جمعه ۱۲ خردادساعت ۲۳:۲۵Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «راه وشهرسازی»

پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین نوشت، مهرداد بذرپاش در مراسم افتتاح 5000 واحد نهضت ملی مسکن در بافت های فرسوده اظهار کرد: نوسازی بافت های فرسوده بسیار مهم و در اولویت است. از ابتدای حضورم در وزارت راه وشهرسازی در موضوع مسکن ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان همزمان با دهه کرامت 134 واحد مسکونی در بافت های فرسوده شهرستان های زنجان و ابهر به صورت ویدئوکنفرانس و با حضور وزیر راه وشهرسازی افتتاح شد.
نبأپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نبأپرس به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهرداد بذرپاش وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه سیاست تولید مسکن در بافت های فرسوده از سیاست های قطعی دولت است و رهبرمعظم انقلاب نیز بر آن تأکید دارد ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۵۳    
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در دیدار چهره به چهره با مردم شهرستان لنجان، مسائل و مشکلات آنان را بررسی و به درخواست هایشان رسیدگی کرد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۱:۵۳    
آئین تودیع و معارفه مدیر جدید حراست اداره کل راه و شهرسازی مازندران با حضور مسئولان حراست وزارت راه وشهرسازی و مدیرکل راه و شهرسازی مازندران برگزار شد.
وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه یکی از عوامل رونق تولید مسکن تسهیلات بانکی است، گفت: دولت سیزدهم بر ارائه تسهیلات بانکی تأکید دارد و در جلسه بعدی شورای پول و اعتبار به جمع بندی خواهیم رسید تا یکی از بانک های کشور را به عنوان بانک معین تسهیلات بافت فرسوده معرفی کنیم.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۵۲    
استاندار کرمان با اهداء لوح سپاس، ازنقش موثر اداره کل راه وشهرسازی جنوب کرمان در زمینه ارتقاء ایمنی ،حمل و نقل ، ترافیک و کاهش تصادفات در ایام نوروز تقدیرکرد
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۳۵   + ۳۶ سایت دیگر  
مهرداد بذرپاش گفت: نوسازی بافت های فرسوده امری بسیار حائز اهمیت است و از ابتدای حضورم در وزارت راه وشهرسازی در موضوع مسکن خط تلاش تمرکز بر نوسازی بافت های فرسوده بوده است و همواره در تلاشیم تا عقب ماندگی های دهه اخیر را جبران کنیم. ...
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر راه وشهرسازی گفت: گشت های تعزیراتی با مشاوران املاکی که سقف اجاره را رعایت نکرده اند، برخورد جدی می کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۹   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، مهرداد بذرپاش روز پنجشنبه در آیین بهره برداری از 5 هزار واحد نوسازی مسکن در بافت های فرسوده شهری در 17 استان و 67 شهر اظهار داشت: ما امسال کارهای زیادی در این بخش و چند موضوع مشخص داریم ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
ساری- 253 واحد مسکونی در بافت های فرسوده 9 شهر مازندران همزمان با سراسر کشور به صورت وبیناری توسط وزیر راه وشهرسازی افتتاح شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۰۷   + ۳۲ سایت دیگر  
امروز با حضور وزیر راه وشهرسازی 5 هزار واحد مسکونی نوسازی شده در 17 استان و 67 شهر به بهره برداری می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۵۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: 93هزار واحد سهمیه باز آفرینی شهری در استان تهران است که به زودی عملیاتی می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی راه وشهرسازی استان زنجان گفت: امکان ثبت رایگان قرارداد اجاره و کد رهگیری برای موجران و مستاجران زنجانی در سامانه املاک و اسکان وزارت راه وشهرسازی فراهم شد.
