یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۲۳:۲۱Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هیات وزیران»

بورس نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شرکت ملی گاز ایران و شرکت مبین انرژی علیرغم مصوبه هیات وزیران مبنی بر تغییر نحوه نرخ گاز خوراک و اصلاح تصویب نامه هیات وزیران کماکان صورت حساب ها را با مبالغ غیر واقعی و غیر قانونی 70 هزار ریال ارسال می کند.
دولت   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
با تصویب طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی لاوان از سوی هیات وزیران و ابلاغ آن از جانب معاون اول رئیس جمهوری، تنوع بخشی فعالیت ها و توسعه صنایع با ارزش افزوده و تولیدات با فناوری پیشرفته (های تک) فراهم می شود.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، بدینوسیله از نمایندگان سازمانهای مردم نهاد دارای پروانه فعالیت از فرمانداری دعوت بعمل میآید به منظور ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه انتخابات مطابق زمان بندی و ترتیبات زیر به دبیرخانه تشکلهای مردم نهاد شهرستان مراجعه نمایند. ...
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
در راستای اجرای مواد 9 و 13 تصویب نامه شماره 67735/ت 1305 مورخ 95/0606 هیات وزیران (موضوع آئین نامه تشکلهای مردم نهاد دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت از تشکلهای مردم نهاد شهرستان تهران طی روز دوشنبه مورخ 1402/08/29 در محل فرمانداری راس ساعت 14 برگزار خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مهر : رئیس سازمان توسعه و تجارت از ترخیص کشنده های وارداتی مانده در گمرک طی دو هفته آینده خبر داد. مهدی ضیغمی گفت: با توجه به مصوبه هیات وزیران کشنده هایی که وارد گمرک شده و قبض دارند، مجوز ثبت سفارش آنها داده شده است، به نحوی که کار ترخیص این کشنده ها طی دو هفته آینده انجام خواهد شد ...
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۲۸    
وزیر کشور در نامه ای به استاندار بوشهر، مصوبه هیات وزیران مبنی بر تبدیل روستای شیرینو بخش سیراف شهرستان کنگان را ابلاغ کرد.
صدای زرند   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: در راستای حمایت از مردم ساکن در استان های کمتربرخوردار و اقشار دهک های پایین و محرومانی که در این استان ها سکونت دارند، هیات وزیران با مصوبه ای برای ارائه تسهیلات قرض الحسنه به خانواده هایی که به گاز لوله کشی دسترسی ندارند موافقت کرد تا شبکه گاز داخلی منازل خود را ایجاد کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: وزارت صمت در راستای تحقق مصوبه هیات وزیران اقدام به تسهیل ثبت سفارش وارکنندگان کشنده هایی می کنند که واردات خود را تا قبل از مصوبه هیات اخیر هیات وزیران انجام داده اند.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۱    
اعضای هیأت دولت سیزدهم امروز در حاشیه نشست هیات وزیران با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات آن ها پاسخ داده و از مسائل روز کشور سخن گفتند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز هیات وزیران با حضور در در حیاط دولت به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۰    
بهادری جهرمی گفت: مصوباتی در جلسه امروز هیات وزیران به تصویب رسید که مبتنی بر آن روند انتخابات برای نامزدان عادلانه طی می شود و امکانات عمومی به صورت مساوی و عادلانه در اختیار نامزدها قرار می گیرد.
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۴   + ۳۲ سایت دیگر  
شهردار تهران درباره اظهارات رئیس سابق شورای شهر تهران مبنی بر اینکه ساخت تراموا، 20 میلیون دلار هزینه دارد و بی فایده و شهرداری تهران به دنبال کارنامه سازی است، گفت: جز خنده نمی شود کاری کرد! من آن مصاحبه را دیدم، نه عدد می دانستند و نه چیز دیگری، با حدس و گمان حرف زده بودند ...
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: وزارت صمت در راستای تحقق مصوبه هیات وزیران اقدام به تسهیل ثبت سفارش وارکنندگان کشنده هایی می کنند که واردات خود را تا قبل از مصوبه هیات اخیر هیات وزیران انجام داده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۴۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، گفت: وزارت صمت در راستای تحقق مصوبه هیات وزیران اقدام به تسهیل ثبت سفارش وارکنندگان کشنده هایی می کنند که واردات خود را تا قبل از مصوبه هیات اخیر هیات وزیران انجام داده اند.
