چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۹:۴۴Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون علمی و فناوری»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۶:۴۳    
مدیرکل فناوری و نوآوری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: همایش رویداد ملی صنعت دانش بنیان پنجشنبه ششم مهر در سالن همایش های کتابخانه ملی با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برگزار می شود.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- در نشست جمعی از فعالان برجسته طب سنتی و ایرانی با معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری، ظرفیت های و راهکارهای توسعه اقتصاد دانش بنیان این حوزه بررسی شد ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با تاکیدبر اینکه سه سال تلخ را در دانشگاه ها پشت سر گذاشتیم، گفت: دانشجویان امسال نیازمند فضای متفاوت در دانشگاه ها هستند و باید خاطرات خوبی برای آنها رقم بزنیم.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۲:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
دراین دیدارصمیمانه که در وزارت امور خارجه انجام شد دکتر دهقانی فیروزآبادی از تلاش های مستمر و هدفمند معاونت اقتصادی وزارت امورخارجه و درراس آن؛ دکتر صفری تشکر کرد و موفقیت های حاصله درحوزه ماموریت بین المللی شرکت های دانش بنیان و فناور را مرهون این تلاش ها دانست. ...
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۳:۳۴    
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در بیست و یکمین اجلاس برترین های پارک فناوری پردیس، از دست اندرکاران خواست تا برای ساخت شهرک مسکونی هوشمند در حاشیه پارک فناوری پردیس اقدام کنند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با حضور در اجلاس سران گروه 77 از رشد و توسعه اکوسیستم نوآوری در ایران طی دو دهه گذشته خبر داد و گفت: در این مدت 400 هزار شغل باکیفیت به کمک دانش بنیان ها ایجاد شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور که برای شرکت در اجلاس گروه 77 به نمایندگی از دولت ایران در کوبا حضور دارد، امروز با انتشار ویراستی پیشرفت پیام رسان های ایرانی را قابل تقدیر دانست.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: همکاری بانک ها آخرین گره بر سر راه قانون جهش تولید است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
دهقانی فیروزآبادی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در هاوانا با میگوئل دیاز کانل رئیس جمهور کوبا دیدار کرد. همکاری دو کشور در ساخت واکسن از محورهای گفت وگو بود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۹:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهور با بیان اینکه اجرای کامل قانون مترقی جهش تولید دانش بنیان ما را به تحقق اقتصاد دانش بنیان می رساند گفت: دو هزار میلیارد تومان منابع برای تمرکززدایی در حوزه جهش تولید دانش بنیان و اختصاص به استان ها پیش بینی شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: کشور، چهار نسل را در معاونت علمی به عنوان دستگاه اجرایی و توسعه علم و فناوری تجربه کرده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری قانون جهش تولید دانش بنیان را یکی از قوانین مترقی مجلس خواند و گفت: اجرای این قانون به مدت 10 سال، قطعا ما را به رشد سالانه حداقل یک درصد تولید ناخالص ملی خواهد رساند.
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۳:۲۴    
معاون علمی و فناوری رییس جمهور یکی از نقاط قوت قانون جهش تولید دانش بنیان را تمرکززدایی از پایتخت عنوان کرد و گفت: 2هزار میلیارد تومان منابع برای تمرکز زدایی در حوزه جهش تولید دانش بنیان و اختصاص به استان ها پیش بینی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری گفت: تعداد شرکت های دانش بنیان در سال 92، 55 شرکت بود و امسال بیش از 9 هزار شرکت است.
نشست هم اندیشی شرکت های دانش بنیان به ویژه گروه های نوپا امروز با حضور روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و سیدصولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
سراج24   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۹:۰۵   + ۷۸ سایت دیگر  
مهدی اخوان بهابادی مدیرعامل همراه اول،روز دوشنبه 13 شهریور 1402، روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و محمدصادق خیاطیان رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی برای توسعه زیست بوم نوآوری ...
معاون علمی رئیس جمهور: یکی از بزرگترین برنامه های امسال ما ایجاد یک آزمایشگاه ملی و در سطح منطقه است.
فیسیت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۵:۱۵    
در یک برنامه تلویزیونی، روح الله دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری ابراهیم رئیسی، این اقدام را مطرح کرده و توضیح داده است که تعدادی از خودروهای تسلا را به ایران وارد کرده و آن ها را باز کرده اند ...
زومیت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
دهقانی فیروزآبادی می گوید خودروی تسلا را به کشور آورده و به قصد تحقیق آن را باز کرده اند تا با الهام گرفتن از این خودرو بتوان نمونه مشابهی تولید کرد. تبلیغات ...
