یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۱۱:۲۳Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنیامین نتانیاهو»

خبرگزاری فارس   ۱۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، یک روزنامه صهیونیستی درباره قصد ده ها سرباز در ارتش رژیم صهیونیستی برای سرپیچی از خدمت نظامی در واکنش به پافشاری بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم بر طرح جنجالی اصلاحات قضائی، علی رغم تظاهرات های گسترده در فلسطین اشغالی هشدار داد. ...
بصیر آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معترضان در سرزمین های اشغالی هفته آینده را سرنوشت ساز خوانده و نسبت به اعتراضات فلج کننده به کابینه نتانیاهو هشدار دادند. تظاهرکنندگان در سرزمین های اشغالی در واکنش به تصمیمات کابینه افراطی بنیامین نتانیاهو می گویند این هفته این رژیم را با اعتراضات فلج خواهند کرد. ...
مخالفان و معترضان در انگلیس نیز بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی را که طرح جنجالی اصلاح قانون قضایی وی برای این رژیم و کابینه وی بحران ساز شده است، نیز به حال خود رها نکردند، به طوری که بی بی با کمک پلیس لندن توانست از دست آنان بگریزد و خود را به فرودگاه برساند.
همزمان با سرکوب تظاهرات ضد نخست وزیر رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی، او در لندن با وزیر کشور انگلیس درباره موضوعاتی از جمله ایران و تقویت همکاری های امنیتی دو طرف رایزنی کرد.
ایران پرس   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری شنبه شب گزارش دادند، ده ها هزار نفر در شهرهای مختلف فلسطین اشغالی علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و سیاست های کابینه او تظاهرات کردند.
رویداد ایران   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: "ایتامار بن گویر" وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در پی مخالفت یوآف گالانت وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با طرح اصلاح نظام قضایی ، از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم خواست که وی را برکنار کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
هزاران نفر در تل آویو علیه اصلاحات قضایی بنیامین نتانیاهو تظاهرات کردند و گزارش های اولیه از برخورد پلیس با معترضان خبر می دهند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۲:۳۶    
شفقنا- برای دوازدهمین هفته پیاپی صدها هزار نفر در تل آویو و دهها شهر و شهرک دیگر علیه بنیامین نتانیاهو و طرح تضعیف سیستم قضایی به خیابان ها آمده و شعار دادند. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۲۱    
شفقنا- رسانه های اسرائیلی اعلام کردند: وزیر امنیت اسرائیل به بنیامین نتانیاهو اطلاع داده است به اصلاحات قضایی رأی منفی خواهد داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از المیادین ...
برترین ها / خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
پسر نتانیاهو مقاله ای را از وبسایت راست افراطی "بریتبارت" آمریکا به اشتراک گذاشت که در آن به تامین مالی اعتراضات برای سرنگونی پدرش در اراضی اشغالی اشاره شده است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۵:۲۱    
شفقنا-محافل سیاسی رسمی در اسرائیل، امریکا را به تشدید اعتراضات علیه اصلاحات قضایی متهم کردند؛ اصلاحاتی که دولت بنیامین نتانیاهو با هدف جلوگیری از سرنگونی دولت به دنبال تصویب آن است. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۴:۱۵   + ۵۹ سایت دیگر  
پسر بنیامین نتانیاهو مدعی شد که وزارت خارجه آمریکا، احتمالا به نیابت از ایران، تلاش می کند که نتانیاهو را از قدرت عزل کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی خطاب به بنیامین نتانیاهو نسبت به وضعیت بحرانی ارتش اسرائیل هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۰۵    
دادستان کل رژیم صهیونیستی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم را به علت فشار برای اجرای اصلاحات قضایی به نقض قانون متهم کرد.