مدیر کل راه و شهر سازی استان یزد اعلام کرد: امروز همزمان با جشن میلاد امام رضا(ع) با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور و معاون مسکن و ساختمان وزارت راه وشهرسازی بزرگترین واگذاری زمین به خانواده بالای سه فرزند با تأمین 3000 قطعه زمین 200 متری در استان یزد انجام می شود.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در گردهمایی خانواده بزرگ ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه وشهرسازی از روابط عمومی سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای و اقدامات انجام شده روابط عمومی سازمان در حوزه تولید محتوا و شبکه های اجتماعی تجلیل و قدردانی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۱:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
طی حکمی بهزاد شاکرمی به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی لرستان منصوب و جایگزین وحید کرم الهی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۰۲    
سرپرست دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه وشهرسازی گفت: زیرساخت های حقوقی و فنی سامانه املاک و مستغلات به صورت کامل فراهم شده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۰    
اداره کل راه وشهرسازی استان هرمزگان در نظر دارد مناقصه عمومی همزمان با ارزیابی بصورت یکپارچه پروژه تکمیل ساختمان ثبت احوال به شرح جدول ذیل و بر اساس مشخصات فنی منضم به اسناد ارزیابی و مناقصه را از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد ایران) برگزار نماید. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل راه وشهرسازی استان زنجان، با بیان اینکه در سفر رئیس جمهور به استان زنجان 13 مصوبه برای ادارات زیر مجموعه راه وشهرسازی در استان زنجان ابلاغ شد، گفت: در این میان 9 مصوبه مختص اداره کل راه وشهرسازی در حوزه های راه، مسکن و شهرسازی بود.
صدای زرند   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۵۵    
استاندار یزد به اتفاق فرمانداران بافق و کوهبنان، رئیس دفتر نماینده مردم زرند و کوهبنان درمجلس، اعضای شورای شهر کوهبنان،مسئولین ادارات راه وشهرسازی و راهداری بافق و کوهبنان از جاده سیروس آباد بازدید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۷    
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: استفاده از فناوری های نوین در بافت های فرسوده برمبنای ابعاد و هندسه خاص این مناطق در دستور کار قرار گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: مسیر رفت قطعه دوم آزاد راه تهران شمال که 22 کیلومتر است در تیرماه امسال به بهره برداری می رسد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از وزارت راه وشهرسازی ، شمس الدین فرزادی پور مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران ایر (هما) در گفتگوی ویژه خبری در خصوص روند اعزام زائران به سرزمین وحی گفت: در مجموع از 3 خرداد ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۴    
مدیر کل راه وشهرسازی خوزستان گفت: در شورای اداری شهرستان اندیکا به ریاست استاندار مصوب شد که شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل از محل مصوبات سفر رییس جمهور مناقصه تعریض 15 کیلومتر جاده آبژدان و قلعه خواجه را انجام دهد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون امور بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: تا شهریورماه تعداد واحدهای تکمیلی و تحویلی در روستاها به 190 هزار واحد خواهد رسید. تیتربرتر به نقل از وزارت راه وشهرسازی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۴۱    
معاون وزیر راه وشهرسازی از اختصاص تسهیلات 500 میلیارد ریالی برای تسهیل ساخت و ساز در سیستان و بلوچستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل راه وشهرسازی استان زنجان گفت: با حمایت خوب متقاضیان در شهر زنجان پروژه های نهضت ملی مسکن با پیشرفت فیزیکی قابل توجهی جلو می رود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۲    
معاون وزیر راه وشهرسازی در جلسه شورای مسکن سیستان و بلوچستان از اختصاص تسهیلات 500 میلیارد ریالی برای تسهیل ساخت و ساز خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۳۷   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی از افتتاح قطعه جدید آزادراه تهران- شمال در نخستین ماه تابستان امسال خبر داد.
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه وشهرسازی گفت: روند فعلی احداث واحدهای طرح های نهضت ملی مسکن در زاهدان مرکز استان سیستان وبلوچستان مطلوب است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: شهرداری ها تا پایان خرداد فرصت دارند که محلات مشمول نوسازی بافت های فرسوده را معرفی کنند.
