پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۴:۵۷Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گروهک های تروریستی»

روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۳:۱۵    
سه شنبه هفته گذشته (28 شهریور) موعد اجرای توافق امنیتی میان دولت های ایران و عراق درباره گروهک های تروریستی مستقر در اقلیم شمال عراق بود؛ گروهک هایی که هدف اصلی عملیات های تروریستی شان مردم ایران بودند. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۱    
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه با ارسال نامه ای به رئیس شورای حقوق بشر و کمیسر عالی به مواضع جاوید رحمان در حمایت از گروهک های تروریستی منافقین اعتراض کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۱    
خبرگزاری میزان - اواخر اسفند سال گذشته توافق نامه همکاری های مشترک امنیتی ایران و عراق از سوی دریابان علی شمخانی دبیر وقت شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران و قاسم الاعرجی مشاور امنیت ملی نخست وزیر عراق به امضا رسید ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در نامه ای به رئیس شورای حقوق بشر از رویکرد و مواضع جانبدارانه جاوید رحمان در حمایت از گروهک های تروریستی و تروریست ها به شدت انتقاد کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۴۱   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - کاظم غریب آبادی ، معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر طی نامه ای انتقادی به واکلاف بالک ، رئیس شورای حقوق بشر و وولکر ترک ، کمیسر عالی حقوق بشر، نوشت: با توجه به فعالیت ها و مواضع جانبدارانه و حمایتی آقای جاوید رحمان ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۱:۰۳   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح ضمن قدردانی از آغاز تلاش های دولت عراق برای خلع سلاح گروهک های تروریستی در اقلیم شمال عراق، اظهار کرد: آنچه در متن قرارداد دبیران شورای عالی امنیت دو کشور آمده، کاملاً باید انجام شود.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیرو های مسلح گفت: بر اساس گفت وگو های انجام شده و توافق بین کشور ایران و عراق قرار بود تا گروهک های تروریستی و تجزیه طلب تا 28 شهریور خلع سلاح شوند ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۸    
سرلشکر باقری با اشاره به معاهده امنیتی تهران و بغداد درخصوص خلع سلاح گروهک های تروریستی در اقلیم شمال عراق گفت: تیم های ناظر را می فرستیم تا ببینیم که خلع سلاح به صورت کامل صورت گرفته است یا خیر؛ پس از آن برای اقدام لازم، تصمیم می گیریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: امروز به دنیا می گوییم، بزرگترین نیروی مسلح ضد ترور و ضد تروریسم دنیا نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران هستند، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قبل از آنکه در برابر تجاوز دشمن در میدان های غربی و جنوبی کشور بایستد نخستین قدمش مبارزه با گروهک های تروریستی بود که دشمنان قسم خورد انقلاب ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۶:۳۱    
در روزهای پایانی اسفند سال قبل جمهوری اسلامی ایران و عراق توافقنامه ای امنیتی امضا کردند. طبق این توافقنامه، عراق متعهد شد در مدت زمان 6 ماه تا 28 شهریورماه نسبت به خلع سلاح و تخلیه مقرهای گروهک های تروریستی تجزیه طلب ضدایرانی از نزدیکی مرزهای کشورمان اقدام کند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
ماجرای یک نفوذ امنیتی در سطوح بالای گروهک های تروریستی کومله و دموکرات، رونمایی شد.
