شنبه ۰۸ مهرساعت ۱۹:۱۶Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «چرخه تولید»

مدیرکل سرمایه گذاری استانداری کهگیلویه و بویراحمد از اجرای طرح نهضت احیاء واحدهای اشتغالزا و تولیدی راکد خبر داد و گفت: 52 واحد در این راستا تعیین تکلیف می شود.
میزان   ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
رضاعلی نسب در گفت وگو با میزان گفت: در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری و همچنین بخشنامه و دستورالعمل های صادره از سوی رئیس قوه قضاییه و دادستانی کل کشور در خصوص پیگیری مشکلات واحد های تولیدی نیمه فعال راکد و غیرفعال، و همچنین با توجه به اهمیت بازگرداندن این واحد ها به چرخه تولید ...
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: حمایت فراگیر مدیران بیمه باید بتواند یک کارگر ساده به عنوان یک عنصر مولد اما مستضعف جامعه را از پوشش حمایتی کامل بهره مند کند تا خانواده ها از خطر فروپاشی مصون بمانند و عناصر مولد بتوانند همچنان به فعالیت خود در چرخه تولید ادامه دهند.
میزان   ۱۰ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان - یکی از مهم ترین اولویت های دستگاه قضایی کشور حمایت از تولیدکنندگان برای تحقق جهش تولید و رفع موانع است به همین منظور دستگاه قضایی همواره به دنبال برطرف کردن مشکلات واحد های تولیدی بوده و اقدامات به سزایی برای احیای واحد های تولیدی یا جلوگیری از تعطیلی کارخانه ها داشت و مصمم به ...
فرمانداری دهاقان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۱:۰۲    
نگاهی به مدال افتخار تولید در دولت سیزدهم نگاهی به کارخانه های مشهوری که با فعالیت نهضت احیای واحدهای اقتصادی در دولت سیزدهم به چرخه تولید بازگشتند. ┄┄┅┅┅❅ ❅┅┅┅┄┄ اخبارشهرستان دهاقان درپیام رسان ایتا و بله https://eitaa.com/shahrestanedehaghan https://ble.ir/shahrestanedehaghan
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس سعید صالحی با بیان اینکه 21 بنای غیرمجاز در اراضی کشاورزی شهرستان قزوین تخریب شد، اظهار کرد: با تخریب این بناهای غیرمجاز بالغ بر 47000 مترمربع از اراضی کشاورزی مناطق نجف آباد و وثوق آباد از توابع بخش مرکزی این شهرستان آزاد و به چرخه تولید بازگشت. وی افزود: این عملیات در [...]
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: واحد یک نیروگاه سیکل ترکیبی راشد تربت حیدریه با ظرفیت 183 مگاوات و ارزش 9 هزار و 600 میلیارد تومان به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی کشور به بهره برداری رسید و وارد چرخه تولید برق کشور شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گلستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 202 شغل پایدار در 27 واحد واقع در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان با مشارکت سرمایه گذاران و دستگاه های مرتبط احیا شد و به چرخه تولید بازگشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دولت سیزدهم با احیای پنج هزار و 700 واحد صنعتی خرد، متوسط و بزرگ راکد و نیمه تعطیل در کشور، بیش از 124 هزار کارگر بیکار شده را به رونق چرخه تولید بازگرداند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۹    
رئیس سازمان بسیج اصناف خراسان رضوی گفت: در دو سال اخیر، 359 واحد راکد به چرخه تولید استان بازگشته است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۷:۵۷    
مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان گفت: 170 واحد غیر فعال تولیدی دچار رکود با تزریق سرمایه بانک کشاورزی به چرخه تولید برگشته اند.
حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان سمنان گفت: 2 هزار و 500 نفر با راهبرد احیای واحدهای تولیدی راکد این استان در دولت سیزدهم از بیکاری رهایی یافته و شاغل شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: 670 واحد صنعتی کشور با رفع موانع تولید دوباره احیا شده و به چرخه تولید بازگشتند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: واحدهای تولیدی در معرض آسیب کشور با شاخص های اقتصاد مقاومتی و دانش بنیان شناسایی و وارد چرخه تولید می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۵۱   + ۴۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان سینمایی از اختصاص تسهیلات بانکی برای پروژه های سینمایی خبر داد و گفت: این طرح با هدف حمایت و کمک به چرخه تولید فیلم در سینما و رونق اشتغال طراحی شده است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۲۲    
پس از خروج پیکان وانت از چرخه تولید در اسفند سال 93، تولید آریسان به عنوان یک جایگزین مناسب کلید خورد. در اردیبهشت 94 پس از گشایش خط تولید پیکاپ آریسان، ایران خودرو نخستین شرایط فروش این خودرو را اعلام کرد ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
47 واحد تولیدی راکد در ایلام به چرخه تولید بازگشت. نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی احیای 47واحد تولیدی در ایلام را قدم بزرگی در راستای کاهش نرخ بیکاری در استان می داند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس گزارش ها 5400 واحد تولیدی و بنگاه اقتصادی راکد و تعطیل شده در دولت سیزدهم احیا شده و به چرخه تولید بازگشتند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
طبیعی است که چرخه تولید آثار سینمایی در نبود سیستم درست اکران، به سرانجام نمی رسد. گستره پخش آثار سینمایی و توفیق در جذب مخاطب تا میزان زیادی به وضعیت سینماها و سالن های نمایش و پراکندگی آنها بستگی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان معاون رئیس کل دادگستری خوزستان در نظارت بر عملکرد ستاد پیگیری و اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی استان، از رفع مشکل تامین برق شرکت پتروشیمی پارس کیمیا و بازگشت آن به چرخه تولید از طریق این ستاد خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۳۰    
خبرگزاری میزان _ در شرایطی که واحد های تولیدی و بنگاه های اقتصادی با مشکلات متعددی از جمله تامین سرمایه در گردش و ثابت، واردات و صادرات و مجوز های گمرکی، امور مالیاتی، بیمه، دارایی، تامین زمین و خدمات زیرساخت جهت گسترش خطوط تولید و.. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس سازمان چای، با بیان اینکه سالانه 6000 هکتار از باغات را اصلاح، احیا و باز جوان سازی می کنیم، گفت: سال گذشته 1750 هکتار از باغات رها شده به چرخه تولید بازگشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خوزستان با اشاره به دغدغه دولت سیزدهم مبنی بر حمایت همه جانبه از واحدهای تولیدی گفت: هدفگذاری شده تا پایان امسال 100 واحد صنعتی راکد و نیمه راکد در استان به چرخه تولید برگردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
دادستان رزن گفت: با پیگیری این دادستانی کارخانه رزن صاف به چرخه تولید بازگشت و زمینه اشتغال 200 نفر به زودی فراهم می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۴    
کرج- صنعت دامداری که تامین کننده پروتئین و کلسیم مورد نیاز انسان است یکی از صنایع بسیار مهم در چرخه تولید است که مدتهاست با چالش های زیادی در تولید همراه است و رفع آن توجه خاص مسئولان را می طلبد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از بازگشت 21 واحد راکد بخش کشاورزی به چرخه تولید در این استان خبر داد.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۹   + ۳۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه دام سبک گفت: علی رغم واردات روزانه 150 تن گوشت قرمز، اما بدلیل مشکلات سیستم توزیع و کمبود نظارت کماکان قیمت ها بالاست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از راه اندازی مجدد 13 واحد راکد و غیرفعال در 5 ماهه اول سال جاری بر اساس شاخص های ابلاغی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از راه اندازی مجدد 13 واحد راکد و غیرفعال در 5 ماهه اول سال جاری بر اساس شاخص های ابلاغی خبر داد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبیک گفت: با تخریب و قلع و قمع بناهای غیرمجاز بیش از 7200 مترمربع از اراضی کشاورزی روستاهای قاضی کلایه، آقچری و حومه آبیک به چرخه تولید بازگشت.
خبر دیشموک   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک، در سفر تیرماه امسال هیات دولت به کهگیلویه و بویراحمد رئیس جمهور با انتخاب بازده زمانی دو ماهه خواستار راه اندازی کارخانه آرد و نشاسته و دگستروز یاسوج شد و این اولتیماتوم را به سازمان اقتصادی کوثر داد که در صورتی که در زمان تعیین شده به چرخه تولید بازنگردد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۰:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس گفت: با اجرای طرح توسعه پارک گوگرد در منطقه ویژه پارس، ظرفیت تولیدی گوگرد این منطقه در خدمت خلق ارزش افزوده کشور قرار خواهد گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس گفت: با اجرای طرح توسعه پارک گوگرد در منطقه ویژه پارس، ظرفیت تولیدی گوگرد این منطقه در خدمت خلق ارزش افزوده ی کشور قرار خواهد گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- زنجیره ارزش عنوان طرحی است که مانند یک نقشه راه یا یک هدایتگر، نقاط کور صنایع را می یابد و با اتصال حلقه های مفقوده، مسیر را برای توسعه صنایع، مثل هنر صنعت فرش ترسیم می کند، این زنجیره با رفع موانع و مشکلات، چرخه تولید را به حرکت درمی آورد طوری که اشتغال، درآمدزایی ...