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۳    
تهران (پانا) - یک عضو شورای شهر تهران گفت انتقال کمیسیون ماده 5 در شهرداری تهران به وزارت راه و شهرسازی پاک کردن صورت مساله است. ناصر امانی در گفت وگو با پانا درخصوص انتقال کمیسیون ماده 5 در شهر تهران به وزارت راه و شهرسازی که در برنامه هفتم توسعه پیش بینی شده است ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ براساس بودجه سال جاری دولت مکلف است از خانه های مسکونی خالی از سکنه، 2 هزارمیلیارد تومان مالیات کسب کند. به گفته مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران قرار است برای تحقق این امر از 15 شهریور قانون مالیات بر خانه های خالی با قدرت عملیاتی شود ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، بر اساس ماده 110 پیش نویس برنامه هفتم توسعه آمده است: به منظور زمینه سازی و تسهیل دسترسی به مسکن مناسب به ویژه برای فاقدین مسکن در راستای ارتقای کمی و کیفی سکونت ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
در پیش نویس برنامه هفتم توسعه پیشنهاد داده شده زمینه سازی وتسهیل دسترسی به مسکن مناسب به ویژه برای فاقدین مسکن در راستای ارتقای کمی وکیفی سکونت،وزارت راه وشهرسازی در اجرای جهش تولید گیرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۱   + ۲۳ سایت دیگر  
در پیش نویس برنامه هفتم توسعه پیشنهاد داده شده زمینه سازی وتسهیل دسترسی به مسکن مناسب به ویژه برای فاقدین مسکن در راستای ارتقای کمی وکیفی سکونت،وزارت راه وشهرسازی در اجرای جهش تولید گیرد
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: مشاوران املاک با راه اندازی این سامانه هیچ وقت جمع نمی شود بلکه خدمات مشاوران املاک ارتقاء پیدا می کند و حرفه ای تر می شوند.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه وشهرسازی گفت: از ابتدای اردیبهشت ماه تاکنون یک هزار و100 قرارداد اجاره ثبت شده و لحظه به لحظه در حال افزایش است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۳:۱۷    
با حضور مدیرکل راه وشهرسازی جنوب کرمان و معاونین از پوستر جشنواره پیمان برای پیشرفت در جنوب کرمان رونمایی شد
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دستیار ویژه وزیر راه وشهرسازی با تاکید بر اینکه قرارداد اجاره مسکن مستاجران با رعایت سقف تعیین شده باید تمدید شود، گفت: با شروع فصل جابه جایی دستگاه های ذی ربط نظارت های خود را بر حوزه مسکن افزایش داده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی راه وشهرسازی استان زنجان، گفت: 64 واحد مسکونی از پروژه m6، فاز اول در سایت کوی زنگان توسط متقاضیان انتخاب واحد و مشخص شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گفته مدیر کل راه وشهرسازی شمال استان سیستان و بلوچستان: تا کنون برای ساخت 18 هزار واحد ویلایی زمین تامین شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بر تکمیل زنجیره های کریدوری ریلی متمرکز شده ایم، گفت: سران منطقه منتظر تکمیل کریدورهای ریلی ایران هستند و عزم مجلس نیز برای حمایت و تقویت این پروژه ها جزم است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۱۶   + ۶۷ سایت دیگر  
مشاور وزیر راه و شهرسازی گفت: وزارت راه وشهرسازی عزم خود را با همکاری سازمان تعزیرات برای رسیدگی به تخلفات مشاوران املاک جزم کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
استاندار مرکزی با بیان اینکه مطالعات مکان یابی دومین پارک لجستیک کشور در شهر اراک به تصویب رسید، گفت: مطالعات مکان یابی و جانمایی این پارک از سوی ستاد لجستیک کشور به ریاست معاون حمل ونقل وزارت متبوع و با پیگیری ها و همت همکاران اداره کل راه وشهرسازی استان، به تصویب ستاد لجستیک کشور رسید.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
سامانه معاملات املاک و مستغلات کشور با حضور هادی عباسی معاون مسکن و ساختمان وزیر راه وشهرسازی رو نمایی شد. شفا آنلاین سلامت سامانه معاملات املاک و مستغلات کشور با حضور هادی عباسی معاون مسکن و ساختمان وزیر راه وشهرسازی رو نمایی شد.