جمعه ۳۱ شهریورساعت ۱۱:۵۵Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شناورسازی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک استان تهران از رصد و پایش ساعت شروع به کار ادارات خبر داد و گفت: با دستگاه هایی که شناورسازی ساعت کاری را رعایت نکنند برخورد می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۱    
افزایش ناوگان حمل و نقل عمومی و شناورسازی ساعت کار تصمیماتی است که برای کنترل ترافیک شهر تهران در اول مهر اتخاذ می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رایگان شدن خدمات ناوگان حمل و نقل عمومی برای دانش آموزان، شناورسازی ساعت کاری ادارات، کشف انواع نوشت افزار قاچاق از اتوبوس مسافربری در شازند و... از مهم ترین اخبار کوتاه استان مرکزی در آستانه فصل بازگشایی مدارس است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۵۴    
چند روزی است در سایت ها و کانال های خبری صحبت از شناورسازی ساعت کار مدارس می شود. همین والدین شاغل را دچار دلواپسی کرده که اگر این موضوع محقق شود، قطعا برای رفت وآمد فرزندشان به مدرسه دچار مشکل می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری شیراز:با برنامه ریزی انجام شده مهرماه امسال در این کلان شهر ترافیک روان تری را خواهیم داشت .
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۴    
طرح شناورسازی ساعت کاری ادارات و مراکز آموزشی مدل موفقی در کنترل ترافیک است و ضرورت دارد این طرح ادامه یابد. به گزارش روند بازار به نقل از آرمان ملی ، علیرضا فخاری ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛ محمدکاظم رحیمی نژاد در جلسه ای که به منظور چاره اندیشی برای مشکل ترافیک و شلوغی معابر در اول مهرماه برگزار شد، با بیان این که باید مسائل ترافیکی طوری سازمان دهی شود که دانش آموز دسترسی بهتری به مدرسه داشته باشد ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۲    
ساعت کاری ادارات شناور شد طرح شناورسازی ساعت کاری ادارات در حال حاضر اجرا می شود و تداوم خواهد داشت ساعت کاری ادارات از 18شهریور به حالت قبل برگشت آخرین تصمیم گیری ها درباره ساعت کاری ادارات اعلام شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۱   + ۳۸ سایت دیگر  
افزایش ترافیک در سطح معابر یکی از مشکلاتی است که هر ساله با بازگشایی مدارس افراد را درگیر می کند و بنابر گفته مسئولان مربوطه در ایام بازگشایی مدارس، ترافیک صبحگاهی 20 تا 30 درصد در کلان شهرها افزایش خواهد داشت و شناورسازی ساعات کاری می تواند کمک مؤثری برای بهبود جریان ترافیک صبحگاهی داشته باشد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در خصوص شناورسازی ساعت فعالیت ادارات اصفهان از ابتدای مهرماه 1402 توضیحاتی ارائه داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مرکزی از آمادگی این استان برای شناورسازی ساعت کاری ادارات به مدت بسیار محدود برای تسهیل در رفت و آمد دانش آموزان درسال تحصیلی جدید خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم به منظور حمایت از بنیان خانواده و رفع دغدغه کارمندان دارای فرزند دانش آموز، با دریافت موافقت استاندار قم بخشنامه شناورسازی ساعت کار کارمندان دارای فرزند دانش آموز استان قم را ابلاغ کرد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۶    
بنا بر اعلام رئیس ستاد بازگشایی مدارس وزارت آموزش و پرورش، رویه ساعت آغاز کار کلاس های درس در کل کشور 7:30 صبح است؛ اما تصمیم درباره شناورسازی ساعت آغاز به کار مدارس در استان ها از سوی استان ها و ادارات کل آموزش و پرورش استان ها گرفته می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۱۱   + ۶۰ سایت دیگر  
مهر : معاون استاندار تهران گفت: کارکنان زن که سرپرست خانواده هستند و یا والدین شاغل در دستگاه های ستادی استانی و شهرستانی از مزیت شناورسازی ساعت کاری استفاده خواهند کرد.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
بنا بر اعلام رئیس ستاد بازگشایی مدارس وزارت آموزش و پرورش، رویه ساعت آغاز کار کلاس های درس در کل کشور 7:30 صبح است؛ اما تصمیم درباره شناورسازی ساعت آغاز به کار مدارس در استان ها از سوی استان ها و ادارات کل آموزش و پرورش استان ها گرفته می شود. ...
