شنبه ۰۱ مهرساعت ۰۲:۱۴Sep 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ازدواج آسان»

بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۱۷    
در راستای ترویج ازدواج آسان در جوانان، کارگاه ازدواج آسان به همت پایگاه مالک اشتر حوزه بسیج شهری ناحیه مقاومت بسیج شادگان در منطقه هدف این شهرستان برگزار شد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار تبریز با بیان اینکه بیت المال ارثیه پدری هیچ مسئولی نیست گفت: ادارات و دستگاه های اجرایی استان مکلف هستند، برای برپایی ازدواج آسان اماکن و سالن های خود را در اختیار جوانان قرار دهند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۴    
ساری-با حضور حجت الاسلام دکتر رعایتی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا یک سری جهیزیه کامل در راستای ترویج ازدواج آسان و حمایت از طرح جوانی جمعیت به زوج جوان کم برخوردار در روستای ولیجی محله شهرستان نکا اهدا شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۲:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به اینکه امسال تاکنون افزون بر 340 برنامه فرهنگی در سطح استان اجرا شده است، گفت: مراسم ازدواج آسان زوج های جوان بعد از پایان ماه صفر در سراسر استان برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۸:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
استاندار بوشهر با تأکید بر تمرکز بر برگزاری ازدواج آسان در استان گفت: پس از ماه صفر مراسم ازدواج آسان 500 تا 600 نفر از جوانان استان برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
ماموستا حسینی گفت: مسکن، اشتغال و فراهم آوردن زمینه ازدواج آسان برای جوانان از نیاز های اساسی و مطالبات جدی امروز مردم است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۴:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
احیاء و تقویت طرح ازدواج آسان جوانان با استفاده از ظرفیت های قانونی با گسترش کمی و کیفی طرح ها و برنامه های ملی و استانی به منظور کاهش سن ازدواج و بهبود نرخ رشد ازدواج یکی از اصلی ترین برنامه های معاونت امور جوانان وزارتخانه بود که با تاکید رییس جمهور و وزیر ورزش و جوانان در دستور کار قرار گرفت ...
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۵:۱۹    
مرصاد نیوز: اولاً به عنوان یک اصل غیرقابل اجتناب و مهم هر امری که طیف وسیع و گسترده ای را در برمی گیرد باید در سطح کلان و توسط افراد زیادی انجام گیرد یا لااقل مورد توجه واقع شود تا به یک سبک و سیاق و روش معمول تبدیل شود و مشخصاً امر ازدواج آسان که امری لاینفک در هر جامعه ای است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مولوی عبدالحمید، امام جمعه اهل سنت زاهدان به سخنان برخی مسئولان درباره بحران فرزندآوری و ازدواج آسان واکنش نشان داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نایین گفت: در راستای ترویج ازدواج آسان و سبک زندگی ایرانی اسلامی، 10 سری جهیزیه هم زمان با آغاز هفته دولت میان زوج های جوان نیازمند توزیع شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رجبی از فعالیت 19مرکز مشاوره تخصصی جوانان با محوریت تحکیم بنیان خانواده و ترویج ازدواج آسان در استان مازندران خبر داد و گفت: این مراکز برای آرامش روانی جامعه، ازدواج آگاهانه و تشکیل خانواده سالم جوانان و پیشگیری از طلاق تلاش می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مسوول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی گفت: قرارگاه ازدواج آسان برای حل مشکل ازدواج جوانان و دانشجویان بایستی با مشارکت نمایندگان دانشگاههای آزاد اسلامی استانهای خراسان رضوی، شمالی و جنوبی تشکیل شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۰۶:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: طرح هایی در دو موضوع فرزندآوری و ازدواج آسان تعریف شده است. غیر از این دو مورد، بحران دیگری در ایران نداریم. او اشاره کرده که دشمن در ایجاد این بحران نقش داشته است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۶:۴۲    
حوزه/ مدیر حوزه های علمیه خواهران با تأکید بر اینکه طلاب خواهر و مدارس علمیه خواهران باید به سمت ایجاد تمدن سازی دینی حرکت کنند، اظهار کرد: امروز یکی از مشکلات موجود در کشور بالا رفتن سن ازدواج است و یکی از عوامل آن هم بالا بودن هزینه های مراسمات می باشد ...
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به بحران جمعیتی که ناشی از نقشه دشمن است، بیان کرد: کاهش جمعیت کشور، طی یک برنامه چندین ساله متاثر از سازمان های بین المللی در ایران اجرا شد و امروز آثار منفی آن را می بینیم و رفع آن بازهم به دست گروه های جهادی و با طرح هایی همچون ازدواج آسان و ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
ردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به بحران جمعیتی که ناشی از نقشه دشمن است، بیان کرد: کاهش جمعیت کشور، طی یک برنامه چندین ساله متاثر از سازمان های بین المللی در ایران اجرا شد و امروز آثار منفی آن را می بینیم و رفع آن بازهم به دست گروه های جهادی و با طرح هایی همچون ازدواج آسان و ...
