جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۵:۳۴Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بهداری رزمی»

سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در دفاع مقدس، در تمام سطوح از خط مقدم گرفته تا اورژانس و بیمارستان صحرایی، خدمات پزشکی ارائه می شد، درحالیکه در سایر کشورها در جنگ ها، بیشتر در خصوص انتقال مجروحان کار می کردند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
در آستانه سوم خرداد از 5 پیشکسوت بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت با حضور وزیر بهداشت تجلیل می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- فرمانده مرکز بهداری رزمی جنوب شرق کشور، گفت: طی 10 سال گذشته 58 بیمارستان صحرایی در استان سیستان و بلوچستان راه اندازی شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
با تلاش و پیگیری معاونت های بهداری رزمی و مهندسی رزمی نیروی زمینی سپاه و مرکز بهداری رزمی جنوب شرق این نیرو، فاز جدید توسعه و تجهیز و خدمات تخصصی و فوق تخصصی بیمارستان حضرت نبی اکرم(ص) زاهدان به بهره برداری رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی از مربیان عقیدتی سیاسی در مرکز بهداری رزمی جنوب تجلیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نخستین گردهمایی مجمع رزمندگان بهداری رزمی دفاع مقدس استان اصفهان در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- جانشین فرماندهی مرزبانی گلستان از اجرای طرح مردم یاری و ویزیت رایگان مرزنشینان و مسافران نوروزی توسط گروهان بهداری رزمی هنگ مرزی اترک خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۴    
توضیحات معاون بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مبنی بر نحوه اجرای طرح جهاد سلامت در منطق محروم کشور را در ادامه می بینید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۴:۱۱    
توضیحات معاون بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مبنی بر نحوه اجرای طرح جهاد سلامت در منطق محروم کشور را در ادامه می بینید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۷:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
نوشهر-مدیر بهداری رزمی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به جانفشانی های فراوان نیروی دریایی در دفاع مقدس گفت: این نیرو در حوزه سلامت نیز راهبردی است.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۹:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از هرمزگان ، سردار احمد اخوان مهدوی فرمانده بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه صبح امروز در آیین افتتاحیه بیمارستان بزرگ صحرایی کانکسی سپاه در منطقه بشاگرد گفت ...
ایثار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
در روز 31 شهریور 1359 با هجوم ارتش بعث عراق به مرزهای غرب و جنوب کشور و حمله هوایی به چند فرودگاه ایران جنگ تحمیلی 8 ساله آغاز شد که با صدمات فراوان جانی به رزمندگان و نیروهای مردمی همراه بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه گفت: تاکنون بیش از 230 بیمارستان سیار در نقاط مختلف کشور برابر نیاز مردم به خدمات بهداشتی درمانی ارائه گردیده است و در این بیمارستان ها چهار میلیون نفر خدمات دریافت کرده اند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
بهداری نیروی زمینی سپاه بیمارستان سیار تخصصی و فوق تخصصی خود را بنا به تدبیر فرمانده نیروی زمینی سپاه از امروز ششم اسفندماه همزمان با اعیاد شعبانیه در منطقه عمومی سردشت بشاگرد راه اندازی می کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس گفت: بیش از 60 هزار نیروی جهادی کادر درمان و داروساز، در معرکه نبرد هشت سال دفاع مقدس حاضر شدند و توانستند هزار اورژانس و 56 بیمارستان صحرایی را برپا کنند .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای مرکز بهداری رزمی شمالغرب سپاه با حضور در روستاها و مناطق زلزله زده شهرستان خوی، به ارائه خدمات درمانی رایگان در این مناطق می پردازند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۰۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مرحله نهایی و عملیاتی رزمایش تخصصی بین بیمارستانی نیروهای مسلح در شمال شرق کشور با رمز مقدس یا فاطمه الزهرا(س) و تمرکز بر تقویت هماهنگی و هم افزایی نیروهای مسلح در حلقه های گوناگون زنجیره امداد و نجات برگزار شد ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۲۲:۳۷    
رزمایش تخصصی بین بیمارستانی نیروهای مسلح در شمال شرق کشور با رمز مقدس یا فاطمه الزهرا (س) با محوریت بهداری رزمی در تقابل با تهدیدات احتمالی از جمله حملات تروریستی، بیوتروریسم و حوادث طبیعی با حضور سردار احمد اخوان فرمانده بهداری نیروی زمینی سپاه برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۳:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهداشت و درمان ستاد کل نیروهای مسلح، بر ضرورت تغییر عملکرد بهداری رزمی با توجه به شرایط کشور تاکید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
یگان های نمونه بهداری رزمی سپاه، ارتش و فرماندهی انتظامی، رزمایش بزرگ امداد تخصصی بین بیمارستانی نیروهای مسلح را در شمال شرق کشور برگزار می کنند.
