یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۰۶:۱۳May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جایگاه های سوخت»

خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شرکت پخش فرآورده های نفتی ناحیه کاشان با بیان اینکه بنزین و گازوئیل یورو4 در تمامی جایگاه های سوخت کاشان عرضه شد، گفت: شهروندان تخلفات را گزارش کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۳۷   + ۳۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران درباره آخرین وضعیت احداث جایگاه های سوخت تک سکو در شهر تهران توضیحاتی ارائه داد.
روزنامه زاینده رود   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۲:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اصفهان از عرضه گازوییل (نفت گاز) یورو4 بطور صد درصد و در همه جایگاه های عرضه سوخت این منطقه خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۱   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره انجمن CNG گفت: پیشنهادی به دولت ارائه کرده ایم که به مدت 3 سال، توزیع رایگان CNG صورت بگیرد تا مردم به تبدیل خودروهای خود به دوگانه سوز رغبت نشان دهند؛ این پیشنهاد هم اکنون در سازمان برنامه وبودجه درحال بررسی است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره انجمن CNG گفت: پیشنهادی به دولت ارائه کرده ایم که به مدت 3 سال، توزیع رایگان CNG صورت بگیرد تا مردم به تبدیل خودروهای خود به دوگانه سوز رغبت نشان دهند؛ این پیشنهاد هم اکنون در سازمان برنامه وبودجه درحال بررسی است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قزوین از برگزاری دوره آموزشی تبیین و تشریح و بازآموزی دستور العملهای عملیاتی و ایمنی برای تمامی کارکنان جایگاههای عرضه سوخت استان در محل سالن آموزش این شرکت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۸:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
شرکت ساماندهی مشاغل شهر تهران از آغاز کلنگ زنی ساخت جایگاه های عرضه سوخت کوچک مقیاس در تهران در روز های پیش رو خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۵:۴۲    
علیرضا فخاری استاندار تهران با اشاره به مزایای استفاده از جایگاه های کوچک مقیاس در تهران، گفت: این طرح باعث کوتاه کردن سفر درون شهری برای تامین بنزین و همچنین اشتغالزایی سریع می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۹:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس با اشاره به قانون هوای پاک تاکید کرد که موضوع اجرای طرح جمع آوری بخارات بنزین (کهاب) در تمامی جایگاههای بنزین یکی از الزامات قانون هوای پاک است که وزارت نفت باید هرچه سریعتر نسبت به اجرای این طرح اقدام کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
یک فعال کارگری گفت: برخی جایگاه داران سوخت بنزین و گاز CNG در شهر شوش حقوق کارگران خود را پرداخت نکرده یا زیر حداقل های قانونی پرداخت می کنند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۷:۳۸    
رئیس انجمن جایگاه داران سوخت خراسان رضوی گفت: حق العمل دریافتی جایگاه داران با توجه به هزینه هایی که دارند تا الان جوابگو نبوده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۰    
مرکز پخش فراورده های نفتی خراسان رضوی گفت: توزیع بنزین سوپر در مشهد در حال انجام است و عادلانه و دوره ای در جایگاه های سوخت توزیع می شود.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی البرز گفت: تمامی جایگاه های سوخت از کارت اضطراری برخوردارند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۳:۰۰    
یک شرکت دانش بنیان در زمینه تولید قطعات جایگاه های سوخت توانسته است دستگاه بازیافت بخارهای بنزین را طراحی و تولید کند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شهروندان بندرعباس از کمبود بنزین سوپر در سطح شهر گلایه دارند. به گفته آنان، هر زمان که به جایگاه های سوخت در بندرعباس مراجعه کرده اند، خبری از بنزین سوپر نبوده است ...
