یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۷:۲۵May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش تعرفه»

ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
بحث لایحه برنامه هفتم توسعه، هر روز با کشف تازه ای از رویکرد های آن داغ می شود و این بار موضوع حیاتی اینترنت، توجه افکار عمومی را به خود جلب کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۲:۱۰    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از افزایش تعرفه پزشکی گلایه کرد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، محمدعلی محسنی بندپی در گفت وگو با خانه ملت در مورد افزایش تعرفه های پزشکی در سال جاری، گفت: ارزش و تعرفه گذاری خدمات پزشکی تنها با قیمت گذاری خدمات پرستاری و پزشکی نیست ...
جی اس ام   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۹    
این روزها زمزمه افزایش تعرفه های اینترنتی به گوش می رسد. وزیر ارتباطات در تازه ترین اظهارات خود درباره افزایش تعرفه بسته های اینترنتی اظهار کرده است که این موضوع در حال بررسی است. آنطور که به نظر می رسد افزایش قیمت دلار و تجهیزات یکی از دلایل بررسی موضوع افزایش تعرفه بسته های اینترنتی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۷:۱۰   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات در تازه ترین اظهارات خود درباره افزایش تعرفه اظهار کرده است که این موضوع در حال بررسی است چرا که به دلیل افزایش هزینه ها، دستمزد، افزایش قیمت دلار و تجهیزات، پیشنهادهایی از سوی اپراتورها مطرح شده که در صورت نیاز، اطلاع رسانی لازم دراین باره انجام خواهد شد.
ربیع   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۲۸    
نجمه کریمیان به گزارش پایگاه خبری ربیع ، زمزمه های گرانی اینترنت با خبری که وزیر ارتباطات مبنی بر اینکه اپراتورهای تلفن همراه پیشنهادهایی درباره افزایش تعرفه های اینترنت ارائه کرده اند به گوش رسید. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۲۱:۱۲    
دبیر هیات تکواندو استان البرز با انتقاد از 2 تصمیم اخیر فدراسیون گفت: اقدام فدراسیون در افزایش تعرفه ها خانواده تکواندو را دچار شوک کرده است.
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۹:۳۴   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات با بیان این که فعلا تصمیمی برای افزایش تعرفه نداریم، گفت: با راه اندازی حساب توسعه فیبرنوری در کشور با یک هزار میلیارد تومان به عنوان منابع مالی، پروژه توسعه فیبرنوری شتاب خواهد گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تعرفه های وسایل بازی شهربازی زنجان 24 درصد افزایش یافته است.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
در حالی که رئیسی در ایام انتخابات از اینترنت رایگان برای اقشار ضعیف سخن می گفت، عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات دولت سیزدهم، به طور جدی حامی افزایش قیمت پی در پی اینترنت است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۳    
نصر: رئیس شورای شهر تبریز گفت: در این رابطه با وزیر کشور جلسه ای خواهیم داشت و امیدواریم تجدید نظر صورت بگیرد، ما نیز به این موضوع معترض هستیم، اکنون مجبورا عوارض پسماند و نوسازی را بالا برده ایم بخاطر این که از دیگر جا هایی که سال های گذشته می توانستیم بودجه را تامین کنیم متاسفانه امسال این امکان ...
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت آب گفت: برای مشترکانی که از نصف الگو تا الگو مصرف آب دارند، در سال جاری افزایش تعرفه 15 درصدی خواهند داشت. برای مشترکانی که بیش از الگو مصرف آب دارند، تا 70 درصد افزایش تعرفه اعمال خواهد شد که این افزایش 70 درصدی تعرفه برای پرمصرف ها و بیشترین پله های مصرف خواهد بود. ...
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۱:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت آب امروز از تغییر تعرفه آب شرب در سال جدید خبر داد و تعرفه آب برای افراد پرمصرف را اعلام کرد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۸    
سخنگوی صنعت آب با بیان اینکه برای افزایش مصرف بیش از الگو، به ازای هرمترمکعب مصرف بیشتر، تعرفه متفاوت خواهد بود، گفت: برای مشترکانی که بیش از الگو مصرف آب دارند، تا 70 درصد افزایش تعرفه اعمال خواهد شد که این افزایش 70 درصدی تعرفه برای پرمصرف ها و بیشترین پله های مصرف خواهد بود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
قاسم زاده سخنگوی صنعت آب گفت: تعرفه های آب شرب به گونه ای از ابتدای سال جاری تغییر کرده که برای کم مصرف ها مشوق مالی و برای پرمصرف ها تا 70 درصد افزایش تعرفه اعمال می شود.