صبای سلامت   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با سومین سالگرد سپهبد شهید سلیمانی ، کتاب “نقش آب در سلامت و عملکرد انسان “، در رادیو سلامت رونمایی شد . به گزارش صبای سلامت، رئیس موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت با حضور در برنامه “سردار بی پایان” در رادیو سلامت ، کتاب “نقش آب در سلامت و عملکرد انسان ” را رونمایی کرد. . ...
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۶:۳۴    
نخستین همایش جایگاه علم و فناوری در دوران دفاع مقدس با معرفی مقاله " عملکرد بهداشت و درمان بهداری رزمی ایلام در دوران دفاع مقدس" به عنوان برترین مقاله حوزه سلامت و همچنین رونمایی از چهار جلد کتاب ماخذشناسی سلامت دفاعی برگزار شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۲۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی 100 تختخوابی سیار شهید باکری در شهرستان مرند با حضو سردار اخوان معاون بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه افتتاح شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - فرمانده بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه پاسداران از راه اندازی 231 بیمارستان صحرایی با 186 نیروی درمان در سراسر کشور خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، سردار سعید بینات معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی بهداری سپاه در پیش همایش جایگاه علم و فناوری در دفاع مقدس در دانشگاه علوم پزشکی بقیةالله (عج) بیان کرد: جنگ ها در جوامع از رویدادهای مهم و طولانی مدت محسوب می شوند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۵:۵۷    
بیمارستان شهید هاشمی نژاد در دوران دفاع مقدس، یکی از بیمارستان های فعال مشهد در خصوص بستری و مداوای مجروحین جنگی بود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- فرمانده مرکز بهداری رزمی جنوب از راه اندازی یک بیمارستان سیار در پایانه مرزی شلمچه برای خدمت رسانی به زائران اربعین خبر داد. به گزارش شفقنا از مهر ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
شلمچه- فرمانده مرکز بهداری رزمی جنوب گفت: برای انجام خدمات رسانی درمانی و بهداشتی به زائران اربعین حسینی یک باب بیمارستان سیار در پایانه مرزی شلمچه دایر شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
سردار اخوان گفت: نیروی زمینی سپاه برای ارائه خدمت به زوار اربعین پنج بیمارستان 100 تخت خوابی را در مرز های شرقی و غربی کشور برپا کرده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
سردار اخوان مهدوی افق واحد بهداری نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در چشم انداز 1404 را دستیابی به بالاترین توان و آمادگی رزمی در حوزه طب رزم و ایستادن در بالاترین رتبه در منطقه غرب آسیا و قرار گرفتن در بین 5 ارتش برتر جهان اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۶:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
اولین دوره مسابقات بهداری رزم نیروی زمینی سپاه، به میزبانی قرارگاه منطقه ای کربلا این نیرو در استان خوزستان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ - ۱۶:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
خدمت رسانی به مردم بشاگرد توسط معاونت بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه با برپایی بیمارستان تاکتیکی حضرت فاطمه زهرا (س) در جنوب کشور به انجام رسید.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۲۲:۰۱    
سرهنگ قربان علی بندانی فرمانده مرکز بهداری رزمی جنوب شرق نیروی زمینی سپاه سلمان از موزه دفاع مقدس زاهدان بازدید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۷ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تدوین و نشر آثار شهدای بهداری رزمی جنوب شرق در دفاع مقدس، در جلسه فرمانده مرکز بهداری رزمی جنوب شرق نیروی زمینی سپاه با مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان مورد تأکید قرار گرفت.
