دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۰۰:۱۴Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرعین»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور کشورمان در سازمان ملل حقانیت قرآن کریم و کلام الله را با عزت و افتخار تمام به نمایش گذاشت.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: مجمع خیرین چشمه های بهشتی اولین مرکز نیکوکاری در شهرستان سرعین است که ماه هاست ، تعطیل است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۵    
ایسنا/اردبیل یک رستوران دار در شهر گردشگرپذیر سرعین با ابراز اینکه برخی محدودیت های سلیقه ای مانع از فعالیت اقتصادی در صنف رستوران داری است، اظهار کرد: در صورت تداوم این محدودیتها نسبت به تعطیلی رستوران خود اقدام خواهیم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل نماینده اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: زیرساختها را به انحای مختلف نیازمندیم و جهت تأمین آن برای استان اردبیل در تلاش هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۱    
ایسنا/اردبیل نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی خواستار شناسایی و تملک شهرک صنعتی جدید برای اردبیل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۷:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: با تأمین 2 هزار میلیارد تومان اعتبار راه آهن اردبیل - میانه بعد از 17 سال به بهره برداری خواهد رسید.
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۶:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل به محدودیت های ترافیکی رژه نیرو های مسلح اشاره کرد و گفت: از ساعت 24 شب پنجشنبه 30 شهریورماه توقف هر نوع وسایط نقلیه در حدفاصل میدان بسیج تا ایستگاه سرعین و همچنین خیابان آب حدفاصل پل قدس تا خیابان عطایی ممنوع است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: فرودگاه اردبیل به هاب منطقه تبدیل خواهد شد تا امکان ارائه خدمات به کشورهای مختلف فراهم شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: تسامح پیمانکاران در پروژه راه آهن اردبیل – میانه مانع از افتتاح این پروژه در شهریورماه شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: مجوز انتقال 50 میلیون متر مکعب آب از سد شهریار به اردبیل گرفته شده و امیدواریم زودتر زمان عملیات اجرایی آن شروع شود.
نسیم اردبیل   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
نسیم اردبیل_ سرهنگ سید حجت فتاحی رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل در تشریح این خبر بیان کردند: پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل در جهت برگزاری هرچه بهتر و باشکوه تر مراسم رژه روز 31 شهریورماه تمهیدات و محدودیت های ترافیکی در محل اجرای مراسم و معابر پیرامونی به مرحله اجرا خواهد گذاشت در ...
سینا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۲    
رئیس دادگستری شهرستان سرعین گفت: دست یابی به توسعه صنعت گردشگری علاوه بر وجود زیر ساخت های لازم نیازمند تعامل سازنده و جمعی فعالان این حوزه می باشد. ...
همگردی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۲    
نمناک/ براساس آخرین اخبار بدست رسیده، گاومیش گلی یکی از چشمه های آبگرم سرعین به شمار می رود. آبگرم گاومیش گلی در شهر سرعین وجود دارد که ارتفاع آن 1940 متر از سطح دریا است و دارای آبدهی 140 لیتر در ثانیه می باشد ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۵    
نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت: با پیگیری های صورت گرفته، 5 میلیارد اعتبار به زیرساخت های پروژه پل معلق سرعین اختصاص یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
سرعین- فرماندار شهرستان سرعین گفت: لزوم استفاده از ظرفیت های تاریخی و گردشگری در راستای توسعه شهرستان سرعین ضروری است و این بخش نباید مغفول بماند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۱    
به گزارش روابط عمومی، عسگر اسکندرزاده رئیس اداره بهزیستی شهرستان سرعین از اهدای جهیزیه به ولی نعمت تحت پوشش بهزیستی به ارزش 900,000,000 ریال توسط خیر سرعینی خبر داد.
همگردی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۳:۰۶    
نمناک/ براساس آخرین گزارش های منتشر شده، آبگرم بش باجیلار از جاذبه های شهر سرعین به شمار می رود. یکی از قدیمی ترین آبگرم های سرعین آبگرم، بش باجیلار است که در قدیم به دره لر سویی معروف بود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل استاندار اردبیل گفت: در نشست سفرای کشورهای عضو اکو خاصیت درمانی آبهای سرعین و سایر نقاط استان اردبیل تهیه و معرفی شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
در این مطلب به بررسی قیمت تور هوایی سرعین در شهریور ماه پرداخته شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سرعین-مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سرعین گفت: توسعه اکوتوریسم در سرعین می تواند به طور قابل توجهی تأثیر مثبتی بر حوزه کشاورزی این منطقه داشته باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل-نماینده مردم اردبیل،نیر،نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت:تعلل وزارت ورزش وجوانان درانتصاب مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل قابل قبول نیست وباید هرچه سریع تر این موضوع تعیین تکلیف شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: عدم تخصیص قیر رایگان به دستگاه های اجرایی برای تکمیل پروژه های عمرانی موجب توقف عملیات و تحمیل خسارت زیادی به مردم و دستگاه ها می شود.
