یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۷:۳۱May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارفرمایان»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تأمین اجتماعی استان زنجان ضمن اعلام جزییات و شرایط بهره مندی کارفرمایان کارگاه های تولیدی، صنعتی، معدنی، کشاورزی، خدماتی و اصناف و شرکت های دانش بنیان از بخشودگی جرایم بیمه ای گفت: مهلت استفاده از این تسهیلات را از ابتدای خرداد تا پایان مرداد ماه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۳۹    
جرایم کارفرمایان واحدهای بزرگ وکوچک بخشیده می شود و متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت تامین اجتماعی از این بخشودگی استفاده کنند.
کانون وکلای دادگستری استان اصفهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۳۱    
پیرو فراخوان اعلامی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان جهت اعلام آمادگی انعقاد قرارداد مشاوره و همکاری های حقوقی با کانون انجمن های صنفی کارفرمایان استان اصفهان و اعلام آمادگی تعدادی از وکلای استان ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۲۹    
ایسنا/مازندران مدیرکل تامین اجتماعی مازندران از اجرای طرح بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان از ابتدای خرداد ماه به مدت سه ماه در استان خبرداد.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اجرایی اتاق بازرگانی اهواز گفت: صاحبان کسب و کارهای خوزستان از طرح بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی، معدنی، خدمات و اصناف استفاده کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان دبیر اجرایی اتاق بازرگانی اهواز گفت: صاحبان کسب و کارهای خوزستان از طرح بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی، معدنی، خدمات و اصناف استفاده کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرکل تامین اجتماعی استان مرکزی گفت: کارفرمایانی که بدهی قطعی به سازمان دارند در صورت پرداخت اصل حق بیمه از خرداد ماه 1402 تا 31 مرداد امسال می توانند تا 100 درصد از بخشودگی جرائم برخوردار شوند ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل تامین اجتماعی استان مازندران از اجرای طرح بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان از نیمه دوم خرداد به مدت 3 ماه خبر داد.
برترین خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۶:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی استان از اجرای طرح بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان در این استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
کاخ سفید قصد دارد یک جلسه استماع با کارگران برگزار کند تا تجربیات آن ها از فرآیند به کارگیری فناوری های خودکار توسط کارفرمایان شان برای نظارت، رصد و ارزیابی را دریابد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس دبیرخانه شورای عالی اشتغال جزئیات مصوبات شش بندی جلسه امروز شورای اشتغال را تشریح کرد.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان: صاحبان واحد های تولیدی و صنعتی در صورت جذب نیرو های مددجو می توانند از تسهیلات ویژه کمیته امداد امام خمینی (ره) برخوردار شوند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۱۹    
سامانه جستجوی شغلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن به روزرسانی، شرایط کارجویان و کارفرمایان را جهت اتصال سریع تر و یافتن شغل مناسب در سامانه بهبود داده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
رشد حوادث کار البته چندان جهشی نیست اما صحبت بر سر خود رقم 1900 کشته و تلفات محیط های کار است. شاید همه ما شنیده باشیم که اعداد کشته شدگان در مقام گفتن آسان است و وقتی به آن فکر می کنیم، تحمل این ارقام سخت است.
اخبار رسمی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۲:۲۱    
چهارشنبه 02/3/03 ، (اخبار رسمی) : دارا بودن تعداد زیادی لایک در لینکدین تاثیر غیر قابل انکاری در ارتقاء حساب کاربری دارد. با افزایش نرخ تعامل صفحه و دریافت like بالا می توانید خود و مهارت هایتان را در معرض دید طیف وسیعی از کارفرمایان قرار دهید و از این طریق شانس بیشتری برای تصاحب موقعیت های شغلی ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۲۲    
استفاده از لوله های ساختمانی و صنعتی جزئی جدایی ناپذیر در روند ساخت یا رونق کسب و کارها می باشد. امروزه لوله پلی اتیلن در زمینه تاسیسات و صنعت شهرسازی بسیار پر بحث می باشد و کارفرمایان علاقه دارند که لوله پلی اتیلن را دقیق تر بشناسند.
گیلانستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کانون کارفرمایان گیلان گفت: بنده از 13 نماینده استان در مجلس شورای اسلامی استدعا دارم قاطعانه جواب آن خانم نماینده را در صحن علنی مجلس دهند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمانشاه از مهلت سه ماهه برای استفاده کارفرمایان از طرح بخشودگی جرائم تامین اجتماعی خبر داد.
شارا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۳    
داوسون به عنوان یک روزنامه نگار نزدیک به بیست سال برای هفته نامه ساندی تایمز کار کرده و برای نیو استیتمن، پراسپکت، پیپل ویکلی و بسیاری از نشریات دیگر نیز نوشته است. او همچنین با کارفرمایان مختلفی مانند الجزیره، گاردین و بی بی سی نیز همکاری هایی داشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان جنوبی از بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان در صورت پرداخت کامل بدهی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۴۸   + ۴۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی مهلت استفاده از تسهیلات بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان را از ابتدای خرداد تا پایان مرداد ماه اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
درحالی که کارگران معتقدند دستمزد 1402 کفاف زندگی را نمی دهد, زمزمه هایی مبنی بر اجرای مزد منطقه ای از سوی برخی کارفرمایان و دولتی ها مطرح شده است که کارگران معتقدند مزد منطقه ای باید از حداقل حقوق بالاتر باشد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
کاخ سفید یک جلسه استماع با کارگران برگزار می کند تا تجربیات آنها از فرایند به کارگیری فناوری های خودکار توسط کارفرمایان شان برای نظارت، رصد و ارزیابی را دریابد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۱:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
در پیش نویس برنامه هفتم توسعه آمده است که به منظور رفع موانع مؤثر بر به کارگیری نیروی کار جدید توسط کارفرمایان و توسعه کسب و کار ها و همچنین جذب تازه واردین به بازار کار و احیای نظام استاد – شاگردی و ترویج آموزش های عملی حین کار ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۳۶    
تحت شرایطی همه جرائم دیر کرد بدهی کارفرمایان به سازمان تأمین اجتماعی بخشیده می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تأمین اجتماعی ایلام از اجرای طرح بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان به منظور حمایت از کارفرمایان کارگاه های فعال تولیدی، صنعتی، معدنی، خدماتی و اصناف در سال مهار تورم و رشد تولید خبر داد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۵۵    
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان تنگستان؛ موسوی بازرس کار اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تنگستان از کارگاه های حوزه شهرستان به منظور نظارت بر ایمنی کارگاه، اجرای قوانین کار و اشتغال اتباع خارجی بازرسی بعمل آورد. ...
گیلانستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست تامین اجتماعی گیلان با اشاره به آغاز اجرای طرح بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان از اول خرداد ماه جاری به مدت سه ماه گفت: کارفرمایان متقاضی در این استان فرصت بهره مندی از این طرح را از دست ندهند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۱    
ایسنا/زنجان مدیرکل تامین اجتماعی استان زنجان گفت: کارفرمایان زنجانی می توانند برای ثبت نام در طرح بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان اقدام کنند.
خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۰    
دستگاه های تراش CNC (Computer Numerical Control) از جمله ماشین آلات پیشرفته ای هستند که برای تولید و پردازش قطعات با دقت بالا استفاده می شوند. این دستگاه ها باید توسط اپراتورهای تراش CNC که مسئول راه اندازی و عملکرد صحیح آن ها هستند، کنترل شوند ...
سامانه جستجوی شغلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به روز رسانی شد و کارجویان و کارفرمایان به منظور اتصال سریعتر برای یافتن شغل مناسب به سامانه جستجوی شغلی مراجعه نمایند
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۰:۱۶    
افتتاحیه نمایشگاه کار دانشگاه تهران با هدف ارتباط کارجویان و دانشجویان فارغ التحصیل با سازمان ها و شرکت هاو کارفرمایان روز گذشته برگزارشد. مراسم افتتاحیه نمایشگاه کار دانشگاه تهران امروز اول خرداد در مصلی دانشگاه تهران به همراه دکتر اسماعیلی ،وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی- دکتر زلفی گل ...