سخنگوی صنعت آب با بیان اینکه برای افزایش مصرف بیش از الگو، به ازای هرمترمکعب مصرف بیشتر، تعرفه متفاوت خواهد بود، گفت: برای مشترکانی که بیش از الگو مصرف آب دارند، تا 70 درصد افزایش تعرفه اعمال خواهد شد که این افزایش 70 درصدی تعرفه برای پرمصرف ها و بیشترین پله های مصرف خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۶   + ۳۵ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت آب گفت: تعرفه های آب شرب به گونه ای از ابتدای سال جاری تغییر کرده است که برای کم مصرف ها مشوق مالی و برای پرمصرف ها تا 70درصد افزایش تعرفه اعمال می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی آب گفت: بر خلاف سال گذشته که برای مصرف های بالای الگو افزایش تعرفه یکسان بود، امسال این میزان بر اساس افزایش هر مکعب افزایش می یابد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت منطقه ای گاز مازندران درباره افزایش قیمت گازبهای مشترکان گفت: تعرفه گاز پس از 10 سال افزایش یافته است که معتقدیم اگر سالانه 20 درصد افزایش می یافت اکنون با این حجم اعتراضات مواجه نمی شدیم. افزایش تعرفه گاز پس از 10 شوکی بر مشترکان مازندرانی ها با قبوض میلیونی وارد کرده است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۴    
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با اشاره به نامگذاری سال 1402 بعنوان مهار تورم و رشد تولید گفت: شعار سال که هرساله از سوی مقام معظم رهبری مشخص می شود ، دستور کاری همه خواهد بود و تمامی اجزای حوزه ورزش و جوانان استان کرمانشاه نیز باید روش ها ...
ایتنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۱:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
ایتنا - سرویس های پیامکی تجاری در روزهای اخیر پیامک هایی با مضمون افزایش صد درصدی نرخ پیامک ارسال و اعلام کردند این اقدام طبق ابلاغ اپراتورها و به دنبال افزایش سراسری هزینه پیامک در سال جدید اتفاق افتاده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۲۰:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه خدمات پرستاری بسته به نوع آن بین 25 تا 100 درصد افزایش قیمت خواهد داشت، گفت: نوع پرداخت ها بر اساس عملکرد، سختی کار و نوع بخش خواهد بود.
معاون پرستاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه خدمات پرستاری بسته به نوع آن بین 25 تا 100 درصد افزایش قیمت خواهد داشت، گفت: نوع پرداخت ها بر اساس عملکرد، سختی کار و نوع بخش خواهد بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در پی اعلام افزایش تعرفه ارسال پیامک تجاری توسط برخی از اپراتورها رئیس رگولاتوری ضمن غیرقانونی خواندن این اقدام، یک هفته جهت اصلاح شرایط به آن ها فرصت داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۸:۴۴    
افزایش تعرفه های اماکن ورزشی شهرداری تهران موضوعی است که باعث گلایه برخی شهروندان شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
همه آنچه پیش از این درباره افزایش قیمت مرغ، افزایش تعرفه های پزشکی، افزایش قیمت حبوبات و غیره وجود داشت حالا قرار است درباره لبنیات تکرار شود!
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۰:۰۰    
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با بیان اینکه تلاش ما این است که در 6 ماه دوم سال و با اعلام سازمان برنامه و بودجه افزایش تعرفه ها را قطعی کنیم، عنوان کرد: با قطعی شدن تعرفه ها، افزایش نرخ ها نسبت به سال گذشته قابل توجه خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۲۳:۱۶    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گفت: با توجه به اینکه هنوز برای برآورد تعرفه سال 1402، شاخص تعدیل 6 ماه دوم که در پروژه ها اعمال می شود، اعلام نشده، بنابراین گزینه علی الحساب را در افزایش تعرفه ها انتخاب کردیم ...
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۶:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
نقدینه - مدیربیمه های اشخاص شرکت بیمه کارآفرین،اظهارکرد:شرکت های بیمه ای علاقه ای به افزایش نرخ تعرفه درمان ندارند،اماوقتی افزایش تعرفه متناسب با شرایط اقتصادی جامعه نباشد منجر به نارضایتی بیمه گذار در بخش درمان می شود که شرکت های بیمه ای را با مشکلاتی روبرو می کند. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
در حال حاضر نماد پالایش به ارزش ذاتی خود نزدیک شده اما دارایکم هنوز بیش از 20 درصد فاصله دارد و احتمالا با خبر افزایش تعرفه تراکنش بانکی شاهد جهش جدید خواهیم بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۵:۰۴    
ایسنا/اردبیل مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل از افزایش پلکانی تعرفه آب پرمصرف ها در سال جدید خبر داد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای عالی نظام پزشکی با گلایه از این که هیچ تناسبی بین تعرفه های دندان پزشکی و لابراتورهای دندان سازی وجود ندارد،گفت: با توجه به نوسانات ارزی، مشکلات اقتصادی و استفاده لابراتوارها از مواد چینی چه ضرورتی دارد که لابراتوارهای دندان سازی 54 درصد افزایش تعرفه داشته باشند؟!
