دوشنبه ۱۸ اسفندساعت ۲۲:۳۸Mar 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون اول قوه قضاییه»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون اول قوه قضاییه با حضور در دادسرای عمومی و انقلاب ارومیه، در جریان مشکلات قضایی مردم این شهر قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۵:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه بر ضرورت تعریف و تدوین سازوکاری منسجم برای همکاری و نامه نگاری قوه قضاییه با دستگاه ها و سازمان های مختلف کشور تاکید کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۴:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه، فضای حاکم بر دستگاه قضا را فضایی انقلابی و جهادی عنوان کرد و با اشاره به افزایش چشمگیر ملاقات های مردمی مسئولان و روسای واحد های در سراسر کشور گفت: ارتباط گیری مستقیم و بدون واسطه روسای کل دادگستری ها و دادستان ها با مردم ...
رییس سازمان پزشکی قانونی کشور گران شدن 300 درصدی تجهیزات مورد نیاز سازمان نسبت به اوایل سال جاری و نیز ضعیف بودن پایه بودجه ای سازمان را از مشکلات پزشکی قانونی دانست و تصریح کرد ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۳   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه گفت: حرفه پزشکی قانونی کاری بسیار پرمسئولیت و اثرگذار است اما در عین حال سختی و صعوبت خاصی دارد که برای هر کسی قابل درک و حتی تصور هم نیست.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رکنا : معاون اول قوه قضاییه در برنامه دستخط درباره مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: مبارزه با مفاسد اقتصادی بدون خط قرمز، کار آسانی نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه درباره پرونده زم گفت: پرونده روح الله زم 3 گروه افراد مرتبط دارد که پرونده گروه سوم باز است.
جهت پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
چرا پرونده روح الله زم زود بسته شد و وارد جزئیات نشد؟ پاسخ این سوالات را از معاون اول قوه قضاییه در برنامه دستخط ببینید.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۳:۰۱    
مهمان این هفته برنامه تلویزیونی دستخط معاون اول قوه قضاییه بود که در آن به ابعاد زندگی شخصی ایشان و برخی حوادث مهم انقلاب و حوزه قضا پرداخته شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
غلامحسین محسنی اژه ای، معاون اول رئیس قوه قضائیه مهمان این هفته برنامه دستخط بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۸:۱۰   + ۷۸ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه در برنامه دستخط درباره مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: مبارزه با مفاسد اقتصادی بدون خط قرمز، کار آسانی نیست.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای، معاون اول قوه قضاییه با صدور پیامی درگذشت والد مکرم رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور را تسلیت گفت. بیشتر بخوانید: متن پیام معاون اول قوه قضاییه، به شرح زیر است؛ بسم الله الرحمن الرحیم انا لله وانا الیه راجعون ...
خبرگزاری مهر: حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای با تاکید بر اینکه امانتداری شرط اساسی و اصلی برای یک مشاور است، گفت: باید از نقاط قوت و ضعف مشاوره ها برای آینده استفاده کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۵    
معاون اول قوه قضاییه گفت: باید فرآیند گزینش و جذب مشاوران خانواده کمتر شود و به صورت سلیقه ای نباشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۳   + ۹۲ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه گفت که "شایعات مطرح شده" در مورد خانواده او کذب است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه در واکنش به شایعات مربوط به خانواده خود، گفت: اجمالاً این موضوع کذب محض است؛ در فرصت بیشتری توضیح خواهم داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه در مراسم تحلیف مشاوران خانواده قوه قضائیه با بیان این که چه ارزشی بالاتر از این که یک خانم بتواند کدبانو و همسر خوبی باشد و فرزندان خوبی تربیت کند وجود دارد، گفت: امروز همه باید نسبت به امر ازدواج ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه تدین در وکیل و کارشناس و مشاور شرط است، گفت: امروزه برای قضاوت به حق علاوه بر قاضی عادل، عالم و امانتدار به وکیل و کارشناس عالم، متدین، امانتدار و بی طرف هم نیاز داریم.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – نشست شورای معاونین قضایی دادگاه های عمومی و انقلاب تهران با حضور حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای، معاون اول قوه قضاییه، برگزار شد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای با صدور پیامی درگذشت اللهیار ملکشاهی قاضی دیوان عالی کشور را تسلیت گفت. متن پیام معاون اول قوه قضاییه، به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه: سند تحول قضایی از سال88 شروع و ارتقای این سند منتشر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
رشت_ ایرنا- حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضائیه امروز(پنجشنبه) در گیلان به صورت حضوری مشکلات جمعی از مردم این خطه در بحث پرونده های کیفری و حقوقی امروز صبح بررسی می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۷:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه در سفر به سمنان با جمعی از مردم این استان درباره رفع مشکلات حقوقی و قضایی آن ها دیدار و گفت وگو کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول قوه قضاییه ضمن بازدید از بخش های مختلف ستاد محاکم عمومی و انقلاب تهران، بر تحقق سند تحول قضایی در محاکم تهران تاکید کرد.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مراسم افتتاح زیرساخت احراز هویت برخط قوه قضاییه روز سه شنبه (23 دی) با حضور حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه برگزار شد.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه گفت: احراز هویت برخط، خدمتی الکترونیکی در جهت تسریع و تسهیل توأم با تکریم مراجعان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه گفت: سند تحول قوه قضاییه که تدوین و ارائه شده است، نیاز به تکمیل و ارتقاء دارد و راه برای تکمیل و ارتقای این سند باز است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون اول قوه قضاییه گفت: سند تحول قضایی در راستای تکالیف قانونی قوه قضاییه و مسئولیت های دستگاه قضا ذیل اهداف نظام جمهوری اسلامی است.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه در مراسم افتتاح زیرساخت احراز هویت برخط قوه قضاییه اظهار داشت: در گام دوم انقلاب با توجه به اقتضائات زمانی و شناسایی نقاط قوت و ضعف و همچنین ارتقای توان علمی کشور ...
