چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۱۶:۰۰Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرپرستان خانوار»

رشت 20   ۵ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش رشت20، در حال حاضر دو یارانه نقدی و معیشتی بنزین پرداخت می شود. براساس زمان بندی که طی ماه های گذشته رعایت شده، در روز دهم هر ماه یارانه معیشتی واریز می شود که مبلغ آن متناسب با تعداد اعضای خانوار بین 55 تا 205 هزار تومان است. 60 میلیون نفر نیز این یارانه را می گیرند. ...
مسابقه کتاب خوانی مدیریت هزینه زندگی با موضوع کالای ایرانی از تاریخ 15 فروردین لغایت 22 خرداد 1400 به صورت مجازی برگزار شد. 100 نفر از شرکت کنندگان که جواب صحیح داده اند به عنوان برگزیده انتخاب شدند و هدایای ایشان در تاریخ 4 مرداد به خدمات کارت سرپرستان خانوار واریز شد. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۰۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
دولت روحانی شب گذشته آخرین یارانه را به حساب سرپرستان خانوار واریز کرد و پرونده واریزی ها در دولت دوازدهم بسته شده، ازین پس دولت ابراهیم رئیسی باید یارانه واریز کند.
ندای پیشوا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۹:۱۶    
یارانه معیشتی مرداد ساعت 24 یک شنبه واریز می شود/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، بیست و یکمین مرحله یارانه معیشتی ساعت 24 امروز مورخ 1400/5/10 به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. انتهای پیام/* http://nedayepishva.com/?p=72455&preview=true لینک ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
یارانه معیشتی بنزین مرداد امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. مبلغ این یارانه همانند ماه های گذشته بین 55 تا 205 هزار تومان است و 60 میلیون نفر آن را دریافت می کنند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۳:۲۳    
بیست و یکمین مرحله یارانه معیشتی مربوط به مرداد ماه سال جاری امشب مورخ 1400/05/10 رأس ساعت 24:00 به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
یارانه معیشتی مرداد ماه سال 1400 ساعت 24 امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: یارانه معیشتی مرداد ماه، امشب به حساب سرپرستان خانوارها واریز می شود. به گزارش فکرشهر، بیست و یکمین مرحله یارانه معیشتی ساعت 24 روز یکشنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۷:۲۰   + ۵۳ سایت دیگر  
رکنا: بیست و یکمین مرحله یارانه معیشتی مرداد 1400، ساعت 24 روز یکشنبه (10 مرداد) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
می متالز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۳:۵۲    
می متالز - یارانه معیشتی که در دهم ماه جاری به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود، آخرین یارانه نقدی است که دولت دوازدهم پرداخت خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۲:۰۶    
بیست و یکمین مرحله یارانه معیشتی ساعت 24 روز یکشنبه دهم مرداد به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۰:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رکنا: یارانه معیشتی مرداد ماه 1400 روز یکشنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۲۶   + ۵۴ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: طبق اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه ها، بیست و یکمین مرحله یارانه معیشتی مردادماه 1400 ساعت 24 روز یکشنبه (10 مرداد) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۸:۰۹   + ۳۲ سایت دیگر  
خلیج فارس: بیست و یکمین مرحله یارانه معیشتی ساعت 24:00 روز یکشنبه مورخ 10/05/1400به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۳:۵۶   + ۲۳ سایت دیگر  
طبق اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه ها، بیست و یکمین مرحله یارانه معیشتی مردادماه 1400 ساعت 24 روز یکشنبه (10 مرداد) به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۲۳   + ۴۷ سایت دیگر  
زمان هدفمندسازی یارانه ها با صدور اطلاعیه ای زمان واریز یارانه معیشتی مرداد ماه سال 1400 را اعلام کرد. بیست و یکمین مرحله یارانه معیشتی ساعت 24:00 روز یکشنبه مورخ 10/05/1400 به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
یارانه معیشتی که در دهم ماه جاری به حساب سرپرستان خانوار واریر می شود، آخرین یارانه نقدی است که دولت روحانی پرداخت خواهد کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۵۹   + ۵۶ سایت دیگر  
ایرنا: بر اساس اطلاعیه سازمان هدفمندسازی یارانه ها، بیست و یکمین مرحله یارانه معیشتی ساعت 24 روز یکشنبه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. همانند دوره های قبل، خانواده های یک نفره 55 هزار تومان، خانواده های دو نفره 103 هزار تومان، خانواده های سه نفره 138 هزار تومان ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
در روز یکشنبه هفته آینده یعنی 10 مرداد، بیست و یکمین مرحله یارانه معیشتی بنزین به حساب سرپرستان خانوار 60 میلیون نفر واریز می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۰:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
یارانه معیشتی مرداد 1400 دهم مردادماه پنجشنبه ساعت 24 به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن استان کرمان از آغاز احداث واحد های مسکونی و پرداخت کمک بلاعوض به حساب سرپرستان خانوار های آسیب دیده در سیل کرمان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۲۱   + ۸۱ سایت دیگر  
رکنا: مدیرکل دفتر توانمندسازی خانواده و زنان سازمان بهزیستی کشور توضیحاتی در مورد اهدای وام به زنان سرپرستان خانوار و معلولان ارائه کرد.