قرار است کلیه پایگاه های گروهک های تروریستی شامل کومله، پاک، پژاک و حزب دموکرات کردستان در جدار مرز ایران و دیگر نقاط اقلیم کردستان عراق در نزدیکی ایران برچیده شود. پس از این مرحله، گروهک های تجزیه طلب به صورت کامل خلع سلاح خواهند شد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ، ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
کمیته عالی اجرای توافقنامه مرزی تهران - بغداد از تخلیه مقر گروهک های تروریستی تجزیه طلب از مرز ایران و عراق خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر گفت: درخواست های قضایی برای استرداد 38 نفر از اعضای اصلی و سران گروهک های تروریستی مانند کومله، دمکرات، پژاک ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
شفقنا- تفاهم های مهمی میان قوه قضاییه ایران و عراق در زمینه مقابله با گروهک های تروریستی و استرداد مجرمین صورت گرفت. به گزارش شفقنا از مهر، نخستین نشست کمیته مشترک قضائی مقابله با تروریسم با مسئولیت کاظم غریب آبادی ، معاون امور بین الملل قوه قضائیه و قاضی لیث جبر حمزه ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - نخستین نشست کمیته مشترک قضایی مقابله با تروریسم با مسئولیت کاظم غریب آبادی ، معاون امور بین الملل قوه قضاییه و قاضی لیث جبر حمزه ، رئیس سازمان نظارت قضایی و عضو شورای عالی قضایی عراق در بغداد برگزار شد. تفاهمات قوای قضاییه ایران و عراق در زمینه مقابله با گروهک های تروریستی ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سیطره روایتی است از نفوذ نادر کیانی از نیروهای انقلابی ایران به سازمان کومله ، روایتی از آن سوی واقعیات.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۳:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه ایران: روز گذشته با پایان ضرب الاجل 28 شهریور اعلام شده از سوی تهران به بغداد، مقامات امنیتی عراقی از تکمیل فرایند اجرای این توافقنامه خبر دادند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۲:۱۷   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگو و مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران با بیان این که امیدواریم بعد از 30 سال، منطقه از گروهک های جنایتکار پاکسازی شود، گفت: عراق، ایران و منطقه اقلیم به یک نتیجه واحد رسیده اند که باید شر گروهک های تجزیه طلب و تروریست را از این منطقه بکنند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی کل و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما به توافق صورت گرفته با مقامات عراقی مبنی بر این که مقر گروهک های تروریستی از عراق برکنده شود، امیدواریم و اگر هم به وعده عمل نکنند، همچون گذشته زیر ضربات سهمگین مدافعان ایران اسلامی هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مقامات عراقی به ما اطلاع دادند که روند جابه جایی گروهک های تروریستی از اقلیم کردستان عراق آغاز شده و در مراحل تکمیل است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۶:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
کمیته عالی توافق امنیتی ایران و عراق اعلام کرد مقر گروهک های تروریستی تجزیه طلب در مرزهای مشترک تخلیه شده و آن ها خلع سلاح شده اند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۳    
به گزارش مشرق ، کبری آسوپار فعال رسانه ای با انتشار پیامی در صفحه توئیتری خود نوشت: در جلسه دفاع از پایان نامه که ساحت علم و گفتگو است، با پوشش یکی از وحشی ترین گروهک های تروریستی حضور یافته و به تقدیس تجزیه طلب ها هم پرداخته ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
یک مقام مسؤول نظامی عراق، از ادامه روند خلع سلاح تجزیه طلب ها و تخلیه اردوگاه های گروهک های تروریستی در مرزهای نزدیک به ایران برای سومین روز متوالی در چارچوب توافق امنیتی با تهران خبر داد. فردا 19 سپتامبر(28 شهریور) مهلت نهایی ایران به عراق برای اجرای این توافق است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۴    
حسن هانی زاده با بیان اینکه امنیت ملی ایران فراتر از همه مسائل دیگر است، تاکید کرد: پس از پایان ضرب الاجل و مهلت تعیین شده، در صورت عدم پایبندی مقامات محلی به تعهدات خود، ایران حتما به مقر تروریست ها در عمق خاک عراق حمله و گروهک های تروریستی را مورد مجازات قرار خواهد داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۱    
البته این گروهک های تروریستی وقتی از دموکراسی سخن به میان می آورند منظور همان استفاده از اسحله و کشتن افراد بی گناه است.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
2 عضو گروهک های تروریستی و منافقین در شهریار بازداشت شدند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۲:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهریار گفت: یکی از اعضای شبکه معاند موسوم به ارتش مردمی که اقدام به برقراری ارتباط و ارسال خبرهای جعلی برای سرکرده گروهک تروریستی مذکور کرده بود بازداشت شد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
چند عضو وابسته به گروهک های تروریستی ضدانقلاب در مرحله سازماندهی دستگیر شدند. مهدی رمضانی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: چند عضو وابسته به گروهک های تروریستی ضدانقلاب در مرحله سازماندهی دستگیر شدند ...
