یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۰:۵۷Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تسهیلات اشتغال»

موج رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۲۵    
فرمانده سپاه ناحیه ابهر با اشاره به ارائه تسهیلات اشتغالزایی در ابهر گفت: امسال 34 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در سطح شهرستان ابهر پرداخت شد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۴    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان شمالی گفت: 12 هزار و 270 میلیارد ریال تسهیلات در دولت سیزدهم با هدف توانمندسازی و اشتغال به حوزه زنان و خانواده استان تخصیص یافت.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد چهارمحال وبختیاری گفت: از سال گذشته یک تبصره در حوزه اشتغال عملیاتی شده ناظر بر اینکه دولت و مجلس این اجازه را به کمیته امداد دادند تا علاوه بر مددجویان تحت پوشش خود بتواند سایر محرومان غیرتحت پوشش نهادهای حمایتی را که در دهک یارانه یک تا پنج قرار دارند با پرداخت تسهیلات اشتغال ...
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل از تلاش های بانک های عامل استان به عنوان دست اندرکاران پرداخت تسهیلات اشتغال زایی بسیج سازندگی قدردانی کرد. به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین الملل استانداری اردبیل، با حضور سردار غلامحسین محمدی اصل، فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان ...
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۰    
رئیس بهزیستی شهرستان ابهر گفت: اطلاعات اشتغال بیش از 65 مددجوی تحت حمایت بهزیستی شهرستان ابهر که متقاضی تسهیلات اشتغال زایی بودند تا پایان شهریور جمع آوری و در سامانه رصد ثبت شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۰:۳۲   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون اعتبارات و بانکداری شرکتی بانک شهر از رشد قابل توجه پرداخت تسهیلات اشتغال زایی، فرزندآوری و ازدواج در شعب سراسر کشور این بانک خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۰    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمانشاه گفت: سال گذشته 900 میلیارد ریال سهمیه تسهیلات اشتغال زایی برای حوزه ایثارگران داشته ایم که بانک ها برای مبلغ 100 میلیارد ریال آن همکاری نکردند.
اخبار بانک   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مرودشت از اقدامات بانک آینده در خصوص حمایت از کارآفرینان مشاغل خانگی این شهرستان در قالب اعطای تسهیلات اشتغال زایی تبصره 16 قدردانی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون2 هزار و 570 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به خانواده های شاهد و ایثارگر این استان پرداخت شده که یک هزار و 460 میلیارد ریال آن از محل تبصره 16 تامین شده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه ایجاد 500 هزار شغل در برنامه امسال این نهاد است،گفت: 350 هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به کمیته امداد اختصاص یافته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران معاون سیاسی و امنیتی مازندران گفت: موضوعاتی همانند خدمات گاز، آب، برق، کمک های مالی، سرمایه گذاری و تسهیلات اشتغال زایی بیشترین مسائل مطرح شده در مراجعات مردمی در دفتر استانداری غرب مازندران بوده است.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان از ایجاد 968 طرح مددجویان از محل پرداخت بیش از 87 میلیارد و 789 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: امسال می توانیم 50 درصد تسهیلات اشتغال را به افراد غیر مددجو با رعایت ملاحظات دهک اعطا کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه ایجاد 500 هزار شغل در برنامه امسال این نهاد است، اعلام کرد: 350 هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به کمیته امداد اختصاص یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
بیرجند-رئیس بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت:در قالب تسهیلات اشتغالزایی تبصره 16 طی سال گذشته از طریق بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا (ع) مبلغ 130 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۰    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: در استان کرمانشاه طی سال جاری از محل تبصره 16 یک هزار و 42 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
قم –ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم گفت: از 100میلیارد تومان تسهیلات اشتغال خانگی اختصاص یافته امسال به این استان 90 میلیارد تومان آن جذب شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی اشنویه گفت: امسال 71 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان کمیته امداد این شهرستان پرداخت شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۲    
بجنورد- ایرنا- ایجاد حدود 27 هزار فرصت شغلی، بهره مندی هزار و 587 طرح از تسهیلات مشاغل خانگی، پرداخت 715 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و کاهش یک درصدی نرخ بیکاری بخشی از دستاوردهای دولت در حوزه اشتغال و کارآفرینی خراسان شمالی است.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۲:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل در جریان بررسی روند تحقق تعهدات اشتغال دستگاه های اجرایی استان، بر همکاری بانک ها در سرعت بخشی به پرداخت تسهیلات تبصره 18 کمیته امداد و بهزیستی و مشاغل خانگی تأکید کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۰۲    
امسال به 60 مددجو در استان چهارمحال و بختیاری تسهیلات اشتغال پرداخت شده است.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری خراسان شمالی گفت: از سال 1400 تا پنج ماه ابتدای سال جاری بالغ بر 56 هزار و 600 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی در استان پرداخت شده است.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۲:۵۱    
500 میلیون تومان معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: با ارائه 100 میلیون تسهیلات ازدواج، 200 میلیون تومان تسهیلات خرید کالا و 200 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی که جمعا حدود 500 میلیون است، می توان تا حد زیادی اشتغال و ازدواج روستاییان را تسهیل کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۸:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد گلستان گفت: از ابتدای سال تاکنون هزارو 143 نفر از مددجویان کمیته امداد گلستان با اعتبار بیش از 113 میلیارد تومان اشتغالزایی شدند.