اسپادانا خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۲۱:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
او گفته اقتصاد و معیشت کلان مسئله هستند و باید با کار جهادی حل و فصل شوند؛ اقتصاد مقاومتی مردم سالار نسخه شفابخش ما در جنگ اقتصادی است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۶:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
سردار سلیمانی گفت: کاهش جمعیت کشور، طی یک برنامه چندین ساله متاثر از سازمان های بین المللی در ایران اجرا شد و امروز آثار منفی آن را می بینیم و رفع آن بازهم به دست گروه های جهادی و با طرح هایی همچون ازدواج آسان و فرزندآوری قابل حل است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مراسم ازدواج آسان 750 زوج جوان با مشارکت گروه های مردمی، سپاه، کمیته امداد، بهزیستی و بنیاد شهید استان بوشهر فصل پاییز امسال برگزار می شود.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۲۳:۵۰    
مرصاد نیوز: نشستی با رویکرد تحکیم بنیان خانواده، جمعیت، ازدواج آسان و فرزندآوری با حضور جمعی از بانوان شهرستان سنقروکلیایی در پایگاه بسیج حضرت معصومه (س) سپاه ناحیه سنقر برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی استان بوشهر با بیان اینکه بعد از ماه محرم و صفر مراسم جشن ازدواج آسان در استان ادامه دارد گفت: در این راستا 750 دست جهیزیه از سوی سپاه استان به زوج های جوان اهدا می شود.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: استاندار بوشهر از توسعه اشتغال در استان خبر داد و گفت: روند کاهش نرخ بیکاری در استان بوشهر تداوم خواهد داشت. احمد محمدی زاده بعد از ظهر شنبه در نشست شورای مسکن استان بوشهر با اشاره به لزوم تسهیل ازدواج آسان در استان بوشهر و کاهش هزینه های زوجین خاطرنشان کرد ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۲۱:۱۹    
فکرشهر: استاندار بوشهر از توسعه اشتغال در استان خبر داد و گفت: روند کاهش نرخ بیکاری در استان بوشهر تداوم خواهد داشت. به گزارش فکرشهر از مهر، احمد محمدی زاده بعد از ظهر شنبه در نشست شورای مسکن استان بوشهر با اشاره به لزوم تسهیل ازدواج آسان در استان بوشهر و کاهش هزینه های زوجین خاطرنشان کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۳ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ماموستا رستمی بر ضرورت کمک متمکنین جامعه از جوانان و تلاش در راستای ایجاد بستر های اشتغال و ازدواج آسان جوانان در جامعه تاکید کرد.
استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر ترویج فرهنگ ازدواج آسان و فرزندآوری به عنوان دو سازوکار اصلی جوانی جمعیت، گفت: نیازمند مداخله هوشمندانه و اقدام جهادی برای جلوگیری از پیری جمعیت و افزایش نرخ باروری در جامعه هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۸ - ۰۸:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: اقدامات مثبتی برای ازدواج آسان و فرزندآوری با اولویت فراهم کردن مسکن و اشتغال جوانان در استان گام های موثری انجام شده است.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۱۵:۵۴    
حجت الاسلام اسماعیل صلواتی: مسئولان هم باید به این مراکز فنی و حرفه ای توجه کنند .کسانی که آموزش می بینند باید نهاد مورد حمایت قرار بدهند .اینها می روند آموزش می بینند متخصص میشوند به جای اینکه تسهیلات را به اینها بدهیم جاهای دیگری هزینه میشود اینها را متوجه شدم اگر مسئولان اصلاح نکنند مجبورم با ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۰۸:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
استاندار بوشهر گفت: پس از ماه محرم و صفر برنامه های ویژه ای در استان بوشهر در حوزه ازدواج آسان تدارک دیده شده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
امروزه یکی از دلایلی که آمار ازدواج در کشورما کاهش یافته و سن ازدواج بالا رفته، عدم رغبت جوانان به ازدواج به دلیل بالا بودن هزینه های عقد و عروسی می باشد.