عصر بانک   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره انجمن سی ان جی کشور گفت: تصمیم شورای پول و اعتبار در رابطه با دریافت کارمزد از کارت خوان ها موجب جمع آوری کارت خوان ها در جایگاه های سوخت خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
بانک مرکزی در هر مرحله از اجرای مدل جدید کارمزد شبکه پرداخت، شرایط صنوف مختلف را بررسی و مشخص خواهد کرد و دریافت کارمزد از پذیرندگان در فاز اول در خصوص جایگاه های سوخت اساسا مطرح نبوده است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بانک مرکزی در هر مرحله از اجرای مدل جدید کارمزد شبکه پرداخت، شرایط صنوف مختلف را بررسی و مشخص خواهد کرد و دریافت کارمزد از پذیرندگان در فاز اول در خصوص جایگاههای سوخت اساسا مطرح نبوده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
جایگاه های سوخت فعلا مشمول پرداخت کارمزد بانکی نیستند
ارانیکو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۰۱:۳۴   + ۹۶ سایت دیگر  
بانک مرکزی در هر مرحله از اجرای مدل جدید کارمزد شبکه پرداخت، شرایط صنوف مختلف را بررسی و مشخص خواهد کرد و دریافت کارمزد از پذیرندگان در فاز اول در خصوص جایگاههای سوخت اساسا مطرح نبوده است.
598   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از اعزام بیش از 1000 بازرس به جایگاه های سوخت سراسر کشور خبر داد و اعلام کرد: به تعداد هر سکو یک یا دو کارت سوخت اضطراری و یک قطعه به سکوی موتورسیکلت در جایگاه ها موجود است.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۸:۰۰   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره انجمن سی ان جی کشور گفت: تصمیم شورای پول و اعتبار در رابطه با دریافت کارمزد از کارت خوان ها موجب جمع آوری کارت خوان ها در جایگاه های سوخت خواهد شد.
خوزپرس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۴    
خرابی دیسپنسر های سوختگیری در اهواز باعث ایجاد صف طولانی خودروها در کنار پمپ بنزین ها شده و جایگاه داران نیز سرویس این دستگاه ها را وظیفه شرکت نفت می دانند! ...
بوشهر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۳:۴۱    
بوشهرنیوز: در حالی که مسئولین اصرار دارند در تمام جایگاه های سوخت کارت به اندازه کافی وجود داشته و رانندگان می توانند بدون دغدغه برای خودروهای خود سوخت گیری کنند اما متصدیان این جایگاه ها نظر دیگری دارند.؛
با هدف بهبود عملکرد جایگاه های سوخت شهرستان لردگان و رصد وضعیت سوخترسانی این جایگاه ها، مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری ساسان تیموری از مجاری عرضه تحت نظارت ناحیه لردگان بازدید نمود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرتهران از دریافت مجوز ساخت 12 جایگاه سوخت تک سکو در تهران خبر داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه سبزوار گفت: در راستای خدمت رسانی شایسته به مشتریان، توزیع نظام مند سوخت و جلوگیری از بروز هرگونه تخلفات احتمالی 5 هزار و 630 مورد بازدید میدانی در سال 1401 از کلیه جایگاه های سوخت و مصرف کنندگان عمده و جزء در غرب خراسان به عمل آمد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۸:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: مصوبه شورای شهر تهران شهرداری را ملزم به احداث جایگاه های سوخت تک سکو در پایتخت کرده است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش شانا، علی اکبر نژادعلی امروز (دوشنبه، 18 اردیبهشت ماه) در نشست خبری در تشریح طرح سامان دهی کارت های اضطراری در جایگاه های عرضه سوخت اظهار کرد: برای همه جایگاه های عرضه سوخت کارت اضطراری در نظر گرفته ایم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۵    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از صف طولانی جایگاه های سوخت در شهر های شرق استان هرمزگان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۶:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رشت- رئیس ستاد اقامه نماز استان گیلان با تاکید بر ساماندهی نمازخانه های بین راهی، گفت:باید به نمازخانه های موجود در پارک های جنگلی، جایگاه های سوخت و همچنین مراکز گردشگری بیشتر رسیدگی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۶:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مسئول جایگاه های CNG شهرداری یزد: جایگاه های تعطیل شده تا سه هفته آینده به مدار بهره برداری باز خواهد گشت.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۵:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
