جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۷:۳۸Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صهیونیست»

یک خبرگزاری متعلق به ترکیه نوشت، وزیر امور خارجه روسیه به همتای صهیونیست خود، نشستی سه جانبه با حضور آمریکا برای بحث درباره سوریه را پیشنهاد کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی حماس ضمن اشاره به عقب نشینی سران صهیونیست در پرونده بازسازی غزه، تصریح کرد، هیأت های مصری طی روزها و هفته های آینده برای آغاز بازسازی غزه وارد این منطقه می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۵:۲۲    
در آستانه اولین سالگرد امضای توافق ننگین عادی سازی روابط میان حاکمان نظامی سودان و رژیم صهیونیستی، خارطوم، دارایی های جنبش مقاومت حماس را مسدود کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۶    
ارتش رژیم اشغالگر صهیونیست از سقوط یک فروند کواد کوپتر جاسوسی این رژیم در سوریه خبر داد و ادعا کرد بر اثر نقص فنی سقوط کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی حماس با اشاره به عوام فریبی مقامات صهیونیست در خصوص پرونده تبادل اسرا تصریح کرد که این جنبش هیچ پاسخ مثبتی در خصوص پیشنهاد جدیدش در این پرونده دریافت نکرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۵    
یک کارشناس برجسته صهیونیستی در مقاله ای اعتراف کرد که کابینه اسرائیل در حل بسیاری از پرونده های خارجی و امنیتی شکست خورده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال شهادت یک آزاده فلسطینی در زندان رژیم اشغالگر، فلسطینیان در منطقه بیت لحم دست به اعتصاب عمومی زده و حماس از سازمان های بین المللی خواستار محاکمه صهیونیست ها شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۲    
حرم ابراهیمی در شهر الخلیل شب گذشته (31 شهریور) از سوی شهرک نشینان صهیونیست هدف هتک حرمت قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
یک اسیر فلسطینی که در زندان های رژیم صهیونیستی به سرطان مبتلا شده و با حال وخیم به بیمارستان منتقل شده بود، به شهادت رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
منابع فلسطینی شامگاه چهارشنبه از شهادت حسین مسالمه اسیر آزاده فلسطینی در بیمارستانی در رام الله براثر اهمال پزشکی صهیونیست ها خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – منابع خبری چهارشنبه شب گزارش دادند، حسین مسالمه اسیر آزاده فلسطینی به دلیل اهمال پزشکی در بیمارستانی در رام الله به شهادت رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال تشدید اقدامات انتقامجویانه زندانبانان صهیونیست علیه اسرای فلسطینی، کمیته امور اسرا و آزادگان فلسطینی از تحریم دادگاه های رژیم صهیونیستی توسط اسرا خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
در شرایطی که رژیم صهیونیستی تبادل اسرا با گروه های فلسطینی را به مسائل دیگر گره زده است، رهبران فلسطینی نسبت به این مسئله هشدار دادند. جنبش حماس با بیان اینکه دشمن اشغالگر در پرونده تبادل اسرا، تعلل می کند، تأکید کرد که صهیونیست ها سرانجام چاره ای ندارند و دیر یا زود به شروط مقاومت تن خواهند داد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
فارس : آیت الله علم الهدی گفت: امثال حججی ها در جریان دفاع از حرم فداکاری و ایثارگری کردند و جبهه مقابله با استکبار جهانی و صهیونیست بین المللی را تا ساحل دریای مدیترانه به عقب راندند و با فداکاری خود، عوامل ناپاک مزدور و نیروهای نظامی جنگ نیابتی آمریکای جهان خوار را به شکست وادار کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۶:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رژیم حاکم بر امارات که از زمان امضای توافق عادی سازی با تل آویو درحال تبدیل کردن کشور خود به مستعمره صهیونیست هاست اکنون تلاش می کند تا از دروازه ائتلاف نظامی جای پای اشغالگران را محکم کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
کمیته امور اسرا و آزادگان فلسطینی با اشاره به تشدید اقدامات انتقامجویانه زندانبانان صهیونیست علیه اسرای فلسطینی در پی فرار شش اسیر، از تحریم دادگاه های اسرائیلی توسط اسرا خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شیخ عکرمه صبری اصرار شهرک نشینان صهیونیست برای ورود غیرقانونی به مسجدالاقصی را محکوم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۷    
رسانه های عبری اعلام کردند که رژیم صهیونیستی پیام های مثبتی به مصر مبنی بر آمادگی برای آغاز مذاکرات با حماس درباره تبادل اسرا ارسال کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شواهد نشان می دهد که پرونده عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی هنوز روی میز سعودی هاست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
صدها شهرک نشین امروز تحت پوشش امنیتی نظامیان رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی یورش بردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از پرواز مرموز یک مقام این رژیم با جت خصوصی به مقصد قاهره آن هم در ایام عید العرش یهودیان خبر دادند.