گلستان ما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
قصه دغدغه تامین کالای اساسی در خصوص معیشت برای سرپرستان خانوار به اموری روزمره تبدیل شده و این چرخه همچنان برای آن ها ادامه دارد تا جایی که قرعه ایجاد صف های طولانی این بار هم به نام مرغ ها افتاد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان بابیان اینکه 120 هزار خانواده تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند که مستقیماً از این نهاد خدمات دریافت می کنند افزود: حدود 70 درصد از این خانواده ها سرپرست و نان آور خانواده زنان هستند که توانمندسازی اقتصادی این خانواده های از مهم ترین اولویت های این نهاد است.
صدای زرند   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۲۰:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ثبت اطلاعات سکونتی سرپرستان خانوار در سامانه ملی املاک تا پایان مهر ماه تمدید شده است؛ پیش از این، وزیر راه مهلت ثبت نام را پایان شهریور اعلام کرده بود.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۲۷    
وام یارانه و سهام عدالت به دارندگان سهام عدالت و سرپرستان خانوار پرداخت می شود. وام یارانه و سهام عدالت تا سقف 7 میلیون تومان است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
ثبت اطلاعات ملکی و سکونتی خانوار ها در سامانه املاک و اسکان به نشانی amlak.mrud.ir از روز پنجشنبه 19 فروردین آغاز شده است. تمام سرپرستان خانوار اعم از شهری و روستایی، مالک و مستاجر و تمامی مالکان واحد های مسکونی مکلف هستند که اطلاعات محل سکونت و املاک تحت مالکیت خود (با مالکیت های رسمی، وکالتی ...
خودرو تک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
تمامی سهامداران و سرپرستان خانوار که حداقل یکی از یارانه های نقدی یا معیشتی را دریافت می کنند می توانند وام بگیرند مبلغ این وام چقدر است؟نحوه دریافت وام یارانه چگونه است؟ ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۱:۲۷   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت راه و شهرسازی متعهد شد از تاریخ 29 تیرماه 1400 پیامک اطلاع رسانی شامل اطلاعات مکانی و هویتی خانوار را برای سرپرستان خانوار ارسال کند تا خانوارها در سامانه املاک و اسکان، اطلاعات ارسالی را تصحیح، تکمیل و تأیید کنند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
براساس زمان بندی اعلام شده یارانه نقدی 45 هزار تومانی به حساب سرپرستان خانوار 78 میلیون نفر واریز شد، در این ماه سیزدهمین قسط وام یک میلیون تومانی کرونا از یارانه 21 میلیون خانوار کسر شد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۶:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
با توجه به بخش نامه بانک مرکزی، دارندگان سهام عدالت و همه سرپرستان خانوار که حداقل یکی از یارانه های نقدی یا معیشتی را دریافت می کنند، می توانند تا سقف هفت میلیون تومان کارت رفاهی دریافت کنند.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
دارندگان سهام عدالت و همه سرپرستان خانوار که حداقل یکی از یارانه های نقدی یا معیشتی را دریافت می کنند، می توانند کارت رفاهی دریافت کنند.
حادثه 24   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
حادثه 24 - با توجه به بخش نامه بانک مرکزی، دارندگان سهام عدالت و همه سرپرستان خانوار که حداقل یکی از یارانه های نقدی یا معیشتی را دریافت می کنند، می توانند تا سقف هفت میلیون تومان کارت رفاهی دریافت کنند. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۲:۳۶    
دارندگان سهام عدالت و همه سرپرستان خانوار که حداقل یکی از یارانه های نقدی یا معیشتی را دریافت می کنند، می توانند کارت رفاهی دریافت کنند.
