پنجشنبه ۰۷ مردادساعت ۰۳:۳۱Jul 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «چرخه تولید»

وزارت نیرو   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
واحد G15 نیروگاه سیکل ترکیبی یزد پس از انجام بازدید 4000 ساعته و تعمیرات اضطراری به شبکه سراسری برق کشور متصل و به چرخه تولید بازگشت.
تحلیل بازار   ۸ ساعت پیش    
تبریز- تنها کارخانه تولید ماشین آلات صنعتی کشاورزی شمال غرب کشور که مدتی می شد، راکد و غیرفعال شده بود این روزها به چرخه تولید بازگشته و فعال است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
ب ام و در حال تلاش برای ارائه راه حل های حمل ونقل جدید و بهتر در شهر بوده و به همین خاطر دو کانسپت الکتریکی جدید را معرفی کرده است. البته برخلاف محصولات عادی ب ام و، این کانسپت ها نیروی خود را از انسان می گیرند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۰:۴۸    
زنجان -ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: با اقدامات انجام گرفته فعالیت 2 کارخانه سیمان زنجان که به علت قطعی برق غیرفعال شده بودند از هفته آینده به چرخه تولید باز می گردند و با تحقق این مهم کمبودهای موجود برطرف خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مشاور رئیس انجمن انبوه سازان کشور با بیان اینکه مسکن یکی از راه های برون رفت از بحران برای دولت آیت الله رئیسی است بیان کرد: وقتی مشکل مسکن حل شود و یا چرخه تولید مسکن راه اندازی شود هزاران شغل کنار آن ایجاد شده و به تبع آن یک رونق دربازار ایجاد می شود و امیدها در دل مردم زنده شده و در سایه سار این ...
پولی مالی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۰۹   + ۴۸ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- مطالبات غیرجاری، پول منجمد شده ای است که به چرخه تولید برنمی گردد و سبب افزایش هزینه های مضاعف به بانک می شود که با وصول آن می توان از این منابع در جهت رونق و رشد اقتصاد استفاده کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در سال جاری هدف گذاری شده تا 99 واحد صنعتی به چرخه تولید بازگردند که از این تعداد در سه ماهه ابتداء سال جاری 15 واحد صنعتی غیرفعال به چرخه تولید بازگشته اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - بازگشت تنها واحد کمباین سازی شمال غرب کشور در تبریز به چرخه تولید، علاوه بر ایجاد اشتغال، امکان صادرات کمباین به خارج از کشور را نیز فراهم کرده است.
صبح الوند   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
بانک ملی در اقدامی قابل توجه تولید کنندگانی که به هر دلیلی نتوانستند اقساط خود را پرداخت کنند به شرط اجاره و تملیک به تولید کنندگان واقعی اهدا کرده تا هر طور شده چرخ های تولیدی بچرخد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تنها کارخانه سازنده کمباین شمال غرب کشور در تبریز به چرخه تولید بازگشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۵۴    
بجنورد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: صنایع آب بر استان با وجود کمبود آب تمایلی به استفاده از پساب فاضلاب در چرخه تولید خود ندارند و همچنان از آب با کیفیت خام استفاده می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- یک واحد تولیدی با اشتغالزایی 40 نفر پس از سه سال تعطیلی به دلیل مشکلات اقتصادی با حمایت و کمک دستگاه قضایی در شهرستان شاهین دژ دوباره به چرخه تولید بازگشته و فعالیت خود را از سر گرفت.
خودرو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
گروه بهمن بعد از رونمایی از 2 محصول جدید خود یعنی دیگنیتی پرایم و فیدلیتی جان دوباره ای گرفته است . این شرکت با توقف تولید خودروهای مزدا 3 جدید ، بسترن بی 30 و شاسی بلند هاوال خوروی سواری را در چرخه تولید خود نداشت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۷:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: تکنولوژی استفاده شده در حوزه صنعت سبب شده است تا آب مصرفی این بخش دوباره به چرخه تولید باز گردد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کرونا در طول 17 ماه اخیر، معادلات بسیاری از مشاغل را تغییر داده است. سینما به عنوان یکی از پرضررترین مشاغل همه گیری کرونا در سراسر جهان، یکی از این مشاغل است. با آمدن کرونا، فارغ از تعطیلی اجباری تمام سالن های سینمایی کشور، چرخه تولید نیز با تغییرات شگرفی همراه شد ...
