چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۴:۴۴May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صهیونیست»

خبرگزاری مهر   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های عبری فاش کردند که ارتش از ترس نفوذ نیروهای رضوان حزب الله به شهرک های شمالی و انجام عملیات نظامی در اراضی اشغالی رزمایش مشت خردکننده را از امروز برای سه هفته آتی برگزار می کند.
مورخ صهیونیست و استاد دانشگاه تل آویو ضمن هشدار به مسئولان درباره طرح ادعاهایی مبنی بر درگیری با حزب الله و تهران، تأکید کرد که این اظهارات، نشانگر ترس است.
افکار نیوز   ۵ ساعت پیش    
الی کوهن ، وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی روز سه شنبه در ادامه تلاش های ضد ایرانی خود در اسلواکی با همتایان اروپایی خود دیدار و ادعاهای ضدایرانی را تکرار کرد.
کیهان   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یک نشریه فرانسوی می گوید محافل صهیونیستی در مقابل نقشه پیچیده ایران برای حمله به اسرائیل از چند جبهه احساس ناتوانی می کنند.
پس از عملیات استشهادی که دیروز در شمال کرانه باختری صورت گرفت و به هلاکت یک اسرائیلی ختم شد، مسئولان صهیونیستی به ناتوانی در برابر مقاومت اذعان کرده و برخی عنوان کردند که مانند اردک شکار می شویم و هیچ امنیتی هم نداریم. ...
کیهان   ۷ ساعت پیش    
سرویس خارجی- رژیم صهیونیستی طی دو روز گذشته متحمل دو تلفات پشت سر هم شده است. در یکی از این حوادث که در آن یک افسر موساد در سواحل ایتالیا غرق شد! عوامل این حادثه تلاش داشته اند تا به موساد این پیام را بدهند که به اقدامات تروریستی این سازمان جاسوسی و امنیتی پاسخ خواهند داد ...
مثلث آنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی روز سه شنبه در ادامه تلاش های ضد ایرانی خود در اسلواکی با همتایان اروپایی خود دیدار کرد.
ساکنان منطقه کفرشوبا در مرز های جنوب لبنان، با حضور در منطقه، مانع از حفر کانال توسط صهیونیست ها در نزدیکی مرداب النقار شدند.
خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست با یورش به یک مدرسه فلسطینی و شلیک گاز اشک آور باعث ایجاد حالت خفگی برای دانش آموزان این مدرسه شدند.
مشرق نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی روز سه شنبه در ادامه تلاش های ضد ایرانی خود در اسلواکی با همتایان اروپایی خود دیدار کرد.
گروه ها و جریان های ملی و اسلامی فلسطینی عملیات قهرمانانه امروز در طولکرم که به هلاکت یک صهیونیست اشغالگر منجر شد را تبریک گفتند.
وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی روز سه شنبه در ادامه تلاش های ضد ایرانی خود در اسلواکی با همتایان اروپایی خود دیدار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
سخنگوی جنبش حماس، تاکید کرد شهرک نشینان صهیونیست در سرزمین تاریخی فلسطین، امنیت نخواهند داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
شبکه 12 رژیم صهیونیستی ضمن انتقاد از افزایش دامنه عملیات های استشهادی فلسطین، خبر داد از آغاز سال 2023 تاکنون، مبارزان فلسطینی موفق شده اند 20 نفر از صهیونیست ها را به هلاکت برسانند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۰ ساعت پیش    
در پی عملیات شهادت طلبانه فلسطینیان علیه نظامیان رژیم اشغالگر و شهرک نشینان صهیونیست، رسانه های عبری اعلام کردند سال 2023 خونبارترین سال برای اسرائیلی ها به شمار می رود.
قدس آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه انگلیس بعد از یک هفته تاخیر، مخالفت خود را با تصمیم کابینه رژیم صهیونیستی برای بازگشت شهرک نشینان اشغالگر صهیونیستی به شهرک تخلیه شده حومش اعلام کرد.
