یکشنبه ۱۲ تیرساعت ۱۲:۵۴Jul 2022 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پهپاد»

خبرگزاری تسنیم   ۷ دقیقه پیش    
یکی از تحلیلگران عراقی به اهداف تحرکات نظامی ترکیه در شمال این کشور اشاره کرد.
شیعه نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس گفته این منبع، پهپادهایی که حزب الله به این منطقه گسیل داشته، غیرمسلح بوده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
تحلیلگر مسایل نظامی در لبنان، تاکید کرد پرواز سه فروند پهپاد حزب الله به طرف میدان گازی کاریش، پیام قوی و قاطعانه ای برای رژیم صهیونیستی بود.
ایلنا   ۴ ساعت پیش    
منابع خبری از فعال شدن آژیرهای هشدار سفارت آمریکا در بغداد، در پی پرواز یک پهپاد ناشناس بر فراز منطقه سبز خبر دادند.
انتخاب   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
جنبش حزب الله لبنان درباره ادعای اسرائیل مبنی بر رهگیری پهپادهای این جنبش بیانیه ای صادر کرد و گفت که ماموریت شناسایی انجام شد. ارتش اسرائیل پیش از این اعلام کرده بود که سه پهپاد حزب الله را که به سوی سکوی گازی کاریش در شرق دریای مدیترانه در حال حرکت بوده اند، رهگیری کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
جنبش حزب الله لبنان در واکنش به ادعاهای رژیم صیهونیستی مبنی بر هدف قرار دادن سه پهپاد مقاومت، اعلام کرد که مأموریت پهپادی حزب الله با موفقیت انجام شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری عراق از فعال شدن صدای آژیرهای خطر در محوطه سفارت آمریکا در پایتخت عراق به دلیل پرواز یک فروند پهپاد ناشناس بر فراز منطقه سبز بغداد خبر دادند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، علیرضا تقوی نیا تحلیلگر در کانال تلگرامی تفسیرگر نوشت: رژیم صهیونیستی مدعی شده که 3 فروند پهپاد حزب الله بر فراز میدان گازی کاریش (مورد مناقشه با لبنان ) رهگیری و منهدم کرده است. انهدام این 3 پهپاد توسط موشک های ضدهوایی ناوچه ها و هواپیمای اف 16 اسرائیل انجام گرفته است . ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۰:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
منابع عراقی شامگاه شنبه از به صدا درآمدن آژیر خطر در سفارت آمریکا در بغداد درپی حضور یک پهپاد ناشناس در منطقه سبز خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
حزب الله لبنان در بیانیه ای اعلام کرد، سه پهپاد ما مأموریت خود را در منطقه مورد مناقشه میدان کاریش با موفقیت انجام داده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پرواز پهپاد ناشناس بر فراز منطقه سبز بغداد؛ موجب فعال شدن آژیر سفارت آمریکا در عراق شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
منابع عراقی شامگاه شنبه از به صدا درآمدن آژیر خطر در سفارت آمریکا در بغداد درپی حضور یک پهپاد ناشناس در منطقه سبز خبر دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۲ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد 3 پهپاد متعلق به حزب الله را سرنگون کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۳:۵۸    
منابع عراقی شامگاه شنبه از به صدا درآمدن آژیر خطر در سفارت آمریکا در بغداد درپی حضور یک پهپاد ناشناس در منطقه سبز خبر دادند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۳:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
آژیر های خطر سفارت ایالات متحده آمریکا در بغداد شامگاه امروز شنبه در منطقه سبز به صدا درآمد. یک منبع امنیتی به پایگاه خبری شفق نیوز گفت که پس از رصد یک پهپاد ناشناس در آسمان منطقه سبز در مرکز بغداد ، این آژیر ها به صدا در آمده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه ای تاکید کرد سه فروند پهپاد برای رساندن پیام خود ماموریت پرواز بر فراز میدان کاریش را به انجام رساندند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
پس از رصد یک پهپاد ناشناس در آسمان منطقه سبز بغداد، آژیرهای خطر سفارت ایالات متحده آمریکا در بغداد به صدا درآمد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۳:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مقاومت اسلامی لبنان شنبه شب با ارسال بیانیه ای ارسال سه پهپاد شناسایی به منطقه مورد اختلاف با رژیم صهیونیستی در دریای مدیترانه را تأیید کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
