جمعه ۱۹ خردادساعت ۰۲:۳۹Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جنگ رسانه ای»

بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۰۲    
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه ثارالله گفت: جنگ جنگ رسانه ای است که باید جدی گرفته شود اگر ما خوب و هنرمندانه به مخاطبین خاص و عام اطلاع رسانی کنیم موفق خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۵:۱۷    
در حوزه جنگ رسانه ای تا زمانی که تکرارپذیر باشیم، خطاپذیر نیز خواهیم بود و نباید مسئولان واژه جنگ رسانه ای را بعنوان یک شعار استفاده کنند.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۲۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور استان های صدا و سیما به فعالیت شبانه روزی 298 شبکه فارسی زبان علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران اشاره کرد و گفت: صدا و سیما برای مقابله با جنگ رسانه ای دشمنان، قرارگاه افزایش امید و نشاط اجتماعی می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۳:۱۱   + ۲۴ سایت دیگر  
رسا : حجت الاسلام محمد حاج ابوالقاسم دولابی گفت: جنگ رسانه ای و هجمه های دشمنان به گونه ای است که گاهی حتی برخی از روحانیون نیز دچار تردید می شوند و دشمنان واقعیت ها را به گونه ای که بر علیه انقلاب اسلامی باشد بر افکار عمومی جلوه می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه خوزستان با اشاره به نقش رسانه های داخلی در جنگ رسانه ای دشمنان، گفت: معتقدم که باید یک قرارگاه مرکزی رسانه ای داشته باشیم.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فعال رسانه ای گفت: جبهه دشمن با تمام قدرت فعالیت رسانه ای خود را انجام می دهد و فعالان رسانه ای لازم است با همکاری و همگرایی در مقابل این جبهه قرار گیرند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به اهمیت رسانه و جهاد تبیین در صدر اسلام تاکنون گفت: زنان در صف اول جنگ رسانه ای دشمنان قرار دارند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
هر چقدر به دربی 101 نزدیک می شویم حساسیت کار بیشتر می شود و تیم ها تلاش خود را می کنند تا در جنگ رسانه ای برنده شوند و قطعاً مهمترین بهانه که در دسترس قرار دارد و می توانند به آن استناد کنند، بحث داوری است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرمسئول خبرگزاری ایمنا گفت: در جنگ رسانه ای نمی توان با الگوهای بروکراتیک در عرصه رسانه میدان داری کرد و ضرورت دارد با چابک سازی ساختار رسانه ای تشکیل قرارگاه عملیاتی را دنبال کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رادیوی مناسبتی تبیین با رسالت تبیین کارکرد های جمهوری اسلامی، شناساندن ایران مقتدر و مقابله با نبرد دشمن روی موج 95.5 مگاهرتز نشست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
فومن- امام جمعه فومن گفت: دشمن در جنگ رسانه ای و شناختی ادراک جامعه، اعتقادات و باورهای مردم و مسئولان را نشانه گرفته است.
رئیس شورای هماهنگی در نشست شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان اصفهان که به مناسبت هفته روابط عمومی به صورت مشترک و با حضور روسای روابط عمومی دستگاه ها برگزار شد با اشاره به تغییرات اجتماعی و تاثیر فناوری های ارتباطی بر ارتباطات ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سلامی گفت: دشمن با آخرین ابزار ها و همه توان به مصاف نظام مقدس جمهوری اسلامی آمده و به قصد نفوذ در ذهن، فکر و تغییر باور ها و اعتقادات و تسخیر اندیشه ها، جنگ ترکیبی تمام عیاری را علیه ملت ایران آغاز کرده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
هاشمی گفت: روابط عمومی ها از حوزه های موثر در موفقیت دستگاه های اجرایی هستند و با تولید محتوا باید در مسیر جهاد تبیین و جنگ رسانه ای فعلی قدم بردارند.
