پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۹:۱۰Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فرمانده فراجا»

خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رشت- فرمانده فراجا با بیان اینکه شهدا مسیر خانواده و جامعه را دگرگون می کنند، گفت: فرهنگ ایثار و شهادت نجات بخش است و تفکر، اندیشه و مسیر یک نسل را تغییر می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
رشت- فرمانده فراجا با اشاره به آیین کلنگ زنی هزار و 170 واحد منزل سازمانی کارکنان فراجا در گیلان گفت: در تلاش هستیم در بازه چند ساله بخشی از مسکن کارکنان را از طریق این طرح تامین کنیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۹:۱۵    
فرمانده فراجا گفت: استان هرمزگان برایمان یک استان مهم و حیاتی است و هرچند محرومیت در برخی مناطق استان هرمزگان سایه افکنده، اما سایه محرومیت این استان با تکیه بر منابع و سرمایه های داخل استان و ظرفیت های موجود قابل حل است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده فراجا با بیان اینکه تا به امروز حجم تردد بین استانی و بین شهرستانی در سطح کشور به بالای 290 میلیون سفر رسیده است، گفت: تعداد کشته های حوادث رانندگی کشور به بیش از 500 نفر رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۱۲    
فرمانده فراجا گفت :تا روز هشتم فروردین بیش از 290 میلیون تردد در جاده های بین استانی کشور ثبت شده که در مقایسه با مدت مشابه پارسال افزایش داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- فرمانده انتظامی کل کشور در حاشیه سفر به فارس از نمایشگاه کشفیات فرماندهی انتظامی این استان بازدید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده فراجا با اعلام ثبت 262 میلیون تردد نوروزی در کشور گفت: تلفات حوادث جاده ای در نوروز امسال در مقایسه با پارسال کاهش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- فرمانده فراجا در سفری یک روزه به استان فارس از ظرفیت های پلیس در استان بازدید خواهد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
قم- فرمانده فراجا گفت: از 26 اسفند ماه سال گذشته تا کنون، 262 میلیون تردد بین استانی و شهری ثبت شده که این آمار افزایش معناداری نسبت به مدت مشابه نشان می دهد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۲:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده فراجا گفت: تاکنون 470 در تصادفات نوروزی جان باختند که 65 درصد این حوادث به علت تخطی از سرعت مطمئنه، عدم رعایت حق تقدم و نیز عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه اتفاق افتاده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۷:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده فراجا گفت: بر اساس آمار ثبت شده در تعطیلات نوروزی، متأسفانه تاکنون 470 نفر در تصادفات جاده ای جان خود را از دست داده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۹:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا : با شروع تعطیلات نوروزی، سردار احمدرضا رادان، فرمانده فراجا بار دیگر بر ضرورت برخورد قاطع با سارقان تاکید کرد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۵۶    
رکنا:جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا به رویکرد جدید فرمانده فراجا در ماموریت های پلیسی اشاره کرد و گفت: برابر تدابیر فرمانده کل انتظامی کشور بحث سرقت،جمع آوری معتادین متجاهر،دستگیری فروشندگان مواد مخدر و کاهش فوتی های حوادث رانندگی مهم ترین اولویت های ماموریتی انتظامی در کل کشور است.
حیات   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده فراجا از برنامه ریزی برای تجهیز بیش از 20 هزار دوربین البسه برای ماموران پلیس در سال 1402 خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
فرمانده فراجا گفت: برنامه ریزی کرده ایم که بتوانیم بالغ بر 20 هزار دوربین البسه در سال 1402 برای پرسنل خود آماده کنیم تا تجهیز و استفاده شود.
استانداری قزوین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین در آستانه فرارسیدن تعطیلات نوروزی با همراهی سردار ابراهیمی فرمانده فراجا استان از برخی مجتمع های بین راهی و نقاط حادثه خیز استان قزوین بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۱:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ساری- فرمانده فراجا گفت: پلیس برای مقابله با سارقان، مال خرها و معتادان در طرح نوروزی و سال جاری هم قسم شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۹:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت : تدابیر انتظامی و حوزه راه برای سفرهای نوروزی هموطنان به نقاط مختلف کشور اندیشیده شده است.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
سردار رضایی گفت: فراجا علاوه بر اینکه مورد لطف و عنایت مقام معظم رهبری و مسئولین کشور است، مردم نیز آن را دوست دارند و حمایت می کنند؛ در سال 1402 تحول بزرگی در پیش است و این هشداری است برای هنجار شکنان.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده فراجا اعلام کرد که در سال 1402 تحولی بزرگ در پیش است.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۸:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت: همان طور که فرمانده فراجا گفته است رویکرد پلیس در چهارشنبه پایان سال رویکرد اجتماعی دارد
