سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۰۰:۳۴Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سینمای جوان»

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۰۸    
شب گذشته سه شنبه 9 خرداد مصادف با شب میلاد حضرت امام رضا (ع) فیلم کوتاه طنز "عشقی در خواب "ساخته هنرمند پیشکسوت انجمن سینمای جوان تنگستان غلامعلی دهدار اکران شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رییس انجمن سینمای جوانان ایران دفتر اردبیل با اشاره به اینکه انجمن سینمای جوانان اردبیل بهترین ها را در عرصه هنر فیلم سازی پرورش داده است، گفت: متأسفانه سالیان درازی است که انجمن سینمای جوان اردبیل خانه به دوش خیابانهای شهر است.
رئیس انجمن سینمای جوانان استان سمنان در دیدار با مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر استمرار و گسترش همکاری و هم افزایی در حوزه ی فعالیت های فرهنگی و هنری تأکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
مجید مجیدی تقلید از سوژه های دیگران را آفت سینمای جوان و حرفه ای ایران دانست و گفت: یک فیلمساز باید صاحب اندیشه و فکر باشد در غیر این صورت هیچ وقت نمی تواند نسبت به سوژه و موضوعی به یک دیدگاهی برسد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
نیشابور (پانا) - مسعود دهنوی، فیلمساز جوان نیشابوری به عنوان تنها مستندساز همراه با ناوگروه 86 دنا با همراهی پرسنل نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران؛ روایت مستقیم و بی واسطه خود از سفر فاتحان ناوگروه86 را انجام می دهد. ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۰:۱۳    
با حکم مدیرعامل سینمای جوانان ایران، سید جعفر موسوی به عنوان سرپرست انجمن سینمای جوانان زنجان انتخاب شد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۹:۳۴    
میکائیل دیانی، فیلم ساز انجمن سینمای جوان بیان کرد: بخشی از آن چیزی که سینماگران و اهالی کتاب درباره هزینه ها می گویند دقیق نیست. ما حجم وسیعی از آنچه که می توانیم اقتباس کنیم، اقتباس از واقعیت است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
میکائیل دیانی، معاون ارتباطات و بازرگانی انجمن سینمای جوان ایران، بومی گرایی در ژانر را به معنای تلفیق ژانرهای سینمایی با مفاهیم، موضوعات و بسترهای فرهنگی اجتماعی، اقلیمی و جغرافیایی و تجربه زیسته ایرانی عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، در آیین اختتامیه مرحله نهایی سی وسومین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه فرهنگیان که روز، 27 اردیبهشت ماه در اردوگاه شهید بهشتی باغ ابریشم اصفهان برگزار شد ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- طبق اعلام روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، زمان برگزاری شصت و هفتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان یاسوج- دنا که با هدف شناسایی و معرفی استعداد های سینمایی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۲۱:۲۹    
رئیس انجمن سینمای جوان استان فارس گفت: شهرهای فاقد سیار اولویت این انجمن برای داشتن نمایندگی سینما سیار خواهند بود.
شوشان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۵:۵۹   + ۲۳ سایت دیگر  
میلاد ملحانی فیلمنامه نویس و کارگردان انجمن سینمای جوان اهواز با فیلمنامه "ساعت ده یادت نره" به مرحله پایانی و بخش مسابقه نخستین جشنواره بین المللی و پنجمین جشنواره ملی فیلم و فیلمنامه ایثار راه یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن سینمای جوانان مهاباد گفت: فیلم کوتاه داستانی "سفر بیصدا" توسط فیلمساز جوان مهابادی تولید و آماده نمایش شده است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۱:۴۹    
آیین اختتامیه شصت ششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان خلیج فارس با حضور هنرمندان از یازده استان در استان بوشهر برگزار گردید.