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ما باید اولین گام ها را مستحکم برمی داشتیم گفت: دفاع مقدس این ظرفیت و استعداد را برای جوانان ایرانی فراهم کرد که بدانند دشمنان بزرگ شکست پذیرند. پس عاشورا دفاع مقدس را آفرید و دفاع مقدس یک مقاومت جاری را آفریده است
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز به روستاها و شهرک های جِنین واقع در شمال کرانه باختری یورش بردند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله شیخ عیسی قاسم، رهبر نهضت اسلامی بحرین گفت: رژیم آل خلیفه برای اطلاع از میزان مخالفت مردم با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی همه پرسی برگزار کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
تلویزیون رژیم صهیونیستی ضمن اشاره به استفاده از پهپاد های انتحاری علیه نوار غزه، گزارش داد رئیس ستاد مشترک ارتش این رژیم دستور افزایش تولید این پهپاد ها را برای جنگ آینده با غزه داده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۵:۵۳    
عضو انجمن وفاق بحرین تاکید کرد که رژیم های مرتجع عرب مشروعیتی از سوی ملت هایشان ندارند و با این توهم که رژیم صهیونیستی از آنها حمایت خواهد کرد، خود را شتابان به دامان این رژیم انداختند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: با توجه به نفوذ صهیونیست ها در فدراسیون های ورزشی در سطح بین المللی برای وضع مقرراتی علیه ورزشکارانی که در مقابل ورزشکاران این رژیم حاضر به مسابقه نیستند باید حمایت های حقوقی از ورزشکاران کشورمان در عرصه بین المللی به عمل آید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۱:۰۰    
به گزارش مشرق، کاربرفضای مجازی در توییتر نوشت: گُنده ترین قدرتهای جهان هم از مواجهه با توان نظامی ایران ابا دارند؛ اینکه بعضیها از نقشه ترکیه و آذربایجان برای جنگ با ج ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
تعدادی از اعضای کنگره آمریکا خواستار حذف کمک یک میلیارد دلاری به سامانه گنبد آهنین رژیم صهیونیستی از قانون بودجه و بررسی آن در قانون بودجه دفاعی شدند که این بدان معناست کمک اضطراری به رژیم صهیونیستی با چند ماه تاخیر مواجه خواهد شد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰    
: علیرضا سربخش جانباز روشندل و کارشناس فرهنگی در پی اولین دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی با اعضای هیأت دولت سیزدهم و تأکید ایشان در خصوص لزوم بازسازی انقلابی ساختار فرهنگی کشور گفت: در 4 سال پیش رو همه آثار فرهنگی و هنری باید در راستای استکبارستیزی و صهیونیست ستیزی باشند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۷:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت در المپیک و دیگر مسابقات ورزشی و غیرورزشی نمی تواند برای صهیونیست ها وجهه مثبتی را به دنبال داشته باشد و بخواهد برای آنها مشروعیت بیاورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
با پیروزی سیاسی و اقتصادی اخیر حزب الله لبنان در وارد کردن سوخت از ایران در مقابل چشم آمریکایی ها و صهیونیست ها، بسیاری از ناظران معتقدند که این جنبش باید به پرونده حفاری و اکتشاف نفت لبنان نیز ورود کند و این امری بعید نیست.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۰   + ۵۵ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه: خطر رژیم صهیونیستی برای ما کمتر از نیش پشه است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اندیشکده مطالعات امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در گزارش جدید خود به بررسی مهمترین چالش ها و خطرات پیش روی این رژیم پرداخته که توانایی های ایران و حزب الله در صدر آنهاست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرمسؤول کیهان گفت: قاطبه مردم در جمهوری آذربایجان، جدایی خود از وطن اصلی را حاصل خیانت پادشاهان قاجار و عهدنامه استعماری گلستان می دانند. آل سعود و صهیونیست ها مثل همیشه آرپی جی را برعکس گرفته اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۱    