دنیای خودرو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
سیدکاظم موسوی؛ نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با همراهی یاسر عبدالهی؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مسعود ایرانی؛ مدیرکل صمت استان و تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط از کارخانه آرتاویل تایر بازدید کردند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: امام جمعه سرعین گفت : نقش مردم و جوانان از همه اقشار و اصناف و اقوام و مذاهب و هیأتهای مذهبی و گروه های جهادی و همت والا و بذل نفس و نفیس میلیونها عاشق حسینی است که اربعین را مردمی ترین راهپیمایی تاریخ کرده است.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۵:۰۶    
آش دوغ تبریزی با گوشت قلقلی یکی از روش های بسیار خوشمزه برای تهیه یک آش سنتی به روش تبریزی است که می توانید برای یک میان وعده یا دورهمی تهیه کنید. آش دوغ در اصل برای سرعین می باشد ولی در شهر های مختلف به روش های متفاوتی تهیه می شود یکی از آن ها آش دوغ تبریز است که با گوشت قلقلی تهیه می شود و ظاهر ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
سرعین- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سرعین گفت: کشاورزان شهرستان سرعین با هدف افزایش تولیدات کشاورزی و بهبود عملکرد سیستم کشاورزی از کشت پاییزه مطابق با روال های علمی استفاده کنند.
همگردی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۴:۰۴    
سیری در ایران/ براساس آخرین گزارش های منتشر شده، مرکز خرید لاله یکی از معروف ترین مراکز خرید سرعین است. مرکز خرید لاله یکی از قدیمی ترین پاساژهای سرعین بوده و مسافران معمولا در فصل تعطیلات از این مرکز خرید دیدن می کنند ...
سبلان ما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۵:۳۶    
جاماندگان اربعین حسینی در روستاهای سرعین در مسیر امامزاده عبدالله اکبر به عزاداری پرداختند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۲:۵۱    
سرعین یکی از آن شهرهای ایران است که طرفداران زیادی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: زیرساخت های دهکده گردشگری دربند سرعین و پل معلق این شهر باید در کوتاهترین زمان تأمین و سرمایه گذار ورود پیدا کند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۱۸    
رکنا: رئیس بنیاد مسکن شهرستان سرعین در دیدار با سرپرست رکنا در اردبیل از رشد 20 درصدی مسکن ملی در شهرستان سرعین خبر داد .
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان اردبیل از رهاسازی یک بهله عقاب طلایی و 2 قطعه لاک پشت مهمیزدار در طبیعت شهرستان های مشگین شهر و سرعین این استان خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل دامپزشکی استان اردبیل به منظور بررسی روند اجرای طرح یکپارچه و سراسری واکسیناسیون تب برفکی روز شنبه 11 شهریورماه با حضور در روستای ورنیاب شهرستان سرعین از نزدیک در جریان روند اجرای این طرح مهم قرار گرفت.
بانک ملی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۶:۱۸   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی نماینده اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرگزاری فارس با اشاره به عملکرد خوب بانک ملی در ارائه ارز اربعین، گفت: بانک ملی ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۵:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مرحله پایانی تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان با قهرمانی رکابزن تبریزی به اتمام رسید. به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، سی وششمین دوره از تور ایران-آذربایجان ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۵:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رکنا : شهرستان سرعین میزبان آخرین دور تور دوچرخه سواری ایران آذربایجان بود.
آناج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۳:۴۲    
مرحله پایانی تور بین المللی دوچرخه سواری ایران – آذربایجان امروز از سرعین به سمت تبریز استارت خورد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نیکزاد نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با همراهی یاسرعبداللهی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری و مسعود ایرانی مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از طرح آهن اسفنجی بازدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۸:۲۱    
رزمایشِ مثل مصطفی ، با حضور بسیجیانِ استان اردبیل در شهرستان سرعین برگزار شد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۷:۴۱    
به مناسبت هفته دولت و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل، بهره برداری و عملیات اجرایی 44 پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار بیش از 14میلیارد تومان در شهرستان سرعین آغاز شد. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۷:۵۳    
به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرعین و با حضور امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان سرعین با حضور در منزل شهید یوسف شیرزاد که از قاریان خوش لحن قرآن در آن زمان بود با مادر این شهید دیدار بعمل آمد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
استاندار اردبیل به همراه دو تن از نمایندگان اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس از پروژه چهارخطه کردن محور اردبیل به سرچم و همچنین راه آهن میانه- اردبیل بازدید کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۳۶    
نمایشگاه دستاورد های بسیجیان شهرستان سرعین در تالار 9 دی شهر سرعین دایر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: رفع مشکلات و تزریق اعتبار ارزش افزوده به شهرداری های سراسر کشور پیگیری می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل-نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم پرداخت ارزش افزوده به شهرداری ها این نهاد مدنی را رنج می دهد که باید هرچه سریعتر تکلیف این موضوع در کشور روشن شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی در مراسم آغاز عملیات اجرایی مرتفع ترین برج دوقلوی استان که با حضور مسئولین کشوری و استانی در محل پروژه برگزار شد، گفت: فصل عمران شهری در کشور بسیار تأثیرگذار است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - نماینده مردم اردبیل ، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: راهکار اصلی برای توسعه و عمران کشور مشارکت و سرمایه گذاری داخلی است و باید با قراردادهای معین از ظرفیت سرمایه گذاران داخلی استفاده کرد
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شایقی گفت: بر اساس توافقی با سپاه شهرستان سرعین برای راه اندازی کارگاه های کوچک صنایع دستی در روستاها اقدام خواهد شد.