هاژه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش هاژه، رئیس انجمن سینمای جوانان مهاباد گفت:کسب بهترین کارگردانی فیلم کوتاه جشنواره هندوستان به کارگردان جوان مهابادی اهدا شد. رحیم بایزیدی در گفتگو با خبرنگار هاژه:علی امینی نیا فیلمساز انجمن سینمای جوان مهاباد دیپلم افتخار بهترین کارگردانی جشنواره ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
انجمن سینمای جوان و خانه کتاب و ادبیات ایران در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی تهران بخشی با عنوان سینما کتاب با روزانه سه سانس ویژه را برپا خواهند کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - امیر پذیرفته فیلمساز که مسئولیت انتخاب و داوری آثار شصت و ششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان بوشهر-خلیج فارس را نیز برعهده داشت، معتقد است داشتن انگیزه و هدف در فیلمسازی بسیار مهم است. زیرا امروز هزینه فیلمسازی بسیار زیاد شده و فیلمسازان با سختی زیاد آثارشان را تولید می کنند. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
شصت و ششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان بوشهر در خلیج فارس شامگاه، هشتم اردیبهشت ماه با معرفی برگزیده ها به کار خود پایان داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در آیین پایانی شصت و ششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان بوشهر هنرمندان برتر در بخش های مختلف معرفی شدند.
آیین اختتامیه شصت و ششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان بوشهر - خلیج فارس با معرفی برترین های این جشنواره در سالن مجتمع فرهنگی هنری 9 دی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مهدی آذرپندار مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران در آیین اختتامیه و معرفی برگزیدگان شصت و ششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان بوشهر-خلیج فارس گفت: جشنواره های منطقه ای میراث گرانقدری است که از سینمای کوتاه به ما به ارث رسیده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
سنندج - مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از درخشش دو فیلم ساز سنندجی در شصت و ششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان بوشهر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۰:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر- برگزیدگان شصت و ششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان بوشهر - خلیج فارس انتخاب و تجلیل شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل فرهان بهپور با فیلم معکب قرمز به عنوان بهترین فیلم در بخش تجربی شصت وششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان بوشهر انتخاب شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۲۳:۱۲   + ۱۳ سایت دیگر  
آیین اختتامیه و معرفی برگزیدگان شصت و ششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان بوشهر-خلیج فارس شامگاه جمعه 8 اردیبهشت 1402 در مجتمع فرهنگی هنری 9 دی بوشهر برگزار شد و محمد خزاعی در پیام خود به این جشنواره جریان سوم سینما را به ارمغان آورنده رهیافت های تازه ای برای این هنر توصیف کرد و آینده سینمای استان ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۲۳:۰۱    
برگزیدگان بخش فیلم جشنواره منطقه ای سینمای جوان بوشهرخلیج فارس اعلام شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۶:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران، از مذاکره با سازمان سینمایی برای اختصاص بودجه تجهیز دفاتر انجمن در سراسر کشور و تحقق آن در آینده ای نزدیک خبر داد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۳:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
جزییات آئین اختتامیه و معرفی برگزیدگان شصت و ششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان بوشهر اعلام شد. تیتربرتر به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نوید زارع کارگردان فیلم آواها در موج ها که در شصت و ششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان بوشهر-خلیج فارس حضور دارد، معتقد است جشنواره های منطقه ای نحوه انتقال تجربه در میان دوستان فیلمساز رقم می زنند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
برنامه های سومین روز از شصت و ششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان بوشهر - خلیج فارس با نشست تخصصی "انتقال تجربه به تأکید بر ایده اصلی فیلم" آغاز و با اجرای فیلم "باغ آلبالو" اتمام رسید.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - محمد باقری کارگردان فیلم کوتاه داستانی بعد از نیمه شب که در شصت و ششمین جشنواره منطقه سینمای جوان بوشهر-خلیج فارس شرکت دارد، می گوید عنوان این فیلم استعاره ای از طلوع و حیات بخشی دوباره به واسطه گذشت در یک ماجرای قصاص دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مریم دوستی فیلمساز و عضو هیات انتخاب و داوری جشنواره منطقه ای سینمای جوان بوشهر-خلیج فارس بیان کرد که فیلم کوتاه ماهیت مستقل و جذاب خود را دارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۰:۵۶    
میزگرد اختصاصی شهرآرا با حضور سه سینماگر خراسانی با موضوع بررسی جایگاه مشهد و خراسان در سینمای کشور و مشکلات آن در این هفته در دفتر انجمن سینمای جوان مشهد برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۲۲:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
بوشهر- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: در روز دوم جشنواره منطقه ای سینمای جوان بوشهر-خلیج فارس ، بیست و یک فیلم اکران و دو کارگاه برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۲۱:۱۶    
21 فیلم از 62 اثر منتخب داستانی، مستند، تجربی و پویانمایی حاضر در شصت و ششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان بوشهر - خلیج فارس در روز دوم برگزاری این رویداد هنری در بوشهر اکران شد.
