چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۱۳:۴۲May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حسین امیرعبداللهیان»

سلام نو / انتخاب   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
امیر عبداالهیان در دیدار با در دیدار خلیفه شاهین المرر وزیر مشاور دولت امارات متحده عربی گفت: روابط دوکشور در دو سطح دولتی و بخش خصوصی توسعه می یاید.
انتخاب   ۴ ساعت پیش    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : بسته خبری پیش رو، مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید. نزدیکی تهران و ریاض یک توافق تاکتیکی نیست ...
قدس آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نشست اعضای بریکس در اواخر هفته جاری در شهر کیپ تاون آفریقای جنوبی برگزار می شود و حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان به دعوت رئیس جمهور این کشور آفریقایی در اجلاس وزیران امور خارجه این گروه شرکت می کند.
ایران پرس   ۸ ساعت پیش   + ۵۰ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با خلیفه شاهین المرر وزیر مشاور دولت امارات متحده عربی از ابوظبی به عنوان شریک تجاری مورد اعتماد تهران یاد کرد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با روزنامه فرانسوی فیگارو در ارتباط با جدیدترین تحولات درباره مذاکرات برجامی گفت: ما مذاکرات طولانی در وین داشتیم. ما به توافق نزدیک بودیم اما طرف مذاکره کننده ما مطالبات بیش از حدی داشت که مانع پیشرفت مذاکرات شد ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
گردهمایی روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور عصر امروز با حضور حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، امیر موسوی فرمانده ارتش و سردار سلامی فرمانده سپاه در وزارت خارجه برگزار شد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
فکرشهر: حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با روزنامه فرانسوی فیگارو در خصوص ازسرگیری روابط جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی تصریح کرد که روابط با همسایگان از اولویت های ایران محسوب می شود. توافق ایران و عربستان یک توافق تاکتیکی نیست ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در دیدار غیرت ساریبای دبیر کل تعامل و اقدامات اعتماد ساز در آسیا ( سیکا) با ایشان، از تلاش ها و نقش فعال و مثبت کشور قزاقستان به عنوان رئیس دوره ای سیکا قدر دانی و تداوم حمایت جمهوری اسلامی ایران از هر نوع ابتکار عملی برای ارتقای جایگاه و تقویت کارآمدی سیکا را ...
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۳   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان همچنین گفت که روند دیپلماتیک و مذاکره با اتحادیه اروپا درخصوص موضوع هسته ای تداوم دارد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۶    
غیرت ساری بای دبیرکل سازمان کنفرانس همکاری و اعتماد سازی در آسیا (سیکا)، صبح سه شنبه 9 خرداد 1402 با حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۳۰ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر خارجه کشورمان گفت: سفر جناب سلطان عمان به تهران گام مهم جدیدی در مسیر تحکیم همکاری های راهبردی دو کشور ایران و عمان بود. به گزارش شفقنا، حسین امیرعبداللهیان در توییتی نوشت: سفر جناب سلطان عمان به تهران گام مهم جدیدی در مسیر تحکیم همکاری های راهبردی دو کشور ایران و عمان بود ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
سید مجید تفرشی خامنه سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در پرتغال پیش از عزیمت به محل ماموریت با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار و گزارشی از حوزه ماموریت خود ارائه کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۱:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر امور خارجه گفت دولت آقای رئیسی دکترین سیاست خارجی متوازن را پیگیری می کند، البته ما با همه کشورهای جهان همکاری می کنیم، اما نگاه به همسایگان در اولویت است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
تسنیم : سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در وین در دیدار با حسین امیرعبداللهیان پیام رافائل گروسی را مطرح کرد.
هرمزبان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۰:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
هرمزبان – رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان گفت: در پی دیدار روز جاری روسای دو کشور ایران و عمان در تهران چهار سند مهم بین وزرای ذی ربط به امضا رسید. به گزارش خبرگزاری مهر ...
