جمعه ۱۲ خردادساعت ۲۲:۱۵Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدارس کانکسی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمرانی و طرح های زیربنایی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در سفر به شهرکرد گفت: تمام مدارس کانکسی تا پایان امسال جمع آوری می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری دانش آموزان مناطق محروم رنج بسیاری را برای تحصیل متحمل می شوند، اگرچه تعدادشان در مدارس سنگی، کپری، کانکسی و دارای سقف لرزان به انگشتان دست هم نمی رسد، اما عدالت آموزشی حکم می کند تمامی دانش آموزان از فرصت آموزشی برابر بهره مند شوند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
168 مدرسه در قالب طرح شهید پناهی،برای جمع آوری مدارس کانکسی استان ساخته می شود .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد- مدیرکل نوسازی مدارس لرستان با اشاره به جمع آوری مدارس کانکسی در این استان در قالب طرح شهید پناهی ، گفت: هنوز 126 میلیارد تومان از مطالبات سیلاب سال 98 به ما پرداخت نشده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۶:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
در حال حاضر بیش از دو هزار مدرسه سنگی وجود دارد که برای ساماندهی این مدارس در سطح کشور تدابیری اندیشیده شده است؛ از این رو قرار است مدارس سنگی یک تا سه کلاسه با تعداد 10 دانش آموز به بالا توسط خیران با مدارس کانکسی جایگزین و این مهم تا پایان سال مالی 1403 به نتیجه برسد.
نسیم اردبیل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۱۴    
نسیم اردبیل_ الله بخش نجفی مدیر آموزش و پرورش شهرستان پارس آباد در بازدید از پروژه آموزشی دوکلاسه در حال تکمیل نهایی قاسمعلی کندی با سخنانی ضمن تشریح ابعاد 26 پروژه فعال دولت سیزدهم و تبیین شفاف روند عملیات اجرایی آن از ابتدا تاکنون ...
اهر خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۲۳    
فرماندار اهر گفت: وجود مدارس کانکسی در روستاهای شهرستان اهر حاکی از محرومیت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۸:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش شهرستان اصلاندوز از برچیده شدن مدارس کانکسی این شهرستان تا پایان امسال خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش وپرورش شهرستان خنداب گفت: تعدادی مدرسه کانکسی زیر 8 دانش آموز در شهرستان خنداب وجود دارد که پیگیر مشارکت خیرین در ساخت مدارس در این مناطق هستیم که ریشه مدارس کانکسی از خنداب برچیده شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرماندار هشترود گفت: وضعیت مدارس کانکسی در این شهرستان بسیار نامناسب بوده و در زمینه محیط آموزشی کمبود داریم و ضروری است این شرایط بهبود یابد چرا که این موضوع، برازنده هشترود به خصوص بخش نظرکهریزی نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بیش از 20 مدرسه کانکسی در روستا های استان مرکزی جمع آوری می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان طی مراسمی با حضور مدیران کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش استان کرمان، جمعی از مسئولان، خیرین و فرهنگیان کلنگ احداث مدرسه شش کلاسه شهید منتظری در بخش بروات شهرستان بم به زمین زده شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۶:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی گفت: بیش از 370 مدرسه کانکسی در استان داریم که قرار است در سال جاری حایگزینی مدارس کانکسی بالای 10 دانش آموز تمام شود.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۸:۴۴    
با همت بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی و گروه های جهادی در سراسر استان 30 مدرسه در مناطق محروم ساخته و جایگزین مدارس کانکسی خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۳:۲۴    
ایسنا/کرمان مسئول بسیج سازندگی سپاه ثارالله استان کرمان گفت: جاده های روستایی زیادی در استان وجود دارد که آسفالت نشده و از دغدغه های ماست و سهمیه قیر گرفتیم که به آسفالت جاده های بین مزارع روستایی کمک بشود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۸:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/یزد استاندار یزد اعلام کرد: زیرساخت های آموزشی اردکان با ساخت 9 مدرسه جدید به همت صنایع و تکمیل و نوسازی 30 مدرسه دیگر افزایش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
بیله سوار- مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: حذف مدارس کانکسی با هدف توسعه فضای آموزشی در دستور کار قرار دارد و برنامه ریزی های لازم در این راستا انجام شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مجید عبداللهی از افتتاح 13 هزار کلاس درس در سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: با منابعی که دولت در بودجه پیش بینی کرده 13 هزار کلاس درس را در مهر ماه افتتاح و تقدیم جامعه دانش آموزی خواهیم کرد.
نیپنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار نیپنا ، تفاهم نامه همکاری سامان بخشی مدارس کانکسی و سنگی امروز (دوشنبه، یازدهم اردیبهشت ماه) در حاشیه چهاردهمین همایش بین المللی صنعت پتروشیمی ایران (IPF) بین شرکت ملی صنایع پتروشیمی و سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با هدف سامان بخشی مدارس کانکسی و سنگی در استان های بوشهر ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل از برچیده شدن مدارس کانکسی و سنگی کمتر از 10 نفر تا سال 1404 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۰۹:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس از تکمیل پروژه های نیمه تمام آموزشی با پیشرفت 50 درصد در سه شهرستان استان خوزستان تا مهرماه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۷:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه محرومیت، بیکاری و فقر موضوعاتی هستند که باید نسبت به آنها حساس بود، گفت: شاخص های محرومیت مردم منطقه را آزار می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر آموزش و پرورش از وجود 32 هزار بازمانده از تحصیل در مناطق هفتگانه آزاد کشور خبر داد و گفت: تمام مدارس کانکسی در این مناطق تا آغاز سال تحصیلی جدید برچیده می شوند.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۳    
خراسان جنوبی در حذف کامل مدارس کانکسی، پیشتازی در احداث مدارس خیرساز، استفاده از ظرفیت روحانیون در محیط مدرسه به عنوان استان پیشرو در تحقق طرح تربیتی امین و... به طور کلی جذب مشارکت های مردمی درصدر استان های برتر کشور قرار گرفته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان آذربایجان شرقی گفت: مهر امسال جشن برچیدن مدارس کانکسی مستقل بالای 10 دانش آموز در استان گرفته خواهد شد.
