یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۱۰:۲۵Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دهک»

بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مرغ مادر و اجداد دیزباد، ادعا ها در خصوص مشکلات فنی مرغ آرین را بی اساس دانست و با تمجید از کیفیت این نژاد، ابراز امیدواری کرد، در صورت تبلیغ درست و فرهنگسازی بین مردم، چندین دهک کشور آرین را برای مصرف ترجیح خواهند داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۱۱    
امام جمعه قشم با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال مهار تورم و رشد تولید، گفت: انتخاب شعار سال براساس ضرورت و نیازهای جامعه انجام شده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
کسانی که جزو دهک اول تا سوم باشند، به ازای هر نفر 400 هزار تومان واریزی خواهند داشت. خانوار های دهک های چهارم تا نهم نیز مبلغ 300 هزار تومان به ازاری هر نفر یارانه دریافت می کنند.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۳:۲۷    
رهبر معظم انقلاب با مروری کوتاه به سال 1401 فرمود:در قضیه اقتصاد نیزتلخی ها وشیرینی هایی بود، تلخی ها عمدتاً مربوط به تورم و گرانی بخصوص گرانی قیمت مواد خوراکی و لوازم اصلی زندگی است که افزایش زیادی پیدا کرده اند وبیشترین فشار آن به دهک های پایین جامعه وارد می آید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۰:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
پوشش بیمه ای احاد مختلف جامعه برای برخورداری از خدمات درمانی، یکی از چالش های نظام سلامت کشور در سال های گذشته بوده است که در نهایت این مهم در سال 1401 به سرانجام رسید.
رئیس جمهور در پیام نوروزی سال 1402 گفت: بیمه رایگان سلامت برای قریب 6 میلیون نفر در سه دهک پایین جامعه از خدمات دولت در سال 1401 است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، محمد اسماعیل کاملی در گفت و گو با ایلنا در خصوص برنامه سال جدید سازمان بیمه سلامت در خصوص عمق بیمه ای پایه و ارایه بسته های جدید گفت: کاهش فرانشیز مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی در بخش های بستری و سرپایی ...
سلام نو / نواندیش   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۱۸   + ۲۸ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1402 هجری شمسی، با تبریک عید نوروز به آحاد ملت ایران و همه ملت هایی که نوروز را گرامی می دارند، مهمترین مسئله کشور در سال گذشته را موضوع اقتصاد و معیشت مردم دانستند.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رهبر انقلاب در پیام نوروزی 1402 گفتند: در سالی که گذشت، فشار به دهک های پایین جامعه تلخ ترین مسئله اقتصادی بود. فیلم کامل پیام نوروزی ایشان به مناسبت آغاز سال 1402 را مشاهده می کنید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۱:۱۷   + ۲۰۴ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: کارهای خوبی که در بخش اقتصاد انجام گرفته باید منجر به گشایش در زندگی و سفره مردم بویژه طبقات ضعیف شود واین موضوع هم جز با برنامه ریزی دقیق و استمرار این کارها، امکان پذیر نیست.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
افزایش قیمت کالاهای اساسی و ضروریات سفره های مردم طی سال های گذشته، یکی از معضلات جدی برای عموم مردم و اقتصاد ایران بوده است. دولت ها در ایران نیز تلاش کردند که با اقداماتی ترمز گرانی را بکشند؛ به گونه ای که سعی کردند همواره با سرکوب نرخ ارز واردات ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
تخصیص سهام عدالت به جاماندگان منتفی شد زیرا دولت دیگر سهام ارزنده ای با ارزش 35 هزار میلیارد تومان ندارد که به جاماندگان سهام عدالت تخصیص دهد. در واقع قرار بود به 3 ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۱۸   + ۱۱۶ سایت دیگر  
زیرا دولت دیگر سهام ارزنده ای با ارزش 35 هزار میلیارد تومان ندارد که به جاماندگان سهام عدالت تخصیص دهد. در واقع قرار بود به 3.5 میلیون نفر افرادی که به عنوان جامانده سهام عدالت شناسایی شده بودند (افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی و همچنین سه دهک اول ایثارگران) نفری 10 میلیون تومان سهام تخصیص ...