سلام نو / پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: سندی تحت عنوان برنامه جامع همکاری راهبردی دو کشور در آینده نزدیک به امضا می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۲:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان اعلام کرد که در آینده نزدیک برنامه جامع همکاری راهبردی بین دو کشور ایران و عمان به امضا می رسید.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۳۵    
نشست خبری مشترک حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران با بدر بن حمد البوسعیدی همتای عمانی در تهران هم اکنون به صورت زنده از خبرگزاری ایران پرس در حال پخش است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان: هیات حاکمه فعلی افغانستان را به رسمیت نمی شناسیم تهران- ایرنا- وزیرامورخارجه تصریح کرد: هیات حاکمه فعلی افغانستان را به رسمیت نمی شناسیم و بر لزوم تشکیل دولت فراگیر در افغانستان تاکید داریم زیرا طالبان بخشی از واقعیت افغانستان است نه همه آن. ...
سلام نو / تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه عراق و حسین امیرعبداللهیان درباره صادرات گاز به عراق با یکدیگر تلفنی گفت وگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
دیدار محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور و حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه با سفرا و مدیران وزارت امورخارجه صبح امروز شنبه 6 خردادماه برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۹:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
حمیدرضا دهقانی سفیر کشورمان در قطر که به همراه سایر سفرای کشورمان، برای شرکت در سمینار سفرا به تهران سفر کرده است، عصر روز جمعه 5 خرداد ماه، با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار و گزارشی از روابط رو به پیشرفت و توسعه دو کشور ارائه کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۲۷   + ۵۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر خارجه کشورمان خبر داد اسدالله اسدی، دیپلمات بی گناه کشورمان که بر خلاف حقوق بین الملل و به طور غیرقانونی که حدود پنج سال در آلمان و بلژیک بازداشت بود، هم اکنون در راه بازگشت به وطن است. ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، حسین امیرعبداللهیان در توییتی نوشت: آقای اسدالله اسدی، دیپلمات بی گناه کشورمان که بر خلاف حقوق بین الملل و به طور غیرقانونی که حدود پنج سال در آلمان و بلژیک بازداشت بود، هم اکنون در راه بازگشت به وطن است و به زودی وارد ایران عزیزمان خواهد شد ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در توئیتی ضمن تایید آزاد شدن اسدالله اسدی دیپلمات ایرانی از زندان بلژیک، نوشت که او اکنون در راه بازگشت به وطن است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۳۰   + ۳۸ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان در توییتی نوشت: آقای اسدالله اسدی، دیپلمات بی گناه کشورمان که بر خلاف حقوق بین الملل و به طور غیرقانونی بیش از دو سال در آلمان و بلژیک بازداشت بود، هم اکنون در راه بازگشت به وطن است و به زودی وارد ایران عزیزمان خواهد شد. از تلاش های مثبت سلطنت عمان در این مسیر تشکر می کنم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان در گفت و گوی تلفنی با بدر السید البوسعیدی وزیر امور خارجه عمان، در خصوص مناسبات میان دو کشور بحث و تبادل نظر کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۳   + ۲۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در گفت وگوی تلفنی با بدر السید البوسعیدی وزیر امور خارجه عُمان، درباره مناسبات فیمابین بحث و تبادل نظر کرد. ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
"متیو میلر" سخنگوی جدید وزارت خارجه آمریکا در واکنش به اظهارات حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه ایران در آستانه سفر سلطان عمان به تهران گفت: توانایی ارتباط و ارسال پیام به ایران را حفظ کرده ایم، اما محتوای این پیام ها یا چگونگی ارسال آن ها را تشریح نمی کنیم. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۴۶   + ۳۸ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران در گفت وگوی تلفنی با وزیر خارجه عراق خواستار تقویت هرچه بیشتر همکاری های بانکی میان دو کشور شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
متیو میلر سخنگوی جدید وزارت خارجه آمریکا در واکنش به اظهارات حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه ایران در آستانه سفر سلطان عمان به تهران گفت: توانایی ارتباط و ارسال پیام به ایران را حفظ کرده ایم اما محتوای این پیام ها یا چگونگی ارسال آنها را تشریح نمی کنیم.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۳۶    
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان و فواد حسین وزیر خارجه عراق در این تماس تلفنی در خصوص آخرین وضعیت مناسبات فی مابین گفت وگو کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۹:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