حوزه علمیه خراسان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۴    
تحلیل گر مسائل سیاسی ضمن تشریح اهمیت جنگ رسانه ای در جامعه ابراز کرد: باید با برنامه ریزی دقیق و مدیریت فضای حقیقی و رسانه ای، مردم را، به اسلام و انقلاب امیدوار کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
مشهد رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: میدان اصلی نبرد دشمن علیه انقلاب اسلامی که زمینه ساز سایر توطئه ها و طراحی های خصمانه هم محسوب می شود؛ جنگ رسانه ای و عملیات روانی است.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۰:۲۰   + ۱۱۴ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ بخش هایی از اظهارات وزیر اطلاعات را در ادامه می خوانید: جنگ رسانه ای که در جریان اغتشاشات سال گذشته توسط دشمنان ملت ایران اجرا شد بسیار قوی تر از آن قضایایی بود که در برخی خیابان های کشور اتفاق افتاد که با هوشیاری مردم، نظام جمهوری اسلامی ایران و دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی کشور ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان گفت: امروز باید به سمت برنامه ریزی های استراتژیک و استفاده از هوش مصنوعی در این حوزه گسترده پیش برویم، همچنین توجه داشته باشیم که استفاده از داده ها و تجزیه و تحلیل آنها در تصمیم گیری ها در این بخش بسیار مؤثر است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون استاندار قم: اگر مدیرانی که مصاحبه نمی کنند، سخنگو منصوب کنند. هر حوزه کاری نیازمند تبیین است، مدیران روابط عمومی ها به عنوان فرماندهان جنگ رسانه ای و ترکیبی باید تمام بخش های ادارات خود را به خط کنند. باید به مدیران خود بگویند که پاسخگوی مردم باشند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۲    
سرهنگ پاسدار عبدالله صادقی گفت :رسانه ها نقش مهمی در خنثی کردن توطئه های دشمنان دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
خواهر شهید سیدروح الله عجمیان گفت: والدین و بزرگترها وظیفه دارند حرف های کودکان و جوانان را بشنوند و به پرسش های آنان پاسخ دهند تا در این جنگ رسانه ای بتوانیم از جوانان خودمان پاسداری کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۳:۰۵    
مدیر کل روابط عمومی استانداری مازندران با بیان اینکه روابط عمومی ها با فعالیت خود در حال ایثار هستند، گفت: امروز جنگ روایت ها و جنگ رسانه ای قرار داریم و جهاد تبیین مورد نظر مقام معظم رهبری برای همگان در جنگ روایت ها موثر است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
بعد از آنکه مسکو مدعی نابودی یک سامانه ضدموشکی آمریکایی در اوکراین شد، مقامات واشنگتن به این مسئله واکنش نشان دادند و مدعی شدند که این سامانه صرفاً آسیب دیده ولی از بین نرفته است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز گفت: روابط عمومی ها در سنگر جهاد تبیین نقش مهمی دارند زیرا جهان استکبار جنگ رسانه ای وسیعی علیه نظام و انقلاب اسلامی به راه انداخته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۶:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس کل دادگستری استان اردبیل با انتقاد از عملکرد ضعیف در مدیریت فضای مجازی کشور گفت: محتواهای متناسب با هجمه های جنگ نابرابر رسانه ای باید تولید شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۷    
جابری انصاری با بیان اینکه در یک جنگ رسانه ای تمام عیار با دشمنان قرار داریم گفت: خبرنگاران به عنوان سربازان جنگ رسانه ای باید حمایت شوند.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۹   + ۳۶ سایت دیگر  
رقابت پرسپولیس و سپاهان برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر در شرایطی به هفته آخر کشیده شد که جنگ خارج از زمین دو باشگاه هم به اوج خود رسیده و وارد فاز نهایی شده است!
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، با تاکید بر اینکه دستگاه های دولتی در حوزه فرهنگ و رسانه باید فعال شوند گفت: دشمن شبانه روز در جنگ رسانه ای در تمام ابعاد اعم از اقتصادی، سیاسی، فرهنگی تلاش می کند و در حوزه فرهنگ و رسانه باید دستگاه های دولتی در موضع فعال قرار بگیرند.
روزنامه سراج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۳    
در جنگ رسانه ای و جنگ روایت ها که بارها مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفته، تیم رسانه ای دولت کجای کار است ؟! بعید می دانیم دولت تیم رسانه ای داشته باشد! اگر در فضای مجازی و رسانه نتوانید دستاوردهای دولت را منعکس کنید بازنده هستید! حتی اگر در عمل هزاران موفقیت کسب کنید!
