دوشنبه ۲۹ اسفندساعت ۱۷:۲۴Mar 2023 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مشاور امنیت ملی»

خبرگزاری فارس   ۴۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی کاخ سفید در دوره ترامپ دیوان بین المللی کیفری را از اساس فاقد مشروعیت خواند و گفت آمریکا نباید با آن همکاری کند.
ایران پرس   ۲ ساعت پیش    
ایران پرس: روز گذشته (19 مارس 2023) طی مراسمی با حضور محمد شیاع السودانی نخست وزیر عراق، توافق نامه همکاری های مشترک امنیتی ایران و عراق از سوی دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران و قاسم الاعرجی مشاور امنیت ملی نخست وزیر عراق به امضاء رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
توافقنامه همکاری های مشترک امنیتی ایران و عراق بعدازظهر امروز توسط علی شمخانی و مشاور امنیت ملی نخست وزیر عراق در بغداد امضا شد.
توافقنامه همکاری های مشترک امنیتی ایران و عراق از سوی دریابان علی شمخانی و مشاور امنیت ملی نخست وزیر عراق بامضاء رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان که به دعوت رسمی قاسم الاعرجی مشاور امنیت ملی عراق به این کشور سفر کرده است؛ پیش از ظهر امروز با همتای عراقی خود دیدار و گفتگو کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۲۴   + ۷۵ سایت دیگر  
بعداز ظهر امروز طی مراسمی با حضور نخست وزیر عراق، توافق نامه همکاری های مشترک امنیتی ایران و عراق از سوی دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران و مشاور امنیت ملی نخست وزیر عراق به امضاء رسید.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۶    
برای اولین بار یک سند امنیتی در خصوص مسائل شمال عراق، بین دولت ایران و دولت عراق صورت خواهد گرفت و امروز این توافق توسط جناب آقای شمخانی و مشاور امنیت ملی نخست وزیر عراق امضا خواهد شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا_ دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: با اجرای کامل توافقنامه امنیتی میان ایران و عراق توسعه همه جانبه روابط، سرعت خواهد گرفت. به گزارش شفقنا از ایرنا ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۵۲   + ۶۹ سایت دیگر  
دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان که صبح امروزبه دعوت رسمی قاسم الاعرجی مشاور امنیت ملی عراق به این کشور سفر کرده است؛ پیش از ظهر امروز با همتای عراقی خود دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵   + ۳۳ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران با مشاور امنیت ملی عراق دیدار کرد.
سلام نو / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۷   + ۲۹ سایت دیگر  
علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی، به دعوت قاسم الاعرجی همتای عراقی خود امروز راهی عراق شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۲    
مشاور امنیت ملی آمریکا از سفر وزیر خارجه ترکیه به مصر استقبال کرد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۹:۲۰   + ۳۰ سایت دیگر  
یک منبع دولتی عراق اعلام کرده است که علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در سفر به بغدادبا مسرور بارزانی نخست وزیر اقلیم کردستان و قاسم الاعرجی مشاور امنیت ملی عراق در بحث امنیت مرز ها رایزنی خواهد کرد و دو کشور یادداشت تفاهمی را در زمینه امنیت مرز ها امضا خواهند کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۰۹    
نمایندگان جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا در نامه ای به جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید نسبت به آنچه تهدید مستقیم روسیه برای کمک به چین در ساخت سلاح های هسته ای عنوان شده، هشدار دادند.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۳    
تهران- ایرنا- مقام های ارشد آمریکایی در گفتگو با همتایان اوکراینی خود بار دیگر بر حمایت از کی یف تاکید کردند. به گزارش ایرنا از خبرگزاری رویترز، کاخ سفید اعلام کرد که لوید آستین وزیر دفاع آمریکا ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
"جان بولتون" مشاور امنیت ملی سابق و از تندروترین سیاستمداران ضدایرانی در آمریکا در اظهاراتی مدعی شده، آمریکا به یُمن جنبش اعتراضی اخیر در ایران، بیش از هر زمان دیگری به بُرد و پیروزی در مقابل جمهوری اسلامی نزدیک شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل ناتو و مشاور امنیت ملی آمریکا از موافقت رئیس جمهور ترکیه با پیوستن فنلاند به ناتو استقبال کردند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۳:۵۶    
