سه شنبه ۱۱ مهرساعت ۱۰:۳۸Oct 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کالابرگ الکترونیک»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۴:۳۹    
مدیرعامل تعاون روستایی استان کرمانشاه از اجرای طرح کالابرگ الکترونیک در 15 فروشگاه تعاون روستایی استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۲۰:۳۳    
طرح کالابرگ الکترونیک در فروشگاههای وابسته به شبکه تعاون روستایی استان کرمانشاه آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان اینکه تاکنون 70 هزار و 198 خانوار در این استان از طرح کالابرگ الکترونیک استفاده کرده اند تعداد تراکنش های انجام شده طی 6 ماه گذشته را 158 هزار و 633 مورد اعلام کرد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۶    
معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش کمک دولت به سه دهک اول خبر داد و گفت در صورتی که دهک های اول تا سوم 200 هزار تومان در طرح کالابرگ الکترونیک خرید کنند، 120 هزار تومان اعتبار یارانه ای دریافت می کنند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۶    
معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد، استقبال یارانه بگیران از خرید کالا با استقاده از کالابرگ الکترونیک به 10 درصد افزایش یافته است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۲:۲۳    
معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از افزایش کمک دولت به سه دهک اول خبر داد و گفت در صورتی که دهک های اول تا سوم 200 هزار تومان در طرح کالابرگ الکترونیک خرید کنند، 120 هزار تومان اعتبار یارانه ای دریافت می کنند.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۴    
سیزهمین جلسه ستاد کالابرگ الکترونیک استان اردبیل با حضور مشاور معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد که در این جلسه سیدرضا یحیوی از عملکرد عالی ستاد کالابرگ استان تقدیر و تشکر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۳   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد، استقبال یارانه بگیران از خرید کالا با استقاده از کالابرگ الکترونیک به 10 درصد افزایش یافته است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۸    
دولت سیزدهم با شروع کار خود اقداماتی را در مسیر کاهش فاصله طبقاتی و افزایش قدرت خرید دهک های پایین جامعه در دستور کار خود قرار داد. یکی از این اقدامات که بعد از دهک بندی یارانه ای در جهت بهبود سبد معیشتی خانوارها و حفظ ثبات قیمت ها انجام گرفت ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون ادامه داد: دهک یک تا پنج درآمدی و مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره)، مشمول 2 امتیاز تشویقی طرح کالابرگ الکترونیک هستند
اخبار ملکان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۷    
در پی ازدحام جمعیت در برخی فروشگاه های مشمول طرح کالابرگ الکترونیک در شهر ملکان، خبرنگار پایگاه خبری اخبار ملکان از رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی این شهرستان علت محدودیت فروشگاه های عرضه این کالا را جویا شد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۷   + ۵۲ سایت دیگر  
معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مردم به زودی می توانند در فروشگاه های اینترنتی که به سامانه های ما متصل هستند، خرید اینترنتی طرح کالابرگ الکترونیکی را انجام دهند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: از زمان اجرای طرح کالابرگ الکترونیک در استان، خوزستانی ها بیش از 140 میلیارد تومان از طریق کالابرگ الکترونیکی خرید کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۶:۵۱   + ۳۴ سایت دیگر  
مشاور معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نحوه خرید از فروشگاه های اینترنتی در طرح کالابرگ الکترونیک را تشریح کرد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
با فراهم شدن امکان خرید اینترنتی در طرح کالابرگ الکترونیک یارانه بگیران می تووانند بیشتر از مبلغ یارانه نقدی خرید کنند.
رادیو ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۲    
معاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از خرید اعتباری با استفاده از کالابرگ الکترونیک خبر داد. به گفته علیرضا عسگریان؛ در فروشگاه های اینترنتی که به وزارت تعاون متصل هستند و در پورتال خود اعلام خواهیم کرد مردم می توانند خرید اینترنتی انجام دهند. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۵   + ۳۳ سایت دیگر  
درحالی پنج دهک اول درآمدی با خرید 11 قلم کالای اساسی تعریف شده در طرح کالابرگ الکترونیک از بیش از 122 هزار فروشگاه متصل به طرح می توانند از امتیاز تشویقی بهره مند شوند که وزارت رفاه به تازگی اعلام کرده امکان خرید اینترنتی از فروشگاه های طرف قرارداد را نیز ایجاد خواهد کرد.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۴    
معاون وزیر تعاون از فراهم شدن امکان خرید برخط مردم در طرح کالابرگ الکترونیک خبر داد.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۰:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
با فراهم شدن امکان خرید اینترنتی در طرح کالابرگ الکترونیک، 5 دهک اول می توانند 11 قلم کالای اساسی را اینترنتی خریداری کنند و ضمن پوشش هزینه های ناشی از تورم، مشمول یارانه 120 هزار تومانی تشویقی شوند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فراهم شدن امکان خرید برخط مردم در طرح کالابرگ الکترونیک خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۰:۳۲    
در شرایطی که پیش از این دهک یک تا سه مشمول دریافت کالابرگ الکترونیکی بودند هم اکنون دهک چهار و پنج نیز به آن ها اضافه شدند. طبق این طرح دولت، افراد برای انتخاب دریافت یارانه نقدی با کالابرگ مختار هستند، اما در صورت هزینه کرد 200 هزار تومان از یارانه برای خرید 11 قلم ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۴:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امکان عرضه لبنیات سنتی و حبوبات به صورت فله در طرح کالابرگ الکترونیک فراهم شده است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۲   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون وزارت کار و رفاه اجتماعی از خرید اعتباری با استفاده از کالابرگ الکترونیک خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۱   + ۸۳ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فراهم شدن امکان خرید برخط مردم در طرح کالابرگ الکترونیک خبر داد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۳   + ۵۷ سایت دیگر  
