جمعه ۰۴ فروردینساعت ۱۹:۵۱Mar 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سند ملی»

سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۷    
نصر: مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی از تهیه پیش نویس برش استانی سند ملی سالمندان کشور با توجه به آمار و نظرات دستگاه های مرتبط با موضوع خبر داد و گفت:آذربایجان شرقی پنجمین استان پیر کشور است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۴:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در حکم روح الله دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری خطاب به مسعود حسنلو آمده است: نظر به مراتب شایستگی و تجارب به موجب این حکم شما را به عنوان سرپرست ستاد توسعه فناوری های فرهنگی و نرم منصوب می کنم ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در راستای اجرای سند ملی گیاهان دارویی معاونت علمی ریاست جمهوری موظف به برگزاری منظم جلسات ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۴۴    
صبح امروز سند ملی سلامت بخش که در مرحله نخست شامل طرح رایگان شدن بستری بیماران در سه استان بوشهر، خراسان جنوبی و کردستان است با حضور وزیر بهداشت رونمایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۱۴    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: بر اساس سند ملی سلامت بخش که امروز رونمایی شد، هزینه های درمان و بستری بیماران در سه استان از جمله خراسان جنوبی رایگان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۰۷    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: بر اساس سند ملی سلامت بخش که امروز رونمایی شد، هزینه های درمان و بستری بیماران در سه استان از جمله خراسان جنوبی رایگان است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، حسین فرشیدی در مراسم رونمایی از سند ملی سلامت بخش به عنوان مرحله نخست طرح رایگان شدن بستری بیماران ارجاعی در شهرهای زیر 20هزار نفر و روستاهای سه استان بوشهر، خراسان جنوبی و کردستان که با حضور وزیر بهداشت و رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس برگزار شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی بدون تعارف برای تامین منابع اجرای سند ملی سلامت بخش ابراز نگرانی کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
صبح امروز سند ملی سلامت بخش که در مرحله نخست شامل طرح رایگان شدن بستری بیماران در سه استان بوشهر، خراسان جنوبی و کردستان است با حضور وزیر بهداشت رونمایی شد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سند ملی سلامت بخش مرحله نخست طرح رایگان شدن بستری بیماران در استان های بوشهر، خراسان جنوبی و کردستان با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در محل ستاد وزارت بهداشت رونمایی شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۵۵   + ۳۴ سایت دیگر  
صبح امروز سند ملی سلامت بخش با حضور وزیر بهداشت و رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس رونمایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه های فلسطینی از تدوین سند ملی جنین به عنوان نقشه راهی برای مقابله با اقدامات دولت نژادپرست رژیم صهیونیستی خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
نشست شورای سیاستگذاری نخستین همایش ملی آمایش سرزمین با تمرکز بر تحقق سند ملی دراین زمینه به میزبانی مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان برنامه و بودجه برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۱    
معاونت امور توسعه پیشگیری بهزیستی استان زنجان بر اساس ماده 26 قانون تنظیم بخش و مقررات مالی دولت مصوب 80/11/27 مجلس شورای اسلامی و همچنین بر اساس سند ملی پیشگیری، مقابله ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۲۳:۲۹   + ۲۸ سایت دیگر  
قم- سند ملی توسعه فرهنگ مهدویت و انتظار در مراسم شب نیمه شعبان مسجد مقدس جمکران توسط دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و تولیت مسجد مقدس جمکران رونمایی شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۲۳:۳۳   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار جمعی از جوانان با بیان اینکه چگونگی روند جوان گرایی در حکمرانی بسیار مهم است گفت: جوانان مسأله نیستند بلکه راه حل هستند.
