یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۳:۳۶Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «باند قاچاق»

شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
دادستان عمومی وانقلاب شهرستان مشکین شهر گفت: پس از هماهنگی های لازم با مراجع نظامی و امنیتی تعداد 12 نفر از شبکه این افراد توسط پاسداران گمنام حضرت ولیعصر (عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان اردبیل در سطح کشور، دستگیر و تحویل مقامات قضائی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۱   + ۲۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام 2 باند قاچاق مسلح با کشف یک تن و 50 کیلوگرم انواع مواد افیونی در عملیات مقتدرانه پلیس استان در شهرستان های خاش و گلشن خبر داد.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اخبار منتشر شده باند قاچاق مواد مخدر که بیش از 100 کیلو ماده افیونی همراه خود داشته اند در سیستان و بلوچستان به دام پلیس افتادند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اعضای بزرگترین باند قاچاق خرید و فروش خودرو در مشهد شناسایی و دستگیر شدند.
حسین دشتبان اظهار کرد: اندهای مهم از جمله بزرگترین باند قاچاق نقره طی سال گذشته در این استان منهدم شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پاوه از کشف 37 قبضه سلاح کلت کمری توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) و متلاشی شدن یک باند قاچاق سلاح و مهمات در این شهرستان مرزی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
دادستان دادسرای عمومی و انقلاب پاوه، از متلاشی شدن یک باند قاچاق اسلحه با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) اداره اطلاعات این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
دادستان دادسرای عمومی و انقلاب پاوه، از متلاشی شدن یک باند قاچاق اسلحه با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) اداره اطلاعات این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۷:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ محبت خانی گفت: مبارزه با قاچاق حیات وحش به جد در دستور یگان حفاظت محیط زیست قرارگرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام باند قاچاق با کشف بیش از نیم تن انواع موادمخدر در استان خبر داد و گفت: در این درگیری های مسلحانه هفت قاچاقچی مواد افیونی دستگیر شدند.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۸:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
بر طبق اخبار اعلامی یک باند خانوادگی که دست به قاچاق اسلحه زده بودند در دام پیس گرفتار شدند.
سلام نو / ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۶:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی گلستان گفت: 18 قبضه سلاح شامل 16 اسلحه جنگی و 2 سلاح شکاری از اعضای یک باند قاچاق اسلحه توسط سازمان اطلاعات انتظامی این استان کشف شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۷:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام باند قاچاق با کشف بیش از نیم تن انواع مواد افیونی در عملیات پلیس استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۲:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ، از دستگیری سه عضو یک باند قاچاق مواد مخدر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۶:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف 100 کیلوگرم مخدر روانگردان شیشه از یک باند قاچاق مواد مخدر در تهران خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی آذربایجان غربی با اشاره به انهدام باند قاچاق کالا و دستگیری سه نفر در این راستا گفت: این باند کالاهای گمرکی را با رویه های مختلف به صورت قاچاق وارد کشور می کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام دو باند قاچاق مسلح مواد مخدر با کشف یک تن و 123 کیلو گرم انواع مواد افیونی در عملیات پلیس استان خبر داد.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از انهدام باند قاچاق موادمخدر و کشف بیش از نیم تن موادمخدر توسط مرزداران استان خبر داد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از انهدام باند قاچاق موادمخدر و کشف بیش از نیم تن موادمخدر توسط مرزداران استان خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۸:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سرویس امنیت فدرال روسیه از رهگیری و بازداشت قاچاقچیانی که قطعات یدکی نظامی را به کشورهای خارجی از جمله اوکراین ارسال می کردند، خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان از دستگیری اعضای باند سه نفره قاچاق مواد افیونی و کشف 295 کیلو تریاک در عملیات هماهنگ و ضربتی مأموران این پلیس خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۳:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
3 باند قطع و قاچاق درختان جنگلی متلاشی و 10 تن چوب جنگلی در سردشت کشف شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد_فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: 160 کیلوگرم تریاک دراین استان کشف و ضبط، 6 دستگاه خودرو توقیف و یک باند قاچاق مواد مخدر متلاشی شد.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
بر طبق اخبار منتشر شده در استان سیستان بلوچستان یک باند قاچاق که بیش از 600 کیلو گرم مواد مخدر همراه داشتند منهدم شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۵۵   + ۴۳ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان انهدام باند بزرگ قاچاق موادمخدر و کشف بیش از 600 کیلوگرم انواع موادمخدر در یک عملیات ضبربتی مرزبانان و هلاکت یک شرور مسلح در مرزهای جنوب شرق کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۵:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای باند قاچاق مواد مخدر و کشف بیش از 52 کیلوگرم حشیش و تریاک در شهرستان رودسر خبر داد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۲۱:۳۳    