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده فراجا گفت: افرادی که به دلیل اخلال در نظم و هنجارشکنی در شب چهارشنبه آخر سال بازداشت شوند تا پایان تعطیلات در بازداشت خواهند ماند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده فراجا از مشارکت 87 هزار نفر در طرح نوروزی پلیس راهور و دیگر دستگاه های امدادی و خدماتی خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تهران بزرگ، رئیس جدید مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت را منصوب کرد. به گزارش ایسنا، سردار عباسعلی محمدیان که از نهم بهمن ماه امسال با حکم فرمانده فراجا به عنوان فرمانده انتظامی تهران بزرگ منصوب شده است ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده فراجا درخصوص نقش راهیان نور در تحقق یافتن جهاد تبیین گفت: راهیان نور میدان واقعی جهاد تبیین است.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
فاش نیوز - فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: یادمان شهدا محل تلاقی مسیر نجات و عهد و پیمان الهی است و هر آنچه در کربلا حس می شود در یادمان شهدا نیز حس خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده فراجا گفت: ما در فراجا افتخار تامین ایمنی و امنیت زائران سرزمین نور را داریم که خوشبختانه تاکنون شاهد هیچ مشکل و حادثه ای نبودیم و با تلاش همکاران و همراهی زائران امیدواریم این حرکت عظیم به خوبی برگزار شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۰۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- فرمانده فراجا گفت: دفاع جوانان از سرزمین و خاک آن باعث شده تا علاوه بر حفظ استقلال کشور، مقابل دشمنان مقاوم شویم و بتوانیم در برابر زورگویی ها بایستیم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۳:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده فراجا گفت: دفاع جوانان از سرزمین و خاک آن باعث شده تا علاوه بر حفظ استقلال کشور، مقابل دشمنان مقاوم شویم و بتوانیم در برابر زورگویی ها بایستیم.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۳:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
اهواز- فرمانده فراجا گفت: دفاع جوانان از سرزمین و خاک آن باعث شده تا علاوه بر حفظ استقلال کشور، مقابل دشمنان مقاوم شویم و بتوانیم در برابر زورگویی ها بایستیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۲:۱۶    
فرمانده فراجا گفت: دشمن امروز هر از گاهی فتنه و توطئه و هزینه برای کشور ایجاد می کند، اما اثر وجودی شهدا این مکر آنها را به خودشان برمی گرداند و ما به تمامی دشمنان اعلام می کنیم که به مانند قبل پوزه همه آنها را به خاک می زنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۴۷   + ۲۹ سایت دیگر  
فرمانده فراجا : کار کردن ، فعالیت و نوع نگاه در این نوع ماموریت ها قطعاَ رحمت الهی است چرا که زحمت آن هم ذخیره دنیا و آخرت از بابت معنویت می شود
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده فراجا با تاکید بر پیگیری ویژه پلیس در خصوص سرقت ها در کشور تاکید کرد: طرح مقابله با سرقت را سال آینده نیز با جدیت و به صورت ویژه در سراسر کشور اجرا می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده فراجا گفت: یادمان شهدا محل تلاقی مسیر نجات و عهد و پیمان الهی است و هر آنچه می شود در کربلا حس کرد، در یادمان شهدا نیز حس می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۴:۵۲    
فرمانده فراجا گفت: توصیه بنده به همه زائران و مشتاقان سرزمین نور این است که به خوبی و به صورت جامع با شهدای والامقام آشنا شوند چرا که کسب فیض و برکت منوط به این معرفت و شناخت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۳۳ سایت دیگر  
فرمانده فراجا با تاکید بر پیگیری ویژه پلیس در خصوص سرقت ها در کشور گفت: طرح مقابله با سرقت را سال آینده نیز به جد دنبال می کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی به منظور انجام برخی دیدار ها و حضور در جمع راهیان نور به خوزستان سفر کرد.
خوزنیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مراسم روز ملی راهیان نور امروز با حضور مسئولان کشوری و لشکری در خرمشهر برگزار می شود. رونمایی از تمبر راهیان نور، تجلیل از دست اندرکاران و فعالان راهیان نور و معرفی شهدای شاخص سال 1402 (چهار شهید شاخص) از جمله برنامه های این مراسم است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده فراجا گفت: سال 1402 باید سال بالا بردن ریسک برای قاچاقچیان باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۳:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
جانشین فرمانده فراجا با بیان اینکه فلسفه انقلاب اسلامی، بسترسازی برای ظهور است، گفت: اقداماتی که پلیس در مبارزه باناهنجاری و کاهش آسیب های اجتماعی انجام می دهد در راستای همان فلسفله انقلاب است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۰۱    
فرمانده فراجا گفت: اردوهای راهیان نور یکی از قشنگ ترین و ماندگارترین برنامه ها در سفرهای نوروزی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
قم- مراجع تقلید در دیدار با فرمانده فراجا و وزیر آموزش و پرورش بر لزوم شناسایی علل حوادث مسمومیت ها در مدارس و برخورد قاطعانه با عوامل احتمالی در این ماجراها تاکید کردند.
قم فردا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۲:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
مراجع عظام تقیلد در دیدار با فرمانده فراجا بر برخورد قاطع با عاملان مسمویت دانش آموزان و مجازات آن ها تاکید کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
سردار احمدرضا رادان فرمانده کل نیروی انتظامی کشور، ظهر پنجشنبه 11 اسفندماه، در سفری به قم، پس از زیارت حرم حضرت فاطمه معصومه(س) با برخی از مراجع عظام تقلید و علما دیدار و گفتگو کرد.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۲۰:۲۸   + ۴۴ سایت دیگر  
حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی خطاب به فرمانده فراجا گفتند: اولین کار شما برخورد قاطع و دستگیری عوامل مسمومیّت مدارس و قلع و قمع نمودن عاملان این حوادث است. این موضوع به عنوان اولین آزمون شماست و امیدوارم هر چه زودتر این حوادث ریشه کن و برطرف شود.