آناج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی گفت: مهر امسال برچیدن مدارس کانکسی مستقل بالای 10 دانش آموز در استان جشن گرفته خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۳۰    
وزیر آموزش و پرورش گفت: یکی از مهمترین کارهای وزارت آموزش و پرورش بازگشایی مدارس و برگزاری کلاس ها بصورت حضوری بود، اقدامی که در 14 فروردین 1401 بعد از 26 ماه یعنی پس از سه سال صورت گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان آذربایجان شرقی گفت: تمام تلاش ما این است که در سال آینده تمام 66 مدرسه کانکسی مستقل بالای 10 نفر در استان را با مدارس ایمن و استاندارد جایگزین و تا یک مهر 1402 جشن برچیده شدن این مدارس کانکسی را با هدف برقراری عدالت آموزشی برگزار کنیم،
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس لرستان از کمک 20 میلیارد تومانی بنیاد برکت برای جایگزینی مدارس کانکسی در مناطق محروم استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور از ساماندهی 1500 مدرسه کانکسی در سطح کشور تا پایان سال 1402 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی گفت: با اعتبارات دولتی و کمک خیران، روند ساخت مدارس استاندارد برای جایگزینی مدارس اتاقکی در استان با شتاب صورت می گیرد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس آذربایجان شرقی با اشاره به وجود 309 مدرسه کانکسی(اتاقکی) در استان، گفت: با اعتبارات دولتی و کمک خیران روند ساخت مدارس استاندارد برای جایگزینی مدارس اتاقکی با شتاب انجام می شود.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اردبیل با بیان اهمیت مدیریت آموزش وپرورش بر مبنای علم و تخصص، گفت: دانش موجب تولید ثروت و ایجاد رفاه و زندگی مناسب در جوامع می شود و در این زمینه باید با تمام تلاش، گام هایی برای ارتقای وضعیت آموزش وپرورش برداشته شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبلغ 15 همت اوراق برای نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اولویت تکمیل مدارس خیرساز و مدارس کانکسی و عشایری اختصاص دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گفته رضا حسینی نیک ، از سال تحصیلی آینده ، هیچ مدرسه کانکسی در استان کهگیلویه و بویراحمد نخواهیم داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی با اشاره به اینکه در حال حاضر 400 مدرسه و کلاس کانکسی در استان فعالیت دارد که برخی مدرسه مستقل و برخی نیز کمکی و شناور است، گفت: تا پایان 1402 طبق اعتبارات مصوبات، این مدارس کانکسی جمع آوری خواهند شد.
رادیو پیام   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی رادیو پیام به نقل از ایرنا، مرزبان نظری روز دوشنبه اظهار کرد: از اعتبارات سفر رییس جمهور یک هزار میلیارد تومان در ردیف های مختلف برای این سازمان مصوب شده است که در بحث بازسازی، حذف مدارس کانکسی و هوشمند سازی مدارس هزینه شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل نوسازی مدارس استان ایلام گفت: تا پایان سال جاری 15 مدرسه کانکسی جمع آوری خواهند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۶:۳۶    
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان گفت: 40 مدرسه کانکسی استان تا مهرماه سال آینده با مدارس ایمن جایگزین می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: از 211 روستای شهرستان، 99 روستا فاقد راه احداثی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی در ادامه به وجود بیش از 1600 طرح نیمه تمام در استان اشاره کرد و گفت: بیشتر از 50 درصد این طرح ها برای تخصیص منابع در سفر استانی رئیس جمهور تصویب شده و باید تا دو سال تمام شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان از جمع آوری مدارس کانکسی استان زنجان تا پایان مهر 1402 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۲۱:۵۲    
گرگان- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گلستان گفت: در راستای اجرای طرح جمع آوری مدارس کانکسی در گلستان، تمامی کانکس های بیش از 10 دانش آموز تا پایان فصل بهار سال آینده جمع آوری می شود.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان در خصوص مدارس کانکسی نیز گفت: در استان هشتصد کلاس درس کانکسی مستقل و غیر مستقل داریم که در سال جاری از محل منابع ملی و با ورود بنیاد برکت و دیگر مجموعه های خیرین ...
سبلان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش پارس آباد از برچیده شدن مدارس کانکسی تا مهرماه سال آینده خبر داد و گفت: تلاش می کنیم با تحقق برنامه های تدوین شده، کلیه واحدهای آموزشی کانکسی موجود در برخی مناطق عشایری و روستایی برچیده و دانش آموزان از فضای آموزشی ایمن بهره مند شوند.
گلستان ما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گلستان گفت: تا سه ماهه نخست سال 1402 مدارس کانکسی بالای 10 نفر دانش آموز در استان برچیده می شود.
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه قبل از انقلاب، خبری از امکانات زیرساختی و خدمات رفاهی در مناطق مرزی نبود، گفت: پیشرفت، عمران و آبادی این مناطق در سایه انقلاب اتفاق افتاده، اما به این مقدار هم راضی نیستیم و باید تلاش بیشتری کنیم تا این خدمات را گسترش دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۰:۲۶    
در ادامه حذف مدارس کانکسی در استان بوشهر اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیزات مدارس استان بوشهر اقدام به شناسایی هشت مدرسه کانکسی کرده است، که از این تعداد پنج مدرسه در مناطق محروم شهرستان دشتستان میباشد.