فردا نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
یک رسانه صهیونیست از کاهش ارزش پول رژیم صهیونیستی به خاطر تداوم ناآرامی در سرزمین های اشغالی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تصاویر منتشرشده از کرانه باختری حاکی از آن است که ارتش رژیم صهیونیستی در کنار نیروهای شاباک به طور گسترده در تلاش برای بازداشت مجری عملیات تیراندازی امروز در شمال طولکرم هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
شیخ الازهر اعلام کرد، این نهاد همه جاه طلبی های صهیونیست ها را که هدفشان تغییر واقعیت زمانی و مکانی حرم قدسی و مسجد مبارک الاقصی است، رد می کند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مراد رعنایی با اشاره به حساسیت مردم جمهوری آذربایجان نسبت به فعالیت رژیم صهیونیستی در خاک این کشور، اظهار کرد: رهبران پیش از الهام علیف با آگاهی از حساسیت مردم اجازه فعالیت به صهیونیست ها نمی دادند اما در حال حاضر روابط با آنها تا حدی گسترش یافته که در ساختار دولت الهام علیف هم نفوذ کرده اند.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۳۷    
شیخ احمد الطیب شیخ الازهر تاکیدکرد: سخن از تقسیم زمانی و مکانی مسجدالاقصی، بیهوده و در راستای تلاش صهیونیست ها برای تحریف حقایق تغییر واقعیت تاریخی قدس و نمادهای اسلامی و مسیحی آن است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: به دنبال عملیات موفق نیروهای مقاومت در شمال کرانه باختری، یک شهرک نشین صهیونیست به هلاکت رسید.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
نشست فصلی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی کمتر از یک هفته دیگر و در حالی آغاز می شود که تعاملات سازنده ایران و آژانس در خصوص حل وفصل مسائل ادعایی پادمانی، پروژه جوسازی و عملیات روانی غرب علیه برنامه صلح آمیز هسته ای کشورمان را با صحنه گردانی رژیم صهیونیستی ناکام گذاشته است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
یهودا گلیک، تور بازدید شهرک نشینان از مسجدالاقصی را در سایه حفاظت کامل پلیس رژیم صهیونیستی برگزار کرد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بازتاب ترس و واهمه صهیونیست ها از توسعه تسلیحاتی مقاومت در رسانه های اسرائیلی در العین الاسرائیلیه شبکه العالم رصد می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه های مختلف مقاومت فلسطین به عملیات تیراندازی امروز در شمال طولکرم واکنش نشان داده و تاکید کردند که تلاش های صهیونیست ها برای مهار مقاومت در کرانه باختری، شکست خورده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که برخلاف اعلام رژیم صهیونیستی مبنی بر جراحت یک نظامی در شمال کرانه باختری، چند تکاور صهیونیست در درگیری با رزمندگان مقاومت مجروح شده اند.
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۷   + ۴۷ سایت دیگر  
در مراسم اهدای مدال مسابقات پرس سینه بزرگسالان قهرمانی جهان در آفریقای جنوبی نماینده اوکراین حاضر نشد با امیر رضا مس فروش از ایران دست دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۳    
به دنبال عملیات موفق نیروهای مقاومت در شمال کرانه باختری، یک شهرک نشین صهیونیست به هلاکت رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر یک مدرسه ابتدایی فلسطینی خبر داد که نظامیان صهیونیست حین خروج دانش آموزان و معلمان از مدرسه به سمت آن ها گاز اشک آور سمی و بمب صوتی شلیک کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
هیچ کس فکرش را هم نمی کرد جوان آرپی جی زنی که در آبادان به آب و آتش می زد تا حرف امام خمینی زمین نماند، روزگاری فرمانده طراحی عملیات ها و سازمان رزم شود و یگان دریایی راه بیندازد و اولین نشانه های نمایش قدرت ایران در آب های خلیج فارس در روزگار سخت جنگ و تحریم را کلید بزند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری از عملیات جدید تیراندازی در یک شهرک صهیونیست نشین در کرانه باختری خبر دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
