پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۲۱:۳۵Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خرید گندم»

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: تاکنون 10 و نیم میلیون تن گندم خریداری شده که 110 هزار میلیارد تومان از این وجود پرداخت و مابقی نیز تا پایان مهرماه جاری پرداخت می شود.
پس از تصویب قانون بودجه در مجلس شورای اسلامی، دولت برای تشویق بیش از پیش کشاورزان تصمیم گرفت 2 هزار تومان به عنوان جایزه تحویل به رقم نقدی قبلی بیفزاید و علاوه بر آن یارانه نهاده 1500 تومانی نیز به نقدی تغییر یافت و دریافتی کشاورزان عزیز به ازای هر کیلوگرم گندم جمعاً به 15 هزار تومان رسید.
با تحویل نیم میلیون تُن گندم از سوی کشاورزان خراسان بزرگ شامل سه استان خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی در سال جاری، میزان تحویل گندم های خریداری شده از کشاورزان این استان ها نسبت به سال 1400 بیش از 4 برابر شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۴۲   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سازمان برنامه و بودجه کشور با اعلام اینکه تا کنون 71 درصد از مطالبات گندمکاران به ارزش 110٫7 هزار میلیارد تومان تسویه شده است، اعلام کرد: با تدابیر اتخاذ شده منابع لازم با روش های غیر تورمی در حال تأمین است و حداکثر تا پایان مهرماه باقیمانده طلب کشاورزان عزیز پرداخت خواهد شد.
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: تا آخر مهرماه تمام مطالبات کندمکاران را پرداخت می کنیم و برای تاخیر در تحقق وعده هم از گندمکاران عذرخواهی می کنیم.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ضمن عذرخواهی از گندم کاران اعلام کرد که مطالبات باقیمانده آن ها تا پایان مهرماه پرداخت می شود. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، استان گلستان با خرید 556 هزار تن گندم، رتبه ششم کشور را کسب کرد و خرید گندم در این استان نسبت به سال 1400، بالغ بر 23 و نیم درصد افزایش یافته است. ...
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
استاندار کردستان از برنامەریزی برای تبدیل 100 هزار هکتار از اراضی دیم به آبی در استان خبر داد و افزود: در این زمینه اقدامات خوبی صورت گرفته و در نظر داریم نسبت اراضی آبی را از 13 درصد به 20 درصد افزایش دهیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۷:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
خرید گندم در 3 استان ساحلی شمال کشور (گلستان، مازندران و گیلان) نسبت به سال 1400، بیش از 30 درصد افزایش یافت.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۵    
خرید گندم در 3 استان ساحلی شمال کشور (گلستان، مازندران و گیلان) نسبت به سال 1400، بیش از 30 درصد افزایش یافت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران (مبدأ)، استان گلستان با خرید 556 هزار تُن گندم ...
ایانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
خرید گندم در سه استان ساحلی شمال کشور (گلستان، مازندران و گیلان) نسبت به سال 1400، بیش از 30 درصد افزایش یافت.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۵۰    
استاندار استان خوزستان گفت: امسال یک میلیون و 800 هزار تن خرید تضمینی گندم از استان خوزستان انجام شد.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره تعاون روستایی اشنویه گفت: خرید گندم در این شهرستان نسبت به سال گذشته تقریبا 2 برابر شد
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر تأمین مصر، از مذاکرات کشورش با بانک تجاری ابوظبی امارات برای دریافت وام جهت تأمین مالی خرید گندم از قزاقستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری صنعت غذا و کشاورزی(اگروفودنیوز) ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
نصر: رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: مقدار خرید گندم گندم مازاد کشاورزان این استان در سال زراعی جاری نسبت به مدت مشابه سال زراعی گذشته 80 درصد افزایش یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
خرید گندم از کشاورزان استان همدان تا 29 شهریور به 410 هزار و 525 تن رسید که نسبت به پارسال 29 درصد افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۷:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری با اشاره به روند خرید گندم گفت: خرید تضمینی گندم مازاد بر نیاز کشاورزان در این استان تا 15 مهرماه جاری تمدید شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که سال از نیمه گذشته و سال زراعی جدید هم آغاز شده است، دولت هنوز برای خرید گندم سال گذشته به کشاورزان بدهی دارد. حالا پس از چند بار طرح وعده و بدعهدی، تاریخ جدیدی برای پرداخت طلب گندمکاران اعلام شده است.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۶   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: در شورای قیمت گذاری محصولات اساسی کشاورزی قیمت خرید تضمینی گندم 19هزار و 500 تومان تعیین شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سمنان با اشاره به خرید بیش از 76 هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان در این استان، افزایش خرید این محصول استراتژیک را قابل توجه ارزیابی کرد و گفت: باید برنامه ریزی برای استمرار افزایش خرید گندم در سمنان انجام شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
حجم خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان استان مرکزی از مرز 255 تن گذشت.
