یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۳:۲۷Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون امور زنان»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری با بیان اینکه پلیس آمریکا سالانه بیش از 1200 نفر از جمله بسیاری از زنان آمریکایی را به قتل می رساند، در صفحه خود در برنامه ایکس (توییتر) نوشت: ما عمیقا نگران اوضاع حقوق بشر در آمریکا هستیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در آیین نکوداشت پدر خود آیت الله خزعلی گفت: پدر دارای سه ویژگی اخلاق و دلدادگی به امیرالمومنین(ع)، وارستگی بی نظیر و عرفان آمیخته با سیاست و انقلاب و تا پایان عمر دلداده امام راحل و ارادتمند رهبر معظم انقلاب بودند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور زنان رئیس جمهور گفت:برنامه های مفصلی را در رابطه با ایرانیان خارج از کشور به خصوص خانواده ها و زنان داریم که بتوانیم فرهنگ و آثار تمدنی را از طریق آن ها به دیگر کشورها منتقل کنیم.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در آیین نکوداشت پدر خود آیت الله خزعلی گفت: پدر دارای سه ویژگی اخلاق و دلدادگی به امیرالمومنین(ع)، وارستگی بی نظیر و عرفان آمیخته با سیاست و انقلاب و تا پایان عمر دلداده امام راحل و ارادتمند رهبر معظم انقلاب بودند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در آیین نکوداشت پدر خود آیت الله خزعلی گفت: پدر دارای سه ویژگی اخلاص و دلدادگی به امیرالمومنین(ع)، وارستگی بی نظیر و عرفان آمیخته با سیاست بود و تا پایان عمر دلداده امام راحل و مرید رهبر معظم انقلاب بودند.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
نشست کارگروه کنسولی شورای عالی ایرانیان خارج از کشور با حضور دکتر حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور ،دکتر پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر و مسئولین ارشد دیگر دستگاههای مرتبط ازجمله،وزارت اطلاعات ، ،دادستانی کل کشور ،وزارت دادگستری ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مشاور سازمان بهزیستی در امور بانوان گفت: ظرفیت سازی برای بانوان متناسب با توانمندی آنها،کمک به بهبود و ارتقای کیفیت زندگی و تکریم خانواده از برنامه های دفتر امور بانوان سازمان بهزیستی است. ...
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۴   + ۵۷ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، از پرداخت 500 میلیون تومان تسهیلات به زوجین روستایی دهه شصتی خبر داد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: با تصویب لایحه پیشنهادی که چندی پیش ارائه داده ایم، افراد بی هویت ایرانی یعنی هم وطنانی که در شهرهایی چون یزد، کرمان و دیگر افراد بی شناسنامه که به ویژه در استان های جنوبی کشور سکونت دارند شناسنامه دار می شوند و به عبارتی از این بی هویتی درمی آیند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۷:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور از مرکز اورژانس اجتماعی استان تهران و شیرخوارگاه آمنه بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری طی نامه ای خطاب به سازمان ملل متحد و شورای حقوق بشر، نسبت به تصویب و اجرای قانون ممنوعیت پوشش اسلامی برای دختران در مدارس دولتی فرانسه اعتراض کرد.
برترین ها / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۳۴   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، از اجرای چهار تسهیلات ویژه زوجین دهه شصتی روستایی خبر داد و گفت: ما چهار امتیاز و حمایت شامل تسهیلات اشتغال، تسهیلات ویژه ازدواج به جز تسهیلات عام ازدواج، کالابرگ جهیزیه و بیمه اجتماعی را برای زوجین دهه شصتی در روستاها داریم.
صبح مجلس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۴۴    
نشست هم اندیشی فراکسیون زنان و خانواده مجلس به منظور بررسی پیشنهادات در حوزه زنان جهت درج در برنامه هفتم توسعه با حضور معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور و جمعی از مشاوران حوزه زنان دستگاه های اجرایی کشور برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۲:۴۹    
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: شاهد هستیم در میان زنان بیش از 1 درصد کاهش بیکاری داشتیم .
