پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۹:۳۱Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رتبه بندی معلمان»

ایسکانیوز   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نتایج بررسی علل بروز مشکلات پرداخت حقوق اسفندماه و امتیازات قانون رتبه بندی معلمان اعلام شد.
چند ثانیه   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
پیرو دستور رئیس جمهور به معاون اول برای بررسی سریع و دقیق علل بروز مشکلات پرداخت حقوق اسفندماه و امتیازات قانون رتبه بندی معلمان و فرهنگیان و رفع مشکل و شناسایی و برخورد با قصور و تقصیرهای احتمالی، مخبر عصر امروز در نامه ای به رئیسی نتیجه بررسی ها و پیگیری های انجام شده در این زمینه را اعلام کرد ...
اقتصاد نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: مدیرکل آموزش و پرورش درباره پرداخت معوقات رتبه بندی معلمان نیز اظهار کرد: معوقات رتبه بندی معلمان نیز تا قبل از 15 فروردین ماه به حساب همکاران واریز خواهد شد.
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که پرداخت 4 ماه از مطالبات حق التدریس معلمان فردا (10 فروردین) واریز می شود.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۱:۰۰   + ۸۷ سایت دیگر  
پیرو دستور رئیس جمهور به معاون اول برای بررسی سریع و دقیق علل بروز مشکلات پرداخت حقوق اسفند ماه و امتیازات قانون رتبه بندی معلمان و فرهنگیان و رفع مشکل و شناسایی و برخورد با قصور و تقصیرهای احتمالی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۰:۴۲    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از تاخیر در اجرای طرح رتبه بندی معلمان بازنشسته خبر داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۹:۲۳   + ۹۴ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری با اشاره به موضوع رتبه بندی معلمان برای اجرای درست و دقیق این طرح به وزیر آموزش و پرورش اولتیماتوم داد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: تاکنون 1070 نفر در طرح معلمان نمونه در سطح استان شرکت کرده اند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۷:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
آبان ماه 1401 دولت سیزدهم گام های عملی خود را در عرصه سیاست خارجی و داخلی بلندتر برداشت؛ کاهش 18 درصدی تورم، اجرایی شدن طرح رتبه بندی معلمان بعد از 11 سال از مهمترین اقدامات دولت بود.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۶:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه درباره نحوه اجرای قانون نظام رتبه بندی معلمان و اشکالات ایجاد شده در پرداخت حقوق و مزایای کارکنان ادارات کل آموزش و پرورش استان ها در اسفندماه سال 1401، مهم ترین علت بروز مشکل، افزایش هزینه ها بالاتر از سقف قانونی و تأخیر در صدور احکام و مشکلاتی از این قبیل بوده است.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۵:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش از پیگیری جدی موضوع پرداخت معوقات رتبه بندی فرهنگیان خبر داد.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۵۱   + ۱۲۵ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: در روزهای اخیر جلسات متعددی با حضور مقامات ارشد برای بررسی علت تأخیر پرداخت حقوق شب عید معلمان تشکیل شد و نتیجه این جلسات نشان می دهد با توجه به رعایت نشدن آیین نامه اجرایی رتبه بندی و عبور هزینه ها از سقف قانونی، حل مشکل نیاز به اصلاح قانون دارد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۲:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش از ادامه جلسات با مسئولان سازمان برنامه و بودجه و معاون اول رئیس جمهور برای پرداخت معوقات رتبه بندی معلمان خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۲۱:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
در صورت ناتوانی شخص وزیر آموزش و پرورش در سامان دادن، تامین و پرداخت حداقلی مطالبات به حق فرهنگیان عزیز کشورمان و وضعیت افتضاحی که در پرداخت حقوق اسفند فرهنگیان ایجاد شد، باید از مقام خود به عنوان سکاندار این وزارتخانه بزرگ، استعفا دهد.
سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۲:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
امروز فرهنگیان در برخی شهرها در اعتراض به عدم پرداخت معوقات و همچنین شیوه نادرست اجرای رتبه بندی تجمع صنفی برگزار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۸:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای ائتلاف گفت: از طریق نمایندگان مجلس که با نام ائتلاف نماینده شده اند به جدیت پیگیری می کنیم تا تمام تلاش خود را در قبال حل کامل مشکل فرهنگیان تا رسیدن به نتیجه مطلوب انجام دهند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۸:۳۶    
معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، اخبار منتشر شده پیرامون عدم پرداخت معوقات رتبه بندی معلمان را تکذیب کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
اطلاعات آنلاین نوشت: حجت الاسلام رئیسی در نشست هیئت دولت خواستار برخورد قاطعانه با هرگونه سومدیریت در اجرای نادرست طرح خوب رتبه بندی معلمان شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: اعضای این کمیسیون از نحوه رتبه بندی معلمان و محاسبه پرداختی های این طرح و نیز تاخیر در پرداخت حقوق فرهنگیان تا پیش از پایان سال گله مندی زیادی دارند، اما به طور جدی پیگیر این دو موضوع مهم در شروع کاری مجلس خواهند شد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: پیگیری موضوع معوقات فرهنگیان با جدیت ادامه دارد و نتایج آن به فرهنگیان اعلام می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۲:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
بجنورد- نماینده بجنورد در مجلس با گلایه نسبت به عدم اجرای صحیح طرح رتبه بندی و نارضایتی گسترده جامعه فرهنگیان، از رئیس جمهور برخورد بدون اغماض با خاطیان را خواستار شد.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۸:۳۶    
سرانجام رتبه قطعی معلمان در نیمه دوم اسفندماه 1401 برای 930 هزار فرهنگی و بازنشسته وزارت آموزش و پرورش صادر شد؛ اما اعتراضاتی را از سوی برخی معلمان به رتبه هایشان در پی داشت . این اعتراضات در ماه های گذشته نیز از نحوه اجرای قانون رتبه بندی وجود داشت ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۶:۳۳   + ۳۸ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش از پیگیری جدی موضوع پرداخت معوقات رتبه بندی فرهنگیان خبر داد و گفت: تا کنون بیبش از هفت جلسه در این باره تشکیل شده و برخلاف انتشار برخی شایعات، جای نگرانی در این باره وجود ندارد و به زودی نتایج را اعلام خواهیم کرد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۳۶    
اخبار منتشر شده درباره پرداخت نشدن معوقات رتبه بندی معلمان توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش تکذیب شد .
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش اخبار منتشر شده درباره پرداخت نشدن معوقات رتبه بندی را تکذیب کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، اخبار منتشر شده پیرامون عدم پرداخت معوقات رتبه بندی معلمان را تکذیب کرد.
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۲   + ۴۰ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: اولویت ما در سال جدید تکمیل رتبه بندی معلمان است که شروع شد و باید تکمیل شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۹:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش در اطلاعیه ای شایعات منتشر شده در فضای مجازی درباره اتخاذ تصمیم برای عدم پرداخت معوقات رتبه بندی معلمان را تکذیب کرد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس جمهور از اجرای نادرست طرح رتبه بندی و حقوق معلمان انتقاد کرد و دستور پیگیری داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور تحول را مهم ترین محور بیانات رهبر معظم انقلاب در ابتدای سال 1402 عنوان و تاکید کرد: دولتمردان تلاش خواهند کرد، با تقویت نقاط قوت و شناسایی و برطرف کردن نقاط ضعف وضع موجود را اصلاح و مطالبه تحول رهبری را محقق کنند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۳:۴۹   + ۶۶ سایت دیگر  
اخبار منتشرشده درباره پرداخت نشدن معوقات رتبه بندی معلمان تکذیب شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۱:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در خصوص مشکل بوجود آمده در پرداخت حقوق اسفند فرهنگیان در روزهای پایانی سال گذشته: اجرای نادرست طرح خوب رتبه بندی معلمان در آخر سال کام معلمان عزیز را تلخ کرد که تدابیری برای حل موضوع اتخاذ شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۱:۲۸   + ۸۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: اجرای نادرست طرح خوب رتبه بندی معلمان در آخر سال کام معلمان عزیز را تلخ کرد که تدابیری برای حل موضوع اتخاذ شد، اما موضوع باید تا حصول نتیجه با جدیت بررسی و پیگیری شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۰:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قانون به درستی زمان اجرای رتبه بندی معلمان را روشن و شفاف کرده است گفت: هرگونه تقلیل یا تغیر زمان در اجرای رتبه بندی معلمان خلاف قانون مجلس است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۵:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس برای تحقق مطالبات فرهنگیان، تمام ظرفیت خود را به کار خواهد گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
