چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۰۰:۱۷Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای حکام»

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران با بیان اینکه سرعت موشک فتاح 13 ماخ است و موشکی که دارای چنین سرعتی باشد مقابله با آن ناممکن خواهد بود گفت: موشک فتاح به دلیل نوع حرکت آن که در جهات و ارتفاعات مختلف است، توسط هیچ موشکی قابل انهدام نیست.
ایلنا   ۲ ساعت پیش    
تروئیکای اروپایی در واکنش به گزارشی که توسط مدیرکل آژانس بین المللی انرژی هسته ای درباره برنامه هسته ای ایران به شورای حکام این نهاد ارائه شده است، مدعی شدند که اقدام های ایران در توسعه برنامه هسته ای این کشور هیچ گونه توجیه غیرنظامی ندارد.
اکو فارس   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان با صدور بیانیه ای مشترک در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی ضمن تکرار ادعاها علیه برنامه صلح آمیز هسته ای کشورمان ادعا کردند که اقدامات داوطلبانه ایران در چارچوب توافق با آژانس برای حل وفصل مسائل پادمانی، محدود و کمتر از انتظارات بوده است.
سلام نو / ایسنا   ۵۸ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
تروئیکای اروپایی در بیانیه ای مشترک در جلسه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی از فعالیت های هسته ای ایران انتقاد کردند.
تروئیکای اروپایی بیانیه ای را در مورد تعهدات ایران ذیل توافق هسته ای در شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی منتشر کردند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان با صدور بیانیه ای مشترک در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی ضمن تکرار ادعاها علیه برنامه صلح آمیز هسته ای کشورمان ادعا کردند که اقدامات داوطلبانه ایران در چارچوب توافق با آژانس برای حل وفصل مسائل پادمانی ...
سلام نو / وانا   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شایعه آزادسازی حدود 24 میلیارد دلار از منابع ارزی بلوکه شده ایران به کشور باعث شد قیمت دلار کاهش یابد.
عرشه آنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایه سیگنال های سیاسی بر بازارسکه همچنان سنگین است و همچون اهرمی مانع روند صعودی در بازار فلز زرد شده است. باید توجه داشت نشست شورای حکام در حال برگزاری است و تصمیمات این نشست همچون چراغ راهنما برای بازارها عمل می کند.
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در واکنش به اتهام زنی اتحادیه اروپا علیه ایران در شورای حکام آژانس اتمی گفت نمی توان این اتهامات را جدی گرفت.
نبض بازار   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
تحلیلگر ارشد سیاسی کشور درباره روند بررسی پرونده هسته ایران در شورای حکام نکات مهمی را ارائه داد.
اتحادیه اروپا مدعی شده در پی کاهش تعهدات برجامی ایران و حذف تجهیزات نظارتی، تداوم دانش آژانس درباره فعالیت های هسته ای ایران از بین رفته و افزوده در صورت اجرای دوباره تعهدات برجامی، باید مبنای جدید برای راستی آزمایی ایجاد شود که درجه قابل توجهی از عدم اطمینان را در نظر خواهد گرفت
برترین ها / ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده آمریکا در سازمان های بین المللی در وین در بیانیه ای در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی با تکرار ادعاهای غرب درباره اهداف برنامه هسته ای ایران، خواستار همکاری کامل ایران با آژانس در زمینه اجرای موارد توافق شده در مارس گذشته شد.
خبر فوری   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سفیر ایالات متحده آمریکا در نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی با تکرار ادعاها و اتهام پراکنی علیه برنامه صلح آمیز هسته ای کشورمان مدعی شد که روند اجرای توافق آژانس و ایران برای حل وفصل مسائل پادمانی باید پایدار و بدون وقفه دنبال شود.
اتحادیه اروپا در بیانیه ای به شورای حکام آژانس اتمی بار دیگر به اتهام زنی علیه برنامه هسته ای صلح آمیز جمهوری اسلامی ایران پرداخت.
نماینده اتحادیه اروپا در ادعا هایی بی اساس از ایران خواست به تعهدات سیاسی خود در زمینه عدم اشاعه هسته ای بازگردد.
خبر فوری   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم اتحادیه اروپا نزد سازمان های بین المللی مستقر در وین در ادامه اتهام زنی غرب علیه برنامه صلح آمیز هسته ای ایران و بدون اشاره به اینکه اقدامات غیر قانونی کدام طرف منجر به وضع موجود در اجرای برجام شد ...