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
زنجان-رئیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک وزارت آموزش و پرورش گفت: جنگ رسانه ای جنگ جدی و تمرکز ویژه آن بر روی نوجوانان است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر سازمان دانش آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: امروز در مقابله با جنگ رسانه ای دشمن نیازمند تربیت قشر دانش آموزان هستیم و تشکیل تیم انقلابی، توانمند و قوی رسانه استان مدنظر است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۰:۳۸    
جنگ رسانه ای تأثیر بسزایی بر آسیب های اجتماعی دارد، تأثیرگذاری جنگ رسانه ای بر افکار و فرهنگ جامعه باعث ایجاد بحران می شود و به مرور زمان از آن بحران برای فروپاشی جامعه بهره برده می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۲:۰۱    
پژوهشگر رسانه ای با تأکید بر ویژگی علمی بودن مرحوم حاج نادر طالب زاده در مورد جای خالی وی در جنگ رسانه ای اخیر گفت: آنچه نادر طالب زاده در همه این سال ها دغدغه اش را داشت تازه امروز خیلی ها در میدان درک کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز ضمن قدردانی از تلاش های اصحاب رسانه در راستای مقابله با جنگ ترکیبی و جنگ رسانه ای موجود، گفت: امیدواریم این قشر در سال جدید به منظور تبیین شعار سال و فرامین مقام معظم رهبری نیز اقدامات ویژه ای داشته باشند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۶:۱۵    
مقامات اسرائیلی و کارشناسان سیاسی این رژیم، با وجود تبلیغات گسترده به منظور جعل حقایق جاری در عرصه فلسطین، از موفقیت فعالان مجازی فلسطینی در جلب افکار عمومی جهانی به شدت نگران هستند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه دولت نتانیاهو برای فرار رو به جلو اقدام به جنگ رسانه ای علیه کشورمان کرده است، گفت: بر این اساس وزیر جنگ اسرائیل از ضرورت اقدام نظامی یا تهدید نظامی علیه تهران می گوید.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: در شرایط کنونی که دشمن کشور را وارد جنگ رسانه ای کرده، صداوسیمای ملی و مرکز بوشهر در خط مقدم مقابله با تهاجم رسانه ای جهان استکبار قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
همدان- رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان همدان گفت: مستند پولیتزر، روایتی از جنایات وحشیانه کومله و جنگ رسانه ای به صورت عمومی در همدان اکران می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام رضا سعادت فر گفت: جنگ رسانه ای امروز با پیشگیری از خوش باوری ما مهار می شود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۱    
خوان لاپورتا با خاویر تباس و خوزه آنخل سانچز ملاقاتی داشت. طرفداری | مجمع عمومی فوق العاده لالیگا امروز برگزار شد و پس از گمانه زنی های فراوان، خوان لاپورتا هم در این جلسه شرکت کرد ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۶    
حجت الاسلام رضایی گفت: امروز دشمن با لشکر سایبری و جنگ رسانه ای برای جدایی مردم و فرزندانمان از قرآن و عترت تلاش می کند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۱۶:۴۱    
تهران (پانا) - در جلسه اتاق اندیشه ورز سازمان دانش آموزی شهر تهران، از تربیت خبرنگار دانش آموزان به عنوان نقطه قوت در مقابله با جنگ رسانه ای یاد شد. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت امنای بنیاد هدایت با اشاره به اینکه جنگ رسانه ای دشمن در زمان امام علی(ع) با هدف ایجاد فاصله مردم و ولایت بود، گفت: جنگ رسانه ای دشمن تا حدی پیش رفت که امام اول شیعیان 25 سال خانه نشین شد و به آن حضرت تهمت بی نمازی زدند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
محسن پاک آیین سفیر سابق ایران در جمهوری آذربایجان در توییتی نوشت: ترمیم روابط ایران و آذربایجان نیاز به میانجی ندارد. اگر جمهوری آذربایجان عاقلانه عمل کند، اختلافات قابل حل است و می تواند روابط را احیا کند. جنگ رسانه ای حاصلی جز افزایش کدورت ندارد.
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه در جنگ نابرابر رسانه ای قرار داریم، اظهار کرد: اکنون صدای توپ، تفنگ و موشک که نشانه جنگ سخت است کمتر شنیده می شود، اما صدای جنگ رسانه ای نابرابر بی وقفه شنیده می شود و باید برای مقابله با این جنگ، طرح و برنامه داشته باشیم و بر اساس آن حرکت کنیم.
انقلاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۰۱:۵۹    
مدیرعامل موسسه خانواده اسلامی و تربیت معنوی گفت دشمن جنگ رسانه ای را درفضای مجازی رقم زد و جنگ ترکیبی را هم راه انداخت، پس لازم است که استفاده از فضای مجازی به صورت صحیح مدیریت شود و سواد رسانه ای برای نسل جوان ارتقا یابد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۱:۴۱    
کارشناسان حاضر در نشست آینده پژوهی تأثیر دیپلماسی قرآنی در توسعه روابط فرهنگی بین المللی بر لزوم بهره گیری از آموزه های وحدت آفرین قرآن کریم و همچنین استفاده از زبان قرآن در تعامل با سایر ملل و لزوم آمادگی برای مقابله با جنگ رسانه ای شناختی غرب تأکید کردند.
سفیر افلاک   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۱۵:۳۱    
کارشناس مسائل سیاسی گفت: 12 فروردین رفراندومی شکل گرفت که منجر به آری شدن نظام حاکم بر ایران شد و اینکه امروز دشمن، دشمنی می کند هیچ جای شکی نیست و آنچه که ایران و جمهوری اسلامی را تهدید می کند یک جنگ رسانه ای است.
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار اسلامشهر گفت: امیدآفرینی در جامعه آن هم در شرایطی که دشمنان در جنگ رسانه ای خود به دنبال ناامید کردن مردم از آینده کشور هستند، با نگاه تحولی و کار جهادی مدیران و خادمان مردم در ادارات امکان پذیر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۲۱:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مازندران: راهیان نور بهترین، فنی ترین و موثرترین روش مقابله با جنگ رسانه ای دشمنان است.