوانده را زیاد می شنوند. چون شهرهای بسیاری در سراسر جهان با هم پیمان خواهرخواندگی دارند. پایتخت ایران هم خواهرخوانده های زیادی دارد که برخی اروپایی اند و تعدادی آسیایی، افریقایی و حتی امریکایی ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه13، محمد هادی علی احمدی، شهردارمنطقه با بیان اینکه نمایشگاه شهر های خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران با هدف معرفی فعالیت های مدیریت شهری تهران در راستای رسالت و ماموریت سازمانی از 12 تا 17 تیر ماه در مرکز نمایشگاه تخصصی شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو ...