جمعه ۰۴ فروردینساعت ۲۰:۳۲Mar 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت های فناور»

آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۹:۴۰    
حامد برجسته، اخذ مجوز آزمایشگاه همکار غذا و دارو، راه اندازی مرکز رشد سلامت و دارو، ایجاد سرای نوآوری برنج و افزایش هسته ها و شرکت های فناور و ... را از رویدادهای دانشگاه آزاد آیت الله آملی در یک سال گذشته برشمرد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۱:۲۳    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد های شهرقدس، ملارد و صفادشت گفت: اکنون بیش از 50 درصد شرکت ها و واحد های فناور زیرمجموعه این دانشگاه تولید تجاری دارند و مجوزهای تولید صنعتی در شرف اخذ هستند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعداد شرکتها و واحدهای فناور این استان 50 مورد بود که با تلاش های انجام گرفته به بیش از 100 مورد افزایش یافته و بسیاری از اعضای جدید ،دارای کیفیت ویژه ای در نوآوری و تولید بمشامر می روند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی امروز با گذار از دنیای سنتی به دنیای مدرن، دیگر نمی توان اقتصاد را به همان شکل سابق نگاه داشت. طی چند دهه اخیر، در سراسر دنیا رفته رفته بسیاری از بنگاه های اقتصادی دریافتند که اگر بخواهند همچنان به همان شیوه سابق و بدون توجه به یافته های علمی به کار خود ادامه دهند ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۶    
طی کمتر از 9 ماه فعالیت دوره جدید مدیریتی، پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد پیشرفت و رشد چشمگیری داشته که مورد توجه صاحب نظران و فعالان زیست بوم فناوری و نوآوری کشور قرار گرفته است. از این رو، گفت و گویی با دکتر محسن فرزین ریاست پارک علم و فناوری کهگیلویه و بویراحمد ترتیب دادیم که می خوانید:
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۰:۲۷    
شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه منابع طبیعی و محیط زیست نیاز به یک سری قوانین حمایتی دارند تا صاحبان دانش و فناوری در این زمینه ورود کرده و بدانند که اگر محصولی در این زمینه تولید کردند دولت خریدار آن خواهد بود.
ایستنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
نخستین رویداد جذب ایده در حوزه پردازش باند پایه توسط مرکز تحقیق وتوسعه همراه اول برگزار می شود. به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، مرکز تحقیق و توسعه همراه اول نخستین رویداد جذب ایده در حوزه پردازش باند پایه را برگزار می کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۲۷    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس پارک علم و فناوری خراسان گفت: برای اولین بار در حوزه حمایت های مادی، درآمدهای اختصاصی پارک علم و فناوری استان را برای حمایت های مادی از شرکت ها قرار دادیم.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس پارک علم و فناوری استان یزد گفت: سهم شرکت های فناور استان از تسهیلات تبصره 16 حدود 250 میلیارد تومان بوده که 213 میلیارد آن با مشخص شدن خط اعتباری خاص، عملیاتی و تفاهم نامه آنها نیز امضا شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری یزد گفت: در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین، راه اندازی شرکت های فناور و دانش بنیان در استان 30 درصد افزایش داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۶    
ایسنا/یزد رئیس پارک علم و فناوری یزد با اشاره به صادرات 10 میلیون دلاری محصولات شرکتهای مستقر در این مجموعه طی سال جاری، از رشد 7 میلیون دلاری این بخش نسبت به سال گذشته خبر داد.
پاون   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی خوزستان از پیوستن این شرکت به لیست شرکت های فناور و دانش بنیان کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
بزرگترین نمایشگاه صنعت نفت و گاز روسیه، از 4 تا 7 اردیبهشت ماه سال 1402 میزبان شرکت های ایرانی فعال در حوزه های صنایع نفت و گاز، فرآورده های نفتی و پتروشیمی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۸:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تجربه مهندسان گلخانه توت فرنگی نشان می دهد استفاده از نانوحباب تولیدشده در یکی از شرکت های فناور موجب بهبود بهره وری کشت توت فرنگی می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۲۱:۲۰    
ستاد توسعه زیست فناوری توانسته با انتقال نیاز صنایع کشت و صنعت به شرکت های دانش بنیان، چالش های این صنایع را برطرف کند و آن ها را در مسیر توسعه قرار دهد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، یکی از شرکت های فناور که به صورت تخصصی در زمینه تولید و توسعه محصولات دانش محور در حوزه خودرو فعالیت دارد، مایع خنک کننده رادیاتور خودرو حاوی نانو مواد تولید کرده است که به تعدیل دمای موتور کمک شایانی می کند. ...
یزد آگاه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادی رئیس هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی بر لزوم توسعه سرمایه گذاری خطرپذیر در حوزه نوآوری و فرهنگ سازی در این زمینه، گفت: صندوق نوآوری و شکوفایی کشور در این رابطه تاکنون در حدود 180 طرح بیش از 350 میلیارد تومان سرمایه گذاری کرده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۳:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
یزد- رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: شرکت های فناور و دانش بنیان دیگر نگران وثیقه و ضمانت های مرسوم بانک ها نباشند زیرا صندوق نوآوری و شکوفایی این مسائل را برطرف خواهد کرد.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۴۰    
مدیر عامل صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران از تشکیل بانک اطلاعاتی کارآفرینان و شرکت های فناور خبر داد
وزارت نیرو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو با اشاره به مسئولیت وزارت نیرو در ایجاد زیرساخت های تامین آب و برق کشور گفت: در حوزه های مختلف صنعت آب و برق از خدمات شرکت های فناور و دانش بنیان بهره مند هستیم.
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۲۲    
یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: مجموعه جهاد دانشگاهی به عنوان یکی از ارکان علمی کشور توانسته است با مدیریت پارک های علم و فناوری و فراهم کردن بستر فعالیت شرکت های فناور و دانش بنیان اقدامات موثری انجام دهد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: مجموعه جهاد دانشگاهی به عنوان یکی از ارکان علمی کشور توانسته است با مدیریت پارک های علم و فناوری و فراهم کردن بستر فعالیت شرکت های فناور و دانش بنیان اقدامات موثری انجام دهد.
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام معاونت علمی، ورود شرکت های فناور به حوزه شناختی با انعقاد تفاهم نامه ای بین ستاد توسعه علوم و فناوری شناختی و صندوق پژوهش و فناوری تجهیزات پزشکی تسهیل می شود. به گزارش سیناپرس به نقل از معاونت علمی؛ ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۸:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی ریاست جمهوری و صندوق پژوهش و فناوری تجهیزات پزشکی با هدف توسعه زیست بوم علوم و فناوری های شناختی به امضا رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اختتامیه هفتمین جشنواره نوآوری برتر ایرانی با حضور رئیس دانشگاه صنعتی شریف و جمعی از تلاشگران عرصه صنعت و شرکت های فناور در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مهدی فراهانی، مدیر آینده پژوهی بانک پارسیان در حاشیه در حاشیه نشست پروژه هم افزایی شرکت های گروه داده پردازی پارسیان از برگزاری نمایشگاهی با عنوان دستاوردهای بانک پارسیان در حوزه دانش بنیان در تاریخ 15 اسفند ماه خبر داد و بیان کرد: بانک پارسیان در بحث تامین مالی، علاوه بر شرکت های دانش بنیان ...
تفاهم نامه همکاری میان ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و صندوق پژوهش و فناوری تجهیزات پزشکی با هدف توسعه زیست بوم علوم و فناوری های شناختی به امضا رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن سرمایه گذاری خطرپذیر کشور و مدیر عامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران افزایش درآمد پارک ها و ارائه خدمات مالی گسترده به شرکت های فناور را از دستاوردهای همکاری صندوق های پژوهش و فناوری با پارک ها دانست و گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری قزوین گفت: با برگزاری رویداد های علمی و فناوری زمینه ورود شرکت های فناور در فعالیت های کشاورزی را هموار و تسهیل می کنیم.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۱    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آذربایجان شرقی ،کمتر از بیست روز تا پایان سال 1401 نمانده است سالی که پر از فراز و نشیب زیادی در حوزه اقتصادی بود. این توسط رهبر معظم انقلاب به نام تولید؛ دانش بنیان ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
دنیای آینده، دنیای فناوری های دیجیتال و شرکت های فناور است. به این خاطر کشورها تلاش می کنند به کمک پتانسیل های بخش خصوصی، زیرساخت های لازم برای توسعه اقتصاد دیجیتال و رقابت در آینده فناورانه را فراهم آورند. این روند در کشور ما هم با شکل گیری مناطق و برج های فناوری آغاز شده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
گروهی از پژوهشگران یکی از شرکت های فناور مستقر در دانشگاه شهید بهشتی، دستگاه تصفیه هوا مبتنی بر پلاسما سرد را عرضه کرده اند که علاوه بر حذف آلودگی های هوا در شرایط پیک آلودگی می تواند تا 99 درصد ویروس ها و میکروب ها را از بین ببرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام با اشاره به اینکه حمایت از شرکت های فناور از برنامه های جدید ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) است که برای تحقق آن تلاش خواهیم کرد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۴۲    
نشست شرکت های فناور و دانش بنیان عضو مرکز رشد فناوری های جامع به همت پردیس فناوری های جامع پارک علم و فناوری خراسان و با هدف انتقال دانش در حوزه سرمایه گذاری و سرمایه پذیری برگزار شد.
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با پایان کار پنجمین دوره رویداد سرمایه گذاری فناوری TIM2023 بیانیه پایانی این رویداد منتشر شد. در این بیانیه با اشاره به حضور بیش از 350 فناور و سرمایه گذار از 12 کشور جهان آمده است این رویداد با حضور شرکت های فناور برتر مبتنی بر مشارکت در فرصت های سرمایه گذاری و شبکه های همکاری دوجانبه و ...
دنیای بانک   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
وی افزود: شکل گیری این پویش را باید مرهون توجه ویژه رئیس کل بیمه مرکزی به فناوری و نوآوری دانست که توانستیم گامی در جهت تکمیل چرخه هم افزایی و نوآوری در صنعت بیمه برداریم. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل یکی از شرکت های فناور از توانایی افزایش بهره وری در تولید محصولات کشاورزی تا 20 درصد با استفاده از دستگاه نانوحباب تولید شده در این شرکت خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر جشنواره خوارزمی گفت: جشنواره نوآوری و فناوری خوارزمی با هدف ارزیابی میزان نوآوری فناوران و ایجاد رقابت میان شرکت های فناور به مجموعه جشنواره های خوارزمی اضافه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۲۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و داروگفت: امکان نمایش توانمندی های شرکت های فناور و دانش بنیان در اولین نمایشگاه سلامت بنیان ایجاد می شود.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۸:۲۳    
محمد ناظمی هرندی معاون فناوری فولاد مبارکه گفت: سال هاست موفقیت فولاد مبارکه از مسیر تحول و نوآوری می گذرد و این شرکت با برنامه ریزی و استراتژی اتخاذ شده در مسیر نوآوری امیدوار است تا سال 1410همانند شرکت های پیشرفته دنیا 1.5 درصد از فروش خود را به حمایت از شرکت های فناور و دانش بنیان اختصاص دهد.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۷:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
براساس گزارش ها، این مجموعه فناوری که برای اسکان اختصاصی شرکت های فناور، نوآور و دانش بنیان طراحی و اجرا شده است، به عنوان اولین تجربه جدی شرکت توسعه زیرساخت های نوآوری نشان، در منطقه شش تهران و در خیابان بزرگمهر به بهره برداری خواهد رسید. ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان از مجموعه شرکت های فناور و سرا های نوآوری گیاهان دارویی مستقر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) بازدید کرد.
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
یکی از شرکت های فناور محصولی با پایه سیمانی حاوی نانوذرات تولید کرده که از بخش های فلزی ساختمان در برابر آتش محافظت می کند.
هم اندیشی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
محققان یکی از شرکت های فناور موفق به تولید فرآورده ای در حوزه خوراک دام و طیور شدند که موجب ارتقای سطح عملکرد دامداری ها می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
محققان یکی از شرکت های فناور با استفاده از نانو ذرات، منسوجات بی بافت را برای کاربرد در صنایع بهداشتی و صنعتی به تولید رساندند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت از برنامه ریزی برای حرکت به سمت فعال کردن صنایع نوآور و دانش بنیان و حمایت از این نوع صنایع خبر داد و گفت: مناطقی با هدف توسعه شرکت های فناور با رویکرد حمایت از شرکت های دانش بنیان و صنایع پاک ایجاد خواهد شد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۳:۱۳    
رویداد رونمایی استراتژی و سیاست های نوآوری فولاد مبارکه با حضور شرکت های فناور و دانش بنیان کشور در دانشگاه صنعتی اصفهان و شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۷:۰۱    
بیش از 230 شرکت فناور و دانش بنیان داخلی و خارجی در رویداد سرمایه گذاری فناوری حضور دارند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۲۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
ستاد نانو با برگزاری رویداد "تریبون نانو و صنعت 1401" در هفته دوم اسفندماه اقدام به معرفی محصولات، تجهیزات و دستاوردهای شرکت های فناور نانو و دانش بنیان در صنایع مختلف و معرفی برنامه های توسعه صنعتی خواهد کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
دیدار مشاور رئیس مرکز پژوهش های مجلس و روسای پارک علم و فناوری، جهاد دانشگاهی و بنیاد نخبگان خراسان جنوبی برگزار شد و در آن بر استفاده از ظرفیت و توان مشورتی شرکت های دانش بنیان و فناور در اندیشکده حکمرانی و قانون گذاری تأکید شد.