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۲۷    
رئیس ستاد بازگشایی مدارس آموزش و پرورش اعلام کرد: تصمیم برای شناورسازی ساعت شروع مدارس به اداره کل آموزش و پرورش هر استان سپرده شده است. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ، تلگرام و توییتر کاماپرس را دنبال کنید. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۹:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
بنا بر اعلام رئیس ستاد بازگشایی مدارس وزارت آموزش و پرورش، رویه ساعت آغاز کار کلاس های درس در کل کشور 7:30 صبح است؛ اما تصمیم درباره شناورسازی ساعت آغاز به کار مدارس در استان ها از سوی استان ها و ادارات کل آموزش و پرورش استان ها گرفته می شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۰۶   + ۷۱ سایت دیگر  
بنا بر اعلام رئیس ستاد بازگشایی مدارس وزارت آموزش و پرورش، رویه ساعت آغاز کار کلاس های درس در کل کشور 7:30 صبح است؛ اما تصمیم درباره شناورسازی ساعت آغاز به کار مدارس در استان ها از سوی استان ها و ادارات کل آموزش و پرورش استان ها گرفته می شود.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: طرح شناورسازی ساعت کاری اداره ها در حال حاضر اجرا می شود و تداوم خواهد داشت.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
استاندار تهران درباره شناورسازی ساعت کاری ادارات تهران توضیحاتی داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۴   + ۷۹ سایت دیگر  
استاندار تهران با تأکید بر اینکه طرح شناورسازی ساعت کاری ادارات در حال حاضر اجرا می شود و تداوم خواهد داشت، گفت: مدارس طبق برنامه گذشته با همین ساعت ها تنظیم می شود.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق شهری شهرداری تهران گفت پیش بینی ها حاکی از بهبود روند ترافیکی برای امسال است. شناورسازی ساعات کار تا حدود 15 درصد به روان سازی ترافیک کمک کرد ...
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۹:۱۲   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: طرح شناورسازی ساعت کاری ادارات و مدارس برای شش ماهه دوم سال جاری باتوجه به سوابق گذشته این طرح، مصوب شد. ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مشکلات 19 واحد صنعتی و کشاورزی در ستاد تسهیل رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری بررسی شد. معاون امور اقتصادی استانداری در نشست ستاد تسهیل و رفع موانع تولید از اهتمام جدی دولت سیزدهم برای کمک به بخش تولید خبر داد و گفت: بر اساس طرح شناورسازی مصوبات ستاد تسهیل ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
شفقنا- معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: شاهد افزایش ترافیک پس از برداشته شدن طرح شناورسازی ساعات کاری ادارات هستیم. به گزارش شفقنا از مهر ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
قرعه کشی فصل جدید رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور برگزار شد و سه نماینده هرمزگان حریفان خود را شناختند. به گزارش صبح ساحل، مراسم قرعه کشی فصل جدید رقابت های لیگ دسته دوم با حضور سهیل مهدی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ، امیرحسین روشنک مسئول جام حذفی، امیرحسین فراهانی مسئول لیگ یک ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بر ضرورت بازنگری جامع و دقیق طرح شناورسازی ساعت کار مدارس برای سال تحصیلی جدید تاکید کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۷:۱۹    
طرح شناورسازی ساعت کاری اداره ها موجب کاهش ترافیک صبحگاهی در تهران شده است.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۹:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
تیم فوتبال آلومینیوم اراک موفق به کسب پیروزی مقابل تیم دسته دومی شناورسازی قشم شد.