روزانه نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: علیرغم کاهش بارندگی حدود 409 هزار تن گندم خریداری شده است و تاکنون حدود70 درصد از وجه خرید گندم به کشاورزان پرداخت شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۴۸    
امسال خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان در ماکو 90 درصد افزایش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۷    
به شکرانه پایان خرید گندم در مراسمی از مسئولان مراکز خرید گندم استان سمنان در شاهرود تجلیل شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان غربی با اعلام خرید 678 هزارتن گندم مازاد بر نیاز خریداری و در سیلوها ذخیره شده است، گفت: رکورد تولید و خرید گندم در استان شکسته شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
در سال گذشته زراعی، 7 میلیون و 200 هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شده بود که این رقم تا امروز به بیش از 10 میلیون و 322 هزار تن با بیش از 44 درصد رشد نسبت به سال گذشته رسیده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی با بیان اینکه در برخی از مناطق سردسیری خرید تضمینی این محصول ادامه دارد گفت: در زمینه تامین آرد نوع یک و دو مورد نیاز خبازی ها با این میزان از خرید گندم به خود کفایی رسیده ایم.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۳    
گزارش صدا و سیمای استان اصفهان از میزان خرید گندم از کشاورزان استان توسط شبکه تحت پوشش سازمان تعاون روستایی استان اصفهان و گزارش مدیر سازمان تعاون روستایی استان در این خصوص/ 24 شهریور 1402
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۴:۳۵    
روزنامه ایران: وزیر جهاد کشاورزی در هشتمین جلسه شورای اقتصاد که به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، گزارشی از پرداخت مطالبات گندمکاران ارائه کرد و گفت: در سال جاری 10,319 میلیون تن گندم از کشاورزان خریداری شده و از 154 ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۲۶    
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: امسال 10/3 میلیون تن گندم به ارزش 154/8 هزار میلیارد تومان از کشاورزان خریداری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۸:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: با توافق و بررسی های به عمل آمده در شورای قیمت گذاری محصولات کشاورزی به قیمت 19 هزار و 500 تومانی برای خرید تضمینی گندم رسیدیم و این نرخ بر اساس تورم تعیین شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: به یقین عدم پرداخت مابه التفاوت قیمت خرید گندم کاران پذیرفتنی نیست، بنابراین این موضوع را در کمیسیون کشاورزی دنبال خواهیم کرد.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۲۱    
تهران- ایرنا- هشتمین جلسه شورای اقتصادی به ریاست محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور برگزار شد و ضمن ارائه چند گزارش، درخواست های برخی دستگاه های اجرایی مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت. منبع
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۶    
فرماندار تکاب گفت: خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان این شهرستان در سیلو و مراکز خرید امسال برای اولین بار در تاریخ بخش کشاورزی تکاب از مرز 40 هزار تن گذشت و به 40هزار و 850 تُن رسید.
هشتمین جلسه شورای اقتصادی به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد و ضمن ارائه چند گزارش، درخواست های برخی دستگاههای اجرایی مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت گفت: نرخ خرید گندم برای سال زراعی جدید، طبق قانون باید در شورای قیمت گذاری محصولات اساسی کشاورزی تعیین تکلیف بشود، امیدواریم در جلسه این هفته شورا، وزیر جهاد کشاورزی مصوبه نهایی را برای سال زراعی 1402 - 1403 اعلام کند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان خوزستان گفت: استان خوزستان طی یک دهه اخیر رتبه برتر کشور در تحویل گندم را کسب کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل غله و خدمات بازرگانی لرستان از پرداخت طلب گندمکاران لرستانی تا پایان شهریورخبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۳:۰۵    
پیام شما شهروندان عزیز در مورد نرخ پایین خرید گندم از گندمکاران، توسط خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران: وزیر جهادکشاورزی در جدیدترین اظهاراتش اعلام کرد، نیازی به واردات گندم نداریم. به گفته مدیرعامل شرکت بازرگانی داخلی وزارت جهادکشاورزی هنوز تصمیمی در مورد واردات برای ذخایر استراتژیک گرفته نشده است.
وارک نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان لرستان از رشد 84 درصدی خرید گندم نسبت به سال گذشته و عبور خرید گندم کشاورزان این استان از مرز نیم میلیون تُن خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی لرستان گفت: در حال حاضر، استان لرستان از نظر میزان خرید گندم در رتبه هفتم کشور قرار دارد، در صورتی که سال گذشته در رتبه نهم و سال 1400 در رتبه دهم قرار داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی لرستان گفت: در حال حاضر، استان لرستان از نظر میزان خرید گندم در رتبه هفتم کشور قرار دارد، در صورتی که سال گذشته در رتبه نهم و سال 1400 در رتبه دهم قرار داشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری با اشاره به روند خرید گندم به صورت تضمینی از کشاورزان گفت: تاکنون 48 هزار تُن گندم مازاد بر نیاز از کشاورزان استان به صورت تضمینی خریداری شده است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۰:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
تاکنون 10 میلیون و 300 هزار تن گندم از کشاورزان خریداری شده است که استان های خوزستان، کردستان و فارس بیشترین سهم را از این خریدها داشته اند.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
با خرید 10 میلیون و 300 هزار تُن گندم داخلی و رشد 44 درصدی خرید این محصول نسبت به سال گذشته، رده بندی 31 استان کشور به ترتیب سهم هر یک از آن ها در کل خرید گندم از کشاورزان در سال جاری اعلام شد.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
سه استان خوزستان، کردستان و فارس بیشترین میزان خرید گندم در کشور را به خود اختصاص داده اند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
با خرید 10 میلیون و 300 هزار تُن گندم داخلی و رشد 44 درصدی خرید این محصول نسبت به سال گذشته، رده بندی 31 استان کشور به ترتیب سهم هر یک از آن ها در کل خرید گندم از کشاورزان در سال جاری اعلام شد.
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
روایت های مختلفی از نحوه خرید تضمینی گندم و ابهاماتی درباره قیمت خرید و تسویه حساب با گندمکاران وجود دارد و رفع نشدن آن ها ممکن است سال زراعی آینده را تحت تأثیر قرار دهد. ...