راک نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه افزود: کارهای زیربنایی و تحول زائی در جهاد کشاورزی این استان برنامه ریزی و پایه گذاری شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۷   + ۴۶ سایت دیگر  
سخنگوی دولت در مورد اقدامات دولت سیزدهم در حوزه سلامت گفت: در حوزه سلامت مدیریت موفق بحران کرونا با همکاری مردم انجام شد و حدود 6 میلیون نفر از دهک های پایین جامعه، تحت پوشش بیمه قرار گرفتند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
بهادری جهرمی گفت: جهت گیری دولت سیزدهم در مورد بودجه، دیدن منابع واقعی و در نظر گرفتن مصارف ضروری بود تا منجر به ایجاد تورم نشود.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
خبر خوش برای کسانی که بیمه تامین اجتماعی هستند شرایط بازنشستگی با 10 سال سابقه و کمتر چیست؟ ,بیمه تامین اجتماعی سازمان تامین اجتماعی به منظور ایجاد رفاه و حمایت از حقوق کلیه کارکنان کارخانه ها، اداره ها و سازمان ها و دیگر محیط های کاری به وجود آمد ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
"پیغمبرقلی سعادت نژاد" از نیکوکاران گنبدکاووس در آستانه بهار طبیعت و ماه مبارک رمضان، توزیع هزار و 800 بسته سبد کالا را بین اقشار آسیب پذیر و کمتربرخودار این شهرستان آغاز کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
توزیع هزار و 800 بسته سبد کالا بین اقشار آسیب پذیر و کمتربرخودار آغاز شد.
برترین ها / مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۰:۳۵   + ۵۷ سایت دیگر  
ماه رمضان گذشته یارانه معیشتی رمضان به حساب بیش از 11 میلیون سرپرست خانوار واریز شد. اما آیا امسال هم یارانه بگیران باید منتظر این یارانه باشند؟
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۴۱    
تهران (پانا) - معاون وزیر کار عنوان کرد که دولت سیزدهم برای حمایت از دهک های کم درآمد مقرر کرده تا اگر کارفرمایی افرادی را که در سه دهک اول هستند و دارای بیش از 2 فرزند هستند را به کار بگیرد دولت حق بیمه آنها را پرداخت خواهد کرد. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
آن ها در تکانه های اقتصادی و گرانی های مدام، تکانی نمی خورند، چون از مدت ها قبل و سال هاست که در پی این تکانه ها رمقی برایشان نمانده است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس دستگاه های اجرایی را مکلف کردند تا پایان خردادماه سال 1402 نسبت به تعیین تکلیف نظام های پرداخت خود اقدام کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد گفت: افزایش مستمری مددجویان این نهاد در سال جاری 2 نوبت افزایش داشت اما برای بودجه سال آینده 40 درصد بوده و اگر شورای نگهبان هم تایید کند این رقم افزایش می یابد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون اشتغال وزارت کار با اشاره به برنامه دولت برای اشتغال افراد کم درآمد گفت: در راستای تشویق کارآفرینان در به کارگیری کارگران سه دهک کم درآمد حق بیمه سهم کارفرما به مدت یکسال توسط دولت پرداخت می شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: پیشنهاد دولت برای افزایش حقوق ها پلکانی است. افزایش پلکانی حقوق به عدالت نزدیک است. بودجه هنوز در مرحله بررسی شورای نگهبان است می توانیم شاهد تغییر در این زمینه باشیم. نگاه دولت افزایش بالاتر حقوق برای دهک های پایین بوده است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عزت الله علی همتی رئیس اتحادیه صنف سوپر مارکت و مواد پروتئینی اراک در گفتگو با سایت دیده بان ایران گفت: وضع اقتصادی خوب نیست و قدرت خرید مردم هم پایین است. سه دهک پایین جامعه هم اصلا نمی توانند گوشت بخورند. در مقایسه با سال گذشته حدود 30 درصد کاهش خرید داشته ایم.
سلام نو / راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
محمود کریمی بیرانوند معاون اشتغال وزارت، از پرداخت یارانه جدید به دهک های کم درآمد برای اشتغال زایی خبر داد و گفت: این طرح از سال 1402 به صورت سراسری اجرا می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد با بیان اینکه امسال برای اولین بار بیش از 460 هزار خانواده جدید تحت خدمات کمیته امداد آمده اند، گفت: ما این ظرفیت و توانایی را داریم که هر خانواده ای در دهک یک و دو سه باشند را تحت پوشش بیاوریم.
سیتنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: امسال به دولت اجازه دادیم برای سه دهک پایین از کالابرگ الکترونیکی علاوه بر بحث نقدینگی هایی که داشته، استفاده کند و به نوعی تأمین معیشت خانواده هایی که قدرت خرید کمتری دارند را جبران کنیم.