سند ملی توسعه فرهنگ مهدویت و انتظار ، همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت مهدی، امام زمان(عج) سه شنبه 16 اسفند ماه در مسجد مقدس جمکران رونمایی می شود.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در جمع اعضای کمیته نمایندگان آستان های مقدس و بقاع متبرکه ایران اسلامی پرداختن به تعریف جامع از زیارت در تدوین و نگارش سند ملی زیارت را ضروری دانست.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، صنایع دستی را نیازمند سند ملی مهارتی دانست و گفت: لازم است تا در مورد ارتقاء این حوزه به عنوان زیست بوم اقدامات موثری صورت گیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
با توجه به تأکید رئیس جمهور بر اهمیت جهاد تبیین، برنامه ملی گفت و شنود با جوانان به منظور ایجاد فضای مناسب برای تعامل مستقیم جوانان با مسئولین به تصویب رسید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۱   + ۷۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور شور و نشاط، روحیه مشارکت جویی جوانان را سرمایه ای ارزنده برای کشور خواند و بر تلاش بیشتر دولت برای حمایت از جوانان به ویژه در امر ازدواج، شغل و مسکن آن ها تاکید کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۲:۵۳    
فارسی گفت: تمامی ظرفیت های شهرستان ملایر باید برای اجرای سند ملی سالمندان، جوانی جمعیت و غربالگری و پیشگیری از بیماری های سرطان استفاده شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی نایب رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و زیارت شورای اسلامی مشهد گفت: سند ملی زیارت مسئولیت ما را به عنوان بخشی از بدنه حاکمیت یا در ادامه نقش مردم در ارائه خدمت و سازماندهی و مدیریت بسیار سنگین می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مشاور تولیت آستان قدس رضوی در امور حوزه و روحانیت گفت: باید در سند ملی زیارت ابعاد اجرایی مشخص و دستورها و مجموعه های مردمی بیشتر قابل دریافت باشد چرا که توجه با این موارد باعث می شود نگاه ها تغییر کرده و تکلیف خود را در مشهد بدانیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۱۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی قائم مقام و دبیر ستاد فرهنگ دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: سند ملی زیارت از همان ابتدا با تدبیر ریاست جمهور به آستان قدس رضوی محول شد چرا که این مجموعه بزرگترین کنشگر حوزه زیارت در ایران است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
قرار است در چهل و دومین جلسه شورای عالی جوانان، تصویب سند ملی روایت پیشرفت در دستور کار قرار گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس بر لزوم اجرای دقیق سند ملی بیماری های نادر تاکید کرد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوی از قم ، دکتر مهدی سیف سهندی رئیس ستاد گیاهان دارویی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در اولین کنفرانس بین المللی زیست شناسی گیاهان دارویی در دانشگاه قم گفت ...
استانداری آذربایجان شرقی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۲۱:۰۵    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر ارتقای خدمت رسانی به سالمندان، از تصویب نسخه نهایی برش استانی برنامه عملیاتی سند ملی سالمندان خبر داد.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ "علی شعبانی" در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی استان که در سالن شهید قلیوند تشکیل شد، با اشاره به اهمیت سند ملی کتابخانه ها اظهار داشت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج دانش آموزی با بیان اینکه کتاب درس آمادگی دفاعی نیازمند اصلاح است، زیرا همان کتابی که برای پسرها در نظر گرفته شده به دخترها هم آموزش داده می شود گفت: معتقدیم درس آمادگی دفاعی ظرفیت مهمی برای جهاد تبیین و بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی، امید آفرینی، مشارکت،کار گروهی و مهارت افزایی است.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۹:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
محمد حاج رسولی ها گفت: در سال 2023 با توجه وقوع سیلاب های مخرب اخیر در جهان، کتابی در خصوص مدیریت جامع سیلاب به صورت ملی در دست تدوین است که جهت بهره برداری ارائه خواهد شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
محمد حاج رسولی ها گفت: در سال 2023 با توجه وقوع سیلاب های مخرب اخیر در جهان، کتابی در خصوص مدیریت جامع سیلاب به صورت ملی در دست تدوین است که جهت بهره برداری ارائه خواهد شد.
شادا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دکتر ذبیح اله سلمانی فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور وزارت امور اقتصادی و دارایی هدف محوری قرارگاه مرکزی راهیان نور وزارت امور اقتصادی و دارایی را اجرای بهینه وظایف اختصاصی و عمومی این وزارتخانه مطرح در سند ملی راهیان نور دانست.