کارگاه "ایده تا ارائه" از سلسله برنامه های شصت و ششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان بوشهر-خلیج فارس در بوشهر برگزار شد.
سینما جریان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۱:۰۱    
سینما جریان | سیدهادی مهدوی، مدرس، نویسنده، کارگردان و پژوهشگر سینما باتوجه به حضور فیلم کوتاه مرگ غم انگیز پری دریایی در شصت وششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان بوشهر- خلیج فارس، درباره سینمای کوتاه و وضعیت آن توضیح داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۲۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر دبیر جشنواره منطقه ای سینمای جوان بوشهر _ خلیج فارسگفت: برنامه اکران فیلم شصت و ششمین جشنواره منطقه ای فیلم کوتاه و عکس سینمای جوان بوشهر _ خلیج فارس با نمایش "شب بخیر ملیکا" در سالن مجتمع فرهنگی هنری 9 دی شهر بوشهر آغاز شد.
سینما خانه   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
شصت و ششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان بوشهر– خلیج فارس افتتاح شد. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، گالری مجتمع فرهنگی و هنری 9 دی شهر بوشهر صبح امروز میزبان فیلم سازان، مدیران دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران، مسئولان استانی و اهالی رسانه بود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
عکس های راه یافته به بخش مسابقه شصت و ششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان خلیج فارس از 11 استان در بوشهر در قالب نمایشگاه ارائه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر شصت وششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان بخش خلیج فارس به میزبانی بندر بوشهر از ظهر سه شنبه 5 اردیبهشت در مجتمع فرهنگی هنری 9 دی آغاز به کار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
شصت و ششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان خلیج فارس در بوشهر آغاز به کار کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۱:۱۸    
کیوان جعفری از عکاسان حاضر در شصت و ششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان بوشهر-خلیج فارس معتقد است گاهی یک عکس داستانی را روایت می کند که به واسطه یک فیلم سینمایی مقدور نیست.
شصت و ششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان- بوشهر- خلیج فارس در بوشهر آغاز به کار می کند.
گلستان ما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۷:۲۴    
مدیر انجمن سینمای جوانان گلستان گفت: گلستان با 2 فیلم مستند و یک فیلم کوتاه در جشنواره منطقه ای فیلم کوتاه و عکس سینمای جوان خلیج فارس حضور دارد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۱:۵۰    
مصاحبه و گفتگو با کارگردان بوشهری حاضر در شصت وششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان بوشهر- خلیج فارس
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - احمد صمیمی معتقد است جوانگرایی و میدان دادن به فیلمسازان جدید در انجمن سینمای جوانان ایران باعث تحولات مثبتی در فضای سینمای کوتاه در سال های اخیر شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
با انتشار جدول شصت وششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان این جشنواره از فردا در بوشهر آغاز می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۳:۵۱    
نعمت الله سرگلزاری فارغ التحصیل رشته کارگردانی و عضو انجمن سینمای جوان است که جایزه بهترین مستند بخش ملی جشنواره فیلم های 100 ثانیه ای را با فیلم مادر به دست آورد ...
سینمای نو   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۲۳:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
سینمای نو سرویس فیلم های کوتاه و مستند به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران ، در این دوره از جشنواره منطقه ای 63 فیلم کوتاه داستانی، تجربی، مستند و انیمیشن از 11 استان، گلستان، مازندران، قزوین، البرز، زنجان، اردبیل، تهران ...