آوای رشت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
ماهانه دو یارانه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. در روز دهم هر ماه یارانه معیشتی بنزین و در روز بیستم هر ماه یارانه نقدی پرداخت می شود. آیا مردم منتظر یارانه جدید باشند؟ ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۹:۵۷    
خلیج فارس: با توجه به بخش نامه بانک مرکزی، دارندگان سهام عدالت و همه سرپرستان خانوار که حداقل یکی از یارانه های نقدی یا معیشتی را دریافت می کنند، می توانند تا سقف هفت میلیون تومان کارت رفاهی دریافت کنند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
با توجه به بخش نامه بانک مرکزی، دارندگان سهام عدالت و همه سرپرستان خانوار می توانند تا سقف هفت میلیون تومان کارت رفاهی دریافت کنند.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۹:۰۰   + ۸۹ سایت دیگر  
با توجه به بخش نامه بانک مرکزی، دارندگان سهام عدالت و همه سرپرستان خانوار که حداقل یکی از یارانه های نقدی یا معیشتی را دریافت می کنند، می توانند تا سقف هفت میلیون تومان کارت رفاهی دریافت کنند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۸:۵۴   + ۹ سایت دیگر  
رکنا: یکصد و بیست و پنجمین یارانه نقدی امشب یکشنیه 20 تیر ماه 1400 به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
با توجه به بخش نامه بانک مرکزی، دارندگان سهام عدالت و همه سرپرستان خانوار که حداقل یکی از یارانه های نقدی یا معیشتی را دریافت می کنند، می توانند تا سقف هفت میلیون تومان کارت رفاهی دریافت کنند.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۷:۴۵   + ۳۹ سایت دیگر  
با توجه به بخش نامه بانک مرکزی، دارندگان سهام عدالت و همه سرپرستان خانوار که حداقل یکی از یارانه های نقدی یا معیشتی را دریافت می کنند، می توانند تا سقف هفت میلیون تومان کارت رفاهی دریافت کنند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۸:۵۰   + ۴۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: با توجه به بخش نامه بانک مرکزی، دارندگان سهام عدالت و همه سرپرستان خانوار که حداقل یکی از یارانه های نقدی یا معیشتی را دریافت می کنند، می توانند تا سقف هفت میلیون تومان کارت رفاهی دریافت کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۲   + ۳۵ سایت دیگر  
یارانه نقدی که قرار است ساعت 24 فردا (20 تیرماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز شود، یکصدوبیست وپنجمین مرحله از پرداخت یارانه های نقدی 45 هزار و 500 تومانی بدون تغییر مبلغ از گذشته تا کنون است.
تجارت امروز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۹   + ۳۶ سایت دیگر  
سازمان هدفمندسازی یارانه ها در اطلاعیه ای اعلام کرد: یکصد وبی است و پنجمین مرحله یارانه نقدی تیر ساعت 24 فردا به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۲۴   + ۴۱ سایت دیگر  
سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد: یارانه نقدی تیر ماه 1400 ساعت 24 فردا به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۰:۰۰   + ۲۹ سایت دیگر  
صد و بیست و پنجمین مرحله یارانه نقدی 45 هزار و 500 تومانی فرداشب پس از برداشت سیزدهمین قسط وام کرونا به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۰۹:۴۸    
سازمان هدفمندسازی یارانه ها با صدور اطلاعیه ای زمان واریز یارانه نقدی تیر ماه 1400 را اعلام کرد.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ - ۱۳:۳۲   + ۹۵ سایت دیگر  
یارانه نقدی تیر ماه 1400 مانند دفعات گذشته 20 ام هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۹:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
زمان واریز یارانه جدید دولت چند روز آینده است. طی روزهای آتی یارانه نقدی تیر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
این روزها کافی است به بنگاه های معاملاتی املاک سر بزنیم و ببینیم که چگونه سرپرستان خانوار با چشمانی مضطرب و نگران، دودو تا چهار تای زندگی شان را با افزایش نجومی قراردادهای اجاره ای محاسبه می کنند و می بینند حقوق های بخورونمیرشان کفاف این حجم از افزایش ناعادلانه واحد های مسکونی را نمی دهد.