دوشنبه ۰۳ مهرساعت ۱۶:۵۳Sep 2023 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بخشنامه»

ایران اکونومیست   ۳ ساعت پیش    
به گزارش ایران اکونومیست ؛ مقامات نظارتی و سازمان توسعه تجارت با مشکل عدم رفع تعهد ارزی توسط برخی صادرکنندگان و تجار روبرو هستند. این مشکل به قاچاق ارز و افزایش بازار سیاه ارز منجر می شود ...
هم اندیشی   ۳ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
سازمان امور مالیاتی در بخشنامه ای افزایش معافیت سالانه مالیات بر درآمد حقوق به ازای فرزند سوم و بیشتر را ابلاغ کرد.
آفتاب نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
طبق بخشنامه رئیس سازمان مالیات، مهلت بخشودگی جرایم مالیاتی حداکثر تا پایان مهر ماه 1402 تمدید شد.
شهروند البرز   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به ماده 84 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور اظهار داشت: پایگاه رایانه ای به منظور اعلان عمومی مصوبات، بخشنامه ها و تصمیمات مرتبط با حقوق شهروندی فعال می باشد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۲:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
اقتصادتهران: رئیس کل سازمان امور مالیاتی مهلت بخشودگی جرایم مالیاتی را تا پایان مهرماه 1402 تمدید کرد. به گزارش اقتصادتهران، سید محمد هادی سبحانیان در بخشنامه ای به مدیران امور مالیاتی اعلام کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۵:۴۱   + ۷۱ سایت دیگر  
طبق بخشنامه رئیس سازمان مالیات، مهلت بخشودگی جرایم مالیاتی حداکثر تا پایان مهر ماه 1402 تمدید شد.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۵:۴۱   + ۳۶ سایت دیگر  
محمدهادی سبحانیان در بخشنامه ای خطاب به مدیران کل امور مالیاتی کشور اعلام کرده است که مهلت بخشودگی جرایم مالیاتی حداکثر تا پایان مهر ماه 1402تمدید می شود.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
گروه اقتصادی:براساس ضوابط مالی بخشنامه بودجه 1403 کل کشور، حقوق کارکنان دولت به صورت علی الحساب 20 درصد افزایش خواهد یافت. در سال جاری نیز حقوق کارمندان دولت در ابتدای سال 20 درصد افزایش یافت. ...
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۰:۳۴    
سازمان برنامه و بودجه کشور، بخشنامه بودجه 1403 را منتشر کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۸:۳۰    
سازمان برنامه و بودجه بخشنامه بودجه سال 1403 کل کشور را منتشر کرد که بر اساس آن افزایش حقوق کامندان دولت در سال آینده علی الحساب به طور متوسط 20 درصد پیش بینی شده و همچنین پیشنهاد هرگونه طرح تملک دارایی های سرمایه ای جدید و افزایش هدف کمی طرح های موجود ممنوع است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
در بخشنامه بودجه 1403 آمده است: افزایش ضریب ریالی حقوق را علی الحساب به طور متوسط بیست درصد (20٪) نسبت به آخرین حکم کارگزینی سال 1402 لحاظ نمایند رقم قطعی ضریب به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۱:۳۰    
بنا بر اعلام مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، معاون سیاسی این وزارتخانه تغییر کرد. بخشنامه ی معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات در خردادماه سال جاری به معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ها و روسای ستاد انتخابات کشور با واکنش تند نمایندگان مجلس مواجه شد. ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
شرایط پرداخت وام 200 میلیون تومانی در بانک ملی اعلام شد. طبق بخشنامه بانک مرکزی تمامی بانک ها می توانند جهت پرداخت تسهیلات خرد و رفع نیازهای اساسی خانوارها (خرید کالاهای اساسی، خرید خودرو و...) کارت اعتباری صادر کنند.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۱    
بخشنامه بودجه سال 1403 کل کشور از سوی سازمان برنامه و بودجه به دستگاه های اجرایی جهت تهیه لایحه بودجه 1403 ابلاغ شد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از معلمان به بخشنامه وزارت آموزش و پرورش مبنی برممنوعیت بازنشستگی معلمان بعد از اول مهر 1402 اعتراض کردند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق شیراز با اشاره به مشکل سازی بخشنامه های غیرکارشناسی در زمینه رفع تعهد ارزی صادرکنندگان، گفت: مفیدترین شیوه های رفع تعهد ارزی ناکارآمد شده و صادرکنندگان باسابقه از چرخه خارج شده اند.
در یک صد و سی و یکمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان اصفهان در خصوص مسائل و مشکلات فعالان اقتصادی پیرامون تأمین مالی از طریق شبکه بانکی استان و همچنین راهکارهای پیشنهادی در ارتباط با ابزارهای نوین تأمین مالی و تأمین مالی بانکی، بحث و تبادل نظر شد.
جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۲۸    
براساس ضوابط مالی بخشنامه بودجه 1403 کل کشور، حقوق کارکنان دولت به صورت علی الحساب 20 درصد افزایش خواهد یافت. در سال جاری نیز حقوق کارمندان دولت در ابتدای سال 20 درصد افزایش یافت.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۵۰    
سازمان برنامه و بودجه بخشنامه بودجه سال 1403 کل کشور را منتشر کرد که بر اساس آن افزایش حقوق کامندان دولت در سال آینده علی الحساب به طور متوسط 20 درصد پیش بینی شده و همچنین پیشنهاد هرگونه طرح تملک دارایی های سرمایه ای جدید و افزایش هدف کمی طرح های موجود ممنوع است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۴۹   + ۳۱ سایت دیگر  
همزمان با پایان شهریور و آغاز مهر بانک ها باید بخشنامه بانک مرکزی در خصوص شرط نقدشوندگی چک های قدیمی را اجرایی می کردند با این حال اما مهلت استفاده از چک های نسل اول صیادی (کرم رنگ) در سامانه چکاوک تا 15 مهرماه سال جاری از بانک مرکزی تمدید شده است.
برترین ها / شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۰   + ۴۹ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار کار با بیان این که افزایش 20 درصدی حقوق کارکنان دولت، با تورم همخوانی ندارد، می گوید: دولت این رقم را از کجا استخراج کرده است؟ می گویند تورم به کانال 30 درصد رسیده است، با توجه به این تورم، رقم 20 درصد را از کجا آورده اند؟ چرا دستمزد را واقعی نمی کنند؟
صنعت ماشین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
صنعت ماشین: بخشنامه فروش خودرو تیارا شرکت مکث موتور ویژه متقاضیان خرید خودرو از سامانه یکپارچه با الویت زمستان 1402 از اول تا 5 مهر فعال می باشد.
اقتصاد ایران: سازمان برنامه و بودجه ، بخشنامه بودجه سال 1403 را به دستگاه های اجرایی جهت تهیه لایحه بودجه ابلاغ کرد.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
بر اساس اخبار رسیده حقوق کارکنان دولت با افزایش 20 درصدی در 1403 روبرو است. به گزارش وقت صبح ، براساس ضوابط مالی بخشنامه بودجه 1403 کل کشور، حقوق کارکنان دولت به صورت علی الحساب 20 درصد افزایش خواهد یافت. در سال جاری نیز حقوق کارمندان دولت در ابتدای سال 20 درصد افزایش یافت. ...
ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
بخشنامه بودجه سال 1403 در یکی از بخش های مهم خود، میزان افزایش حقوق کارمندان دولت را برای سال آینده 20 درصد تعیین کرده است. این در حالی ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
علی رغم پیشرفت های قابل توجهی که در صنعت فولاد کشور طی سالیان اخیر حاصل شده است، تولیدکنندگان فولاد با چالش ها و موانع مختلفی مواجه بوده اند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۶:۵۳   + ۲۵ سایت دیگر  
آموزش و پرورش اعلام کرد نمازهای جماعت دانش آموزی در مدارس کشور از سوم مهرماه آغاز می شود
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: طبق بخشنامه بودجه سال 1403، حقوق کارکنان دولت به صورت علی الحساب 20 درصد افزایش خواهد یافت.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۳:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس ضوابط مالی بخشنامه بودجه 1403 کل کشور، حقوق کارکنان دولت به صورت علی الحساب 20 درصد افزایش خواهد یافت.
معدن24   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۹:۱۸    
معدن24:به استناد نامه شماره 195446 مورخ 1402/2/16 دفتر ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی، ساختمانی و معدنی، معادن میتوانند با رعایت مفاد بخشنامه معاونت معادن و فرآوری مواد به شماره 60/154911 مورخ 1401/06 ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از شرکت ارتباطات زیرساخت، در ابتدای این جلسه مهندس محمد جعفرپور با اشاره به بخشنامه ستاد مرکزی اجرایی عفاف و حجاب که تشکیل این ستاد را در دستگاه های اجرایی کشور الزام نموده است گفت: در این ارتباط در این جلسه مباحثی در خصوص موضوع تفکیک و جدایی محل کار آقایان و بانوان ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: با ابلاغ بخشنامه جدید استانداری خوزستان با توجه به آغاز سال تحصیلی ساعت اداری در استان در مهرماه به صورت شناور تعیین شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
بخشنامه بودجه سال 1403 کل کشور از سوی سازمان برنامه و بودجه به دستگاههای اجرایی جهت تهیه لایحه بودجه 1403 ابلاغ شد. قرار است افزایش حقوق و دستمزد مشمولین قانون کار علی الحساب به طور متوسط 20 درصد نسبت به آخرین حکم کارگزینی تعیین شود.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۱    
ایلنا: بر اساس ضوابط مالی بخشنامه بودجه 1403 کل کشور، حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان سال آینده علی الحساب 20 درصد افزایش خواهد یافت. این در حالی است که رقم قطعی ضریب افزایش حقوق پس از تصویب هیأت وزیران اعلام خواهد شد. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه کشور، امروز بخشنامه مربوط بودجه سال 1403 را منتشر کرد.
