چهارشنبه ۱۷ خردادساعت ۰۶:۰۴Jun 2023 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تقاطع غیرهمسطح»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه شهردار کرمانشاه از افتتاح تقاطع غیرهمسطح سپاه نهایتاً در تیرماه امسال خبر داد و افزود: به علت سقوط جرثقیل در محل اجرای پروژه، دو هفته در کار تأخیر ایجاد شد و این پروژه نهایتاً تیرماه امسال افتتاح می شود.
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۳:۳۷    
استاندار ایلام از پیشرفت فیزیکی 65 درصدی تقاطع غیرهمسطح صالح آباد خبر داد |به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا، استاندار ایلام امروز پنجشنبه 11 خرداد ماه در استمرار بازدیدهای میدانی از پروژه ها و زیرساخت های اربعین از تقاطع غیرهمسطح صالح آباد بازدید کرد. ...
تقاطع غیرهمسطح چرمهین به زمان آباد با 106 میلیارد ریال هزینه افتتاح و تقدیم مردم عزیز استان اصفهان شد.
عصر تبریز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 6 تبریز از کاشت 20 هزار اصله درخت در اتوبان غرب تبریز (حدفاصل تقاطع غیرهمسطح پتروشیمی به طرف پلیس راه تبریز - صوفیان) خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۷    
در این بسته خبری از هشت زون ورزشگاه آزادی نیاز به مقاوم سازی دارد تا پل های عابر پیاده همدان مجهز به آسانسور می شود و افتتاح طرح تقاطع غیرهمسطح بسیج شهریار را بخوانید.
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با اشاره به اجرای عملیات قیرپاشی و آسفالت در این محور، گفت: روند اجرایی تقاطع غیرهمسطح سه راهی محمدیار بیش از 92 درصد پیشرفت اجرایی دارد و تا پایان خرداد بهره برداری از این طرح صورت می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیر پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی بوشهر گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته، اقدامات تکمیلی جهت اتمام عملیات باقیمانده اجرایی پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی در بوشهر شامل دومین روکش آسفالت و نصب درز مدولار از اواسط خردادماه عملیاتی می شود.
صاحب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مجری طرح های روکش آسفالت راه های شریانی استان اصفهان گفت: عملیات لکه گیری هندسی و روکش آسفالت گرم محور کمربندی نجف آباد – خمینی شهر حدفاصل پل سیمین تا تقاطع غیرهمسطح دانشگاه آزاد خمینی شهر به طول 28 کیلومتر در دست اقدام است.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۲:۴۹    
در حالی که در آستانه سالروز آزاد سازی خرمشهر شهروندان اهوازی انتظار بهره برداری از پروژه تقاطع غیرهمسطح دانشگاه شهید چمران اهواز را داشتند اما معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری از انسداد محور امانیه به گلستان تقاطع غیرهم سطح میدان دانشگاه از دوم خردادماه به مدت دو هفته خبر می دهد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; تقاطع بلوار شهدای روحانیت که پل انقلاب و میدان ارتش را به بلوار یادگار امام (ره) و بلوار امام رضا(ع) متصل می کند، با اجرای طرح های ترافیکی یک قدم به افتتاح رسمی نزدیک تر شد. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز گفت: مسیر شمال به جنوب (امانیه به گلستان) و لوپ شمال به شرق (امانیه به پل پنجم) تقاطع غیر همسطح شهید قربانی (میدان دانشگاه) به منظور جمع آوری درزهای انبساط موقت و اجرای درزهای انبساطی اصلی پل، از دوم خرداد به مدت 2 هفته مسدود می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز از انسداد محور امانیه به گلستان تقاطع غیرهمسطح میدان دانشگاه از دوم خردادماه به مدت دو هفته خبر داد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۹:۱۲    
در نوبت عصر نهمین روز نمایشگاه کتاب تهران، کارگاه تقاطع غیرهمسطح به میزبانی مجید زارع طراح گرافیک در کتاب آرا برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
میدان مدرس شهر همدان به عنوان یکی از محورهای پرتردد شهر محسوب می شود که این روزها ترافیک سنگین آن سبب گلایه مردم شده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۸:۵۰    
کلیپی از بازدید مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از روند 93 درصدی پروژه تقاطع غیرهمسطح سه راهی محمدیار پیش روی شماست.