جنبش حزب الله لبنان شامگاه امروز شنبه تأکید کرد که سه پهپاد متعلق به این جنبش، مأموریت خود را در منطقه مورد مناقشه میدان کاریش با موفقیت انجام داده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کرد که سه پهپاد حزب الله را که به سوی سکوی گازی کاریش در شرق دریای مدیترانه در حرکت بوده اند، رهگیری کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- پهپادهای حزب الله در میدان گازی کاریش گشت زنی کردند و رسانه های صهیونیست شنبه شب مدعی شدند که ارتش این رژیم سه پهپاد حزب الله که به سوی سکوی گاز میدان کاریش در حرکت بودند، رهگیری کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۱:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی مدعی رهگیری 3 فروند پهپاد حزب الله شد که در حال پرواز به سمت سکوی گازی کاریش بودند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۱:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه شنبه مدعی شد که سه پهپاد حزب الله لبنان را که به سوی میدان گازی کاریش در حال حرکت بوده اند را سرنگون کرده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۱:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
ارتش اسرائیل معدی شد که سه پهپاد حزب الله را که به سوی سکوی گازی کاریش در حرکت بوده اند را سرنگون کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه شنبه مدعی شد که سه پهپاد حزب الله لبنان را که به سوی میدان گازی کاریش در حال حرکت بوده اند را سرنگون کرده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، وزارت دفاع روسیه امروز شنبه از سرنگونی یک فروند میگ 29 اوکراینی در منطقه یاوکینو توسط سامانه پدافند هوایی این کشور خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۲۰:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر کشور بحرین که به آمریکا سفر کرده است با وزیر امنیت داخلی این کشور دیدار و درباره همکاری های دوجانبه گفت وگو کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۹:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
رسانه های منطقه ای و بین المللی به ساخت شناور ردار گریز از سوی نیروی دریایی سپاه پاسداران ایران اشاره کرده و نوشتند، نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که معمولاً به قایق های تندرو و پهپاد مجهز است در حال نوین سازی خود است و به طور فزاینده ای در حال ساخت کشتی است.
پایگاه خبری تحلیلی حرا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۹:۲۸    
رسانه های صهیونیستی در ادامه اعتراف تل آویو به شکست مقابل پهپاد نفوذی حزب الله لبنان درباره توانمندی های روزافزون این جنبش مقاومت و دست های پر آن در نبرد آتی، هشدار می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۷:۰۵    
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد دو جنگنده سوخو-25 نیروی هوایی اوکراین و 11 پهپاد این کشور سرنگون و پالایشگاه نفت لیسیچانسک، و معدن ماتروسکایا نیز تصرف شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۱۱:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد البرز گفت: آموزش سم پاشی کشاورزی با پهپاد برای فرزندان مددجوی موردحمایت 13 استان باهدف آموزش و اشتغال زایی در البرز برگزار شد.
ندای گیلان   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۹:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بسیج علمی و فناوری سپاه قدس گیلان با اشاره به ساخت پهپاد سم پاش، گفت: این پهپاد اتوماتیک بوده و گنجایش 17 لیتر سم را دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد دو جنگنده سوخو-25 نیروی هوایی اوکراین و 11 پهپاد این کشور سرنگون و پالایشگاه نفت لیسیچانسک، و معدن ماتروسکایا نیز تصرف شده است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۱ - ۰۰:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
رهبر جنبش انصارالله یمن، در دیدار با سران و مردم استان حجه یمن ضمن تأکید بر لزوم همکاری در سطوح امنیتی برای مقابله با دشمن، از پیشرفت چشمگیر در زمینه ساخت تسلیحات نظامی به ویژه موشک و پهپاد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۶:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد از آغاز عملیات نظامی در اوکراین، 226 هواپیما و یک هزار و 411 پهپاد اوکراین منهدم شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
وزیر دفاع اوکراین از خرید تعداد زیادی پهپاد بیرقدار ترکیه خبر داد و گفت: همه ظرفیت کارخانه تولید این پهپاد برای ما صرف می شود.