گروه استان ها نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه "جریان متحجر منطقه با همراهی آل سعود و صهیونیست به دنبال ضربه به فرهنگ مقاومت است" گفت: پیشکسوتان، جانبازان و ایثارگران سرمایه های عظیم و افتخار ایران اسلامی هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
منابع عبری اعلام کردند 2 نیروی پلیس رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی با خودرو زیر گرفته شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از زیرگیری دو نیروی پلیس این رژیم توسط خودروی ناشناس در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۵    
وزیر امور خارجه لبنان تأکید کرد: اقدام رژیم صهیونیستی در عقد قرارداد حفاری به منظور اکتشاف نفت و گاز در منطقه مورد مناقشه و آب های لبنان، تهدیدی علیه امنیت منطقه ای است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی گزارش دادند که دو نیروی پلیس این رژیم با خودرو زیر گرفته شده اند و وضعیت آن ها وخیم است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۰:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
شهرک نشینان صهیونیست امروز سه شنبه در سایه حمایت نظامیان این رژیم به مسجدالاقصی یورش بردند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سال گذسته در چنین ایامی، توافقنامه سازش وعادی سازی روابط میان بحرین و رژیم صهیونیستی که به طور رسمی "توافق ابراهیم" نامیده می شود، بی توجه به ظلم و جنایت رژیم غاصب و کودکش اسرائیل علیه ملت فلسطین و سرزمین های مقدس اسلامی ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه عبری یدیعوت آحارونوت روز دوشنبه از برنامه دولت راست گرای رژیم صهیونیستی پرده برداشت که هدف آن قرار دادن شهرک های کرانه باختری در لیست اولویت ملی به منظور حمایت و ارائه مزایای بیشتر به آن ها است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان پس از دیدار با مدیر کل آژانس بین المللی اتمی تاکید کرد هیچ انحرافی در برنامه هسته ای نداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۱:۱۱    
منابع فلسطینی از درگیری های شامگاه دوشنبه بین جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیست در مناطق مختلف کرانه باختری و قدس اشغالی خبر دادند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۲:۲۸    
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در واکنش به بازداشت آخرین اسرای فلسطینی عملیات تونل آزادیِ زندان جلبوع، تاکید کرد که مقاومت از جنین تا غزه دشمن را با ضربات و عملیات بیش تر غافلگیر خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۲:۰۷    
هکرها این بار اعلام کردند سرورهای (Voiceneter) شبکه های تلفن همراه اسرائیل را به تسخیر خود در آورده اند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۲:۰۵    
دو روز بعد از بازداشت شش اسیر فلسطینی که موفق به فرار از زندان جلبوع رژیم صهیونیستی شده بودند، تل آویو خود را برای مقابله با واکنش فلسطینیان آماده می کند. دبیرکل جنبش جهاد اسلامی هشدار داده که مبارزه ادامه دارد و صهیونیست ها غافلگیر خواهند شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس صهیونیست گفت: حمله به ایران یعنی باید حداقل برای چندین ماه در پناهگاه زندگی کنیم! منبع: کاوش مدیا