دبیر کل کانون عالی انجمن صنفی کارگران از تقویت معیشت کارگران با حمایت غیرنقدی مانند کالابرگ الکترونیک خبر داد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کار می گوید که استقبال مردم از کالابرگ بالا رفته است. با اینحال، کارشناسان اصرار دولت بر استفاده از کالابرگ به جای یارانه نقدی را ناشی از کسری بودجه می دانند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۴:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
تورم کالاهای خوراکی در دهه 90 از نرخ متوسط تورم بالاتر بود و به دنبال آن فشار زیادی بر سبد معیشتی خانوارها به ویژه بر دهک های پایین وارد شد. برای حفظ سفره مردم از تورم طرح ها و برنامه های مختلفی در دوره های مختلف اجرا شد که طرح کالابرگ الکترونیک آخرین طرحی است که از امسال اجرا شد و 48 میلیون ایرانی ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۹   + ۲۴ سایت دیگر  
تاکنون سه دهک کم درآمد جامعه مشمول کالابرگ بودند و در طرح جدید دهک های چهارم و پنجم درآمدی هم مشمول کالابرگ الکترونیکی شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان در خصوص شرط بهره مندی دهک های اول تا پنجم درآمدی از مشوق طرح کالابرگ الکترونیک توضیح داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۷:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: دهک های 4 و 5 نیز مشمول طرح جدید کالابرگ الکترونیک شدند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۲    
وزیر کار در رابطه با طرح کالابرگ الکترونیک توضیحاتی ارائه کرد.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت استقبال مردم از طرح کالابرگ الکترونیک مطلوب بوده است که طبق بررسی های انجام شده در طرح ملی کالابرگ الکترونیک، تاکنون34 هزار خانوار مشارکت کرده اند. ویارانه خود را در قالب کالا برگ الکترونیکی هزینه کرده اند
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر کار در رابطه با طرح کالابرگ الکترونیک توضیحاتی ارائه کرد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در سطح استان ها باید با تشویق جوانان به مهارت آموزی و هدایت تسهیلات به ایجاد مشاغل به رشد تولید و کاهش نرخ بیکاری کمک کرد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۵    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، نشست ستاد شهرستانی طرح کالابرگ الکترونیک در محل فرمانداری آستانه اشرفیه با حضور کاظم خواه معاون فرماندار، ترومیده رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آستانه اشرفیه و سایر اعضا برگزار شد . ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از اتصال بیش از 6 هزار فروشگاه به سامانه طرح کالابرگ الکترونیکی در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- شهریور امسال دهک های 4 و 5 درآمدی مشمول طرح اعتبار مضاعف کالابرگ الکترونیک شدند که براساس آن خانوارهای این 2 دهک در صورتی که به میزان 200 هزار تومان از یارانه خود در قالب طرح کالابرگ الکترونیک خریداری کنند، به میزان 120 هزار تومان به اعتبار یارانه آنان اضافه می شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: روش اعطای کالابرگ الکترونیک به دولت واگذار شده است و مجلس دست دولت را باز گذاشته است تا متناسب با توان خودش در این زمینه پیش برود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت : 3500 فروشگاه زنجیره ای و خرد در استان کرمانشاه به طرح کالابرگ الکترونیک متصل است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
طرح کالابرگ الکترونیک در بیش از 92 درصد فروشگاه و واحد تعاون روستایی فعال استان اصفهان در حال اجراست.
سلام نو / افق تهران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
ایجاد 160 هزار شغل خانگی طی دو سال گذشته، تکذیب حذف رشته مراقبت زیبایی از سوی سازمان فنی و حرفه ای، انجام بیش از 820 هزار مورد بازرسی کار در کشور و برگزاری نخستین همایش اقتصاد تعاون از مهم ترین خبرهای حوزه کار و تعاون در هفته جاری بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۹:۵۳    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: 51 هزار خانوار گیلانی به این طرح پیوسته اند و تاکنون بیش از 74 میلیارد تومان کالا در استان با کالابرگ الکترونیک خریداری کرده اند.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۹:۲۵    
گزارش حیات از بهبود شرایط خرید طرح کالابرگ الکترونیک؛
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرکل تعاون گیلان، با بیان اینکه تاکنون 51 هزار و 720 خانوار گیلانی در طرح کالابرگ الکترونیک مشارکت داشته اند، گفت: مردم گیلان 74 میلیارد و 400 میلیون تومان خرید کالابرگی انجام داده اند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
[ شهروند] پرداخت یارانه در قالب کالابرگ الکترونیکی و افزایش 20 درصد اعتبار به منظور تشویق جامعه هدف به استفاده از یارانه به این روش، رویکردی مثبت از سوی دولت سیزدهم برای مهار تورم و حمایت از دهک های پایین جامعه است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۶:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مشاور معاون رفاه و امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از انجام مذاکرات با چند فروشگاه اینترنتی و آماده شدن زیرساخت ها برای اتصال به طرح کالابرگ الکترونیک خبر داد.
با اجرای طرح کالابرگ الکترونیک پنج دهک اول درآمدی درحالی می توانند از امتیاز تشویقی این طرح بهره مند شوند که 50 درصد یارانه شان را از میان 11 قلم کالای اساسی تعریف شده و از میان 90 هزار فروشگاه متصل به طرح خریداری و مصرف کنند ...