کبنا نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
از روز گذشته نشست فصلی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی در حالی آغاز شد که اگرچه موضوعات مهمی همچون راکتور هسته ای اوکراین و موضوع آکوس در دستورکار آژانس قرار دارد اما همه نگاه ها به پرونده ایران است که در چند ماه اخیر و پس از سفر رافائل گروسی مدیرکل آژانس تحولات مثبتی داشته است .
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۴۹    
رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی امروز (دوشنبه) در کنفرانس خبری خود گفت: دو نوع شکاف وجود دارد. اول آنکه، همانطور که می دانید در سفر فوریه 2021 مقرر شد که تجهیزات نظارتی نصب شوند اما اطلاعات آن مهر و موم شوند و آژانس به آن دسترسی نداشته باشد ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۳۶    
نوسان صعودی قیمت دلار در حالی بود که دیروز نشست شورای حکام آغاز به کار کرد.
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جهان صنعت ؛نشست شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی بالاخره برگزار شد، آن هم در حالی که اختلافات و تنش هایی که در این ماه ها و سال های گذشته، مانع از تفاهم ایران و جامعه جهانی در بحث پرونده هسته ای جمهوری اسلامی شده و طرفین را از اطراف میز مذاکرات احیای برجام دور و دورتر می کرد ...
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۲۵    
معامله گران می گویند بازار ارز امروز می تواند در نوسانِ سه خبر باشد؛ نخست، ادعایی درباره ورود دو میلیارد دلار به ایران طی روز گذشته؛ دوم، رونمایی سپاه از یک موشک هایپرسونیک جدید آن هم همزمان با انتشار اخبار مذاکرات هسته ای و سوم، اخبار مثبت یا منفی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۰۶    
قیمت طلا و سکه در بازار کم رمق و نیمه تعطیل روز شنبه روند کاهشی داشت. سایه سیگنال های سیاسی بر بازارهای مالی همچنان سنگین است و همچون اهرمی مانع روند صعودی در بازار فلز زرد شده است. باید توجه داشت نشست شورای حکام در حال برگزاری است و تصمیمات این نشست همچون چراغ راهنما برای بازارها عمل می کند.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۰:۴۲    
قیمت طلا و سکه در بازار کم رمق و نیمه تعطیل روز شنبه روند کاهشی داشت. سایه سیگنال های سیاسی بر بازارهای مالی همچنان سنگین است و همچون اهرمی مانع روند صعودی در بازار فلز زرد شده است. باید توجه داشت نشست شورای حکام در حال برگزاری است و تصمیمات این نشست همچون چراغ راهنما برای بازارها عمل می کند. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۰:۳۸    
در هفته های اخیر سایه مسائل سیاسی بر بازارهای مالی توانسته قیمت دلار را در محدوده مشخصی فریز کند. با وجود برگزاری نشست شورای حکام در روز گذشته و ادامه آن تا جمعه بازار اخبار سیاسی همچنان داغ است. این موضوع می تواند در روزهای باقیمانده از هفته جاری همچون اهرمی مانع رشد قیمت دلار شود.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
در هفته های اخیر سایه مسائل سیاسی بر بازارهای مالی توانسته قیمت دلار را در محدوده مشخصی فریز کند. با وجود برگزاری نشست شورای حکام در روز گذشته و ادامه آن تا جمعه بازار اخبار سیاسی همچنان داغ است. این موضوع می تواند در روزهای باقیمانده از هفته جاری همچون اهرمی مانع رشد قیمت دلار شود. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
در شرایط فعلی فعالان اقتصادی و سیاسی باور دارند اگر نتیجه نشست شورای حکام منفی باشد، می تواند باعث افزایش قیمت دلار شود و اگر نتیجه آن مثبت تلقی شود، قیمت دلار به کف 50 هزار تومان حرکت می کند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
در تعطیلات هفته سوم خرداد ماه نرخ شاخص ارزی در معاملات غیررسمی بازار ارز تهران مجددا به سمت کانال 50 هزار تومانی حرکت کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
این دور از نشست فصلی شورای حکام دیگر از حساسیت بالایی برای پرونده فعالیت های هسته ای ایران برخوردار نیست. چراکه خطر صدور قطع نامه، ارسال پرونده به شورای امنیت، فعال شدن مکانیسم ماشه و حتی صدور بیانیه علیه تهران فعلا منتفی است.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۷:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به رغم گزارش های رسانه های غربی درباره مختومه اعلام شدن پرونده یکی از سه مکان ادعایی آژانس، رافائل گروسی روز گذشته در بیانیه مقدماتی خود در جلسه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی مدعی شد که ارزیابی آژانس درباره سایت مریوان همچنان پابرجاست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
بیانات رهبرمعظم انقلاب در حرم امام خمنی و آغز به کار شورای حکام آژانس از مهمترین اخبار مطبوعات امروز است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست فصلی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی ظهر روز دوشنبه 5 ژوئن- 15 خرداد آغاز به کار کرد تا راستی آزمایی و بازرسی فعالیت های هسته ای ایران ذیل قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل و اجرای توافقنامه پادمانی در آن را بررسی کند ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی امروز -دوشنبه- هم زمان با آغاز نشست فصلی شورای حکام آژانس گفت که پیشرفت هایی در اجرای توافق ها با ایران حاصل شده است. ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۰:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز ، رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی، اعلام کرد که بازرسان این آژانس به ارزیابی های خود درباره دلایل احتمالی وجود آثار اورانیوم غنی شده با منشا انسانی در سه سایت اعلام نشده در ایران ادامه خواهند داد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۰:۱۱    
دنیای اقتصاد : نشست فصلی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی ظهر روز دوشنبه 5 ژوئن- 15 خرداد آغاز به کار کرد تا راستی آزمایی و بازرسی فعالیت های هسته ای ایران ذیل قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل و اجرای توافقنامه پادمانی در آن را بررسی کند ...
