دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۴:۵۰Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشاور وزیر امور اقتصادی»

آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۲۳    
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در حال تکمیل سندی فراتر از اسناد فعلی در حوزه مالیات هستیم تا زنجیره مالیاتی کشور از ابتدا تا انتها تکمیل شود.
برترین ها / فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۸:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مشاور وزیر اقتصاد از کاهش سهمیه آرد یک چهارم نانوایی ها، خبر داد و گفت: 75 درصد نانوایی ها سراسر کشور با عدم تغییر یا افزایش سهیمه آرد مواجه شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۴   + ۶۹ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در برنامه میز اقتصاد گفت: با توجه به سهمیه شناور نانوایی ها یک چهارم نانوایی ها سهمیه آردشان کاهش یافته است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: تعداد کارتخوان های هوشمند آرد و نان در کشور به 100 هزار دستگاه رسید.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در گام سوم از فاز دوم طرح هوشمندسازی یارانه آرد ونان، نرم افزاری به مردم معرفی خواهد شد تا با استفاده از آن، پرداخت کمک هزینه و اختصاص آرد یارانه ای به نانوایی ها متناسب با میزان رضایت مصرف کننده از پخت نان انجام شود. ...
چهارمین جلسه کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان با حضور مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی، مدیرکل اموراقتصادی و دارایی آذربایجان غربی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مدیران استانی و اتحادیه نانوایان مرکز استان در محل سالن جلسات شهید سلیمانی استانداری آذربایجان غربی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در امور هوشمندسازی یارانه آرد با تأکید بر اینکه افزایش قیمت خرید تضمینی گندم، قیمت نان را گران نمی کند، جزئیات حمایت از اقتصاد نانوایی ها بدون گران کردن نان را تشریح کرد و گفت: برنامه ریزی کرده ایم تا امکان ثبت نظر مردم درباره نانوایی ها فراهم شود.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در رابطه با مراحل طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان و مزایای آن توضیحاتی ارائه داد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در رابطه با فرآیند های عملیات توثیق سهام و اوراق با استفاده از سامانه ستاره توضیحاتی ارائه داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۳:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
حمیدرضا فولادگر در گفت و گو با ایران اکونومیست به نقش بازار سرمایه در تحقق شعار مهار تورم و رشد تولید اشاره کرد و افزود: نقش بازار سرمایه در تحقق رشد تولید این است که هر چقدر به جلو پیش می رویم، باید شاهد اقبال بیشتر و البته نوسانات منطقی در این بازار باشم به گونه که بازار سرمایه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۴   + ۲۸ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: اثربخشی مرحله جدید طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان محرز شده است و آن انحراف روزانه 5هزارتنی آرد از شبکه نانوایی ها در این مرحله کاهش پیدا کرده است که گزارشش را به زودی منتشر خواهیم کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی درمان پنج ناترازی را لازمه مهار تورم دانست و گفت بدون واگذاری امور به مردم و بخش خصوصی امکان رشد تولید وجود ندارد، رشد تولید نیازمند اعتماد به بخش خصوصی و جلب سرمایه عمومی و مردم است. ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۲۱:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: بررسی ها نشان می دهد روزانه بیش از نه و نیم میلیون تراکنش خرید نان در روز اتفاق می افتد و بیش از 120 میلیون قرص نان به مردم فروخته می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۶:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی با تأکید بر اینکه در مرحله دوم اجرای طرح هوشمند سازی یارانه آرد و نان به هیچ وجه آزادسازی قیمت نان اتفاق نخواهد افتاد گفت: در مرحله دوم طرح، نظراتی که مردم درباره عملکرد نانوایان و کیفیت پخت نان ثبت می کنند ...
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۷:۴۴   + ۲۴ سایت دیگر  
هم زمان با دهه مبارک فجر دهمین یادواره شهدای بانک صادرات ایران با حضور جمعی از مدیران عالی، کارکنان ایثارگر و خانواده 90 شهید این بانک از سراسر کشور، در مشهد مقدس برگزار شد ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۵:۰۱   + ۵۰ سایت دیگر  
این مراسم به همت حوزه مقاومت بسیج شهدای بانک صادرات ایران و با حضور حجت الاسلام لطف الله ثقفی، مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در امور ایثارگران؛ یاسر مرادی، رئیس هیات مدیره؛ منصور شیخ الاسلامی، مدیرامور حوزه مدیریت و ارتباطات؛ محمدباقر عباسی نژاد، مدیرامور بازرسی بانک صادرات ایران و محسن دباغ ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۲:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: در سال 1402 نیز برنامه ای برای آزادسازی قیمت نان و محدودیت خرید وجود ندارد.