بازار کار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۲۵    
مدیرکل دفتر سیاست گذاری و توسعه اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفت وگو با قدس درباره جزئیات طرح افزایش اشتغال در سه دهک کم درآمد از طریق پرداخت حق بیمه سهم کارفرما به مدت یک سال از سوی دولت توضیحاتی ارائه کرد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۴۸   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون اشتغال وزارت کار با اشاره به برنامه دولت برای اشتغال افراد کم درآمد گفت: در راستای تشویق کارآفرینان در به کارگیری کارگران سه دهک کم درآمد حق بیمه سهم کارفرما به مدت یکسال توسط دولت پرداخت می شود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
قالیباف در ادامه با بیان اینکه در بودجه پارسال ما هرکسی را که تحت پوشش بیمه سلامت نبود بیمه کردیم افزود: بیش از 6 میلیون نفر بدون اخذ وجه در سال 1401 بیمه شدند و همین را برای سال 1402 تمدید کردیم که اگر کسانی هستند که هنوز بیمه نشده اند و حتی اگر در دهکهای پایین جامعه هم نیستند و در دهک ها بالاتر ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف رییس مجلس در گفت و گوی زنده تلویزیونی گفت: برای سال 1402 به دولت اجازه دادیم که به دهک های پایین کالابرگ بدهد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
طیبه حسینی از توزیع طرح آزمایشی کالابرگ خبر داد و گفت: هفته گذشته وزارت رفاه در استان هرمزگان به صورت آزمایشی توزیع کالابرگ را برای تمامی یارانه بگیران که شماره حساب یارانه آنها مربوط به استان هرمزگان است، آغاز کرده است.
برترین ها / اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۱۳   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو اتحادیه صنف سوپر مارکت و مواد پروتئینی: در مقایسه با سال گذشته 30 درصد کاهش خرید داشته ایم
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی از پرداخت 15 میلیون تومان کمک معیشتی بلاعوض برای خرید لوازم منزل به زلزله زدگان خوی خبر داد.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۱:۵۸    
با مجوز مجلس به دولت، سال آینده علاوه بر یارانه نقدی که در حال حاضر توسط دولت پرداخت می شود، با اولویت پنج دهک پایین درآمدی به پیشنهاد سازمان برنامه وبودجه، کالابرگ جدید هم در نظر گرفته می شود. مسئول وبسایت اصفهان زیبا در این مطلب 12 انگاره (تصویرسازی ذهنی) را که به بازنمایی آمریکا و... ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
تابناک : یارانه کمک معیشتی مرحله 145 بر اساس دهک بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مطابق معمول، به حساب سرپرستان خانوار واریز و از ساعت 24 روز شنبه 20 اسفند ماه قابل برداشت است.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
می متالز - شورای عالی اجرای سیاست های کلی اصل 44، نحوه اختصاص 10 میلیون تومان سهام عدالت به 3.5 میلیون مشمول کمیته امداد، سازمان بهزیستی و سه دهک اول ایثارگران را تعیین و تصویب کرد.
می متالز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - بر اساس توافق اعضای شورای عالی اجرایی سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، مشمولان کمیته امداد، سازمان بهزیستی و سه دهک اول ایثارگران در اولویت دریافت سهام هستند. این اولویت بندی، اما انتقاداتی از سوی برخی از جاماندگان سهام عدالت به دنبال داشت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
بازار مسکن طی یکسال اخیر با تغییر و تحولات گسترده ای روبه رو شد. به طوری که آخرین بررسی ها نشان می دهد زمان انتظار برای خانه دار شدن دهک های پایین درآمدی به بیش از دو قرن رسیده است.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
واریز یارانه نقدی 300 و 400 هزار تومانی اسفندماه از دقایقی پیش آغاز شده است. واریز یارانه نقدی 300 و 400 هزار تومانی اسفندماه از دقایقی پیش آغاز شده و تا آخر امشب به حساب تمامی سرپرستان خانوار واریز خواهد شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۴۸    
یارانه کمک معیشتی مرحله 145 بر اساس دهک بندی اعلامی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مطابق معمول، به حساب سرپرستان خانوار واریز شده و از ساعت 24 روز شنبه 20 اسفند قابل برداشت است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۲   + ۹۴ سایت دیگر  
یارانه کمک معیشتی مرحله 145 بر اساس دهک بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مطابق معمول، به حساب سرپرستان خانوار واریز و از ساعت 24 روز شنبه 20 اسفند ماه قابل برداشت است.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۷   + ۴۳ سایت دیگر  
واریز یارانه نقدی 300 و 400 هزار تومانی اسفندماه از دقایقی پیش آغاز شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۰۱   + ۳۴ سایت دیگر  
نمایندگان دولت در مقوله ی سهم خوراکی ها و آشامیدنی های خانوار، کارگران را در دهک های پایین تر و در بُعد خانوار در دهک های بالاتر در نظر می گیرند که این رویکرد معکوس واقعیت، باعث می شود عدد سبد معیشت تعمدانه پایین بیاید.