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۵۶   + ۷۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: در روزهایی که عراق تحت محاصره گروه تروریستی داعش بود، جمهوری اسلامی ایران از هیچ کمکی برای دفاع از عراق مضایقه نکرد و ثابت کرد ایران دوست روزهای سخت عراق است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۶    
اصرار و پافشاری نظام اسلامی بر خلع سلاح گروهک های تروریستی مستقر در اقلیم شمال عراق امری ضروری بوده که می بایست صورت می گرفت؛ چرا که اکتفا به صدور بیانیه و یا اقدامات نظامی، به هیچ عنوان جنبه بازدارندگی نخواهد داشت.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با سالگرد آغاز اغتشاشات در ایران، عناصر یک تیم وابسته به گروهک های تروریستی که از اقلیم کردستان عراق وارد کشور شده و قصد داشتند به سمت تجمع غیرقانونی امروز در سقز تیراندازی کنند، بازداشت شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۷:۴۷    
باشگاه خبرنگاران توانا_ مهم ترین اخبار شنبه بیست پنجم شهریورماه، اعم از دستگیری 14 عضو گروهک های تروریستی توسط سازمان اطلاعات سپاه کردستان تا دروغ انگلیسی درباره آمار نژادپرستی در ایران را در پادکست خبری توانا 24 بشنوید.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۵:۳۰    
روزنامه ایران: مفهوم ترکیب مجاهدان در غربت ، نزدیک به یک دهه است که در ادبیات مقاومت ایران بیش از گذشته مورد توجه قرار می گیرد و دریچه ای تازه به یک مفهومی قدیمی می گشاید؛ مفهومی که مبارزه در راه حق ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
یکی از اعضای ارشد ائتلاف پارلمانی فتح عراق، آمریکا را به ناامنی در نقاط همجوار مرزی عراق ضد کشورهای همسایه با پشتیبانی تسلیحاتی از گروهک های تروریستی در اقلیم کردستان عراق متهم کرد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، مهدی رمضانی شنبه شب در گفت وگو با خبرنگاران در سنندج افزود: در این ارتباط چند نفر از تروریست ها دستگیر شده اند. پیش از این نیز سردار امان اله گشتاسبی فرمانده سپاه کردستان به رسانه ها گفته بود ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
طرح ترور پدر مهسا امینی که توسط یکی از گروهک های تروریستی کُردی در مسیر آرامستان سقز طراحی شده بود، قبل از اقدام توسط نیروهای امنیتی خنثی و 3 نفر از تروریست ها به دام افتاده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۹:۳۳   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون استاندار کردستان گفت: چند نفر از اعضای گروهک های تروریستی که می خواستن پدر مهسا امینی را ترور کنند با هوشیاری نیرو های امنیتی دستگیر شدند.
اقتصاد آنلاین / تیک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۹:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: چند نفر از اعضای یک گروهک تروریستی که می خواستند در مسیر آرامستان آیچی سقز، امجد امینی پدر مهسا امینی را ترور کنند با هوشیاری نیروهای امنیتی دستگیر و این طرح خنثی شد.
برترین ها / کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۸:۴۰   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون استاندار کردستان اخبار برخی کانال های معاند مبنی بر کشته شدن فردی با هویت فردین جعفری را تکذیب کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با سالگرد آغاز اغتشاشات در ایران، عناصر یک تیم وابسته به گروهک های تروریستی که از اقلیم کردستان عراق وارد کشور شده و قصد داشتند به سمت تجمع احتمالی امروز در سقز تیراندازی کنند، بازداشت شدند.
سینما خانه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
برنامه کنکاش از ناکامی تلاش منافقین، تجزیه طلبان و گروهک های تروریستی برای ناامن کردن کشور می گوید. به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، در برنامه کنکاش امشب با حضور دکتر محمد قادری کارشناس مسایل راهبردی و دکتر محمدرضا مرندی استاد دانشگاه ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۵:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاسی خارجی مجلس درباره ضرب العجل ایران به گروهک های تروریستی حاضر در اقلیم کردستان عراق برای پاکسازی مناطق مرزی با کشورمان توضیح داد.
اقتصاد آنلاین / جام جم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۸:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان از دستگیری 12 نفر از عناصر وابسته به گروهک های تروریستی در کردستان خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۴:۱۱   + ۸۵ سایت دیگر  
عناصر یک تیم وابسته به گروهک های تروریستی که از اقلیم کردستان عراق وارد کشور شده و قصد داشتند به تجمع غیرقانونی امروز در سقز تیراندازی کنند بازداشت شدند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۴۹   + ۲۵ سایت دیگر  
دادستان اردبیل از بازداشت 2 فرد مرتبط با گروهک های تروریستی خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی توانستند عناصر مرتبط با گروهک های تروریستی و برانداز را که قصد داشتند در سالگرد آشوب های پاییز سال گذشته دست به اقدام های تروریستی بزنند؛ شناسایی و بازداشت کنند.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
فرماندهی مرزبانی عراق از درگیری با گروه های مسلح غیرقانونی کنترل نوار مرزی با ایران خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۹:۲۶   + ۲۵ سایت دیگر  
فرماندهی مرزبانی عراق از درگیری نیروهای این کشور با گروهک های تروریستی تجزیه طلب در خط مرزی با ایران خبر داد و اعلام کرد که نیروهای عراقی موفق شده اند کنترل نقطه مرزی را به دست بگیرند.
اقتصاد آنلاین / شمال نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۲:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
سنندج- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان از دستگیری چند عضو وابسته به گروهک های ضدانقلاب در شهرستان های سنندج و مریوان و کشف مقادیر زیادی محموله های سلاح و مهمات خبر داد.