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، از پرداخت 500 میلیون تومان تسهیلات به زوجین روستایی دهه شصتی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۳۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: با ارائه 100 میلیون تسهیلات ازدواج، 200 میلیون تومان تسهیلات خرید کالا و 200 میلیون تومان تسهیلات اشتغال زایی که جمعاً حدود 500 میلیون است، می توان با حد زیادی اشتغال و ازدواج روستاییان را تسهیل کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۹:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
محمودیان گفت: از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت کردستان 208 مورد تسهیلات اشتغال و خودکفایی به مبلغ70 میلیارد ریال، 170 مورد تسهیلات کمک به تامین مسکن به مبلغ 44 میلیارد ریال و 9 مورد تسهیلات درمانی به مبلغ 10 میلیارد ریال به نیازمندان استان پرداخت شد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۵:۴۹   + ۳۳ سایت دیگر  
عصراقتصاد: مصوبات هشتاد و ششمین جلسه شورایعالی اشتغال از سوی وزیر کار در 1402.05.14 به دستگاه های اجرایی و نهادهای ذی ربط ابلاغ شد که براساس آن بانک مرکزی مکلف شده بود با همکاری وزارت کار بررسی سازوکار حقوقی لازم برای پرداخت مرحله ای تسهیلات و مواجهه با انحراف منابع پرداختی را ظرف مدت یک ماه از ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- فرماندار شهرستان دیلم گفت: در راستای توانمندسازی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در دیلم تلاش می شود تا این قشر در اولویت مسکن و تسهیلات اشتغال قرار گیرند.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سپهرغرب-گروه خبر:معاون مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی استان همدان گفت: طی سال جاری بالغ بر 14 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به ناشنوایان همدانی اعطا شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره بهزیستی سبزوار گفت: امسال به 63 نفر از مددجویان بهزیستی این شهرستان تسهیلات اشتغال زایی به ارزش 8 میلیارد تومان پرداخت شده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۷:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان همدان گفت: بانک قرض الحسنه مهر ایران با تاکید بر الگوی بانکداری اسلامی در راستای توانمند سازی و تقویت توان اقتصادی اقشار مختلف جامعه و تلاش برای رفع محرومیت های اقتصادی به ویژه در مناطق کمتر برخوردار فعالیت می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل اقتصاد و دارایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 670 میلیارد تومان اعتبار تسهیلات تبصره 18 سال 1401 را داریم که تا الان حدود 140 میلیارد آن واریز شده است .
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) تایباد گفت: از ابتدای امسال تاکنون، بیش از چهار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان این شهرستان ارائه شده است و 175 مددجو این تسهیلات را دریافت کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مجری استانی طرح های اشتغال زایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) از ایجاد بیش از 300 فرصت شغلی در شوشتر خبر داد.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردبیل گفت: در حوزه اشتغال پایدار روستایی در استان 510 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده که سهم شرکت های تعاونی 100 میلیارد تومان بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۸:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مطابق آمارارائه شده از سوی سخنگوی دولت در دوسال گذشته حدود 100هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در صنعت، کشاورزی و خدمات پرداخت شده است و نرخ بیکاری حدود یک و نیم درصد کاهش و اشتغال پذیری فارغ التحصیلان دانشگاهی 10درصد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری خراسان جنوبی گفت: از محل تسهیلات تبصره 16 سال 1401 تاکنون 11 هزار و 794 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به تعداد 12 هزار و 420 طرح پرداخت شده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
در راستای تفاهمنامه چهار جانبه فی ما بین سازمانهای امور اقتصاد و دارایی، بهزیستی کشور، صندوق کارآفرینی و بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) در خصوص پرداخت تسهیلات اشتغال زایی و تسهیل در امر توانمند سازی جامعه هدف جلسه ای با حضور رضا محمودی سرپرست ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند- مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی از پرداخت 796 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به متقاضیان تحت پوشش در سال جاری خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۹:۳۷    
شاهرود_ رئیس اداره بهزیستی شهرستان شاهرود گفت: در سال جاری به 35 مددجو تسهیلات اشتغال پرداخت شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۹:۰۲    
سخنگوی دولت نوشت: با اقدامات دولت سیزدهم طی 2 سال گذشته، 100 هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در صنعت، کشاورزی و خدمات پرداخت شد؛ نرخ بیکاری حدود یک ونیم درصد کاهش و اشتغال پذیری فارغ التحصیلان دانشگاهی 10 درصد افزایش یافت.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۵۱    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان شاهرود: در سال جاری به 35 مددجو تسهیلات اشتغال پرداخت شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
شاهرود- رئیس اداره بهزیستی شاهرود از پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به 35مددجو شاهرودی طی سال جاری خبر داد و گفت: هدف از پرداخت تسهیلات کمک به خود اشتغالی و توانمندسازی مددجویان تحت پوشش است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۱:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت: مبلغ 80 هزار و 260 میلیون ریال تسهیلات اشتغال زا و کمک اشتغال پرداخت شده که این تسهیلات سبب اشتغال زایی برای 398 نفر در زمینه های مختلف گردیده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۹:۰۲    
بختیاری از برنامه ریزی برای ایجاد 500 هزار فرصت شغلی برای مددجویان خبر داد و گفت: امسال افراد در دهک های 6 و 7 نیز با احراز شرایط، از تسهیلات اشتغال برخوردار می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان گفت: این نهاد از ابتدای سال جاری تا پایان مرداد ماه تعداد 2 هزار و 396 فقره تسهیلات مسکن و اشتغال پرداخت کرده است.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۲:۴۱    
جوان کارآفرین با دریافت تسهیلات اشتغال از کمیته امداد و راه اندازی 500 کندوی زنبور عسل توانسته علاوه بر ایجاد اشتغال برای جوانان منطقه، کام مردم را نیز شیرین کند.