مشاور امنیت ملی آمریکا در پی مخالفت ترکیه با عضویت سوئد در ناتو، از آنکارا خواست پروتکل های الحاق استکهلم به ناتو را به سرعت تصویب کند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
شفقنا- پنجمین کنفرانس بین المللی گفت وگوی بغداد تحت نظر نخست وزیر عراق و مشارکت مقامات امنیتی امارات، ترکیه، ایران، سوریه، قطر، عربستان و اردن، توسط انستیتو گفت وگوی بغداد برگزار می شود. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۷:۴۰    
دبیر شورای عالی امنیت در دیدار ملی مشاور امنیت ملی امارات گفت: برای برون رفت از چالش های موجود که تداوم آن به نفع هیچ کشوری در منطقه نیست باید همکاری و هم گرایی جایگزین خصومت و واگرایی شود.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
هنری کیسینجر وزیر امور خارجه و مشاور امنیت ملی اسبق آمریکا تاکید کرد که توافق ایران و عربستان برای از سرگیری روابط سیاسی که با میانجی گری چین انجام شد، تغییری اساسی در وضعیت استراتژیک خاورمیانه است.
کمال مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
دریابان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی،که به دعوت رسمی همتای خود به امارات متحده عربی سفر کرده پیش از ظهر امروز با شیخ طحنون بن زاید آل نهیان، مشاور امنیت ملی امارات دیدار و گفتگو کرد
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۲:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
منابع خبری از سفر قریب الوقوع شمخانی به عراق خبر دادند. به گزارش ایسنا، میدل ایست نیوز در خبری اختصاصی به نقل از یک منبع مطلع در دفتر مشاور امنیت ملی عراق اعلام کرد که علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران برای امضای یک توافق امنیتی مهم با عراق به بغداد سفر می کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی امارات عربی متحده گفت توافق اخیر میان عربستان و ایران نقشی سازنده در گسترش صلح، ثبات و امنیت پایدار در منطقه خواهد داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۰۹   + ۲۹ سایت دیگر  
دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی، که به دعوت رسمی همتای خود به امارات متحده عربی سفر کرده پیش از ظهر امروز با شیخ طحنون بن زاید آل نهیان، مشاور امنیت ملی امارات دیدار و گفتگو کرد.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۹   + ۶۱ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: اختلافات خانوادگی باید با گفتگو، حسن نیت و مدارا حل و فصل شود تا همه بتوانیم در فرآیندی مبتنی بر مشارکت دسته جمعی، به سمت ایجاد منطقه ای قوی و توسعه یافته حرکت کنیم.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۵:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی دوره ترامپ با ادعای اینکه روسیه کشورهای ناتو را ترسانده و آن ها را از برآورده کردن خواسته های تسلیحاتی اوکراین بازداشته، گفت که بایدن باید قاطعانه تر عمل کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۷:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
شمخانی امروز در پاسخ به سفر مشاور امنیت ملی امارات متحده عربی به کشورمان و به دعوت رسمی همتای خود به ابوظبی سفر می کند
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه در بخشی از سفر خود به واشنگتن با مشاور امنیت ملی کاخ سفید و معاون وزیر امور خارجه آمریکا در امور سیاسی دیدار کرد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
دریابان علی شمخانی فردا پنجشنبه 25 اسفندماه در پاسخ به سفر مشاور امنیت ملی امارات متحده عربی به کشورمان و به دعوت رسمی همتای خود به ابوظبی سفر می کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۱۰    
سخنگوی دولت ترکیه با مشاور امنیت ملی امریکا و معاون امور سیاسی وزیر خارجه آمریکا دیدار کرد.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی فردا پنجشنبه 25 اسفند در پاسخ به سفر شیخ طحنون بن زاید آل نهیان مشاور امنیت ملی امارات متحده عربی به ایران و به دعوت رسمی همتای خود به ابوظبی سفر می کند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی فردا در پاسخ به سفر مشاور امنیت ملی امارات به ایران و به دعوت رسمی همتای خود به ابوظبی سفر می کند.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی فردا پنجشنبه 25 اسفندماه در پاسخ به سفر شیخ طحنون بن زاید آل نهیان مشاور امنیت ملی امارات متحده عربی به ایران و به دعوت رسمی همتای خود به ابوظبی سفر می کند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۸   + ۵۶ سایت دیگر  