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام 2 باند قاچاق مسلح با کشف یک تن و 300 کیلوگرم مواد افیونی از نوع تریاک خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۱۹    
زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام 2 باند قاچاق مسلح با کشف یک تن و 300 کیلوگرم مواد افیونی از نوع تریاک خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام 2 باند قاچاق مسلح با کشف یک تن و 300 کیلو گرم مواد افیونی از نوع تریاک خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از انهدام 2 باند قاچاق مسلح با کشف یک تن و 300 کیلو گرم مواد افیونی از نوع تریاک خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۳:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده پلیس فرودگاه های کشور از انهدام باند سازمان یافته قاچاق خودروهای لوکس خارجی خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: اعضای باند آدم ربایی در کرج که در سناریوی قاچاق اتباع افغان از ایران به ترکیه با گرفتن هزار دلار آنهارا گروگان می گرفتند تا از خانواده هایشان پول کلانی را به جیب بزنند با تلاش کارآگاهان جنایی البرز شناسایی و دستگیر شدند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۴:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
باند قاچاقچیان انسان در مرز های غربی کشور هنگامی متلاشی شد که اعضای آن قصد داشتند متهم به قتل فراری مشهدی را به همراه افراد دیگری از مرز خارج کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۸:۴۹    
فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 800 کیلو انواع مواد مخدر از ابتدای سال جاری در عملیات های مختلف پلیسی خبر داد و گفت: طی این مدت 5 باند قاچاق مواد مخدر منهدم شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۰۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف بیش از 800 کیلوگرم انواع مواد مخدر از ابتدای سال جاری خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - ناصر عتباتی اظهار کرد: حسب گزارش رییس حوزه قضایی بخش نازلو دوشنبه شب از یک باند قاچاق موادمخدر که در مسیر جاده شهید کلانتری به سمت ارومیه و در پوشش خانواده در حرکت بودند با هوشیاری و وظیفه شناسی نیرو های انتظامی در ایست بازرسی شهید کلانتری ارومیه 99 کیلوگرم موادمخدر از نوع مرفین ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان-فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام دو باند قاچاق مسلح با کشف 920 کیلوگرم مواد افیونی از نوع تریاک در 24 ساعت گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از کشف 68 کیلوگرم تریاک و دستگیری 4 نفر قاچاقچی مواد افیونی طی عملیات انتظامی عصر روز گذشته در اتوبان آزادگان خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: باند سازمان یافته قاچاق دخانیات در استان کرمانشاه منهدم و 17 نفر از اعضای اصلی آن دستگیر شدند.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر انتظامی آذربایجان غربی از انهدام باند قاچاق با کشف 42 کیلو گرم مواد افیونی از نوع تریاک در مهاباد، خبرداد . به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ابراهیم جلیل پناه در تشریح جزئیات این خبر ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۹:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی گفت: باند قاچاق با کشف 42 کیلو گرم تریاک در مهاباد متلاشی شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۰:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از انهدام باند قاچاق مواد مخدر و کشف محموله بزرگ 100 کیلوگرمی شیشه از این باند در جاده میاندوآب - مهاباد خبر داد.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام سه باند قاچاق مسلح مواد مخدر با کشف 820 کیلوگرم مواد افیونی از نوع تریاک و هلاکت یک نفر قاچاقچی در عملیات مقتدرانه پلیس در شمال و جنوب استان در 24 ساعت گذشته، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام سه باند قاچاق مسلح مواد مخدر با کشف 820 کیلوگرم مواد افیونی از نوع تریاک و هلاکت یک نفر قاچاقچی در عملیات مقتدرانه پلیس در شمال و جنوب استان در 24 ساعت گذشته، خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۲:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام 3 باند قاچاق مسلح مواد مخدر با کشف 820 کیلو گرم مواد افیونی از نوع تریاک و هلاکت یک نفر قاچاقچی در عملیات مقتدرانه پلیس در شمال و جنوب استان در 24 ساعت گذشته، خبر داد.
برترین ها / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۲۳:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: با هوشیاری مرزداران این استان در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان، تعداد 10 قبضه سلاح کلت کمری غیرمجاز و تعداد 18 تیغه خشاب کشف،2 نفر از قاچاقیان دستگیر و یک نفر از آنان کشته شد.
گفتارنو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۹:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف اشیاء عتیقه 500 میلیاردی در شهرستان جیرفت خبر داد. به گزارش گفتار نو به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار ناصر فرشید اظهار داشت: در راستای کسب خبری مبنی بر فعالیت باندی در زمینه قاچاق اشیاء عتیقه در شهرستان جیرفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۳:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
اسلامشهر- فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از انهدام باند قاچاق اسلحه در شهرک قائمیه این شهر و دستگیری 3 نفر خبر داد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۰۹:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام دو باند قاچاق مسلح مواد مخدر با کشف یک تن و 50 کیلو گرم انواع مواد افیونی در عملیات مقتدرانه پلیس استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۰۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام دو باند قاچاق مسلح مواد مخدر با کشف یک تن و 50 کیلو گرم انواع مواد افیونی خبر داد.