ایستا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
ایستانیوز:سه سال دیگر باید گدایی پزشک بکنیم. این بخشی از توئیت سخنگوی سازمان نظام پزشکی است که نشان از سقوط نظام سلامت و افزایش تعرفه پزشکی دارد.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۸:۲۰    
گزیده اخبار و تحولات اقتصادی کشور آفریقای جنوبی در هفته چهارم فروردین ماه 1402 مندرج در رسانه های این کشور به شرح ذیل ارائه می گردد: افزایش 18 درصدی تعرفه برق در افریقای جنوبی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۰:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
پیام شما شهروندان عزیز در مورد افزایش قیمت تاکسی های اینترنتی، توسط خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۳:۲۱   + ۲۲ سایت دیگر  
در حالی که قدرت خرید متخصصان ایرانی 7 برابر قدرت خرید متخصصان در کشوری همچون امریکاست برخی پزشکان خاص هرساله برای افزایش تعرفه ها سروصدا راه می اندازند!
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۹:۵۱    
ایسنا نوشت: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به افزایش تعرفه های پزشکی اعلام کرد که هیئت دولت باتوجه به شرایط، متوسط افزایش 25 درصدی تعرفه های پزشکی را مصوب کرد و بیمه ها حتما آن را اجرا می کنند ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۲:۴۷   + ۵۷ سایت دیگر  
هیئت دولت متوسط افزایش 25 درصدی تعرفه های پزشکی را مصوب کرد و بیمه ها حتما آن را اجرا کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۰۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
سیتنا: دبیر و نایب رئیس هیات مدیره سندیکای صنعت مخابرات ایران، با گلایه از شرایط حاکم بر این بخش اظهار کرد که از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، رگولاتوری و سایر بخش های دولتی انتظار داریم که نه تنها برای افزایش تعرفه های خدمات شبکه ملی اطلاعات تا حد ترغیب سرمایه گذاران مقاومت نکنند(چون سند تحول ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۵:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: وزیر ارتباطات گفت: مخابرات تعهد داد تا یک سوم از افزایش تعرفه را صرف مشکلات بازنشستگان کند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۲:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: شرکت مخابرات ایران تعهد داده است تا یک سوم از افزایش تعرفه را صرف مشکلات بازنشستگان کند. به گزارش شفقنا، عیسی زارع پور امروز چهارشنبه 30 فروردین ماه در حاشیه هیات دولت در خصوص رسیدگی به شکایت پرسنل و بازنشستگان شرکت مخابرات ایران گفت ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۱:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات گفت: درحال پیگیری هستیم تا یک سوم از افزایش تعرفه مخابرات صرف مشکلات بازنشستگان این شرکت شود
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۰۹:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
جواد اوجی امروز برای بررسی علل افزایش تعرفه های گاز در زمستان 1401 به صحن علنی مجلس می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران با گلایه از این که سطح تورم موجود در جامعه بیش از 50 درصد است؛ گفت: افزایش 25 درصدی تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی درسال جدید مورد تایید جامعه پزشکی نیست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر عامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد گفت: افزایش تعرفه الیت از اواسط هفته جاری اعمال خواهد شد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۱    
شفقنا زندگی – دبیر صنفی انجمن اسلامی جامعه پزشکی در خصوص مشکلات پیش روی تعرفه پزشکان می گوید: ظام تعرفه ما اشتباه است و اشتباه این است که جای کسی که باید تعیین قیمت کند با خریدار خدمت عوض شده است ...
چرخان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۲۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
اسفندماه سال گذشته، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه 1402، بند الحاقی 12 تبصره 6 لایحه را به تصویب رساندند که بر اساس این بند، درآمد پیش بینی شده برای ردیف حقوق ورودی خودروها، 3000 میلیارد تومان افزایش پیدا می کند ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۸:۴۱   + ۶۳ سایت دیگر  
اسفند ماه سال گذشته، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه 1402، بند الحاقی 12 تبصره 6 لایحه را به تصویب رساندند که بر اساس این بند، درآمد پیش بینی شده برای ردیف حقوق ورودی خودروها ...