تمام تلاش خود را باوجود مشکلات موجود انجام میدهیم تا خدمات مناسبی به مردم ارائه کنیم ولی کاهش توان مالی جایگاه یا زیاندهی ارتباط مستقیم با کیفیت خدمات دارد خصوصا این که جایگاه های سوخت با اجرای طرح های مختلف روبرو می شوند و در بخش بنزین، بنزین سوپر ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
شارژ خودروهای برقی به ویژه خودروهایی با شارژ سریع تر به یکی از چالش های اصلی هنگام خرید این خودروها بدل شده است و چه بسا برخی خریداران به همین دلیل استفاده از خودروهای درون سوز سنتی را ترجیح می دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۶:۱۴    
شهروند خبرنگار ما از صف طولانی جایگاه های سوخت بندرعباس بعد از ماجرای حذف کارت سوخت آزاد خبر داد
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
برای کارت های سوخت آزاد که جایگاه های سوخت از آن ها استفاده میکنند، سقف سوختگیری تعیین شد. این را سخنگوی صنف جایگاه داران اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۰:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
شورا تصویب کرد 110 جایگاه های سوخت کوچک مقیاس در تهران راه اندازی شود. زمین تهیه و اقداماتی صورت گرفت اما به گفته مدیر عامل شرکت ساماندهی مشاغل هنوز شرکت ملی نفت جلسه برای تایید مجوزها نگذاشته و همین امر کار را به تعویق انداخت.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۰:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: سخنگوی صنف جایگاه داران گفت: کارت های آزاد سوخت در جایگاه ها محدودیت سوخت گیری از نظر تعداد ندارند، اما از نظر حجمی فقط تا 8000 لیتر با هر کارت سوخت آزاد در 24 ساعت می توان سوخت گیری کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۰۳    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی از برداشت مبلغ اضافه در جایگاه های سوخت از کارت مالکان خودرو گلایه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز چهارمحال و بختیاری گفت: طی سال گذشته جایگاه های سوخت رسانی استان 104 میلیون مترمکعب گاز مصرف کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی خراسان جنوبی گفت: استفاده از کارت سوخت شخصی برای دریافت بنزین آزاد در همه جایگاه های سوخت استان فراهم شد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس گفت: با افتتاح و بهره برداری از یک باب جایگاه عرضه سوخت در شهرستان جهرم، شمار جایگاه های سوخت مایع استان به 312 باب رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس بند ح تبصره 14 قانون بودجه سال 1402، استفاده از کارت های سوخت شخصی به جای کارت های اضطراری موجود در جایگاه های سوخت از پایان شهریور الزامی می شود.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه فارس،با افتتاح وبهره برداری از یک باب جایگاه سوخت در شهرستان جهرم شماره جایگاه های سوخت مایع استان به 312 باب رسید.
هانا خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: در پی خدمات رسانی بهینه و مطلوب به ناوگان حمل و نقل و دسترسی آسان تر به نفتگاز مصرفی این بخش، سال گذشته بیش از 266 میلیون لیتر نفتگاز در سطح جایگاه های سوخت منطقه توزیع و مصرف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۵:۵۷    
اکثر جایگاه های سوخت در خرطوم پایتخت سودان بسته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اهواز، گفت: هیچ جایگاهی فاقد کارت سوخت نیست و در برخی جایگاه ها دستور دادیم کارت سوخت مضاعف قرار بدهند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۹    
طبق قانون کار، تمدید قرارداد با پیمانکار با در نظر گرفتن رضایت کارفرما و همینطور رعایت تمامی آیتم های قانونی برای کارگر، انجام شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: بر اساس تصمیم اعضای کمیسیون، بازدید میدانی از مناطق صورت خواهد گرفت تا مشخص شود ساخت جایگاه های سوخت کوچک مقیاس تا چه میزان پیشرفت داشته است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۳:۱۲    
محیط بانان و دوستداران حیات وحش شهرستان های میامی و شاهرود با هدف آگاهی بخشی به رانندگان خودروهای عبوری از کریدور تردد یوزپلنگ آسیایی، به توزیع تراکت و بروشور در جایگاه های سوخت شرق استان سمنان پرداختند.