مکران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ثبت موقت شناورسازی و آب اندازی لنج ها در کنارک سیستان و بلوچستان به عنوان یک آرزوی دیرین صیادان این شهرستان محقق و هم اکنون مشکلات 150 لنج جدید رفع شده که این امر موجب رونق تولید و اشتغال در سواحل مَکُران خواهد شد. به گزارش پایگاه ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۰:۵۵    
استاندار تهران با بیان اینکه طرح تغییر ساعت کاری ادارات در روز 15 شهریورماه پایان می یابد، گفت: این طرح در مدیریت مصرف انرژی در پایتخت بسیار اثرگذار بود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۵:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: طرح شناورسازی ساعت کاری ادارات، برای مدیریت ترافیک از ابتدای مهرماه آغاز خواهد شد، شهروندان تهرانی برای رفت و آمد به محل کار و تحصیل حدامکان از وسایل حمل ونقل عمومی استفاده کنند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۲:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
به گفته استاندار تهران طرح شناورسازی ساعت کاری اداره های پایتخت از اول مهرماه اجرایی خواهد شد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گزارش اقدامات نهادهای مربوطه برای آغاز سال تحصیلی دانشگاه ها و مدارس در جلسه کمیسیون آموزش ارائه می شود
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۷:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق شهرداری تهران در جمع معاونان حمل و نقل و ترافیک شهرداری های مناطق 22 گانه پایتخت، لزوم توجه به اقدامات سخت افزاری مختص مهرماه را مورد تأکید قرار داد و گفت: نگاه مدرسه محوری در تصمیمات ترافیکی، کارویژه اصلی مورد انتظار از مناطق است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۶:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار چابهار بیان کرد: بعد از ضرب الاجل هفت روزه استاندار برای حل مشکل واحدهای شناورسازی در کمتر از 6 روز با خرد جمعی وهمراهی تمامی سازمان ذیربط، این مشکل حل شد.
دی اسپورت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۱۸:۳۴    
دو بازیکن فصل گذشته شناورسازی پی پشت قشم قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شناورسازی ساعت کاری ادارات و مراکز آموزشی مدلی موفق در کنترل ترافیک است و با باز گشایی مدارس و دانشگاه ها ادامه می یابد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - استاندار تهران با تاکید بر مدیریت ترافیک در پایتخت، گفت: طرح شناورسازی ساعت کاری ادارات و مراکز آموزشی مدلی موفق در کنترل ترافیک است و ضرورت دارد این طرح ادامه یابد.
دی اسپورت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۲:۴۰    
تیم فوتبال شناورسازی پی پشت قشم بازیکن جوان تیم فولاد هرمزگان را به خدمت گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان با تعیین فرصت 7 روزه برای حل مشکلات واحد های شناورسازی جنوب استان، گفت: باید برنامه ریزی و طراحی دقیقی به منظور هدایت سرمایه گذاران در زمینه توسعه صنعت انجام شود.
دی اسپورت   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۱:۲۵    
قرارداد مدافع شناورسازی پی پشت قشم به مدت یک فصل دیگر تمدید شد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۹:۳۰   + ۷۱ سایت دیگر  
مدیرکل حمل و نقل عمومی و امور مناطق شهرداری تهران با اشاره به جزئیات رایگان شدن مترو و اتوبوس برای دانش آموزان و دانشجویان، از مکاتبه با آموزش عالی برای مجازی شدن دانشگاه ها در10 روز اول مهر ماه در راستای کاهش ترافیک پایتخت خبر داد.
رادیو پیام   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۳:۱۹   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران، گفت: در تلاش هستیم تا با شناورسازی ساعت کار مدارس، خدمات رایگانی را به دانش آموزان به صورت رایگان در مترو داشته باشیم. ...
دی اسپورت   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۲:۴۰    
قرارداد 3 بازیکن شناورسازی پی پشت قشم تمدید شد .
مدیر کل حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از رایگان شدن وسایل حمل و نقل برای دانش آموزان و دانشجویان خبرداد.
معاون حمل و نقل و ترافیک استان تهران به بیان توضیحاتی درباره زمان شروع ساعت کاری ادارات از ابتدای مهر ماه پرداخت.
رسا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۲   + ۲۲ سایت دیگر  
نجفی پازوکی از مخالفت با شناور سازی ساعت کار مدارس برای کاهش ترافیک در مهر ماه خبر داد.
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۲۲:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل حمل ونقل عمومی و امور مناطق شهرداری تهران با اشاره به کاهش 10 الی 15 درصدی ترافیک تهران با شناورسازی ساعت کار ادارات و مدارس در مهرماه سال گذشته، گفت: دوباره ستاد استقبال از مهر شناورسازی ساعات کار مدارس و ادارات را پیشنهاد داده است و بررسی های تخصصی صورت می گیرد.
هفته نامه نخست   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۲۱:۵۱   + ۵۸ سایت دیگر  
به گزارش نخست نیوز ،مهدی گلشنی در گفت وگو با ایسنا، با اعلام موفقیت آمیز بودن طرح شناورسازی ساعت کار مدارس و ادارات که در مهرماه سال گذشته انجام شد، اظهار کرد ...