دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۱۵:۴۹Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آشوب ها»

کیهان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۰:۵۰    
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر سامانه پیام کوتاه 30002323 - 300071932 * با نشستن گرد و غبار فتنه، امروز بیش از هر زمان دیگری مشخص شده که مسئله زنان تنها اسم رمز آشوب ها و هیاهوی دشمنان علیه موجودیت ایران بوده است که به دلیل رویکرد رادیکالیستی که در دشمنی با مقدسات داشت ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله محمدی لائینی گفت: به لطف خداوند نیرو های تأمین امنیت با حمایت مردم توانستند امنیت کشور را حفظ و از آشوب ها و فتنه ها جلوگیری و با قاطعیت آن را خاموش کنند.
اقتصاد آنلاین / مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۲:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
با آغاز سخنرانی رییس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل، یک عضو هیات رژیم صهیونیستی با بالا گرفتن عکس مهسا امینی به دنبال اخلال در جلسه بود که از صحن سازمان ملل اخراج شده و توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ربیعی در یادداشتی پیرامون اغتشاشات سال گذشته نوشته است: سنجش ها، مطالعات و شواهد رفتاری حکایت از آن دارد که به رغم فروکش کردن در تظاهر فیزیکی ظرفیت ذهنی آن کماکان باقی است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۱:۰۱    
به گزارش مشرق، مهدی محمدی، مشاور امور راهبردی رئیس مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: این صوت پیش از آشوب های 1401 در یک کانال تلگرامی با ظاهری سلطنت طلبانه منتشر شده و نشان می دهد یک برنامه امنیتی ویژه برای میانه آن سال وجود داشته است. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در توئیتی مسأله زنان را تنها اسم رمز آشوب ها و هیاهوی دشمنان علیه موجودیت ایران می داند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
با گذشت یک سال از ناآرامی های سال گذشته سرگشتگی و ناامیدی مفرط بر اردوگاه اپوزیسیون سایه افکنده و اصلاح طلبان رادیکال که انتظار می کشیدند تا نفعی از آشوب ها نصیبشان شود در شرایط فقدان چشم انداز به سر می برند. با این وجود سعی آنها بر این است که افسردگی و یاس خود را به عموم جامعه نسبت دهند.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
در حالی که از ماه ها قبل شاهد فراخوان های متعدد گروه های ضدایرانی برای از سرگیری آشوب ها در سالگرد مهسا امینی بودیم، اما شرایط این بار هم مثل همیشه آنگونه که آنها فکر می کردند پیش نرفت.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
آشوب ها در سال گذشته ماهیت سیاسی داشتند اما بررسی ها نشان می دهد که ریشه آن ضربه به اقتصاد بوده است. برخی لیدرها اغتشاش مهر1401 اعلام می کردند باید اموال عمومی تخریب شود؛ موضوعی که برای جمهوری اسلامی ایران تازگی ندارد و از ابتدای تشکیل نظام اسلامی مخالفان روی این موضوع مانور می دادند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، علیرضا تقوی نیا در صفحه خود در توئیتر به موضوع حمله ترکیه و باکو علیه ارمنستان پرداخت و نوشت: اگرچه ترکیه و باکو فعلا عقب نشسته اند،اما در واقع منتظرند ببینند اوضاع داخلی ایران به کدام سمت می رود. ...
سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۰:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات درباره ماجرای مسمومیت ها گفت: استفاده از بمب های بدبو، افشانه های مختلف فلفلی و اشک آور و موارد متعددی از حشره کش ها دلیل این اتفاقات (ماجرای مسمومیت ها) بود.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
خطیب گفت: استفاده از بمب های بدبو، افشانه های مختلف فلفلی و اشک آور و موارد متعددی از حشره کش ها دلیل این اتفاقات (ماجرای مسمویت ها) بود. تجربیات سال گذشته نشان می دهد دشمن با استفاده از شبکه سازی های مختلف به ویژه در فضای مجازی و رسانه ها آشوب ها را طراحی می کند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
خطیب گفت: استفاده از بمب های بدبو، افشانه های مختلف فلفلی و اشک آور و موارد متعددی از حشره کش ها دلیل این اتفاقات (ماجرای مسمویت ها) بود. تجربیات سال گذشته نشان می دهد دشمن با استفاده از شبکه سازی های مختلف به ویژه در فضای مجازی و رسانه ها آشوب ها را طراحی می کند ...