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با اشاره به اجرای عملیات قیرپاشی و آسفالت در این محور، گفت: روند اجرایی تقاطع غیرهمسطح سه راهی محمدیار در مراحل پایانی قرار دارد و به زودی شاهد بهره برداری از این پروژه خواهیم بود.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۸:۳۷    
روند اجرایی تقاطع غیرهمسطح سه راهی محمدیار بیش از 90 درصد پیشرفت اجرایی دارد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۲:۲۳    
شهردار کرمانشاه با بیان اینکه در روز حادثه سقوط بوم جرثقیل در محل پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان سپاه، خسارتی جزئی به یکی از قطعات نصب شده در عرشه تقاطع وارد شد، گفت: خسارت وارده جزئی و مشکلی برای ادامه کار وجود ندارد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به ایجاد تقاطع غیرهمسطح روبه روی ورودی های دانشگاه شهید چمران اهواز، عملا مسیر ورود دانشجویان به دانشگاه سخت و خطرناک شده است و هیچ پل عابر پیاده ای نیز برای عبور دانشجویان احداث نشده است، در حالی که پیش از این پل عابر پیاده وجود داشت که تخریب شد.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه دو شهرداری قم گفت: با بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح بلوار شهدای روحانیت، دو منطقه شهری به هم متصل خواهد شد.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر پروژه تقاطع غیرهمسطح نماز گفت: کابل مخابرات بلوار جمهوری، لوله های آب 400 و 200، برق فشارقوی، لوله گاز و ... از جمله معارضات تأسیساتی بوده که در مجموع، 6 ماه پروژه را به تأخیر انداختند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۸    
کرمانشاه- از پروژه قطارشهری کرمانشاه که زمان مشخصی برای افتتاح آن مشخص نشده که بگذریم، تقاطع غیرهمسطح میدان سپاه بزرگترین پروژه عمرانی در دست اقدام در شهر کرمانشاه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
تقاطع غیرهمسطح پیامبر اعظم بندرعباس با 40 درصد پیشرفت فیزیکی در دست ساخت است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از تلاش برای تکمیل گردش های ترافیکی 17 تقاطع غیرهمسطح تا پایان سال جاری خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۳:۰۹    
به گزارش قم پرس ;هفته سوم اردیبهشت ماه پروژه متروی قم از مهم ترین موضوعاتی بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت. همچنین در این هفته دو پروژه عمرانی مهم شهر قم یعنی تقاطع غیرهمسطح نماز و تقاطع غیرهمسطح بلوار شهدای روحانیت پیش از برگزاری مراسم رسمی افتتاحیه، در اختیار مردم قرار گرفتند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، بن و سامان در مجلس با اشاره به گرفتن دستور وزیر راه و شهرسازی جهت 6 خطه کردن ورودی مرکز استان، گفت: به منظور ایجاد تقاطع غیرهمسطح در سه راهی قطب صنعتی شهرکرد نیز دستور وزیر اخذ شد.
سفیر لرستان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت: تقاطع غیرهمسطح دانشگاه لرستان 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بر اساس گزارش ارائه شده از سوی پیمانکار پروژه نا مردادماه امسال به بهره برداری می رسد. ...
شهرداری یزد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۱    
عملیات عمرانی این تقاطع شامل 10 هزار مترمکعب بتن ریزی، 50 هزار مترمکعب خاکبرداری، 1400 تن میلگرد گذاری است که توسط سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری و با نظارت معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد در طول 500 متر و با اعتباری بالغ بر 1200 میلیارد ریال در مدت زمان یکسال اجرا و ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۳:۱۹    
رئیس کمیسیون شهرسازی، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهرکرد گفت: عملیات اجرایی احداث تقاطع غیرهمسطح چهارراه آیت الله طالقانی به بلوار آیت الله کاشانی به زودی آغاز خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون فنی عمرانی شهرداری قم از تکمیل طراحی پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان سپاه در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: پل شهدای روحانیت در تقاطع بلوار امام رضا(ع) و یادگار امام در مراحل پایانی عملیات عمرانی است و طی ماه های اخیر به صورت موازی مراحل تهیه طرح کاشت و آماده سازی سطح برای کاشت انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۳۷    
به علت طولانی شدن احداث تقاطع غیرهمسطح امام خمینی اراک در بخش خبر صبحگاهی شبکه آفتاب برای چندمین بار پی گیر احداث این تقاطع شدیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۵    
سرعت دادن به اجرای تقاطع غیرهمسطح امام خمینی اراک مطالبه جدی مردم است.