برترین ها / جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۰:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس گفت: به دولت اجازه دادیم که به جای اینکه بنزین را به خودرو بدهد این امکان را داشته باشد تا این سهمیه را به سرپرست خانوار یا به افراد واریز کند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: هیات وزیران بابت تسویه بابت بدهی 70 هزار میلیارد تومانی دولت به سازمان تامین اجتماعی، واگذاری 17 درصد سهام شرکت کشتیرانی و دو پالایشگاه را تصویب کرد.
مدار اقتصادی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
هیات وزیران به استناد اصل 138 قانون اساسی و در اجرای جز 1 بند د تبصره 19 ماده واحده قانون بودجه 1402 تصویب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور با بیان اینکه این دولت منابع دولتی برای ایاب و ذهاب دانش آموزان استثنایی در قانون بودجه سال 1402 در نظر گرفته است گفت ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
بااین حال محمد دهقان، معاون حقوقی رئیس جمهور در حاشیه برگزاری جلسه هیات دولت، در پاسخ به سؤال خبرنگار جام جم درباره اهانت و ایجاد جو روانی علیه تیم ایرانی در نیویورک و برنامه استرداد منافقین به کشور گفت: در حال حاضر 105پرونده از منافقین آماده صدور رأی در دادگاه است ...
ثلاث   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
استانداری بوشهر / فرمانداری کنگان اطلاعیه برگزاری دومین دوره انتخابات شورای توسعه و حمایت در سه سطح شهرستان ،استان و کشور استان بوشهر / شهرستان کنگان در راستای اجرای ماده “شش” تصویب نامه شماره 67735/ت مورخ 6/6/95 هیات وزیران (موضوع آئین نامه اجرایی تاسیس و فعالیت سازمانهای مردم نهاد) ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز هیات وزیران با حضور در در حیاط دولت به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.
شهردار تهران گفت: واحدهای 25 متری ایده بدی است که مورد تایید شهرداری تهران نیست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۴۶ سایت دیگر  
جلسه هیات وزیران صبح امروز (چهارشنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار و ضمن ارائه گزارشی از روند مثبت رشد اقتصادی در سال جاری، بر هزینه کرد منابع آزاد شده در راستای مهار تورم و رشد تولید تأکید شد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۷   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، سخنگوی دولت در تشریح مصوبات هیات وزیران، از تصویب طرح تشویقی دولت در حوزه فرهنگی و گردشگری خبر داد و گفت: هزینه هایی که نهادهای دولتی و عمومی و یا حتی اشخاص خصوصی در حوزه ساخت اماکن فرهنگی، هنری و گردشگری انجام می دهند به عنوان هزینه قابل قبول مالیاتی محسوب می شود. ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۸   + ۴۷ سایت دیگر  
از موضوع پول های انتقالی از کره جنوبی تا بحث قیمت نان در مناطق مختلف، اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) 29 شهریور ماه 1402 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۵۴   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: در امتداد سفر های استانی رئیس جمهور و مرحله دوم بازدید های میدانی و نظارت های رئیس جمهور نسبت به عملکرد وزارتخانه ها و دستگاه ها، حضور استانداران برای ارائه گزارش پیشرفت تحقق شعار های دولت و مصوبات سفر های استانی از هفته گذشته در جلسات هیات وزیران آغاز شده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، معاون اول رئیس جمهوری در نامه ای خطاب به وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان محیط زیست، سازمان ملی استاندارد و سازمان برنامه و بودجه ...
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۶    
تهران- ایرنا- سخنگوی دولت گفت: در امتداد سفرهای استانی رئیس جمهور و مرحله دوم بازدیدهای میدانی و نظارت های رئیس جمهور نسبت به عملکرد وزارتخانه ها و دستگاه ها، حضور استانداران برای ارائه گزارش پیشرفت تحقق شعارهای دولت و مصوبات سفرهای استانی از هفته گذشته در جلسات هیات وزیران آغاز شده است. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: در امتداد سفرهای استانی رئیس جمهور و مرحله دوم بازدیدهای میدانی و نظارت های رئیس جمهور نسبت به عملکرد وزارتخانه ها و دستگاه ها، حضور استانداران برای ارائه گزارش پیشرفت تحقق شعارهای دولت و مصوبات سفرهای استانی از هفته گذشته در جلسات هیات وزیران آغاز شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: در امتداد سفر های استانی رئیس جمهور و مرحله دوم بازدید های میدانی و نظارت های رئیس جمهور نسبت به عملکرد وزارتخانه ها و دستگاه ها، حضور استانداران برای ارائه گزارش پیشرفت تحقق شعار های دولت و مصوبات سفر های استانی از هفته گذشته در جلسات هیات وزیران آغاز شده است.