معصومه ابتکار در یادداشتی تاکید کرد: پدیده نوسان سیاست پس از انتخابات سال 1384 نیز دستگاه اجرایی کشور را دچار رکود کرد و اکنون این دومین بار است که این وضعیت خود را به رخ می کشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۶:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
طبق گفته معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، این معاونت در دولت سیزدهم 12 برنامه را با موفقیت اجرا کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: پیگیر افزایش مهدکودک ها در محیط های اداری و آموزشی هستیم.
ثمره نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۰:۱۵    
معاون امور زنان رئیس جمهور گفت: قانون مشکلی ندارد در حوزه پیگیری باید کار دقیق تر و هماهنگ تر انجام شود، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی به مردم نیز باید با دقت برای بهره برداری مردم انجام شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۸:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: مساله انعطاف اشتغال بانوان در برنامه هفتم وجود دارد و این موضوع در ستاد ملی زن و خانواده نیز مصوب شده است و کارگروه آن با همکاری وزارت کار و اداره استخدامی کشور برای انجام اقدامات لازم تشکیل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور نشان زن تاثیرگذار را به کبری سیلسپور همسر شهید اندرزگو تقدیم کرد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۲:۱۱    
معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور در گفتگو با حیات :
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اولین نمایشگاه دستاوردها و اقدامات دولت سیزدهم با عنوان روایت خدمت و با شعار "وعده، وفا" روز گذشته فعالیت خود را آغاز کرد. بازدید از این نمایشگاه که در سالن های 8 و 9 محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران دایر شده برای عموم آزاد است و علاقه مندان می توانند تا هفتم شهریورماه از ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امور زنان رئیس جمهور حمایت های دولت از ورزش بانوان را خوب اما نیازمند افزایش بیشتر دانست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امور زنان ریاست جمهوری دقایقی قبل از نمایشگاه روایت خدمت وعده وفا بازدید کرد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معصومه ابتکار، معاون امور زنان ریاست جمهوری در دولت حسن روحانی در واکنش به اخراج سریالی اساتید نوشت: لیستی از اسامی 58 استاد دانشگاه منتشر شده که گفته می شود در دولت سیزدهم اخراج یا تعلیق شده اند! شما را به خدا انتقام ناکارآمدی و عدم موفقیت خودتان را از دانشگاه نگیرید! برای رشد و اعتلای [...]
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۲:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
واکنش معصومه ابتکار به اخراج سریالی اساتید: انتقام ناکارآمدی و عدم موفقیت خودتان را از دانشگاه نگیرید!
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۲۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
دیدارنیوز نوشت: انسیه خزعلی که به عنوان معاون امور زنان رئیس جمهور در کنار دولت حضور داشته، نظرش درباره حجاب همانی است که ابراهیم رئیسی گفته بود: “بی حجابی جمع می شود. ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۸:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری ضمن تشریح عملکرد دولت سیزدهم در حوزه زنان گفت که منتظریم لایحه "امنیت زنان" به صحن مجلس آید.
اقتصاد آنلاین / طلا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۱:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری ضمن تشریح عملکرد دولت سیزدهم در حوزه زنان گفت که منتظریم لایحه "امنیت زنان" به صحن مجلس آید.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
انسیه خزعلی با حضور در گفتگوی ویژه خبری، اقدامات، برنامه ها و دستاوردهای دولت سیزدهم در حوزه زنان و خانواده را تشریح کرد. به گزارش راه مردم ، انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۰۲   + ۸۶ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری ضمن تشریح عملکرد دولت سیزدهم در حوزه زنان گفت که منتظریم لایحه "امنیت زنان" به صحن مجلس آید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۷:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: دولت سیزدهم برای اشتغال، تحصیل و زنان زندانی برنامه داشته و جز اولویت هایش محسوب می شود.