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۳۰   + ۱۰۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه به خبر منتشر شده درخصوص نشست بنیامین نتانیاهو و ریشی سوناک، نخست وزیران رژیم اشغالگر قدس و رژیم انگلیس واکنش نشان داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۴۹    
بنیامین نتانیاهو و کابینه آن قصد ندارند با مخالفان خود توافق کنند و به سیاست های جنجالی که باعث تظاهرات گسترد شده است، پایان دهند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۵۸    
لندن- ایران پرس: صدها نفر از هواداران فلسطین و مخالفان رژیم صهیونیستی، در اعتراض به سفر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم به لندن در برابر ساختمان نخست وزیری بریتانیا تظاهرات کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۸:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
کنفرانس خبری مشترک بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و ریشی سوناک نخست وزیر انگلیس به علت اعتراض های گسترده در برابر ساختمان نخست وزیری و در نزدیکی محل کنفرانس خبری مشترک آن ها لغو شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
دادستان کل رژیم صهیونیستی جمعه شب نخست وزیر این رژیم را به نقض قانون متهم کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۳:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
دادستان کل رژیم صهیونیستی روز جمعه بنیامین نتانیاهو را به دلیل نادیده گرفتن تعارض منافع در طرح اصلاحات قضائی به نقض قانون متهم کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۳:۱۱    
شفقنا- 200 خلبان نیروهای ذخیره اسرائیل اعلام کردند که در اعتراض به طرح کابینه نتانیاهو برای تحول در سیستم قضایی دیگر در محل خدمت خود حاضر نخواهند شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۱:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
امتناع خلبان های رژیم صهیونیستی از انتقال نخست وزیر به لندن، باعث شد سفر او با تأخیر انجام شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
صدها تن از معترضان به سفر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به لندن، در برابر ساختمان نخست وزیری تجمع کرده و با سردادن شعار مرگ بر اسرائیل انزجار خود از حمایت های دولت انگلیس از این رژیم جنایتکار به نمایش گذاشتند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
صدها تن از معترضان به سفر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به لندن، در برابر ساختمان نخست وزیری تجمع کرده و شعار مرگ بر اسرائیل سر دادند.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۲۱:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
در حالی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز وارد لندن شد و با ریشی سوناک نخست وزیر انگلیس دیدار کرد که صدها صهیونیست با برگزاری تظاهرات در نزدیکی مقر وی مخالفت خود را با سیاست های کابینه نتانیاهو اعلام کردند. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
احزاب سیاسی مخالف دولت انگلیس در بحبوحه اعتراض و انتقادهای بین المللی علیه رژیم صهیونیستی، مخالفت شدید خود را با سفر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به لندن اعلام کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۵۳   + ۳۵ سایت دیگر  
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی که در ماههای اخیر به امید انزوای ایران در جامعه بین المللی، تور اروپایی آغاز کرده است، امروز (جمعه) در دیدار با ریشی سوناک نخست وزیر بریتانیا در لندن خواستار تشدید فشارها علیه جمهوری اسلامی ایران شد. ...
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
به اعلام رسانه های اسرائیلی، در هفته جاری یک هیأت بلندپایه اماراتی در دیدار با نتانیاهو به او درباره عواقب تداوم رفتار و رویکرد کابینه افراطی اش در قبال فلسطینی ها و آسیب به روابط ابوظبی و تل آویو هشدار داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال تظاهرات در لندن در بدو ورود نخست وزیر رژیم صهیونیستی به انگلیس، رسانه های صهیونیستی گزارش دادند دولت انگلیس کنفرانس مطبوعاتی مشترک بنیامین نتانیاهو و ریشی سوناک را لغو کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی از ادامه طغیان در ارتش رژیم صهیونیستی علیه نتانیاهو و پیوستن افسران نظامی بیشتر به معترضان و سرپیچی از خدمت نظامی خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۴۰    
گروهی از مردم در مخالفت با سفر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به انگلیس در برابر مقر نخست وزیری انگلیس تجمع کردند .