با هدف رشد و تعالی اقتصاد روستایی جلسه هم اندیشی فعال سازی و تکمیل چرخه تولید و فرآوری گیاهان دارویی به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی صفی آباد دزفول در این جلسه که روز سه شنبه 28شهریور1402 در مدیریت جهادکشاورزی شهرستان دزفول و با حضور بهروز قمرزاده مدیر جهاد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
استاد گروه فلسفه دانشگاه تربیت مدرس با تاکید بر اهمیت چرخه تولید علمی تا رسیدن به مرجعیت علمی، گفت: باید بین تولید علمی، انتشار علمی و ارجاع علمی چرخه ای شکل بگیرد تا مرجعیت علمی ایجاد شود. باید به این چرخ اعتماد کرد و بدانیم که ما را به مقاصدمان می رساند.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
دنیای معدن: ریل از جمله محصولات استراتژیک و ارزش افزا است که طی چند سال گذشته به چرخه تولید ذوب آهن اصفهان اضافه شد و برای اولین بار نیاز کشور به واردات این محصول را برطرف نمود.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان_ محمود اسپانلو دادستان مرکز استان گلستان اظهار کرد: یکی از موسسه های اعتباری استان از سال 1397 یک کارگاه شیرینی پزی را برای بخشی از بدهی خود توقیف کرده و از آن زمان تاکنون، فعالیت و تولید در این کارگاه متوقف شده بود. ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۶:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون عمرانی با تاکید بر بازگشت معادن غیرفعال به چرخه تولید استان اظهار داشت: معادن یکی از پیشران های مهم توسعه استان است که می طلبد از تمام ظرفیت هایی برای سرعت بخشیدن به توسعه روز افزون آن تلاش مضاعفی صورت گیرد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۰:۲۵    
نسخه الکترونیک روزنامه عصر اقتصاد؛ دوشنبه 27 شهریورماه 1402 را از اینجا دریافت کنید. کاسبان توقیف رتبه بندی اساس دانش افزایی معلمان است نه فقط امور معیشتی 5700 واحد تعطیل به چرخه تولید بازگشت حرکت شرکت گل گهر در مسیر توسعه و پیشرفت وزیر نفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۷    
باشگاه خبرنگاران توانا_ دولت سیزدهم تا به امروز توانسته بیش از 5 هزار واحد صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل را به چرخه تولید بازگرداند که با احیای این کارخانه ها حدود 118 هزار کارگر مجدد مشغول به کار شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
برادران گفت: در دولت سیزدهم 5 هزار و هفتصد واحد تعطیل در کشور به چرخه تولید بازگشت.
خانه صنعت و معدن خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۹:۳۰    
یادداشت فیروز ابراهیمی، رییس خانه صمت خراسان رضوی به بهانه بازگشت الکترواستیل به چرخه تولید: امروز یکشنبه1402/6/26 در معیت دکتر برادران معاون وزیر صمت، دکتر چمندی معاون استاندار، دکتر رجبی رئیس اداره کل صمت، مهندس بابایی مدیر کل تعاون ...
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
عصراقتصاد: معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت از افزایش پنج برابری رشد تولید و احیای 5700 واحد تعطیل در دولت سیزدهم خبر داد. محمدمهدی برادران روزگذشته در حاشیه افتتاح طرح های صنعتی خراسان شمالی اظهار کرد: از مجموع این تعداد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت از افزایش پنج برابری رشد تولید در دولت سیزدهم خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کوره 2 کارخانه شیشه قزوین پس از چند سال به چرخه تولید بازگشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۷:۴۹    
شیراز-ایرنا-این روزها زنگ ناترازی سوخت در کشور و در استان فارس نواخته شده و مصرف بالای بنزین و گازوئیل شرایط ویژه ای را در چرخه تولید و مصرف پدید آورده است، از این رو متولیان در حوزه انرژی تمام تلاش خود را برای رفع این ناترازی به کار گرفته اند و راهکارهای مختلفی نیز جهت حل این مشکل ارائه داده اند.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان ابهر گفت: احیای واحدهای تولیدی راکد یکی از سیاست های اصلی دولت است و در این راستا 6 واحد تولیدی در این شهرستان به چرخه تولید بازگشتند. به گزارش گروه استانهای حیات ؛ احمد ذوالقدر افزود: برخی از این واحدهای تولیدی بیش از 10 سال راکد بودند. ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از رویترز، لورا هولگِیت ، نماینده آمریکا در شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی تولید اورانیوم با غلظت شصت درصدی از سوی ایران را اقدامی نگران کننده توصیف از سوی تهران عنوان کرد و خواستار توقف چرخه تولید اورانیوم 60 درصدی در ایران شد. ...