بازتاب   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۷:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده دولت روحانی در واکنش به لایحه حجاب نوشت: لایحه حجاب و عفاف فقط فاصله ها را بیشتر می کند. بعد از 4 دهه تجربه هنوز متوجه نشدید با اجبار و ترس نمی شود جامعه را به سمت عدالت و پیشرفت حرکت داد؟ ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور دوره آموزشی مهارت های زندگی و بالندگی فرزندان دانش آموز در مشهد برگزار شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۸:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، انسیه خزعلی روز چهارشنبه در حاشیه کنگره ملی بانوی ایرانی (باور) در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در مقابل بعضی از بانک ها نیز تسهیلات خوبی پرداخت کرده اند که منجر به ارتقای تولید و اشتغال زایی در کشور شده است. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۶:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست انسیه خزعلی روز چهارشنبه در کنگره ملی بانوی ایرانی (باور)، اظهار داشت: پایداری شغل برای زنان سرپرست خانوار در قالب کسب و کارهای خانواده محور صورت گرفت که مشاغلی که کارآفرینان فراهم کرده اند تا چهار سال ادامه پیدا خواهد کرد و از مواد اولیه تا فروش تولیدات را بر عهده می ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۶:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده ریاست جموری با اشاره به عدم اختصاص 15 روز مرخصی به پدران پاسدار بعد از به دنیا آمدن فرزند، گفت: در این باره گله کردم و قول دادند که 15 روز را اجرایی کنند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۰:۰۴   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری از اعطای وام اشتغال 200 میلیون تومانی به زوج های دهه شصتی خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
در حمایت از خانواده پنج قلو های مینودشتی، علاوه بر معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور، مسئولان بهزیستی، سپاه و بانک مرکزی هم پای کار آمدند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۲۱:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور درباره تفاهمنامه همکاری با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: بر اساس این تفاهمنامه تسهیلات اشتغال 200 میلیون تومانی قرض الحسنه چهار درصدی به زوجین روستایی متولد دهه 60 پرداخت می شود. ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۸:۴۷    
شفا آنلاین علاوه بر معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور، مسئولان بهزیستی، سپاه و بانک مرکزی هم پای کار آمدند
اقتصاد آنلاین / گیل خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۷:۳۵   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور گفت: بر اساس تفاهم نامه امروز با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور تسهیلات اشتغال 200 میلیون تومانی قرض الحسنه با نرخ سود 4 درصد به زوجین روستایی متولد دهه 60 پرداخت می شود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۲۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، انتظار به سر آمده است و پنچ قلوهای قزلسفلو به نام های (سارا، زهرا، مریم، احمد و محمد) 21 مرداد 1402 در بیمارستان بقیه الله به دنیا آمدند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۴:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
انتظار به سر آمده است و پنچ قلوهای قزلسفلو به نام های (سارا، زهرا، مریم، احمد و محمد) 21 مرداد 1402 در بیمارستان بقیه الله به دنیا آمدند .محمود قزلسفلو پدر 33 ساله اهل استان گلستان شهرستان مینودشت و همسرش صاحب یک پسر 6 ساله هستند او می گوید من به بچه هایم عشق می ورزم چرا که آنها را هدیه خدا می ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۵:۲۴    
فرزانه شکوری معاون امور زنان مجمع مشورتی نظام مسائل کشور، از 10 هزار نفری شدن این تشکل نخبگانی در حوزه مسائل بانوان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: لایحه ارتقاء امنیت لایحه ای برای استحکام خانواده و قالب آن آموزشی تدوین شده است.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۹ - ۲۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
انسیه خزعلی؛ معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور می گوید: من معتقدم شیوه اشاعه و انتشار مسائل فرهنگی باید از مسیر فرهنگی و از دل مردم باشه؛ بله به هرحال باید قانون اجرا شود اما قانون هم باید از شیوه هایی بهره بگیره که اون شیوه ها تاثیرگذاری مثبتش بیشتر از تاثیرگزاری منفیش باشد ...