سه شنبه ۱۶ خردادساعت ۰۳:۲۷Jun 2023 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فتنه گران»

مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۲۱    
به گزارش مشرق، مالک شریعتی، نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس؛ سخنگوی کمیسیون انرژی در صفحه توئیتر خود نوشت: تصویری که از حدادعادل در ذهن بچه انقلابی ها ثبت شده ...
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۵    
کلیپی مربوط به سخنان جلسه 998 کلبه کرامت استاد حسن عباسی در تاریخ 15 دی ماه 1401.
598   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
بنظر این راقم پروژه هرم را باید آخرین و تکمیل ترین استراتژی بر اندازی دانست و اگر اصراری بر استمرار استراتژی هرم فتنه گران دیده می شود ناظر به این امر می باشد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
سخنران حرم بانوی کرامت گفت: تربیت شدگان مکتب حضرت معصومه(س) همچون آهن حرارت دیده، در مقابل گردبادها و تندبادها و در مواجهه با تطمیع ها، تهدیدها و تهمت ها استوار هستند، چراکه به خدا توکل دارند.
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
طرف به وزیر می گفت فلان مدیرکل را عوض کن و وزیر می گفت عوض نمی کنم و جواب می گرفت که استیضاحت می کنم. در چنین شرایطی وزیر مجبور بود معامله کند. یک دفعه 50 نفر یک استیضاح را امضاء می کردند و یک هفته بعد این امضاها به پنج مورد می رسید.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: گلایه داریم از افرادی که باید هوشیارتر از همیشه باشند و نیستند، در ماجرای اخیر نوچه های دست چندم جریان انحرافی در همه جا بحران آفرینی می کنند، حال ارکان مجلس می توانستند با توضیح به موقع ادعای اتهام زنندگان را رد کنند ...
جامعه الزهرا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
خانم یوسفی با اشاره به اینکه امروز با تهدید فضای مجازی، فتنه های فتنه گران و وسوسه های شیطان صفتان مواجهیم و راهی به جز مجهز شدن به سلاح اخلاص و تقوا نداریم، گفت: همفکری و همیاری اساتید در ارائه راهکارها و ایده های مناسب برای رشد اخلاقی و تربیتی طلاب ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۰    
رئیس بنیاد ساوه گفت: شهدا همچون چراغ فروزان بر تارک عرش می درخشند و فرا روی رهروان مسیر هدایت و عبودیت الهی و پیروان امامت و ولایت برای عبور از گردنه های تاریک جهل و کمینگاه های دشمنان و فتنه گران و فریبکاران، پرتوافشانی می کنند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
معنای سندروم در زبان پارسی را می توان نشانه های طبی یک بیماری بیان کرد؛ در واقع مجموعه علائم و نشانه هایی که نشان دهنده یک بیماری در فرد است.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۱:۵۰    
حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم علیزاده نوشت: حال و روز امروز ما داستان تحجر و ارتجاع و انفعال و انحرافی است که منافقان و فتنه گران مدرن در پوشش روشنفکری و تجدد و با شعار مردم سالاری و دمکراسی و جمهوریت و بالاخره حربه ی مرموز رفراندوم برای فریفتن افکار عمومی که منتهی به انتخابات سرنوشت سازی خواهد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب گفت: به نظر می رسد اتاق فکر جریان فتنه خط مشی خود را برای انتخابات امسال، حمله به جمهوریت نظام تعریف کرده و متاسفانه گروهی از اصلاح طلبان با آن همراه شده اند ...
تقریب   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۳:۴۷    
به علمای معزز اهل سنت بعنوان شاگرد کوچک آن بزرگواران پیشنهاد می دهم که برای حفظ وحدت، تقویت همدلی و با هم بودن، برای بهره بردن جامعه اسلامی ایران از فهم مشترک و درک صحیح فلسفه عید و ماه مبارک رمضان و جلوگیری از سوء استفاده ناحظان امت اسلامی ...