قرار است با اختصاص 2 هزار مگاوات به صنایع سیمان و فولاد دوباره چرخ تولید این صنایع بدون توقف به مدار بازگردد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
75 هزار مترمربع از زمین های کشاورزی شهرستان ساری به چرخه تولید بازگشت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
ارزان ترین خودروهای بازار ایران در شرایطی یکی یکی از چرخه تولید حذف می شوند که جایگزین هم قیمت این خودروها وجود ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۲۹    
ایسنا/قزوین طی چند روز گذشته با زمزمه افزایش قیمت مرغ شاهد تشکیل صف های عریض و طویل در قزوین هستیم و باز هم در ایام پیک کرونا مردم برای خرید مرغ به اجبار به صف شدند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیر صنایع تبدیلی سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: 16 واحد صنایع تبدیلی این استان که سال ها به دلایل مختلف راکد و فاقد فعالیت بودند، در سال جاری احیا و به چرخه تولید بازگشتند.
جنوب نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۱:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
جنوب نیوز : بالا رفتن هزینه های تولید نان باعث شد که قبل از افزایش رسمی قیمت ها خود نانوایان به صورت هماهنگ اقدام به افزایش غیر رسمی نان کنند تا هزینه های خود را پوشش داده از مستهلک شدن این صنعت جلوگیری کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور با ارائه گزارشی درباره اقدامات این سازمان برای رفع موانع تولید و احیای شرکت کشت صنعت میلاد خراسان گفت: فعالیت این واحد تولیدی با پیگیری های سازمان بازرسی پس از سه سال مجدداً وارد چرخه تولید شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مینو محرز گفت: واکسن نورا ساخته پژوهشگران و محققان دانشگاه علوم پزشکی بقیةالله و دانشگاه امام حسین به زودی وارد چرخه تولید می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
یک واحد مرغداری راکد در کاشمر بعد از 10 سال، مجددا راه اندازی و به چرخه تولید باز گردانده شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست معاونت توسعه آبزی پروری شیلات ارزش ریالی دور ریز های ماهی قزل آلا در کشورمان را سالانه 180 میلیارد تومان عنوان کرد که پنج برابر این رقم یعنی حدود 900 میلیارد تومان ارزش محصول استحصال شده ای است که قابلیت ورود به چرخه تولید دارد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۸:۴۹    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، مراد بخش بامری، مدیر نیروگاه بخار ایرانشهر با اعلام این خبر افزود: در پی افزایش تلفات و نشتی زیاد بویلر و وجود دیفکت های مربوط به اورهال واحد شماره دو این نیروگاه با هماهنگی مرکز کنترل برق جهت بررسی و رفع عیب از مدار تولید خارج شد. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر پروژه واکسن ایران برکت به ابهام ها و شایعه های مطرح شده در فضای مجازی درباره واکسن کووایران برکت پاسخ داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۴    
معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ویژه مرند از بازگشت 3 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان مرند که به صورت غیرمجاز تغییر کاربری شده بود به چرخه تولید خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز از بازگشت 8 واحد صنعتی به چرخه تولید در سال جاری با پیگیری های صورت گرفته خبرداد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
بیش از یک میلیون مسلمان اویغور در اردوگاه های کار اجباری استثمار شده اند. این کارگران در چرخه تولید کارخانه های چندملیتی تولیدکننده پوشاک نقش بسزایی دارند.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، این واحد که طبق برنامه زمان بندی و با هماهنگی مرکز کنترل شبکه برق ایران به منظور حفظ آمادگی و تولید پایدار انرژی در فصل تابستان و پیک مصرف از مدار خارج شده بود، به دلیل نیاز به تعمیرات روتور توربوکمپرسور آن ...
ایانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سامان گفت: در راستای اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی، شش مورد ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی شهرستان سامان قلع و قمع و به چرخه تولید بازگشت.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۴    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه خبری برق حرارتی، این واحد برای انجام سرویس دوره ای کمپرسور گاز با اخذ برنامه و مجوز دیسپاچینگ 00:27 بامداد پنجشنبه 24 تیرماه از مدار خارج شد که بعد از اتمام موارد تعمیراتی در ساعت 10:47 و در کوتاه ترین زمان ممکن با شبکه پارالل شد. ...