ایمیدرو   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
ایمیدرو با هدف توسعه صنعت گوهرسنگ و همچنین، تحقق استراتژی های مندرج در سند ملی توسعه صنعت گوهرسنگ کشور؛ مطالعات اکتشافی فاز شناسایی-پی جویی و غربالگری در 11 استان را دنبال می کند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۶:۴۸    
روح الله اسدی گفت: پیرو منویات مقام معظم رهبری در خصوص جهاد تبیین و نشان دادن پیشرفت های کشور به جوانان و همچنین پیرو دستور دکتر رییسی رئیس جمهور، پیش نویس سند ملی روایت پیشرفت تدوین و در هشتاد و یکمین جلسه ستاد ملی ساماندهی امور جوانان بررسی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۲۱:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران استان مازندران گفت :دولت سیزدهم نگاهی فرهنگی به موسیقی دارد که برهمین اساس موانع و ضعف ها باید کنار رود و موسیقی اصیل اقوام محلی و ملی برجسته تر از گذشته نواخته شود تا روح مردم صیقل پیدا کند به همین دلیل سند ملی موسیقی در کشور درحال تدوین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۲۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار همدان با بیان اینکه سالی یکبار برگزاری جشنواره موسیقی فجر کم است و باید فصلی شود گفت: بیش از 70 درصد مردم از موسیقی استفاده می کنند و باید بیشتر به آن توجه شود.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۴:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
نشست بررسی ظرفیت های سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم در خانه خلاق و مرکز نوآوری قوه مقننه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد. خبرگزاری میزان – طبق اعلام نشست بررسی ظرفیت های سند ملی توسعه فناوری های فرهنگی و نرم در خانه خلاق و مرکز نوآوری قوه مقننه در ساختمان شیخ فضل الله مجلس شورای اسلامی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۲:۱۷   + ۳۳ سایت دیگر  
تنکابن- وزیر آموزش و پرورش با اظهار این که دشمن خانواده ها و دانش آموزان را هدف گرفته است، گفت: سند اسلامی و ملی را جایگزین 2030 می کنیم.
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۶:۵۲    
پنجمین اجلاس دو سالانه اعطای سند ملی کرسی های نظریه پردازی که قرار بود روز دوشنبه 24 بهمن سال جاری در سالن اجلاس سران برگزار شود به زمان دیگری موکول شد.
دکتر کبگانیان دبیر ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور در حاشیه جلسه 170 این ستاد گفت: به زودی سند ملی و دانش بنیان امنیت غذایی نهایی می شود.
فودنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور از تصویب نهایی سند ملی تغذیه و امنیت غذایی کشور در آینده نزدیک خبر داد و گفت: تصویب این سند به طور حتم اقتدار نظام و استقلال غذایی کشور را بدنبال خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
با تشکیل دانشکده های طب ایرانی در سال 2006 و حمایت از توسعه طب ایرانی ذیل سند ملی گیاهان دارویی، مقالات حوزه طب سنتی طی 15 سال به حدود 10 برابر افزایش پیدا کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی از واگذاری 600 دانش فنی این مجموعه به صورت رایگان در اختیار شرکت های نوپا و بخش خصوصی خبر داد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۱:۴۲   + ۳۸ سایت دیگر  
با تشکیل دانشکده های طب ایرانی در سال 2006 و حمایت از توسعه طب ایرانی ذیل سند ملی گیاهان دارویی، مقالات حوزه طب سنتی طی 15 سال به حدود 10 برابر افزایش پیدا کرد. ایران پس از کشورهای چین، آمریکا و هند رتبه چهارم تولید مقالات حوزه طب سنتی را دارد.
پنجمین اجلاس دو سالانه اعطای سند ملی کرسی های نظریه پردازی به همت دبیرخانه هیات حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی 24 بهمن ماه سال جاری برگزار می گردد.
مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران در نشست هم اندیشی با گروه های جهادی با بیان اینکه مناطق حاشیه نشین از تمامی ظرفیت ها، معافیت ها و تخفیفات مناطق محروم برخوردار هستند ...
می متالز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - مشاور وزیر اقتصاد گفت: یکی از اولویت های برنامه هفتم توسعه تدوین سند ملی توسعه معدن و صنایع معدنی خواهد بود.
عطنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۰۷:۲۴   + ۳۱ سایت دیگر  
عطنا - روح الله دهقانی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری، طی حکمی، عماد احمدوند را به عنوان سرپرست ستاد ویژه توسعه فناوری نانو منصوب کرد. ...