دیار جنوب   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۲۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار دشتستان بابیان اینکه 80 درصد تسهیلات تبصره 16 در دشتستان تحقق یافته است گفت: جشن ازدواج آسان 34 زوج در دشتستان انجام شد و اعتبارات در دشتستان 1/8 درصد افزایش یافت. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
14 سری جهیزیه به ارزش یک میلیارد و 400 میلیون تومان با شعار ازدواج آسان طی مراسمی به نوعروسان چالوسی اهدا شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان قزوین گفت: پرداخت تسهیلات بانکی تنها یکی از راهکارهای تسهیل امر ازدواج است، باید مسیرهای دیگر در جهت بسترسازی ازدواج آسان شناسایی و در اختیار جوانان داوطلب قرار گیرد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر محمد محمدزاده فرد: فرماندار دشتستان گفت: هفته دولت پیش رو است و به زودی دبیر بزرگداشت هفته دولت معرفی خواهد شد و امیدوارم همه دستگاه ها همکاری داشته باشند و پروژه هایی را که دارند، معرفی کنند. اگر روابط عمومی ندارید، خودتان با رسانه ها ارتباط بگیرید ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مددخانی گفت: افزایش 16 درصدی آمار ازدواج در شهرستان در سه ماهه اول سال جاری نسبت به سه ماهه نخست سال 1401 نشانگر اجرای طرح های فرهنگی و اجتماعی مؤثر در شهرستان است.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان های خراسان در دیدار آیت الله اشرفی شاهرودی گزارشی از فعالیت ها و اقدامات راهبردی مساجد را با توجه به اهداف راهبردی مسجد تراز اسلامی و سند نجم (نقشه جامع مساجد) ارائه کرد و از فعال شدن بیش از 500 شورای حل اختلاف مسجدمحور در خراسان خبر داد.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۰۹:۱۷    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، دکتر سید محمد حسین چاوشیان (بنیان گذار موسسه مردم نهاد خاتم) در برنامه خونه خودتونه درباره ایده های اولیه مطالعات میدانی در حوزه خانواده با رویکرد سبک زندگی شیعی توضیح داده است، ایده ای که به شکل گیری بنیاد ازدواج آسان و سالم در سوئیس انجامید. ...
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۷    
در راستای حمایت از زوج های نیازمند چهار سری جهیزیه به ارزش هر سری 600 میلیون ریال در طرح ازدواج آسان به خانواده های شناسایی شده از طرف ناحیه بسیج زرین دشت واگذار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- جشن ازدواج آسان با تلاش سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر در جوار گلزار شهدا برگزار شد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۴:۳۳    
فرمانده سپاه ناحیه اقلید گفت: در راستای منویات مقام معظم رهبری، تعداد 10 قلم از اجناس ضروری زندگی به ارزش 50 میلیون تومان جهت 15خانوار معسر نیازمند تهیه و توزیع شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۰۹:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
خزعلی با بیان اینکه فرهنگ ایرانی اسلامی تمدن ساز است و می تواند برای چالش های جهان راهکار ارائه کند، گفت: امیدوارم با گسترش سنت حسنه ازدواج آسان و دوری از تجمل گرایی در سال جدید شاهد خبر های خوشی برای جوانان باشیم.
پانا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۲۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد(پانا) - دبیر ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر خراسان رضوی عنوان کرد به منظور تحکیم خانواده و ترویج ازدواج آسان به سبک زندگی اسلامی جشن های باشکوه ازدواج آسان و هدیه سفر کربلا به زوج های جوان با مشارکت خیرین در دومین نمایشگاه تخصصی خانواده (مهرانه) مشهد برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۲۰:۰۶    
مشهد-ایرنا-دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی گفت: برای نخستین بار همزمان با برگزاری نمایشگاه تخصصی خانواده (مهرانه) در مشهد، مراسم عقد 12 زوج با محوریت ازدواج آسان در حضور مردم برگزار شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
کمیته امداد سندرک گفت: 61 سری جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد اهداء شد. به گزارش صبح ساحل، مرتضی جهانگیری افزود: هدف کمیته امداد از اهدای جهیزیه به خانواده های نیازمند، ترویج فرهنگ ارزشمند ازدواج آسان بین جامعه هدف است. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۳:۲۰    
مراسم ازدواج آسان پایوران تیپ عملیاتی امام صادق (ع) استان بوشهر در حسینیه فاطمه الزهرا (س) این یگان به همت روابط عمومی تیپ امام صادق (ع) برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۱    
مسئول کانون خدمت رضوی سلطان طوس آران و بیدگل از تقبل هزینه سفره عقد دو زوج نیازمند توسط یاور رضوی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۲۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی گفت: به ساماندهی امور جوانان به صورت واقعی باید اندیشید لذا دستگاه های اجرایی از امکانات خود برای ازدواج آسان جوانان و ساماندهی امور آنان استفاده کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان -دبیر کارگروه ازدواج آسان قرارگاه شهیدحمیدهاشمی با بیان اینکه فرهنگ ازدواج آسان باید نهادینه شود گفت: حل مشکل مسکن و پرداخت به موقع تسهیلات باید در اولویت باشد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
چهار قسمت از سریال اپیزودیک شاید برای شما هم اتفاق بیفتد از امشب (شنبه 24 تیر) تا سه شنبه 27 تیر جایگزین سریال تزویر می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، قسمت های تا آرام گیرد ، آخر خط ، ازدواج آسان و تنهایی از مجموعه شاید برای شما هم .. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۴ - ۱۵:۲۰    
بجنورد- استاندار خراسان شمالی گفت: امکانات دستگاه های دولتی برای ترویج ازدواج آسان در اختیار مردم و جوانان قرار بگیرید و دستگاه ها باید در این خصوص گزارش کار بدهند.