سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۲۲:۳۵Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعتبارات استانی»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کردستان گفت: ایجاد زیرساخت های لازم در کردستان نیاز به عزم ملی دارد و با اعتبارات استانی محقق نمی شود، اما متاسفانه برخی وزارتخانه ها و سازمان ها مصوبات را عملیاتی نکرده و حتی به نصف کاهش داده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراغه گفت: اجرای طرح هادی در 10 روستای این شهرستان با تخصیص 20 میلیارد تومان از اعتبارات استانی آغاز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۲:۲۳    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: اعتبارات ملی آسفالت راه های روستایی حذف شده و اعتبارات محدود استانی هم جوابگو نیست.
مدیر کل نوسازی استان کردستان گزارشی اجمالی از اعتبارات استانی و ملی تخصیص یافته به آموزش و پرورش شهرستان سروآباد را ارائه نمودند
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام بیان داشت :با اعتبار تخصیص یافته از محل اعتبارات استانی به مبلغ 700 میلیون ریال قلعه هزاردرب واقع در شهرستان آبدانان به زودی عملیات مرمت و حفاظت آن آغاز می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در نشست شورای اداری خراسان شمالی بر ضرورت تکمیل پروژه های نیمه تمام در این استان تأکید کردند و خواستار تقویت اعتبارات استانی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول ثبت و حریم آثار تاریخی اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان از اختصاص یک میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی به مرمت قلعه گلاشگرد فاریاب خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: این استان با 7 هزار و 348 میلیارد تومان اعتبار مصوب، رتبه یک اعتبارات استانی قانون بودجه 1402 را به خود اختصاص داده است .
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۳۷    
مرصاد نیوز: معاون برنامه ریزی فرمانداری اسلام آبادغرب با اعلام افزایش اعتبارات استانی طرح مشاغل خانگی گفت: تسهیلات تا سقف 4میلیارد تومان جهت طرح های کارفرمایی پرداخت می شود.
پایگاه خبری صدای نهاوند   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۱:۱۵    
به گزارش خبرنگار صدای نهاوند، علیرضا شهبازی در جلسه شست هم اندیشی استاندار همدان ، نماینده ولی فقیه در استان، ائمه جمعه، مجمع نمایندگان و فرمانداران که در دانشگاه ملی نهاوند، برگزار شد، گفت: دولت رئیسی تلاش زیادی کرده است و ما هم تلاش کردیم اعتبارات استانی و ملی بیشتری جذب کنیم. ...
معاون فنی و راههای روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با اشاره به اینکه از سال گذشته تاکنون اقدامات خوبی در حوزه راههای استان انجام شده، گفت: برای توسعه این فعالیت ها و خدمت بیش از پیش به مردم نیازمند افزایش اعتبارات استانی هستیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان- معاون میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان با بیان اینکه اعتبارات استانی کفاف تملک کامل بنا را نمی دهد؛ گفت: تاکنون دو دانگ از بنا توسط میراث خریداری و تملک شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان سامان گفت: یک میلیارد و 500 میلیون تومان از اعتبارات استانی و یک میلیارد و 100 میلیون تومان هم از اعتبارات شهرستانی برای مرمت پل زمانخان تخصیص یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان سامان گفت: یک میلیارد و 500 میلیون تومان از اعتبارات استانی و یک میلیارد و 100 میلیون تومان هم از اعتبارات شهرستانی برای مرمت پل زمانخان تخصیص یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: در توزیع اعتبارات استانی شاخص محرومیت در شهرستان ها پررنگ تر دیده شود تا شاهد توسعه همه جانبه استان باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۱:۰۴    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت : 970 میلیارد تومان اعتبارات استانی به صورت نقد تخصیص داده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت : 970 میلیارد تومان اعتبارات استانی به صورت نقد تخصیص داده شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت: امسال از محل اعتبارات استانی 3 میلیارد تومان برای ادامه اجرای پروژه شمس تبریزی خوی اختصاص یافته است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست ستاد هماهنگی کانون های مساجد یزد با اشاره به اهمیت برنامه های این کانون گفت: این مرکز، سهمی در اعتبارات استانی ندارد و با وجود یادآوری به مسوولان استان، هنوز این امر محقق نشده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۲۳    
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان یزد با اشاره به اینکه این نهاد سهمی از اعتبارات استانی ندارد گفت: با توجه به اهمیت اجرای برنامه های مختلف در مساجد، نیاز داریم اعتبارات مناسبی در نظر گرفته شود تا مساجد پویاتر شود.