عصر امروز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز؛ امروز که سران فتنه گران یا در زندانند و یا به خارج از کشور متواری شده اند و پشت سر خود خرابی و خونریزی برجا گذاشته اند اجازه دهید برخی از دروغ هایی را که بوسیله آن، مردم را به خیابان کشاندند و خونشان را برای اهداف سیاسی بر کف خیابانها ریختند را بازشماری کنیم. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۱ - ۰۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان هوشیاری در برابر دشمن، تبیین، گرفتن بهانه از دست دشمن را از خطوط کلی برخورد امام علی(ع) با فتنه ذکر کرد و گفت: از نخستین کارهایی که الزم است در برخورد با فتنه و کور کردن چشمان آن صورت گیرد، جدا کردن صف فتنه زدگان از فتنه گران است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۱۱    
معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: راهپیمائی با شکوه مردمی در روز های اخیر این پیام را به فتنه گران داد که راه مردم از این فتنه گران جداست و آنها بایست به مسیر کج و نا ثواب خود پایان دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۱۸   + ۲۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیام نوروزی تأکید کرد: دشمنان در پاییز 1401 با پیچیده ترین نقشه ها و توطئه ها وارد میدان شدند، اما فرماندهان و رزمندگان جان برکف نیروی زمینی سپاه با ازخودگذشتگی، طومار فتنه گران و حامیان آنان را در هم پیچیدند.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قدس گیلان نقشه دشمن برای ایجاد دلهره و ترس در بین قشر دانش آموز را نشان دهنده استیصال و وقاحت استکبار و فتنه گران دانست و گفت: دشمن با بی رحمی تمام دانش آموزان ما را مسموم می کرد زیرا سعی داشت تا فضای آموزش و پرورش را بهم بزند اما موفق نبود.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۵:۲۶    
حوزه /حجت الاسلام آزموده گفت: بی تردید مسئله مسمومیت دانش آموزان، قوی تر از جنگ ترکیبی چندوجهی پاییز امسال نیست و فتنه گران خارجی و داخلی بازهم رسوا و دستپاچه و آشفته می شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۵:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
قرچک- امام جمعه قرچک گفت: دشمنان نظام و فتنه گران داخلی تلاش دارند تا فضا را برای خانواده نورانی، مؤمن و محجبه ناامن کنند و نمونه های بارز آن را در جامعه می توان مشاهده کرد.
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
تنها ویژگی که در افراد ظاهر الصلاحی همچون شما یافت نمی شود، ترس از خداست جواد امام، دبیرکل مجمع ایثارگران و فعال سیاسی اصلاح طلب نوشت: خوشبختانه مردم فتنه گران واقعی زمانه که بانیان وضع موجود نیز هستند را به خوبی شناخته اند تنها ویژگی که در افراد ظاهر الصلاحی همچون شما یافت نمی شود ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۵:۱۷    
مسئولان در این چندماه گذشته درباره مقابله با بی حجابی وعده وعید هایی داده اند؛ اما تاکنون خبری از آن ها نشده است؛ لذا آن ها باید مقابل این ملت بزرگ که در راهپیمایی 22 بهمن صف خود را از اغتشاش گران و فتنه گران جدا کرد و همچنین خانواده هایی که دسته گل های خود را برای آبیاری اسلام در این کشور فدا ...
عصر امروز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سرویس سیاسی عصر امروز یک بررسی ساده درباره فتنه های کوچک و بزرگ رخ داده در کشور از دهه ی 70 تاکنون بیانگر چند واقعیت غیرقابل انکار است که در این نوشتار ذیلا به آن اشاره خواهیم کرد: ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرج،فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس در توئیتی به حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22بهمن اشاره کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله حسینی همدانی گفت: حضور دشمن شکن و پرشور مردم در شنبه تاریخی(22 بهمن) پاسخی دندان شکن و غرور آفرین از سوی مردم به یاوه گویان و فتنه گران جهان بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۲۳:۲۱    
رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان گیلان خروجی شعار معرفی شده از سوی فتنه گران سال 1401 را هنجارشکنی و برداشتن روسری از سر بانوان دانست و گفت: انقلاب اسلامی که کرامت واقعی زنان را احیا و نگاه ابزاری به زن را از بین برد از دید همین شعار فتنه گران به یک انقلاب زن ستیز متهم شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۲۲:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: به حماسه حضور راهپیمایی 22 بهمن معنادار باید بالید و این رویداد نشان داد که مردم مدافع و حامی نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و فتنه 1401 و فتنه گران را به ایستگاه آخر توطئه و بن بست رساند.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۵:۳۷    
حوزه/ مدیریت حوزه علمیه استان کرمانشاه، در پیامی ضمن تقدیر از حضور میلیونی ملت شریف و با بصیرت و زمان شناس ایران اسلامی، پیام این حماسه ماندگار را، توجه مسئولان به حل مشکلات معیشتی و برای دوستداران نظام و البته برای دشمنان یأس و ناامیدی و حیرت بود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گلستان گفت: پیام حضور امروز مردم در راهپیمایی 22 بهمن به دشمنان و فتنه گران این است که از فتنه و دشمنی دست بردارید، مردم همیشه در صحنه و حافظ نظام و انقلاب هستند. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حضور حماسی ملت ایران در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، آری دوباره به نظام جمهوری اسلامی و نه بزرگ دیگر به دشمنان و فتنه گران بود.
تقریب   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۲۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام علی خورشیدی با بیان اینکه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن مهر خاموشی بر دهان یاوه گویان است، عنوان کرد: مردم فهیم ایران اسلامی قدرشناس انقلاب اسلامی هستند و حضور گسترده آنان در راهپیمایی 22 بهمن نمونه بارز این قدرشناسی است و نمونه دیگر این قدرشناسی خاموش کردن فتنه و اغتتشاش فتنه گران بود.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۸:۳۱    
تهران- ایران پرس: فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران گفت، حضور باشکوه ملت ایران در جشن پیروزی انقلاب اسلامی، تیر خلاص امت حزب الله به پیکر فتنه گران بود.