راه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تأمین اجتماعی استان کهکیلویه و بویراحمد اعلام کرد: در صورتی که کارفرمایان اصل بدهی بیمه ای خود را پرداخت کنند، از بخشودگی صد درصدی جرایم بیمه ای برخوردار می شوند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار، یک جانبه گری دولت در بررسی و اصلاح قانون کار را اقدام نادرستی خواند و بررسی مجدد اصلاحات این قانون در شورای عالی کار را خواستار شد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۳۳   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس بررسی متن پیش نویس لایحه برنامه هفتم توسعه نشان می دهد که در ماده 15 این لایحه، در مورد به کارگیری کارگران تصمیمات جدیدی اخذ شده است. ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۵   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی در اطلاعیه ای جزئیات خدمات جدید ویژه بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان سازمان تامین اجتماعی را اعلام کرد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۵   + ۱۰۵ سایت دیگر  
میر هاشم موسوی افزود: براین اساس کارفرمایان متقاضی استفاده از بخشودگی جرائم بیمه ای می توانند اصل بدهی بیمه ای خود را به صورت نقدی پرداخت کنند و یا طی توافق با شعب سازمان، روش پرداخت اقساطی را انتخاب کنند.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نقدینه -سازمان تأمین اجتماعی طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان را به منظور حمایت از کارفرمایان کارگاه های فعال تولیدی، صنعتی، معدنی و خدماتی و اصناف را از ابتدای خردادماه و به مدت سه ماه اجرا می کند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان کوچک و متوسط تامین اجتماعی استان اصفهان از امروز آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی اعلام کرد چهار خدمت جدید ویژه بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان به فهرست خدمات قالب ارائه در برنامه کاربردی (اپلیکیشن) تلفن همراه تأمین من افزوده شد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان را به منظور حمایت از کارفرمایان کارگاه های فعال تولیدی، صنعتی، معدنی و خدماتی و اصناف را از ابتدای خرداد و به مدت سه ماه اجرا می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۸:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان را به منظور حمایت از کارفرمایان کارگاه های فعال تولیدی، صنعتی، معدنی و خدماتی و اصناف را از ابتدای خرداد و به مدت سه ماه اجرا می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۶:۱۷   + ۳۵ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان را به منظور حمایت از کارفرمایان کارگاه های فعال تولیدی، صنعتی، معدنی و خدماتی و اصناف را از ابتدای خردادماه و به مدت سه ماه اجرا می کند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
بشر امروز در عصری زندگی می کند که تمام المان های آن با تکنولوژی و دستاوردهای نوین آن گره خورده است؛ به همین خاطر بشر ناچار است خود را با دستاوردهای این حوزه گسترده همگام سازد تا در راستای تأمین نیازهای روزمره، اهداف کوتاه مدت و بلندمدت خود، عملکرد بهینه ای داشته باشد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس پیش نویس لایحه برنامه هفتم توسعه رشد اشتغال 3.9 درصد سالانه معادل یک میلیون شغل هدفگذاری شده و کارفرمایان در صورت بکارگیری افراد بازخرید و یا بازنشستگان مشمول قانون کار ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۶    
خرید و فروش بالابر ساختمانی دست دوم به علت کم تر بودن هزینه آن و جهت جلوگیری از بالا رفتن هزینه های انجام شده برای ساخت ساختمان در میان کارفرمایان و مهندسان رواج زیادی دارد البته قیمت بالابرهای ساختمانی دست دوم از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر از بالابرهای نو است .
جام جم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
جام جم آنلاین اصفهان ؛ مرتضی حاجی کاظمی مدیرکل تأمین اجتماعی استان اصفهان در خصوص اجرای طرح بخشودگی جرایم بیمه ای کارفرمایان به منظور حمایت از کارفرمایان کارگاه های فعال تولیدی، صنعتی ...
طلا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
کارفرمایان مکلفند در صورت بکارگیری افراد بازخرید و یا بازنشستگان مشمول قانون کار، ماهانه معادل 10 درصد حقوق یا مزد پرداخت شده ی آنها را تحت عنوان مالیات اجتماعی به حساب خزانه داری کل کشور واریز کنند.