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۱۴    
معاون علمی فناری رییس جمهور که در گفتگو با برنامه بی واسطه تلاش داشت از خودرو های باز شده تسلا چیزی نگوید با پیگیری محمد دلاوری روبرو شد. در حال ارسال... یکی از فیلدها را پر نکرده اید یا چند نظر با سرعت ارسال کرده اید با تشکر، نظر شما پس از بررسی منتشر می شود ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۹:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایران پرس: مراسم اهدای جوایز بیست و دومین جشنواره بین المللی رویان سه شنبه شب با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و جمعی از مهمانان داخلی و خارجی برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۲:۳۳    
با حضور روح ا لله دهقانی فیروز آبادی، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور مرحله نخست کارخانه تولید دستکش های معاینه و جراحی، انواع سوند های پزشکی و ست های تزریق در ملایر افتتاح شد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۷:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از شبکه کارخانه های نوآوری ایران، با هدف حمایت از کارخانه های نوآوری، برای اولین بار امکان حضور شرکت های فناور و نوآور مستقر در کارخانه های نوآوری سراسر کشور، در نمایشگاه جیتکس 2023 دبی فراهم شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: رویداد نکست با هدف تشویق شرکت ها برای نگرش بلند نظرانه به آینده کشور و سرمایه گذاری برای آینده خطرپذیر برگزار می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۷:۱۸    
دهقانی، معاون علمی و فناوری رییس جمهور گفت: ایجاد شدن فرصت های همکاری و تولید مشترک در کشورهای هدف که بسیاری از مسائل را می تواند حل کند از دستاوردهای دیپلماسی فعال علم و فناوری رئیس جمهور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
خط تولید ماده اولیه انسولین برای نخستین بار در کشور با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به بهره برداری رسید.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۰:۰۱   + ۴۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس، در جلسه عصر امروز سه شنبه شورای عالی فضای مجازی، که به ریاست رئیس جمهور برگزار شد، پس از بحث و بررسی درباره وضع کسب و کارهای اینترنتی ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
در نشستی با حضور وزیر کشور، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، استاندار یزد و رئیس مجمع نمایندگان استان، توافق نامه سه هزار و 100 میلیارد تومانی جهت توسعه اقتصاد دانش بنیان به امضا رسید.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۹:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان یزد ، در نشستی با حضور وزیر کشور، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، استاندار یزد و جمعی از مسئولین توافق نامه توسعه اقتصاد دانش بنیان استان در چارچوب ماده 12 قانون جهش تولید دانش بنیان به امضا رسید. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۲۲:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: شرکت های دانش بنیانی که با محوریت دانشگاهیان و پژوهشگران فعالیت می کنند، مورد حمایت قرار می گیرند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۶:۵۹   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با اشاره به جزئیات اجرای برنامه برش استانی اقتصاد دانش بنیان، گفت: برای اجرای این برنامه در هر استان منابع مالی بین هزار تا 2 هزار میلیارد تومان در 2 سال در نظر گرفته شده است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
دهقانی فیروزآبادی معاون علمی وفناوری رئیس جمهور درباره خودروسازی و هواپیماسازی در کشور گفت: سیاست کشور ساخت هواپیمای مسافربری نیست؛ ما نیاز داریم با پنج کشور توانمند و دوست برای هواپیماسازی بین المللی همکاری کنیم و بخشی از آن را بر عهده بگیریم ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۸:۵۴    
دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: سیاست کشور ساخت هواپیمای مسافربری نیست؛ ما نیاز داریم با پنج کشور توانمند و دوست برای هواپیماسازی بین المللی همکاری کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
روح الله دهقانی، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور در سفری یک روزه به مازندران سفر کرد . بازدید از دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) در نوشهر و افتتاح مرکز رشد و نوآوری نوشهر و مرکز نوآوری بابلسر و بازدید از منتخبی از شرکت های مستقر در این مناطق و بازدید از یک واحد صنعتی و افتتاح ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور گفت: معاونت علمی با تکیه به ابزار های حمایتی از جمله قانون جهش تولید دانش بنیان از شرکت های فناور و پیشران برای توسعه اقتصاد دانش بنیان حمایت می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در سفر به بابل: از مجموعه های صنعتی و تولیدی دانش بنیان با سرمایه گذاری و اعتبار مالیاتی حمایت خواهیم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۴:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری با اشاره به اهمیت بخش طراحی و تحقیق و توسعه شرکت های دانش بنیان، گفت: از نظر من عالی ترین سطح شرکت های دانش بنیان 3 ویژگی دارد که یکی بنا شدن آن بر تحقیق و توسعه، دیگری ایجاد اشتغال تخصصی و حجم بازار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: دولت در دو شاخه از فناوری های آینده ساز از شرکت هایی که در راستای توسعه اقتصاد دانش بنیان و متناسب با نیاز بازار و آمایش سرزمین است، حمایت ویژه می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: حمایت های ما در توسعه فناوری عموما در قالب تسهیلات بلاعوض است و در توسعه اقتصاد دانش بنیان و توسعه کسب و کارها در قالب وام های کم بهره و سرمایه در گردش خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در راس هیأتی از مرکز رشد و نوآوری نوشهر بازدید و از دستاوردهای جدید این مرکز دیدن کرد. این مرکز که زیر نظر پارک علم و فناوری مازندران اداره می شود، دانشگاه علوم دریایی امام خمینی نوشهر نیز از برخی طرح ها و پروژه های آن حمایت می کند ...
هم اندیشی   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به ایجاد فهم مشترک بین معاونت علمی و گمرک گفت: زمینه های لازم برای ورود تجهیزات و فناوری های پیشرفته بومی توسعه یافته توسط فناوران ایرانی به فرآیندهای بازرسی و گمرکی، فراهم شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۹:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: برای ایجاد زیر ساخت های تولید انبوه برنامه های ویژه ای خواهیم داشت که در ماه های آینده اجرایی می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون علمی وفناوری رئیس جمهوری با حضور در مرکز رشد نوآوری نوشهر از محصولات شرکت های مستقر در این مرکز بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۹:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
در سفر معاون علمی وفناوری رئیس جمهوری به استان مازندران مزرعه نوآوری مرغ لاین آرین در بابلسر به بهره برداری می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۷:۳۳    
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: به زودی یک سامانه خدمت جامع برای شرکت های دانش بنیان عرضه خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۲۲:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: این امکان وجود دارد که گرنت حمایتی تربیت نیروی انسانی به کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری اختصاص داده شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در مراسم رونمایی از نظام جدید ارزش گذاری دارایی های نامشهود: تکمیل این نظام، مهم ترین رکن شکل گرفتن اقتصاد دانش بنیان است.