سیداسماعیل خطیب، وزیر اطلاعات در برنامه بدون توقف شبکه سه سیما، در خصوص موضوع مسمومیت های دانش آموزان در سال گذشته گفت: استفاده از بمب های بدبو، افشانه های مختلف فلفلی و اشک آور و موارد متعددی از حشره کش ها دلیل این اتفاقات بود ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۸:۲۵   + ۶۸ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات با بیان اینکه استفاده از بمب های بدبو، افشانه های مختلف فلفلی و اشک آور و موارد متعددی از حشره کش ها دلیل این اتفاقات (ماجرای مسمویت ها) بود، گفت: تجربیات سال گذشته نشان می دهد دشمن با استفاده از شبکه سازی های مختلف به ویژه در فضای مجازی و رسانه ها آشوب ها را طراحی می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان نماینده ولی فقیه در گیلان، شناخت توحید را در گرو اطاعت از ولی خدا دانست و تاکید کرد: یکی از عوامل آشوب ها و تزلزل های جامعه اسلامی بعد از رسول الله(ص) عملیاتی نشدن خط الهی ائمه اطهار(ع) توسط مردم بود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
برخی رسانه های اصلاح طلب در مطالبی مدعی هستند که زمینه های مذاکرات فراگیر میان ایران و آمریکا فراهم شده و اختیاراتی نیز در این زمینه به تیم مذاکره کننده ایرانی داده شده است!
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۰:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) سپاه از کشف و ضبط بزرگترین محموله تجهیزات و سلاح های سرد با هدف به کارگیری در آشوب ها در منطقه شمال غرب کشور خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۹:۰۵   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر اطلاعات گفت: دشمن بعد از ناکامی در آشوب، با طرح شایعه مسمومیت در پی ایجاد یک هراس جمعی بود، اما در یافته های صحنه ای، هیچ گونه ماده سمی مشاهده نشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مستند غبار با هدف واکاوی و تحلیل اغتشاشات سال 1401 در کشور با تمرکز بر واکنش ایرانیان خارج کشور به این آشوب ها پخش خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۰:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
یکی از این پزشکان افشاگر می گوید: در مقطع زمانی اغتشاشات پاییز پارسال، درباره دروغ های اینترنشنال سکوت کرده بود تا آشوب ها فروکش نکند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل-دادستان عمومی و انقلاب استان اردبیل گفت: روایتگری صحیح، تبیین واقعیت ها و عدم پنهان کاری از الزامات فضای رسانه امروز برای جلوگیری از وقوع آشوب ها است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس رسانه گفت: نشست وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی با خبرنگاران ضد انقلاب در جهت اجرایی کردن فاز دوم نقشه های دشمنان برای ایجاد آشوب در کشور است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مواضع و تحرکات روزهای اخیر بخشی از اصلاح طلبان و همزمان با فراخوان براندازان و معاندان برای سالگرد مرگ خانم مهسا، گویای عود کردن مرض چپ روی کودکانه ای است که کودک سیاسی درون اصلاح طلبی با آلودگی به لجاجت و بدون نگاه به پیامدها ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار قم پرس ؛آیت الله علیرضا اعرافی در خطبه های نماز جمعه 17 شهریور 1402 که در مصلی قدس قم برگزار شد، عنوان کرد: توجه به جلوگیری از ایجاد ناامنی در جامعه را به دستگاه های مسئول یادآوری می کنیم ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۵:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
رسانه های ضدایرانی از آبان پارسال تا امروز مدعی بودند او در آشوب ها کشته شده است.