شفقنا- دبیر شورای عالی امنیت ملی فردا پنجشنبه 25 اسفندماه در پاسخ به سفر شیخ طحنون بن زاید آل نهیان، مشاور امنیت ملی امارات متحده عربی به ایران و به دعوت رسمی همتای خود به ابوظبی سفر می کند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
اعتماد آنلاین : علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران به امارات متحده عربی سفر خواهد کرد. این مقام ارشد امنیتی ایران مهمان همتای اماراتی خود، شیخ طحنون بن زاید آل نهیان (TbZ) مشاور امنیت ملی امارات خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه در چارچوب سفر به واشنگتن با جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی دولت جو بایدن در کاخ سفید و ویکتوریا نولاند، معاون امور سیاسی وزیر امور خارجه آمریکا در محل وزارت امور خارجه این کشور دیدار کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا: جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید اظهار کرد که درحال حاضر توافقی با ایران جهت تبادل زندانیان وجود ندارد. به گزارش رویترز، سالیوان، روز دوشنبه در رابطه با توافق ایران و آمریکا درخصوص تبادل زندانیان گفت: توافقی وجود ندارد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی آمریکا امروز اعلام کرد: با همتای ترکیه ای خود درباره 127 مسأله دوجانبه گفتگو می کنم.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه سیاسی: کاخ سفید اعلام کرد که فعلا هیچ توافقی با ایران بر سر تبادل زندانیان صورت نگرفته است و ایالات متحده همچنان به تعامل با ایران درباره چگونگی آزادی آمریکایی هایی که به ناحق در این کشور بازداشت شده اند، ادامه می دهد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرد، این کشور در اوایل دهه 2030 سه زیردریایی جنگی با نیروی پیشران اتمی را به استرالیا تحویل خواهد داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی آمریکا توافق ایران و عربستان برای عادی سازی روابط پس از 7 سال را مثبت ارزیابی کرد و مدعی شد که این توافق در راستای سیاست کاهش تنشِ آمریکا در منطقه است.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
کاخ سفید خواستار گفت وگوی رئیس جمهوری چین با همتای اوکراینی اش درباره جنگ در اوکراین شد. جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی دولت آمریکا در نشستی با خبرنگاران در روز دوشنبه اظهار کرد ...
سراج24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
جیک سالیوان مشاور امنیت ملی دولت جو بایدن اعلام کرد که ارتباط واشنگتن با تهران برای آزادی زندانیان دو تابعیتی آمریکایی ادامه دارد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
در پی سفر علی شمخانی به شهر پکن با هدف پیگیری توافقات سفر رییس جمهور، مذاکرات فشرده ای را به منظور حل وفصل نهایی موضوعات میان تهران-ریاض با همتای سعودی خود آغاز کرد ...
فکر شهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۱:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
فکرشهر: جیک سالیوان مشاور امنیت ملی آمریکا با تکرار مواضع اخیر واشنگتن مدعی شد که هنوز هیچ توافقی با ایران بر سر تبادل زندانیان حاصل نشده است. به گزارش فکرشهر به نقل از ایلنا، وی افزود که واشنگتن همچنان به تعامل با ایران درباره چگونگی آزادی آمریکایی های بازداشتی در ایران ادامه می دهد. ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
اتحادخبر: جیک سالیوان مشاور امنیت ملی دولت جو بایدن اعلام کرد که ارتباط واشنگتن با تهران برای آزادی زندانیان دو تابعیتی آمریکایی ادامه دارد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۶   + ۲۲ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی کاخ سفید اظهار کرد که درحال حاضر توافقی با ایران جهت تبادل زندانیان وجود ندارد.
ملیت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرد که تعامل این کشور با ایران درباره تبادل زندانیان ادامه دارد.