کلیپی از بازدید یک روزه محسن منصوری معاون اجرایی رییس جمهور از محور بزرگراه نقده- پیرانشهر- تمرچین و روند اجرایی تقاطع غیرهمسطح سه راهی محمدیار پیش روی شماست.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۴    
سرپرست شهرداری تیران گفت: بهره برداری سریع تر از پروژه تقاطع غیرهمسطح ورودی شرقی شهر مستلزم هم افزایی و تعامل بین بخشی است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با اشاره به اجرای عملیات قیرپاشی و آسفالت در این محور، گفت: روند اجرایی تقاطع غیرهمسطح سه راهی محمدیار بیش از 90 درصد پیشرفت اجرایی دارد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; آخرین مراحل افتتاح و بهره برداری از پروژه عمرانی تقاطع غیرهمسطح شهدای روحانیت در حال انجام و این مسیر به زودی در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت. نگارخانه 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۷:۲۷    
رییس کمیسیون شهرسازی، حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهرکرد گفت: ساخت تقاطع غیرهمسطح چهارراه آیت الله طالقانی به بلوار آیت الله کاشانی این شهر اولویت نخست در اجرای تقاطع های غیرهمسطح مرکز چهارمحال و بختیاری است.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; عباس حلوایی زاده با اشاره به اقدامات شهرداری قم در حوزه عمرانی در سال 1402 اظهار داشت: در رابطه با طراحی تقاطع های غیرهمسطح، طرح جامع حمل ونقل و ترافیک شهر قم، مسیرِ پیش رو را برای ما روشن ساخته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اجرای تقاطع غیرهمسطح سه راهی هفشجان در محور شهرکرد، فارسان به هفشجان و برعکس شتاب گرفته است.
شهرداری یزد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۴:۲۷    
آرماتوربندی شمع های بتنی تقاطع غیرهمسطح صاحب الزمان (ع) بدون وقفه ادامه دارد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: با اجرای آسفالت ورودی شهر پرندک توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی و تکمیل اقدامات ایمنی، بزودی تقاطع غیرهمسطح راه آهن پرندک، زیر بار ترافیکی خواهد رفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از بتن ریزی بخشی از عرشه پل تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید یارجانی (نواب) با بزرگراه شهید تندگویان خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به همراه تنی چند از مسئولان دولتی به منظور بررسی مشکلات پروژه های شهرستان کهگیلویه نظیر نیروگاه سیکل ترکیبی منطقه پادوک، تقاطع غیرهمسطح دهدشت – سوق، باند دوم جاده خیرآباد به دهدشت و بازدید از ایستگاه برق دژکوه وارد این شهرستان شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اجرای تقاطع غیر همسطح سه راهی هفشجان در محور شهرکرد، فارسان به هفشجان و برعکس شتاب گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی جاده گردشگری باغرود نیشابور سال هاست به یکی از محورهای مهم و پر رفت و آمد این شهرستان تبدیل شده که در طول حدود 10 کیلومتر، اتوبان نیشابور - مشهد را از محل تقاطع غیرهمسطح امام رضا(ع) به دامنه های رشته کوه بینالود وصل می کند و در شمال شرقی شهر نیشابور واقع شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۶:۰۱    
مدیرعامل سازمان عمران شهرداری اصفهان از بهره برداری از دو پروژه مهم عمرانی تا یک ماه آینده خبر داد و گفت: از شاخص ترین پروژه های جاری این سازمان می توان به اجرای حلقه چهارم حفاظتی شهر اصفهان، زیرگذر اندیشه، تقاطع غیرهمسطح کاظمی آشتیانی، احداث خیابان عاشق اصفهانی سوم و احداث بلوار گل ها اشاره کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۰:۵۳    
شهروند خبرنگار ما از توقف طولانی مدت پروژه تقاطع غیر همسطح بزرگراه های شهید باقری و شهید بابایی در شهر تهران گلایه کرد.