سفیر لرستان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور عشایری لرستان گفت: 24 میلیارد تومان اعتبار برای تامین آب عشایر اختصاص یافت. هوشنگ نور محمدی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری سفیر لرستان اظهار کرد: از این مبلغ 12 میلیارد از محل اعتبارات آبی و 12 میلیارد تومان هم از اعتبارات استانی در نظر گرفته شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۵    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سرخس با بیان اینکه از محل مصوبات سفر رئیس جمهور و همچنین اعتبارات استانی تاکنون در مجموع 9 میلیارد و 200 میلیون تومان جهت مقابله با ریزگردها در سرخس تخصیص داده شده است ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نمایندگان استان قزوین در جلسه شورای اداری شهرستان بوئین زهرا که با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد،با اشاره به قوانین مهمی که در مجلس یازدهم با اولویت مسائل اقتصادی به تصویب رسیده، خواستار ایجاد توازن منطقه ای در تخصیص اعتبارات استانی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: اعتبارات استانی باید بر اساس نیاز استان ها، شفافیت بودجه ای، عدالت و سرانه جمعیتی تخصیص یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر علوم در حاشیه اجلاس رؤسای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، پژوهشی و فناوری از دو بلوک خوابگاهی دانشگاه شیراز بازدید و دو طرح ورزشی در مجاورت خوابگاه دختران را افتتاح کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۹:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم نهاوند در مجلس گفت: علیرغم اینکه 99 درصد بودجه 1401 محقق شده است اما متأسفانه سهم استان از تخصیص اعتبارات تنها 68 درصد است که رقم کمی است و همگی باید اهتمام ویژه در جبران این کسری داشته باشیم.
استانداری قزوین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۲۰:۴۳    
تجلیل فرماندار از مدیریت و کادر بهداشت و درمان شهرستان آبیک فرماندار آبیک در مراسم تجلیل از کادر بهداشت و درمان این شهرستان که به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت برگزار شد، ضمن تقدیر از تلاش شبانه روزی این مجموعه،تصریح کرد: هر قدمی که می توانسته حوزه بهداشت و درمان این شهرستان را متحول کند ...
بصیر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تاسیس استان های جدید از پایتخت می تواند راهی برای تخصیص بهتر منابع و اعتبارات استانی باشد. چند سالی است که حرف از تقسیم تهران زده می شود. یکبار حرف از انتزاع ری از تهران زده می شود سپس حرف از تاسیس استان تهران جنوبی با مرکزیت رباط کریم به میان می آید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۷:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
تاسیس استان های جدید از پایتخت می تواند راهی برای تخصیص بهتر منابع و اعتبارات استانی باشد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدهدایت محمودی اصل گفت: سفر آینده رئیس جمهور به استان باید در معرفی درست مشکلات بیان شود و برخی شهرستان ها نورچشمی استان نباشند و در توزیع خدمات سفر ریاست جمهوری باید منطبق بر عدالت باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۲۰:۳۹    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سیستان و بلوچستان، در جلسه شورای برنامه ریزی از تخصیص هفت هزار و 300 میلیارد تومان اعتبار از محل صندوق اعتبارات استانی خبر داد .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس اداره امور عشایر بروجرد گفت: از محل اعتبارات استانی با حمایت اداره کل امور عشایر لرستان 2 میلیارد تومان اعتبار عمرانی برای زیرساخت های آب شرب و راه های ارتباطی عشایر شهرستان اختصاص یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۲۳:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: هفت هزار و 300 میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی بدون لحاظ اعتبارات ملی برای این نقطه از ایران اسلامی پیش بینی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گفت: یک هزار و 947 میلیارد تومان از سهم سازمان برنامه و بودجه کشور و 600 میلیارد تومان نیز از محل منابع اعتبارات استانی سفر رئیس جمهور به استان قزوین اختصاص یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