برترین ها / ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
عراق در مرز با سوریه به منظور جلوگیری از عبور تروریست ها یک دیوار بتنی به طول 50 کیلومتر و با اعتبار افزون بر 15 میلیارد دینار عراقی می سازد.
اندیشه کیش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۲    
در تصویر این خبر، متن تصویبنامه مصوب جلسه مورخ 1402/05/25 هیات وزیران درخصوص تعیین محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان به عنوان نماینده ویژه رییس جمهور در امور اجرایی این استان به استناد اصل 127 قانون اساسی را مشاهده می کنید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۳۵    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 140 میلیارد تومان اعتبار برای جبران خشکسالی کشاورزان حوزه سیستان در هیات وزیران به تصویب رسید.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 140 میلیارد تومان اعتبار برای جبران خشکسالی کشاورزان حوزه سیستان در هیات وزیران به تصویب رسید.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت با انتقاد از اینکه اینکه تعرفه های غیرواقعی و بیمه های ناکارآمد نظام سلامت را با چالش های جدی روبرو می کند، گفت: شورای عالی بیمه ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، حسن عابدینی در ارزیابی خود از تمجید رهبر انقلاب از دولت سیزدهم گفت: رهبر انقلاب اسلامی براساس سنت پیشین معمولاً در هفته دولت با رئیس جمهور و هیات وزیران دیدار می کند و امسال هم دیداری با آیت الله رئیسی و اعضای هیات دولت داشتند ...
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اول فارس ، محمد هادی ایمانیه در ششمین جلسه شورای اداری استان به سفر قریب الوقوع رئیس جمهور و هیات وزیران به استان فارس خبر داد و افزود: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و جلسات متعددی که در تهران برگزار شده ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
مدت اعتبار گذرنامه های افراد بالای 15 سال ده ساله شد. به گزارش مهر، بهادری جهرمی سخنگوی دولت گفت: بنا بر پیشنهاد وزارت کشور و تصویب هیات وزیران مدت اعتبار گذرنامه ها برای افراد بالای 15 سال از 5 سال به 10 سال افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بهادری جهرمی نوشت: هیات وزیران اختیارات ویژه ای را برای استاندار سیستان و بلوچستان تصویب و ایشان نماینده ویژه رئیس جمهور در خصوص مسائل استان شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: به منظور افزایش اختیارات استاندار سیستان و بلوچستان جهت تسریع در حل مشکلات مردم، هیات وزیران اختیارات ویژه ای را برای استاندار سیستان و بلوچستان تصویب و وی نماینده ویژه رئیس جمهور در خصوص مسائل استان شد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۴:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
محمدهادی ایمانیه استاندار فارس در شورای اداری استان، بر لزوم ارتباط موثر و مستمر با رسانه تاکید کرد و گفت: جلسات و هماهنگی های متعددی برای سفر دوم ریاست محترم جمهور و هیات وزیران به فارس انجام شده است که نشان دهنده رشد سه برابری اعتبارات استان نسبت به سفر اول دکتر رئیسی به فارس است.
میهن نوین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش میهن نوین از واکنش به اخراج اساتید از دانشگاه ها تا منتفی بودن جنگ در منطقه، اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) 22 شهریور ماه 1402 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند. وزیر نفت: گازهای مشعل تا پایان دولت جمع آوری می شود وزیر نفت [...]
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، گفت: مجلس با بهره مندی از نظرات کارشناسی اقدام به تصویب شفافیت قوای سه گانه و دستگاه های اجرایی و سایر نهادها کرد، بنابراین رد این مهم از سوی هیات عالی نظارت برای مردم و مجلس قابل قبول نیست.
دولت بهار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: بنا بر پیشنهاد وزارت کشور و تصویب هیات وزیران مدت اعتبار گذرنامه ها برای افراد بالای 15 سال از 5 سال به 10 سال افزایش می یابد.
اقتصاد آنلاین / اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۲۸   + ۵۳ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: هیئت دولت مصوب کرد مدت اعتبار گذرنامه افراد بالای 15 سال از 5 سال به 10 سال افزایش پیدا کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
بهادری جهرمی گفت: به پیشنهاد وزارت کشور و تصویب هیات وزیران برای کاهش هزینه های سفر خارج از کشور مدت اعتبار گذرنامه از پنج سال به 10 سال افزایش می یابد.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۴:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: به پیشنهاد وزارت کشور و تصویب هیات وزیران برای کاهش هزینه های سفر خارج از کشور مدت اعتبار گذرنامه از پنج سال به 10 سال افزایش می یابد.