حیات   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۲:۴۸    
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: افزایش دو برابری کمک هزینه 15 درصدی پرداختی به نانوایان هم در مرحله دوم خبر است و تلاش می شود تا خلاء درآمدی نانوا با وضعیت بهتری جبران شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۲:۰۸   + ۵۹ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: افزایش دو برابری کمک هزینه 15 درصدی پرداختی به نانوایان هم در مرحله دوم خبر است و تلاش می شود تا خلاء درآمدی نانوا با وضعیت بهتری جبران شود.
سلام نو / سیتنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۰۹:۳۰   + ۳۰ سایت دیگر  
به گفته محمد جلال مشاور وزیر اقتصاد، در فاز دوم طرح هوشمندسازی یارانه آرد کمک هزینه دولت به نانوایی ها از 15 درصد به حدود 30 درصد افزایش خواهد یافت و یارانه نان در سال 1402 به 105 هزار میلیارد تومان خواهد رسید.
مازند اصناف   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۹:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در مرحله دوم طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان، محدودیت تولید نان به دلیل محدودیت سهمیه برای نانوایان برداشته می شود و جبران کمک هزینه نانوایان افزایش دوبرابری خواهد داشت.
شادا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۱۷   + ۵۰ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در مرحله دوم طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان در نظر گرفته شده؛ محدودیت تولید نان به دلیل محدودیت سهمیه برای نانوایان برداشته می شود ...
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، محمد جلال مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی، در برنامه نمودار به جزئیات فاز دوم طرح هوشمند سازی توزیع آرد و نان پرداخت و گفت ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
برنامه نمودار شنبه 8 بهمن ماه با حضور دکتر محمد جلال، مجری طرح نان و مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی، از اعلام زمان مرحله دوم هوشمند سازی نان و قیمت نان می گوید. ...
عصر خودرو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۴    
عصر خودرو- مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: ایجاد شفافیت در بازار خودرو و حذف رانت ها، کار بسیار دشواری است؛ زیرا اخیراً حتی اعتراض هایی در خصوص عرضه خودرو در بورس کالا شکل گرفته، ولی دولت در برابر این اعتراض ها و مخالفت ها ایستادگی می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه فاز دوم مدیریت هوشمند آرد و نان به صورت گام به گام از بهمن آغاز می شود، گفت: قیمت نان افزایش نمی یابد، در این مرحله تلاش داریم با حاکمیت داده ها میزان انحراف در توزیع آرد و نان را به حداقل برسانیم.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۶:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه فاز دوم مدیریت هوشمند آرد و نان به صورت گام به گام از بهمن آغاز می شود، گفت: قیمت نان افزایش نمی یابد، در این مرحله تلاش داریم با حاکمیت داده ها میزان انحراف در توزیع آرد و نان را به حداقل برسانیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۱۶   + ۳۶ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه فاز دوم مدیریت هوشمند آرد و نان به صورت گام به گام از بهمن آغاز می شود، گفت: قیمت نان افزایش نمی یابد، در این مرحله تلاش داریم با حاکمیت داده ها میزان انحراف در توزیع آرد و نان را به حداقل برسانیم.
برترین ها / سیتنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۲۱:۰۷   + ۳۳ سایت دیگر  
مشاور وزیر اقتصاد گفت: در مرحله دوم طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان، افزایش قیمت نان نخواهیم داشت و محدودیت هم در تعداد خرید نان ایجاد نمی شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: با اجرای مرحله دوم طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان، قیمت نان تغییری نمی کند، همچنین کمک هزینه نانوایان از 15 درصد به 35 درصد افزایش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: با اجرای مرحله دوم طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان از عرضه خارج از شبکه آرد جلوگیری می شود.
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: رصد داده های کارتخوان های هوشمند در نانوایی ها نشان می دهد روزانه 5 هزار تن آرد یعنی چیزی حدود 50 میلیون قرص نان لواش در نانوایی ها گم می شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۹:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
محمد جلال مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرده که رصد داده های کارتخوان های هوشمند در نانوایی ها نشان می دهد روزانه 5 هزار تن آرد یعنی چیزی حدود 50 میلیون قرص نان لواش در نانوایی ها گم می شود.