پارس آباد - رئیس سازمان امور عشایر ایران گفت: استان ها باید سهم عشایر از اعتبارات استانی را بی کم و کاست و کمترین تعلل پرداخت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- فرماندار دشتی از تخصیص 80 درصدی اعتبارات استانی خبر داد و گفت: اعتبارات نفت و گاز به طور کامل تخصیص پیدا کرده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۲۲:۲۷    
مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد گفت: سال گذشته حدود یکهزار و 700 پرونده در خصوص بند ک تبصره 11 قانون بودجه در اداره کل راه و شهرسازی استان یزد تشکیل شد، از این تعداد 500 پرونده برای صدور سند مجزا به ثبت ارسال و مابقی هم در دست اقدام است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۵:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
اردبیل- فرماندار شهرستان اردبیل گفت: پروژه های مختلفی برای تامین آب پایدار شهرستان اردبیل در دست اجرا است که با تامین اعتبارات استانی و ملی این پروژه ها تکمیل می شود.
مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ایلام با اشاره به اینکه تنها 32.82 درصد اعتبارات استانی جزء 2 بند ب تبصره 16 در این استان تاکنون جذب شده است، گفت: پایان تیرماه آخرین فرصت جذب اعتبارات بند ب تبصره 16 است.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۰۸:۵۳    
فرماندار اردبیل دربازدید ازمدرسه روستای طالب قشلاقی شهرستان اردبیل برتجهیز این مدرسه تاکید کرد وگفت :برای بازسازی وتجهیز این مدرسه علاوه برتامین اعتبارات استانی وشهرستان ، ازظرفیت خیرین هم استفاده می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان استاندار کرمان گفت: در سال گذشته درآمد استان کرمان 107 درصد تحقق یافت که بخشی از مازاد درآمد به استان در قالب اعتبارات استانی برگشته است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام بیان داشت : عملیات کاوش اضطراری و نجات بخشی تپه کنارگذر واقع در شهرستان ایوان با اعتباری به مبلغ 3 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی آغاز شد.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۷:۰۴    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی گفت: با دستور استاندار تهیه برنامه راهبردی برای توسعه و نظامند شدن گردشگری در استان برای افق میان و بلند مدت در دستور کار قرار گرفته است که در حال حاضر منتظر دریافت اعتبارات استانی برای تدوین آن هستیم.
سلیمان جوانمردی در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند، گفت: این پروژه در سال 1395 و با مساحت 997 متر مربع از محل اعتبارات استانی آغاز به کار نموده و تا سال 1401 برای آن یک میلیارد و نهصد میلیون تومان هزینه شده است و هم اکنون دارای بیش از 65 درصد پیشرفت فیزیکی می باشد و پیمانکار آن مشغول به فعالیت است و ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: خوشبختانه در سال گذشته، تبدیل وضعیت استخدامی پنج هزار نیروی ایثارگر دستگاهاه های ملی و استانی انجام شد؛ همچنین رشد تخصیص و جذب اعتبارات استانی و ایجاد سامانه های مهم آماری در سطح استان تهران محقق شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۱:۴۷    
گلزار شهدای روستای علی گل دارای 6 مزار شهید و با اعتبار بالغ بر 920 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی ساماندهی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج_ مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای 30 پروژه ورزشی از محل اعتبارات استانی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل دامپزشکی استان کردستان گفت: در اجرای طرح های واکسیناسیون دامی در سال 1401 مبلغ 52 میلیارد ریال برای مراکز مایه کوبی بخش غیر دولتی از محل اعتبارات استانی و ملی پرداخت شده است.