منابع عبری از عملیات جدید تیراندازی در یک شهرک صهیونیست نشین در کرانه باختری خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی خبر دادند که به دنبال تیراندازی در شمال کرانه باختری، یک صهیونیست به شدت مجروح شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
راهپیمایی روز پرچم شهرک نشینان صهیونیست امسال با به کارگیری بالاترین تمهیدات امنیتی از سوی پلیس رژیم صهیونیستی در شهر قدس برگزار شد. صهیونیست ها با تعطیلی مراکز تجاری به منظور تامین امنیت شرکت کنندگان در این مراسم، قدس را به شهر ارواح تبدیل کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سرایا القدس شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به درگیری های بامداد امروز رزمندگان خود با نظامیان صهیونیست اعلام کرد که میدان نبرد را ترک نخواهیم کرد و سلاح خود را بر روی زمین نمی گذاریم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۰    
رهبرمعظم انقلاب اسلامی روابط ایران و عمان را روابطی دیرینه و ریشه دار و خوب خواندند و گفتند: ما معتقدیم گسترش روابط دوکشور در همه زمینه ها، به نفع هر دو طرف است.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
عملیات منحصر به فرد در تل آویو؛ یک سوسک شماری صهیونیست را زخمی کرد. یکی از کافی شاپ ها در تل آویو روز شنبه شاهد حادثه منحصر به فردی شد. در این حادثه یک سوسک باعث ایجاد رعب و وحشت و هرج و مرج شد که در نتیجه آن شماری اسرائیلی زخمی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
منابع فلسطینی بامداد امروز از درگیری های شدید مبارزان مقاومت با نظامیان صهیونیست در شهرهای طولکرم و الخلیل در کرانه باختری خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
یکی از کارشناسان برجسته مسائل منطقه با اشاره به سخنان دبیرکل حزب الله لبنان که به صهیونیست ها درباره جنگ افروزی در منطقه هشدار داده تاکید کرد: سخنان اخیر سید حسن نصرالله پیامی روشن برای همه ساکنان فلسطین اشغالی و از همه مهمتر ارتش اسرائیل داشت.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۸    
به گزارش مشرق، علیرضا تقوی نیا، تحلیلگر در صفحه توئیتر خود نوشت: اسرائیل به حزب الله اعلام کرده که اگر سلاحی دریافت کند که توازن قوا را تغییر دهد ، برای نابودی آن درنگ نخواهد کرد ، ولو به قیمت جنگ. ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
نیروهای رژیم صهیونیستی با خودروهای نظامی خود به اردوگاه نور شمس در شرق طولکرم یورش بردند که با مقاومت و درگیری شدید مبارزان فلسطینی روبرو و مجبور شدند که نیروهای تقویتی به این اردوگاه اعزام کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
رسانه های عبری زبان از کشته شدن یک نظامی صهیونیست در جریان رزمایش روز گذشته ارتش رژیم صهیونیستی خبر دادند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۱۴    
وقتی خبر اظهارات جدید نتانیاهو مبنی بر غافلگیر کردن ایران منتشر شد، نه تنها تحلیلگران صهیونیست آن را سخنانی غلوآمیز قلمداد کردند، بلکه محافل رسانه ای مستقر در سرزمین های اشغالی نیز نشانه های متعددی در نقض اظهارات او مطرح کردند. نتانیاهو در اظهاراتش مدعی شده بود: ما ایران را همیشه غافلگیر می کنیم.. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی از آغاز برگزاری رزمایش نظامی با عنوان ضربه نهایی توسط ستاد مشترک ارتش این رژیم خبر داد و گفت: یک سرباز زن اسرائیلی حین برگزاری رزمایش نیروهای موسوم به گارد مرزی جان خود را از دست داد. فوری / یک شهروند سعودی در فرودگاه بیروت ربوده شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
یک دستگاه خودرو نظامی صهیونیست ها هدف تیراندازی شدید و بمب های دست ساز رزمندگان مقاومت قرار گرفت.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
منابع خبری بامداد سه شنبه از درگیری شدید بین نظامیان صهیونیست و مقاومت فلسطین در شمال کرانه باختری خبر دادند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
همانطور که خود صهیونیست ها اعتراف می کنند بیشترین آسیب پذیری ارتش اسرائیل مربوط به بخش نیروی انسانی است و این همان چیزی بود که سید حسن نصرالله در سخنرانی خود به آن اشاره و ثابت کرد که نقاط ضعف اسرائیل را به خوبی می شناسد.