با مردم   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
محمد جلال مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: رصد داده های کارتخوان های هوشمند در نانوایی ها نشان می دهد روزانه 5 هزار تن آرد یعنی چیزی حدود 50 میلیون قرص نان لواش در نانوایی ها گم می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: رصد داده های کارتخوان های هوشمند در نانوایی ها نشان می دهد روزانه 5 هزار تن آرد یعنی چیزی حدود 50 میلیون قرص نان لواش در نانوایی ها گم می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۱۳:۰۹   + ۶۳ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: رصد داده های کارتخوان های هوشمند در نانوایی ها نشان می دهد روزانه 5 هزار تن آرد یعنی چیزی حدود 50 میلیون قرص نان لواش در نانوایی ها گم می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۶:۲۷    
محمد جلال، مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: قیمت نان به نسبت تورم هر سال افزایش پیدا می کند اما جهانی سازی قیمت مد نظر دولت نبوده و نیست.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۰۷ - ۱۱:۳۰   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از سازمان بورس و اوراق بهادار، وحید شقاقی شهری در رابطه با تاثیر افزایش سود بانکی بر بازار سرمایه، اظهار کرد: طی سال های اخیر شورای پول و اعتبار به منظور کنترل نرخ تورم در کشور، اقداماتی را نظیر افزایش نرخ سود سپرده بانکی انجام داده؛ اما نه تنها این اقدامات تاثیری نداشته ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۰ - ۱۴:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: هیچ محدودیتی در فاز دوم طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان برای فروش نان به اتباع خارجی در نظر گرفته نشده است .
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در مورد امکان استفاده کارت بانکی نانوا برای اتباع یا افرادی که کارت بانکی برای خرید نان ندارند گفت: قرار است استفاده از کارت بانکی نانوا طی فرآیندی به نانوایان آموزش داده شود ...
ربیع   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۱۶:۴۹    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، محمد جلال در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به طرح مدیریت هوشمند یارانه آرد و نان، اظهار کرد: فاز نخست این طرح در اواخر اردیبهشت در استان زنجان اجرا و پس از آنکه نتایج آن مشخص شد ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - ۰۶:۵۵   + ۳۸ سایت دیگر  
محمد جلال در گفت وگو با ایران اکونومیست، با اشاره به طرح مدیریت هوشمند یارانه آرد و نان، اظهار کرد: فاز نخست این طرح در اواخر اردیبهشت در استان زنجان اجرا و پس از آنکه نتایج آن مشخص شد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۰:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی حذف قیمت گذاری دستوری را گامی رو به جلو در اقتصاد کشور دانست و گفت: ورود صندوق توسعه ملی به بازار می تواند کمک کننده به ورود نقدینگی در بورس، جذابیت بازار سهام و عمق بخشیدن به بازار باشد که از وعده های دولت سیزدهم در بازار بوده است.
شادا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دوره تربیت مدرس بازرسان اداره کل مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم با حضور دکتر ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه، هادی دهقان رئیس اداره مبارزه با پولشویی بانک مرکزی، هادی خانی مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس مرکز اطلاعات مالی مبارزه با پولشویی این وزارتخانه ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۸:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی می گوید سیاست قطعی دولت عدم افزایش قیمت نان در سال جاری است. بنابراین، تا پایان سال 1401 شاهد افزایش قیمت نخواهیم بود. برای سال آینده هم طبق رویه سال های گذشته، در هر استان متناسب با آنالیز قیمت و شرایط، درباره قیمت نان تصمیم گیری خواهد شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۰۰:۵۴    
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: باید در زنجیره تولید فولاد از معادن تا ورق های فولاد سرمایه گذاری صورت گیرد تا از خام فروشی نیز جلوگیری شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۰۶/۱۰ - ۱۶:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: تصمیمات اقتصادی در بخش معدن و صنایع معدنی بسیار مهم است. تصمیمات اقتصادی هم در حوزه کلان و هم خرد حایز اهمیت است ...
می متالز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۲۰:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
می متالز - طرح تنظیم بازار کالا های مشمول الزام به عرضه در بورس های کالایی که در در دستور کار مجلس است از نگاه حمیدرضا فولادگر دچار تناقض است و با شرایط و قوانین کشور و بازار سرمایه، سازگاری و همخوانی ندارد.