قزوین- نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با گلایه از اجرای ناقص رتبه بندی معلمان در وزارت آموزش و پرورش گفت: ناهماهنگی در بدنه دولت پذیرفتنی نیست.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از حادثه 24، فیش حقوق اسفند همراه معوقات رتبه بندی معلمان درسامانه فیش حقوق بارگذاری شد. بر این اساس فرهنگیان می توانند با مراجعه به My.medu.ir از مبلغ واریزی خود مطلع شوند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۶:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: حقوق رتبه بندی معلمان بر اساس رتبه پایه افراد در سال 1401 پرداخت شده است؛ اختلاف در مبنای محاسباتی باعث تاخیر در پرداخت این بخش بوده است، نه اختلاف با سازمان برنامه و بودجه.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
میزکار مرکزی رتبه بندی معلمان با صدور اطلاعیه ای در مورد امکان ثبت اعتراض و درخواست بازبینی رتبه بندی فرهنگیان توضیحاتی ارائه داد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
میزکار مرکزی رتبه بندی معلمان در مورد امکان ثبت اعتراض و درخواست بازبینی رتبه بندی فرهنگیان بیانیه صادر کرد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۸:۴۶    
به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، کارشناس مسائل آموزشی در این رابطهمی گوید: طبق روال سنوات گذشته حقوق تا 20 اسفند واریز می شد ولی سال گذشته تا 29 اسفند ماه هنوز واریزی حقوق فرهنگیان انجام نشده بود و همه منتظر پرداخت حقوق با احکام واقعی رتبه بندی بودند ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رتبه بندی معلمان یکی از موضوعات مهمی است که در راستای ارتقای شایستگی حرفه ای معلمان باید به مرحله اجرا درآید. رتبه بندی معلمان دارای ابعاد و زوایای مختلفی است که معلمان باید نسبت به آن آشنایی داشته باشند ...
شیرازه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۰۹:۱۷    
آن چه از این پس در قالب بسته خبری با عنوان فارس در هفته ای که گذشت منتشر خواهد شد اَهم اخبار شیراز و دیگر شهرستان های فارس می باشد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۲۲:۵۱   + ۵۶ سایت دیگر  
میزکار مرکزی رتبه بندی معلمان با صدور اطلاعیه ای در مورد امکان ثبت اعتراض و درخواست بازبینی رتبه بندی فرهنگیان توضیحاتی ارائه داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل آموزشی می گوید: اگر چه افزایش حقوق معلمان در رتبه بندی با توجه به تورم موجود در کشور، مبلغ ناچیزی است و جواب گوی زندگی آنها نیست، شایسته است که بررسی به اعتراضات رتبه های صادر شده نیز در اسرع وقت انجام شود تا حداقل برخی از مشکلات این قشر زحمت کش کاهش پیدا کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
چرا حقوق اسفند معلمان دیر پرداخت شد و چه چیزی باعث شد تا حقوق معلمان با این تأخیر مواجه شود؟ بررسی های خبرنگار فارس حاکی از این است که این موضوع به رتبه بندی معلمان مرتبط است؛ ماجرایی که در انتظار جلسات مسؤولان نهادهای مرتبط با آن است.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
پس از تاخیر بحث برانگیز در پرداخت حقوق معلمان در روز پایانی سال 1401، مثل همیشه مسوولان توپ را به زمین یکدیگر انداخته و برخی سازمان برنامه و بودجه را مقصر این اتفاق عجیب معرفی کردند ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، نماینده مردم ارومیه در مجلس در توییترش نوشت: چهارساعت مانده به سال تحویل، پیگیر پرداخت معوقات رتبه بندی معلمان از دکتر میرکاظمی، رئیس سازمان برنامه و بودجه شدم، تلاش می کنند امشب یا طی یکی دو روز آینده، جبران مافات کنند. یافتن مقصر و قاصر را به بعد وا می گذاریم ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران نسبت به سهل انگاری های اخیر سازمان برنامه و بودجه کشور در پرداخت حقوق فرهنگیان در نظام رتبه بندی معلمان واکنش نشان داد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۳۵    
وزیر آموزش و پروش زمان واریز مابه التفاوت حقوق اسفند ماه فرهنگیان با مبنای محسابه قانون رتبه بندی معلمان را مشروط به نتیج جلسه هفته آینده به ریاست معاون اول رئیس جمهور دانست.