خودرو   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
بخشنامه جدید محصولات ب همن موتور ویژه طرح جوانی جمعیت ویژه مهرماه 1402 طرح مادران اعلام شد. متقاضیان می توانند از روز شنبه 1 مهرماه تا پایان روز یکشنبه 9 مهرماه با مراجعه به سایت بهمن موتور نسبت ثبت نام و واریز وجه اقدام نمایند. ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۲    
بر اساس ضوابط مالی بخشنامه بودجه 1403 کل کشور، حقوق کارکنان دولت سال آینده علی الحساب 20 درصد افزایش خواهد یافت.
زنگ خطر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری زنگ خطر / مسئول حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی بهزیستی شهرستان گلپایگان گفت:حتی کوچکترین مانع برای فردی که روی ویلچر نشسته بزرگترین مانع است. فارغ از بخشنامه ها و دستورالعمل ها رفع مشکلات این حوزه را باید از صمیم قلب انجام دهیم.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۳    
بر اساس ضوابط مالی بخشنامه بودجه 1403 کل کشور، حقوق کارکنان دولت به صورت علی الحساب 20 درصد افزایش خواهد یافت.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۳   + ۳۷ سایت دیگر  
با ابلاغ بخشنامه بودجه سال 1403 کل کشور و پیوست شماره 2 آن با عنوان: ضوابط مالی تهیه و تدوین لایحه بودجه سال 1403 ، میزان افزایش حقوق سال 1403 کارمندان و بازنشستگان مشخص شد.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۰:۴۳    
در این خبر به توضیحاتی درباره جزئیات بخشنامه اعلام مصادیق اقلام درآمد مشمول مالیات در سال 1402 پرداخته شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۵   + ۱۳۵ سایت دیگر  
بر اساس ضوابط مالی بخشنامه بودجه 1403 کل کشور، حقوق کارکنان دولت به صورت علی الحساب 20 درصد افزایش خواهد یافت.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۷:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
بخشنامه ای به تازگی از سوی شبکه بانکی ابلاغ شده است که نشان دهنده تعریف یک نوع وام ویژه با مبلغی معادل 1/ 3 برابر سقف وام فعلی خرید مسکن رایج در شبکه بانکی است. اما این وام نه برای همه متقاضیان که تنها برای یک شکل خاص از خریداران مسکن تعریف و در نظر گرفته شده است.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
بخشنامه بخشودگی جرایم مالیاتی در سال 1402 مشخص شد.
سراج24   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۲:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان امور مالیاتی در بخشنامه ای افزایش معافیت سالانه مالیات بر درآمد حقوق به ازای فرزند سوم و بیشتر را ابلاغ کرد.
سلام نو / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
در راستای حمایت از خانواده و کاهش دغدغه والدینی که هر دو در دستگاه های اجرایی شاغل بوده و دارای فرزند در مقطع پیش دبستان و دبستان هستند، دستگاه های اجرایی در تعامل با یکدیگر مکلف هستند با شناور شدن ساعت شروع به کار یکی از والدین (حداکثر یک ساعت) تا پایان سال تحصیلی موافقت کنند
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۲:۱۹   + ۴۰ سایت دیگر  
بخشنامه ای به تازگی از سوی شبکه بانکی ابلاغ شده است که نشان دهنده تعریف یک نوع وام ویژه با مبلغی معادل 3.1 برابر سقف وام فعلی خرید مسکن رایج در شبکه بانکی است. اما این وام نه برای همه متقاضیان که تنها برای یک شکل خاص از خریداران مسکن تعریف و در نظر گرفته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۱:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- استانداری خوزستان طی بخشنامه ای اعلام کرد : ساعت کار ادارات در استان از یکم تا 30 مهرماه یک ساعت شناور است.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
با ابلاغ بخشنامه جدید استانداری خوزستان با توجه به آغاز سال تحصیلی ساعت اداری در استان در مهرماه به صورت شناور (ساعت 7 تا 8 صبح) تعیین شد. مشاهده جزئیات این بخشنامه در فایل زیر: CamScanner 09-21-2023 20.16 با سلام و احترام ...