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مراسم افتتاح زیرساخت احراز هویت برخط قوه قضاییه در راستای هوشمند سازی دستگاه قضایی، امروز در جلسه شورای معاونین قوه قضاییه برگزار شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۵    
کرمانشاه - معاون اول قوه قضاییه گفت: اراده اصلی قوه قضاییه برای برخورد با ناامنی بسیار جدی است و هیچ گونه ناامنی را در هیچ جای کشور بر نمی تابد چرا که معتقدیم هر پیشرفتی در سایه امنیت حاصل می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۲۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه گفت: مکتبی که شهید سلیمانی پایه گذاری کرد نشان داد که با همبستگی قطعا می توانیم دماغ همه مستکبران و طواغیت زمان را به خاک بمالیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۱:۴۲   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه گفت: در سند تحول قضایی، حفظ حقوق همه اقشار و طبقات جامعه مدنظر قرار گرفته شده است.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای که به همراه هیات قضایی با آیت الله رئیسی به استان خراسان شمالی سفر کرده است، در اولین برنامه رسمی خود در این استان، بیش از سه ساعت ملاقات مردمی و دیدار چهره به چهره با مردم این استان داشت. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
وارک نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه از اقدامات مدیریتی دادگستری استان لرستان و برخورد با جرائم خشن تجلیل کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه از تلاش ها و مجموعه اقدامات دادگستری گلستان برای مدیریت و رسیدگی پرونده ها در این استان قدردانی کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۰    
مراسم تودیع و معارفه معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی قوه قضاییه با حضور حجت الاسلام والسلمین محسنی اژه ای معاون اول قوه قضاییه برگزار شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش گروه قضایی فارس: حجت الاسلام و المسلمین صادقی در خصوص پاسخگویی به مراجعه کنندگان اظهار داشت: شوراهای حل اختلاف در سراسر کشور باید به گونه ایی برنامه ریزی کنند تا ضمن رعایت دستورالعمل های بهداشتی، بتوانند پاسخگویی روشن، صریح، به موقع و به حقی را، به مراجعه کننندگان داشته باشند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه تاکید کرد: نگاه کلان به تحقق اهداف دستگاه قضایی در نیل به عدالت؛ ماموریت معاونت راهبردی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه گفت: چنانچه در رسیدن به اهداف متعالی انقلاب کوتاهی هایی وجود داشته باید به سرعت با آسیب شناسی های متقن در صدد رفع آن نواقص گام برداریم.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۵۲   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه گفت: در دستگاه های نظارتی به ویژه دیوان محاسبات تنها ملاحظه موجود باید قانون باشد و از مداخله گرایش های شخصی پرهیز شود.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۰۹:۱۰   + ۴۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مراسم تودیع و معارفه رییس دادگاه انقلاب اسلامی تهران با حضور معاون اول قوه قضاییه، رییس کل دادگستری استان تهران و سایر مسئولان قضایی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۵:۵۹    
رئیس دیوان محاسبات گفت: با وجود بررسی های سازمان بازرسی و حکم هیئت مستشاری دیوان، دلیل اصرار دولت و وزارت اقتصاد را بر عدم فسخ واگذاری شرکت هفت تپه را متوجه نمی شویم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۱۴   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه با اشاره به ضرورت حکم فرمایی قانون گرایی در دستگاه های نظارتی،گفت: در دستگاه های نظارتی به ویژه دیوان محاسبات تنها ملاحظه موجود باید قانون باشد و از مداخله گرایش های شخصی پرهیز شود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دیوان محاسبات گفت: با وجود بررسی های سازمان بازرسی و حکم هیئت مستشاری دیوان، دلیل اصرار دولت و وزارت اقتصاد را بر عدم فسخ واگذاری شرکت هفت تپه را متوجه نمی شویم.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۶:۰۸   + ۵۵ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضاییه با اشاره به اینکه دشمنان در تلاش هستند که امنیت کشور را مخدوش کننددشمن نهایت توان خود را به کار گرفته که با استفاده از تبلیغات دروغین در رسانه ها و تریبون های مختلف و با عملیات و جنگ روانی در فضای مجازی در مسائل فرهنگی کشور اثرگذاری و برعلیه نظام اقدام کند.