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
پیشنهاد برای ساماندهی بخش مسکن به گزارش پیام فوری به نقل از بانک مسکن-هیبنا، از آنجا که بخش مسکن با بخش های مختلف زیادی از تولید و اقتصاد کشور ارتباط پسین و پیشین دارد از این رو راه اندازی چرخه تولید در این بخش و دور شدن آن از شرایط رکودی اهمیت بالایی دارد ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
کامران اصغری گفت: بیش از 100 واحد تولیدی مازندران که به دلیل بدهی تحت تملک بانک ها هستند با هماهنگی دستگاه ها حدود 50 واحد به چرخه تولید بازگشتند.
پاون   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
واحد شماره 2 نیروگاه برق ری با ظرفیت 32 مگاوات پس از انجام تعمیرات اساسی به شبکه سراسری برق کشور پیوست.
استاندار خوزستان، گفت: دولت تلاش دارد امور و چالش های شهرک های صنعتی در جهت توسعه و کارآفرینی را تسهیل نماید تا واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل، وارد چرخه تولید شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
نزدیک به 21 سال است از تعهد شرکت های شکلات سازی درباره عدم سوءاستفاده از کودکان کار در چرخه تولید شکلات می گذرد ولی تحقیقات جدید نشان می دهد کودکان کار همچنان در چرخه صنعت تولید شکلات حضور دارند و شرایط آن ها به هیچ وجه مساعد نیست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: 9 واحد تولیدی تعطیل و راکد در شهرک های صنعتی استان طی سه ماهه نخست امسال به چرخه تولید بازگشتند.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
در حالیکه وضعیت کرونا در تهران به حالت قرمز د ر آمده ؛متاسفانه ازدحام جمعیت مسافری در داخل کابین های اتوبوس های شرکت واحد تهران وضعیت خطرناکی را ترسیم کرده است ...
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
عبدالهی گفت: شرکت صدر فولاد هر چه سریعتر به چرخه تولید بازگردد و در صورتی که تا یک هفته آینده راه اندازی نشود، سیستم بانکی استان به عنوان طلبکار اصلی پروژه نسبت به اجرای بحث تملک آن و واگذاری به سرمایه گذار جدید اقدام کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت: بیش از 100 واحد تولیدی استان که به دلیل بدهی در تملک بانک ها بودند با پیگیری های انجام شده از این تعداد حدود 50 واحد به چرخه تولید بازگشتند.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۸:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
ایری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: با اجرای طرح جهش تولید و تامین مسکن و ساخت واحد مسکونی در زمین های دولتی رها شده بخشی از نیاز به زمین در شهرهای پر جمعیت رفع خواهد شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۵:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
نادر نقیلی روز چهارشنبه در جلسه شورای معاونان و مدیران سازمان در رابطه با تشکیل کمیته تولید بخش کشاورزی استان، اظهار کرد: با توجه به نامگذاری سال 1400 از سوی رهبر معظم رهبر انقلاب به نام تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، کمیته ای ذیل گروه کاری آب و کشاورزی و ذیل کارگروه اقتصادی، سرمایه گذاری [...]
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رسولیان از بازگرداندن 1600 واحد تولیدی به چرخه تولید در سال جاری خبر داد و گفت: برای همین منظور 500 مشاور در سراسر کشور به کار گرفته شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز از بررسی مشکلات حدود 300 واحد تولیدی خبر داد و گفت: فقط در سال گذشته زمینه برای تداوم اشتغال حدود 3 هزار نفر در استان البرز فراهم شد.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
کارخانه قند تربت جام با 52 سال قدمت چندسالی است به دلایل مختلف از چرخه تولید خارج ش و تعداد زیادی کارگر که تا قبل آن در این کارخانه مشغول بوند، با مشکلات زیادی رودررو بودند. اخیرا با ورود دستگاه قضایی، همت مسئولین مربوطه و تغییر در ساختار مدیریتی، نویدی برای کارگران و کشاورزان به همراه داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۱    
پژوهشگر کار آفرین با طراحی ماشین های تولید نان صنعتی و سنتی ، برکت را وارد چرخه تولید کرده است .
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۶    
بغزیان گفت: هدفگذاری تورم بدون برنامه های بلند مدت بسیار بی معنی است و زمانی که بازار به دست اختلاس گران سپرده می شود، نمی توان نرخ ارز را کنترل کرد و چرخه تولید را به حرکت درآورد.