ایستگاه آی تی   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۰۹:۳۷    
پس از چندین بار درز و شایعات، DJI رسماً پهپاد کاملا جدید DJI Mini 3 Pro را معرفی کرد. کوچک ترین و سبک ترین پهپاد این شرکت تا به حال بروزرسانی های بزرگی را دریافت کرده است، از جمله دوربین چرخشی که برای تأثیرگذاران رسانه های اجتماعی مناسب است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۱۰ - ۰۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
علی القحوم عضو دفتر سیاسی انصار الله یمن در توئیتی نوشت: گریه ها و ناله های عربستان و امارات نشان از نگرانی و وحشت آنان از موشک های بالستیک و پهپاد های یمن است مردم یمن، همیشه آزاد و مستقل خواهند بود
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۵:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه از انهدام جنگنده ها، پهپاد و سامانه های ضدهوایی و پرتاب چندگانه راکت ارتش اوکراین خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۳:۱۱    
سایت وزارت دفاع ترکیه اعلام کرد که پاکستان اولین کشور وارد کننده پهپاد آکینجی در سال آینده میلادی خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
اسپیس ایکس یک ماهواره مخابراتی تجاری را همراه یک موشک به فضا فرستاد. بوستر این موشک پس از انجام عملیات روی پهپاد کشتی این شرکت فرود آمد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۱:۴۹   + ۹۹ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه درهم شکستن اراده و اقتدار دشمن در توقیف کشتی استنا ایمپرو انگلیسی، انهدام پهپاد متجاوز راهبردی جاسوسی آمریکا، دستگیری تفنگداران آمریکایی، حمله موشکی به پایگاه آمریکایی عین الاسد و برخی اقدامات دیگر را از نقش آفرینی های غرور انگیز سپاه در برابر دشمن توصیف کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سیدقاسم عمادی فعال بخش کشاورزی مازندران است که توانست با بهره گیری از تکنولوژی زمینه افزایش بهره وری را برای خود و سایر کشاورزان منطقه فراهم کند وی می گوید؛ باورهای قدیمی و اشتباهات در ذهن کشاورزان ممکن است تاثیر بگذارد ولی باید بگویم انجام عملیات سم پاشی با پهپاد کاملا اتوماتیک و براساس نقشه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۶:۱۶   + ۴۱ سایت دیگر  
یکی از پهپادهای سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بین 50 تا 70 هزار هکتار از اراضی را در یک سورتی پرواز (از ساعت 10 صبح تا 15) به صورت اتوپایلوت و با درصد خطای پنج سانتی متری عکسبرداری هوایی می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۵:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از تلاش های تل آویو برای استقرار رادارها و سامانه های ضد پهپاد در کشورهای عربی منطقه خبر می دهند.
ابوحمزه الیمنی، رهبر و استراتژیست گروه افراطی حُراس الدین همسو با القاعده در حالی که با موتورش به تنهایی در شهر ادلب، در حال تردد بوده هدف پهپاد های آمریکایی قرار گرفته و جان داده است.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۰۸    
پرواز پهپادها ممکن است تحت کنترل از راه دور توسط یک اپراتور انسانی، یا با درجات مختلفی از خودمختاری، مانند کمک توسط خلبان خودکار (autopilot)، تا هواپیماهای کاملاً خودمختار که هیچ شرطی برای مداخله انسانی ندارند، انجام شود.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر حفظ نباتات جهاد کشاورزی مازندران از مبارزه شیمیایی با علف های هرز، آفات و بیماری ها در 133 هزار و 433 هکتار مزارع گندم استان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۰۵:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: بخش های زیرمجموعه سازمان صنایع هوایی در سال های گذشته اقدامات رو به رشدی در تعمیرات هواپیماهای نظامی و تجاری، تقویت ناوگان بالگردی جمهوری اسلامی و همچنین طراحی و ساخت انواع پهپاد و هواپیماهای سبک، آموزشی و جنگنده انجام داده است.