سلام نو / یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۹:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
پس از سفر سلطان عمان و آزادی یک شهروند دانمارکی و دو شهروند اتریشی در ایران، روند قیمت طلا و سکه در بازار کاهش داشت.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
دیپلمات های غربی شرکت کننده در نشست دور اخیر شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین، به رغم شکست طرح جنجال آفرینی علیه برنامه صلح آمیز هسته ای ایران در آستانه اجلاس ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
نشست فصلی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی دقایقی پیش با حضور نمایندگان 35 کشور عضو این شورا در وین آغاز به کار کرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
نشست فصلی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی امروز در وین برگزار می شود. نتایج این نشست می تواند در روزهای آینده بر روند قیمت دلار تاثیرگذار باشد.
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۸:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در بیانیه مقدماتی خود در آغاز جلسه شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی تصریح کرد که در گزارش خود نوشته است فرایند اجرای بیانیه مشترک با ایران آغاز شده است و پیشرفت هایی حاصل شده است. ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۸:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در نشست شورای حکام تصریح کرد که روند اجرای بیانیه مشترک با ایران در زمینه حل وفصل مسائل پادمانی آغاز شده و در این زمینه پیشرفت هایی حاصل شده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۸:۰۷    
نشست فصلی 35 عضو شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی امروز در وین آغاز شد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۶:۴۲    
خبرگزاری میزان - رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در کنفرانس خبری در حاشیه نشست امروز شورای حکام آژانس شرکت کرده و به پرسش ها درباره فعالیت هسته ای ایران پاسخ داد. پاسخ ایران درباره مکان آباده/ مریوان معقول بود ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نشست فصلی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی دقایقی پیش با حضور نمایندگان 35 کشور عضو این شورا در وین آغاز به کار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در نشست شورای حکام تصریح کرد که روند اجرای بیانیه مشترک با ایران در زمینه حل وفصل مسائل پادمانی آغاز شده و در این زمینه پیشرفت هایی حاصل شده است.
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی با تأکید بر این که ایران پاسخ های قابل قبولی به آژانس داده گفت که غنی سازی اورانیوم ممنوع نیست و آژانس وظیفه راستی آزمایی دارد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
از اسفند سال 1398 که آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارش فصلی خود از وجود سه سایت هسته ای اعلام نشده در ایران خبر داد تا گزارش هفته پیش این سازمان بین المللی دورانی سخت و طاقت فرسا همراه با صدور قطعنامه های آتشین و پی در پی، شورای حکام بر برنامه هسته ای ایران گذشت
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۴:۵۸   + ۴۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در سخنرانی خود در آغاز نشست شورای حکام که ساعتی پیش در وین آغاز به کار کرد، از آغاز روند اجرای بیانیه مشترک با ایران در خصوص حل و فصل مسائل پادمانی خبر داده و گفت در این زمینه پیشرفت های حاصل شده است. ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۴:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس انرژی اتمی با اشاره به این که ایران 100 کیلوگرم اورانیوم غنی سازی شده 60 درصد دارد در عین حال تاکید کرد که پیشرفت های خوبی در زمینه تاسیسات هسته ای ایران حاصل شده است. ...