تهران نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش فیروزکوه گفت: امسال با وجود شیطنت فتنه گران و دشمنان، دهه هشتادی های هوشیار و بصیر ما پاسخ اجانب را با حضور در اعتکاف و راهپیمایی دادند.
صبح قزوین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۵:۰۲    
استاندار قزوین گفت: توطئه گران خارجی و فتنه گران داخلی برای ملت ایران رفراندوم را تجویز می کنند؛ ملت ایران با حضور چشمگیر در 22 بهمن امسال یک نه بزرگ به دشمنان گفتند و این نشان از بصیرت و هوشیاری آن ها در تبیین اهداف انقلاب است.
دیده بان البرز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۴:۵۷    
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ولایتمدار و انقلاب ایران اسلامی، چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب را در حالی جشن می گیرند که میخ دیگری بر تابوت فتنه گران و ایادی استکبار جهانی کوبیدند.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله آملی لاریجانی نظام با اشاره به شکست فتنه گری و تفرقه افکنی دشمنان انقلاب گفت: این حضور حماسی، سیلی محکمی بر کسانی است که علیه نظام فتنه و فتنه گری کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین استاندار قزوین گفت: در وقایع اخیر در شرایطی که توطئه گران خارجی و فتنه گران داخلی برای ما کلمه رفراندوم را به کار می برند؛ ملت ایران با حضور چشمگیر در 13 آبان و در 22 بهمن امسال یک نه بزرگ به دشمنان گفتند و این نشان از همراهی مردم با جمهوری اسلامی و بصیرت و هوشیاری آن ها در تبیین اهداف ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۳:۰۰    
فرمانده سپاه محمد رسول الله گفت: حضور گسترده مردم در یوم الله 22 بهمن تیر خلاص را بر پیکره بی جان فتنه گران زد و باعث قوت قلب مردم بخصوص مسئولان شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۲:۵۱    
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: ملت ایران همواره در میدان نبرد تمامی معادلات دشمن را به هم ریختند و این بار هم با حضورشان در راهپیمایی 22 بهمن نقشه های شوم فتنه گران را نقش برآب کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام حضور مردم را نشان دهنده ایستادگی آنان پای آرمان های انقلاب دانست و گفت: حضور مردم پاسخ کوبنده ای برای دشمنان خارجی و سیلی محکمی بر صورت کسانی است که علیه نظام فتنه گری کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۱:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله آملی لاریجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با قدردانی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: بی شک این حضور پرشور، سیلی محکمی بر صورت کسانی است که علیه نظام فتنه و فتنه گری کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده یگان های ویژه انتظامی کشور با بیان این مطلب که22 بهمن برای همه ایرانی ها روز نمایش قدرت و وحدت است گفت: امروز مرحله پایانی عملیات بر علیه فتنه گران و آمریکایی ها اجرا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حضور متفاوت گلستانی ها در سالروز جشن 44 سالگی انقلاب ستودنی است؛ مردم گلستان امروز جانانه به خیابان ها آمدند تا کاخ آرزوهای دشمنان و فتنه گران را نابود کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۹:۳۵    
فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران با بیان اینکه مردم استان تهران با فتنه اخیر همراهی نکردند، گفت: عده قلیلی در ابتدا گول خوردند اما سپس به دامن انقلاب برگشتند ما با دوربین رصد می کردیم و دیدیم که مردم با فتنه گران همراه نبودند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۸:۳۹   + ۴۴ سایت دیگر  
حتماً می دانید که بعد از حماسه 9 دی که بساط فتنه آمریکایی-اسرائیلی شما را بر باد داد، ریچاردهاوس رئیس شورای روابط خارجی آمریکا به شعار انتخابات بهانه است ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۳:۳۹    
رئیس خانه احزاب گفت: عفو بزرگ رهبری، چشم فتنه و فتنه گران شکست خورده را کور کرد و بر پیشانی آنها و ایادی مستکبران و دیکتاتوران عالم مهر ابطال زد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان امام جمعه رفسنجان با اشاره به شکست پروژه اغتشاش بدلیل اشتباه محاسباتی دشمن، اظهار کرد: حالا عوامل محرک خارجی برای مذاکره پیغام می فرستند، یک نشریه انگلیسی دیروز از توقف لندن برای شناسایی سپاه به عنوان نهاد تروریستی خبر داد. البته این خوراک تبلیغاتی برای آن ها بود ...
اسپادانا خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
احمدرضا رادان گفته امروز آماده تر از دیروز هستیم و این را همواره به دشمنانمان اعلام کردیم. در هر فتنه ای در نهایت شرف و آبرو نثار بچه های مخلص بسیج و مدافعان امنیت شده و یاس و سرخوردگی هم نصیب دشمنان و فتنه گران شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس در توئیتی حمله به سفارت جمهوری آذربایجان را محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: شهدای ما نظام جمهوری اسلامی ایران را بیمه و در همه برهه ها فتنه گران را با خون پاک خود رسوا کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه مردم آمل و مازندران در حماسه ششم بهمن بساط فتنه گران را برچیدند، گفت: حماسه ششم بهمن مظهر و نماد هوشمندی ملت ایران است.