"متیو میلر" سخنگوی جدید وزارت خارجه آمریکا در واکنش به اظهارات حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه ایران در آستانه سفر سلطان عمان به تهران گفت: توانایی ارتباط و ارسال پیام به ایران را حفظ کرده ایم اما محتوای این پیام ها یا چگونگی ارسال آنها را تشریح نمی کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۷:۱۳   + ۲۹ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران در گفت وگوی تلفنی با وزیر خارجه عراق خواستار تقویت هرچه بیشتر همکاری های بانکی میان دو کشور شد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۶:۲۷   + ۳۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : بسته خبری پیش رو، مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید. وزارت خارجه: هیات حاکمه فعلی افغانستان را به رسمیت نمی شناسیم ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۲:۵۹   + ۲۵ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان در پیام هایی جداگانه به سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان و وزیر امور خارجه این کشور عربی و اسلامی فرا رسیدن سالروز آزادسازی جنوب لبنان را تبریک گفت .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان صبح امروز در واکنش به لفاظی های اخیر طالبان درباره حقابه ایران گفت: ما در ارتباط با موضوع حقابه ایران از هیرمند، گفت وگوهایی با مقامات افغانستان داشته ایم و معتقدیم که بر اساس قرارداد 1351 باید در این ارتباط مسیر حقوقی مورد توجه قرار بگیرد ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جماران، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه به همراه جمعی از معاونان، مدیران و سفرای جمهوری اسلامی ایران پیش از ظهر امروز پنجشنبه 4 خرداد 1402 با حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی (س) ضمن تجدید میثاق با بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران با حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی دیدار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه و تعدادی از مدیران ارشد وزارت امور خارجه، ظهر پنجشنبه 4 خردا د1402 با حضور در حرم امام خمینی (ره) با آرمان های بنیان گذار انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند .
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
فکرشهر: سید حسن خمینی گفت: در سیاست خارجی باید توان گفتمان سازهای بین المللی داشته باشیم. اصل انقلاب در چنین فضایی شکل گرفت. فضای جهان دوقطبی بود. امروز هم نیازمند گفتمان جدید هستیم و این امر مستلزم شناخت از نیازهای جدید جهان است. ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۲۶   + ۳۸ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان ، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: برجام خوب یا بد دارای نقاط ضعف یا قوت امروز یک سند بین المللی است که مقابل ماست و مسیر ما برای لغو تحریم هاست ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۲۲   + ۱۰۳ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: باور به مردم و کسب مشروعیت از مردم و پشتوانه مردمی یکی از بزرگترین سرمایه هایی است که در اختیار دستگاه دیپلماسی قرار دارد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۸   + ۳۴ سایت دیگر  
ایسنا : حسین امیرعبداللهیان با انتشار پیامی، انتصاب علی اکبر احمدیان به نمایندگی مقام معظم رهبری و دبیری شورای عالی امنیت ملی را تبریک گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۲۱:۱۴   + ۲۴ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان اعلام کرد که ارتقای روابط بین ایران و اندونزی سرشار از منافع برای دو طرف است.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۸   + ۳۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، رئیس جمهوری اسلامی ایران با هدف تعمیق و گسترش روابط اقتصادی، سیاسی و فرهنگی میان ایران و اندونزی، امروز و تا ساعاتی دیگر در صدر یک هیات بلندپایه اقتصادی-سیاسی، تهران را به مقصد جاکاراتا ترک خواهد کرد. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیران امور خارجه ایران و ونزوئلا درمورد توسعه هرچه بیشتر همکاری تجاری و اقتصادی دو کشور رایزنی کردند. در گفت وگوی تلفنی حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه با ایوان خیل وزیر امور خارجه ونزوئلا درخصوص آخرین روند تحولات در روابط روبه رشد دوجانبه و موضوعات مورد علاقه بحث و تبادل نظر ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۳:۰۹   + ۳۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیران خارجه جمهوری اسلامی ایران و دانمارک درمورد ایجاد ساز و کاری به منظور تقویت مشورت های کنسولی بین دو کشور توافق کردند. حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و لارس لوکه راسموسن وزیر امور خارجه دانمارک یکشنبه شب در یک گفت وگوی تلفنی ...
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۳:۲۰   + ۳۴ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان و ایوان خیل پینتو وزیر خارجه ونزوئلا امشب (یکشنبه) 31 اردیبهشت ماه تلفنی گفتگو کردند.