اقتصاد آنلاین / تیک   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۱۳   + ۲۹ سایت دیگر  
چند روزی است موضوع اخراج اساتید با حجم انبوه تولیدات رسانه ای و اظهارنظر های متعدد چهره های اصلاح طلب، تبدیل به یک موضوع پرتکرار در فضای رسانه ای و فضای مجازی کشور شده است. در این میان همنوایی و بهره برداری رسانه های معاند نیز داستان تکراری این چنین مواقعی است ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۵:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
ذوالنوری با اشاره به عزل بنی صدر از سوی مجلس شورای اسلامی در خرداد 1360 عنوان کرد: عزل یا استعفای یک رئیس جمهوری یا مرگ غیر طبیعی او در یک نظام سیاسی ممکن است آشوب ها و تزلزل هایی را به دنبال داشته باشد؛.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
شریفی زارچی، کسی که در ایام اغتشاشات تلاش های متعددی در حمایت و افزایش آشوب ها انجام داده بود، مدعی شده که او را به دلایل سیاسی، از دانشگاه اخراج کرده اند. اصل ماجرا را، ابراهیم سوزنچی، عضو هیات علمی دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه شریف که خود در جلسه هیات جذب حضور داشت، توضیح داده است.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه اصولگرای جوان در مطلب اتهاماتی تند و تیز علیه مولوی عبدالحمید وارد کرده است. روزنامه جوان در این مطلب مدعی شده است؛ از آغاز ناآرامی های پاییز 1401 در شهرهای کشور، یکی از کانون های تحریک و آشوب سخنرانی های عبدالحمید اسماعیل زهی، امام جماعت مسجد مکی زاهدان بوده است ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۱:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
از آغاز ناآرامی های پاییز 1401 در شهر های کشور، یکی از کانون های تحریک و آشوب سخنرانی های عبدالحمید اسماعیل زهی، امام جماعت مسجد مکی زاهدان بوده است. او در طی دوران آشوب ها هر هفته در خطبه های نماز جمعه با سیاه نمایی در خصوص وضعیت اهل سنت و بلوچ ها در ایران ...
آوای سرحد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۶:۵۳    
مهران مدیری که اخیراً با برخی مواضع خود به تحریک عواطف و دامن زدن به آشوب ها کمک کرده بود، به واسطه دستور دادستان ممنوع الخروح شده بود. به گزارش آوای سرحد به نقل از خبرگزاری تسنیم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
اخیرا روزنامه تهران تایمز در گزارشی سند محرمانه و بسیار مهمی از وزارت خارجه آمریکا را به طور اختصاصی منتشر کرد که حاکی از برنامه ریزی دقیق این کشور برای حمایت از آشوب ها در ایران بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
درخواست کارشناسان شبکه ایران اینترنشنال برای سازماندهی آشوب ها و تشدید تحریم ها در کشور را می شنوید.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۶:۳۶    
توافق در فاصله حدود یک ماه مانده به سالگرد اغتشاشات معنادار است. آمریکایی ها بسیار حسابگر هستند و با ناامید شدن از به نتیجه رسیدن آشوب ها در ایران و در آستانه سالگرد اغتشاشات توافق با ایران را پذیرفتند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۶:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
آمریکایی ها در ماه های اخیر و به خصوص پس از اغتشاشات ادعا می کردند در حمایت از آشوب ها هیچ مذاکره ای با ایران ندارند. توافق بدست آمده که نتیجه ماه ها مذاکرات غیرمستقیم در کشورهای منطقه است ادعای رسانه ای و خلاف واقع آنها را به خوبی نشان می دهد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۲۰:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