سینما پرس   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
سینماپرس: موسسه بهداری رزمی در جریان ششمین جلسه هیئت امنا این موسسه از چهار پیشکسوت بهداری رزمی دفاع مقدس تجلیل می کند، همچنین در جریان این نشست از مجموعه مستند 20 قسمتی ماموریت برای زندگی رونمایی می شود.
ارتش جمهوری اسلامی ایران   ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - ۱۰:۱۶    
در پیامی به سرلشکر موسوی؛ سرتیپ پاسدار نصراله فتحیان، مسئول موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت در پیامی به امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران روز ارتش را تبریک گفت . به گزارش روابط عمومی ارتش، متن این پیام به شرح زیر است : امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۲/۱۵ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
سردار اخوان مهدوی گفت: سال گذشته، نیروی زمینی سپاه سامانه بیمارستانی را با 128 تخت راه اندازی کرد و در روز های آینده هم دومین بیمارستان سیار برای پذیرش بیماران تنفسی را راه اندازی خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بهداری سپاه پیش از شیوع کرونا از سطح توانمندی بالایی برخور دار بود و بدین سبب با شیوع این ویروس در مدت زمانی کوتاه توانست 21 بیمارستان سیار در نقاط پرخطر دایر کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
سردار سرتیپ فتحیان با اشاره به خدمات شایان کادر درمانی بیمارستان صحرایی چنانه در دوران دفاع مقدس که به نام شهید مخبری نام گذاری شد، گفت: بیمارستان چنانه نماد مقاومت ارتش در دوران دفاع مقدس است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۹ - ۲۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده مرکز بهداری رزمی شمالغرب نیروی زمینی سپاه بمناسبت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار بیانیه ای صادر نمود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
سردار اخوان گفت: سامانه بیمارستانی 128 تختی سیار بهداری نیروی زمینی سپاه که در حال استفاده است در کمتر از شش ساعت با فعال شدن تمام بخش های آن می تواند بیماران را پذیرش کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
سرهنگ رسول صادق : مرکز بهداری رزمی شمالغرب نیروی زمینی سپاه با تمامی تجهیزات درمانی سیار در پایانه مرز مهران، مستقر و آماده ارائه خدمات درمانی تخصصی برای زائران ابا عبدلله الحسین (ع) به ویژه زائران برگشتی از زیارت اربعین حسینی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده مرکز بهداری رزمی شمالغرب نیروی زمینی سپاه گفت: به منظور ارائه خدمات درمانی تخصصی برای زائرین اربعین بیمارستان تخصصی سیار 32 تخت خوابی شهید باکری را راه اندازی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فرمانده بهداری رزمی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: کادر درمان سپاه در عمل ثابت کرد در هر جبهه ای که ضرورت ایجاب کند چون رزمندگان دوران دفاع مقدس در میدان حاضرند و از جان و هستی خود مایه می گذارند.
بهداری رزمی در دوران دفاع مقدس به عنوان یکی از واحدهای پشتیبانی خدمات رزمی در کنار نیروهای رزمنده نقش تعیین کننده و اطمینان بخش روحی داشت. حضور پزشکان، پرستاران، کادر پیراپزشکی و همه نیروهای بهداشتی و درمانی در آن دوران، تجلی ایثار و از خودگذشتگی جامعه امداد ...
وزیر بهداشت گفت: همان کارهایی که در دوران دفاع مقدس انجام شد و جوانان متحول شدند امروز نیز نیاز داریم که جوانان متحول شوند.
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: در شرایط کنونی با توجه به وضعیت سلامت کشور نیاز به ایجاد اقتدار سلامت داریم چون بالاترین وظیفه دولتمردان بعد از امنیت غذایی، اقتدار سلامت است که با امنیت ملی، پیوستگی دارد ...