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مرکز بین المللی عدالت برای فلسطینیان از ریشی سوناک، نخست وزیر بریتانیا خواست تا حکم بازداشت بنیامین نتانیاهو را به جرم جنایاتی که علیه فلسطینی ها انجام داده صادر کند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۱:۱۱    
شفقنا- در میانه اعتراضات بی سابقه در اسرائیل نسبت به اصلاحات پیشنهادی، نخست وزیر رژیم صهیونیستی با تأکید بر این که مصمم است اصلاحات قضایی مسئولانه را اجرایی کند، گفت: اصلاحات قضایی را هفته آینده در کنست ارائه خواهد نمود. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل با وجود تظاهرات گسترده علیه وی و کابینه و طرح جنجالی موسوم به "اصلاح نظام قضایی" اعلام کرد که این طرح را متوقف نخواهد کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۱:۱۹    
شفقنا- تظاهرات ضد دولتی در سراسر سرزمین اشغالی فلسطین امروز (پنج شنبه) علیه کابینه بنیامین نتانیاهو و طرح تضعیف سیستم قضایی اسرائیل در حالی برگزار شد که طبق گفته رسانه های این رژیم، 87 نفر به دست نیروهای پلیس بازداشت شده اند. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۰:۴۶    
شفقنا-رسانه های اسرائیلی اعلام کردند هرتزی هالیوی ، رئیس ستاد مشترک ارتش اسرائیل به بنیامین نتانیاهو نسبت به احتمال بروز بحران در ارتش در نتیجه اصلاحات قضایی هشدار داده است. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رکنا: پارلمان رژیم صهیونیستی (کنست) که بیشتر کرسی های آن در اختیار ائتلاف تندروهای افراطی است، به رغم تداوم اعتراض ها به لایحه اصلاحات قضایی کابینه این رژیم، امروز (پنجشنبه) قانون جنجالی حمایت از بنیامین نتانیاهو را تصویب کرد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۰۵    
ده ها هزار نفر در اراضی اشغالی در اعتراض به کودتای قضایی بنیامین نتانیاهو تظاهرات برپا کرده اند.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کنست – پارلمان اسرائیل – طرحی را تصویب کرد که براساس آن، دادگاه ها صلاحیت ندارند به عدم صلاحیت نخست وزیران برای تصدی این مقام حکم دهند. کنست پس از یک بحث داغ در طول شب گذشته با اکثریت با 61 رای در برابر 47 رای به این لایحه رای مثبت داد. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۳:۳۷    
شفقنا-در میانه افزایش شدت اعتراضات در اسرائیل و اعلام امروز پنجشبه به عنوان روز تعطیلی فعالیت های مختلف ، دولت بنیامین نتانیاهو همچنان به دنبال تصویب اصلاحات در دستگاه قضایی است. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رسانه های اسرائیلی اعلام کردند: وزیر امور خارجه امارات برای ابراز خشم کشورش در قبال رفتارهای نژادپرستانه رژیم افراطی بنیامین نتانیاهو به تل آویو سفر خواهد کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۰:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
در ادامه بحران در ارتش رژیم صهیونیستی، شماری از افسران نیروی دریایی معترض به برنامه نتانیاهو در تضعیف قوه قضائیه، امروز، جاده منتهی به بندر اشدود را مسدود کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۹:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز بعدازظهر قصد دارد در سفر به انگلیس و دیدار با نخست وزیر بریتانیا، خواستار تشکیل یک ائتلاف ضدایرانی شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۰۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
هزاران اسرائیلی شامگاه روز چهارشنبه مجدداً علیه دولت بنیامین نتانیاهو و طرح اصلاحات قضایی او به خیابان ها آمدند.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۷:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از تظاهرات صدها نفری امروز (چهارشنبه، 22 مارس) در تل آویو علیه سیاست های کابینه بنیامین نتانیاهو خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
اگر چه روند تحولات در سرزمین های اشغالی پیش از قدرت گیری مجدد بنیامین نتانیاهو دچار آشفتگی، دو دستگی و گسل سیاسی - اجتماعی بی سابقه ای در تاریخ رژیم صهیونیستی بود، اما با روی کار آمدن افراطی ترین کابینه این رژیم به نظر می رسد روند تحولات به سمت ناامنی ...
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
آویگدور لیبرمن وزیر جنگ و اقنصاد پیشین کابینه بنیامین نتانیاهو خطاب به اعضای کابینه رژیم صهیونیستی گفت: بروید به جهنم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
معنای توافق برای احیای روابط دیپلماتیک تهران و ریاض، آینده نامشخصی را برای تلاش های واشنگتن جهت متقاعد اعراب برای برقراری رابطه دیپلماتیک با اسرائیل رقم زده است. بنیامین نتانیاهو به درستی گفته که محاسبات و ضعف های آمریکا و اسرائیل، ریاض را واداشته تا به کانال های دیگری روی بیاورد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
جروزالم پست گزارش داد که وزارت خارجه امارات از سفیر این کشور در اسرائیل خواسته تا با هیچ یک از مقام های اسرائیلی دیدار نکند. جروزالم پست گزارش داده که رئیس امارات به مقام های اسرائیلی گفته است: تا زمانی که مطمئن نشویم که بنیامین نتانیاهو دولتی دارد که قادر به کنترل آن است ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۱:۲۳    
ایران پرس: اقدام جدید وزیر کابینه بنیامین نتانیاهو خشم دولت اردن را در پی داشته است.