فکرشهر: سفیر چین در مسکو در مصاحبه ای که امروز (پنجشنبه) منتشر شد، تاکید کرد، توسعه ناتو در اروپا باعث فرسایش امنیت این قاره شده و دلیل اصلی جنگ اوکراین است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
آشوب های پاییز 1401 بیشتر جنبه امنیتی و فرهنگی داشت، اما اقتصاد کشور را نیز با خود درگیر کرد؛ از تحریم برخی شرکت ها تا دعوت به اعتصاب و دمیدن برخی برندها در آتش آشوب ها و به نظر می رسد پلتفرم های اینترنتی باز هم به دنبال ایجاد بحران هستند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۲۲:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
یک آژانس اعتبارسنجی اقتصادی مستقر در آمریکا، درباره پیامدهای منفی تداوم آشوب ها در اسرائیل بر اقتصاد این رژیم هشدار داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۲ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
پیش از رای گیری برخی وزاری تندروی کابینه تهدید کردند که اگر طرح اصلاح قضایی، تصویب نشود، کابینه را ساقط میکنند، به نظر می رسد نخست وزیر صهیونیست میان نجات کابینه خود و نجات رژیم صهیونیستی گزینه نخست را انتخاب کرده و این یعنی گسترش آشوب ها در خانه عنکبوت.
آشوب ها و فتنه های داخلی نیز البته نتوانست نظام اسلامی را از پای درآورد و جالب آنکه در پیامد این پیروزی ها شاهد رسوایی بانیان آشوب بوده ایم. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ به نقل از روزنامه جوان، سعید حجاریان ...
شورای نگهبان   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
شهید مدافع امنیت سلمان امیراحمدی از اعضای شبکه ناظران انتخاباتی و برادر شهید امر به معروف و نهی از منکر بود که مهر ماه سال گذشته و در جریان آشوب ها توسط اغتشاشگران به شهادت رسید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
"فرانسه بعد از تجربه روزهای پرخشونت در تعطیلات روز ملی (روز باستی) آرامشی نسبی را تجربه کرد. اما این ممکن است آخرین آرامش این کشور پیش از طوفان باشد."
کیهان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۲۱:۳۰    
روزنامه مشهور و فرانسوی لوفیگارو در یادداشتی به قلم نیکولا بافیرز ، مورخ و جامعه شناس فرانسوی با اشاره به حوادث و آشوب های اخیر این کشور نوشته است فرانسه به مرد بیمار اروپا تبدیل شده است که اشاره ای تلویحی به انحطاط و زوال این کشور دارد. ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۰۴:۲۲    
روزنامه فرانسوی لوفیگارو در گزارشی با اشاره به آشوب های اخیر فرانسه نوشت این آشوب ها باعث شد زخم های کهنه اجتماعی در این کشور مدعی دموکراسی و مدنیت دوباره سر باز کند.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۰۵:۳۷    
مرصاد نیوز: یک تحلیلگر مسائل سیاسی با تاکید بر بازخوانی فتنه 78 گفت: درسی که از این آشوب ها می توان گرفت این است که هر فردی با ایده غربگرایی و اصلاح طلبی در بدنه نظام باشد جز خسارت چیزی برای نظام در پی نخواهد داشت.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۳    
آنچه که مورد تائید همه صاحب نظران کشورمان است نقشه راه اندازی شبکه ملی اطلاعات و تقویت پیام رسانان داخلی در تامین و تضمین امنیت ملی است که تاکنون فراتر از غفلت دولت ها در این زمینه، کشور از طریق فتنه ها و آشوب ها دچار آسیب های اجتماعی، حیثیتی و اقتصادی فراوانی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۶:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
24 سال از غائله کوی دانشگاه سال 78 می گذرد اگرچه در ظاهر همه آن آشوب ها به اقدام غیرقانونی یک روزنامه برمی گشت؛ اما صحنه گردانان این ماجرا از ماه ها پیش از آن اتفاق، به خوبی می دانستند چگونه امور را برای پیشبرد اهداف خود پیش ببرند.