چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۰۱:۲۳Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون دریایی»

معاون دریایی سازمان بنادر گفت: 7 مرکز اصلی پیشگیری و مقابله با آلودگی دریایی در بنادر شمال و جنوب کشور تشکیل شده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون دریایی بنادر و دریانوردی استان بوشهر با اشاره به غرق لنج باری در خلیج فارس گفت: با تلاش شناور ناجی، 6 خدمه این شناور از غرق شدن در خلیج فارس نجات یافتند و به اسکله بندر دیر انتقال داده شد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریایی استان بوشهر گفت: با حضور به موقع شناور ناجی، 6 نفر از خطر غرق در آب های بندر دیر نجات پیدا کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: سه عملیات امدادپزشکی با حضور به موقع شناورهای ناجی، در آب های خلیج فارس با موفقیت انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با حضور به موقع شناورهای ناجی، 2 عملیات امدادرسانی در آب های جزیره خارگ با موفقیت انجام شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۱:۵۸    
اقتصاد ایران: معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر از نجات 6 خدمه موتور لنجی باری در مسیر بندر ریگ-دبی خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی بوشهر از نجات 6 خدمه موتور لنجی باری در مسیر بندر ریگ-دبی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۵:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: 6 خدمه موتور لنجی باری از خطر غرق در مسیر بندر ریگ - دبی (آب های بندر دیلم) از خطر غرق شدگی نجات پیدا کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۲:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: امدادرسانی به خدمه بارج خدماتی ابوذر 114، در آب های بوشهر با موفقیت انجام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۲۰:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: امدادرسانی به خدمه شناور لایروب هاپر در آب های بوشهر با موفقیت انجام شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: برای چهاشنبه و پنجشنبه هفته جاری نسبت به مواجی دریا در استان بوشهر هشدار سطح زرد (آگاهی و اقدام در صورت نیاز) داده می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۶:۴۹    
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان از ارائه خدمات پزشکی به یکی از پرسنل لنج صیادی توسط مرکز هماهنگی جستجو و نجات دریایی (MRCC) بندر چابهار خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: سامانه ثبت شناورها در راستای تسهیل امور دریانوردان ظرف دوماه آینده راه اندازی می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۹:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی، برجسته کردن نقش اقتصاد دریامحور به عنوان یکی از تاکیدات جدی مقام معظم رهبری در برنامه هفتم سند تحول مردمی دولت سیزدهم را از اولویت های این سازمان عنوان کرد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
اتحادخبر: مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر به همراه عباس محمدصادقی معاون فنی و مهندسی و همچنین محمد قاسمی معاون دریایی اداره کل از روند پیشرفت طرح توسعه گناوه بازدید کرد.
لنگه نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۲:۳۱    
چند روز گذشته یک فروند لنج باری اهل گناوه پس از اعلام شرایط اضطراری دچار حادثه می شود که با حضور به موقع تیم نجات اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه به فرماندهی بختیاری معاون دریایی خوشبختانه به هیچکدام از ملوانان این شناور آسیبی وارد نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۰۳ - ۱۴:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از نجات جان خدمه مضطر شناور نیمه غرق و به گل نشسته صیادی آرتمیس با تلاش ناجی 15 خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بوشهر- معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: ظرفیت بالگرد هلال احمر برای امدادرسانی در آب های استان بوشهر استفاده می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از نجات دو صیاد در آب های اطراف جزیره کیش خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از نجات جان دو صیاد مضطر پس از 7 ساعت تلاش مداوم توسط خدمه ناجی در 20 مایلی جنوب شرق جزیره کیش خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۵:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان به استناد آمار و ارقام در حوزه خدمات رسانی به شناور ها و دریانوردان، عملکرد سه ماهه نخست امسال این اداره کل در ارتقاء ایمنی تردد شناور ها و دانش حرفه ای دریانوردان خوزستانی را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۳ - ۱۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: مرکز نگهداری تجهیزات مقابله با آلودگی بندرگاه جزیره کیش در راستای اجرای کنوانسیون آمادگی مقابله و همکاری در برابر آلودگی نفتی (OPRC1990) راه اندازی شد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۲۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
فکرشهر: سرمایه گذاران قطری با بازدید میدانی از بندر دیر ظرفیت و فرصت های سرمایه گذاری این بندر را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند. به گزارش فکرشهر از ایرنا ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۰۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
عملیات تعمیر و نگهداری سالانه 58 فروند بویه از مجموع بیش از 150 علائم کمک ناوبری واقع در اقصی نقاط آب ها و جزایر استان هرمزگان آغاز شد. به گزارش صبح ساحل ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از آغاز عملیات تعمیر 58 فروند علائم کمک ناوبری شناور ها در آب های استان خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۲۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
علی نازی، معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: صنعت حمل و نقل دریایی ایمن ترین نوع حمل و نقل کالای سنگین و سبک و کالای با ارزش شناخته می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، مجید علینازی در مراسم بزرگداشت روز جهانی دریانورد که امروز برگزار شد، با بیان اینکه امروز بیش از 85 درصد تجارت دنیا از طریق دریا انجام می شود ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۲۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، مجید علی نازی روز سه شنبه در مراسم فرارسیدن 25 ژوئن(چهارم تیرماه) روز جهانی دریانورد افزود: بیش از 85 درصد تجارت از طریق دریا انجام می شود و اهمیت حمل ونقل دریایی بسیار زیاد است. 5800 کیلومتر نوار دریایی داریم که بر موهبت های ایران برای استفاده از امکانات دریا افزوده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۳۰ - ۱۹:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی، شایسته سازی دریانوردهای شناورهای صیادی و شایسته سازی کارکنان سکوهای فراساحلی را از برنامه های در دست اقدام این سازمان در سال جاری اعلام کرد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان از کارکنان شرکت نفت فلات قاره ایران در منطقه سیری به دلیل نجات جان سرنشینان لنج باری قدردانی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۱:۳۹    
معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از ارائه خدمات پزشکی و امدادرسانی به یک خدمه لنج صیادی با هماهنگی مرکز جستجو و نجات دریایی (MRCC) بندر چابهار خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان: برای نخستین بار یک فروند شناور خدماتی دریافت مواد زائد و پسماند کشتی ها در لنگرگاه خارجی بندر امام خمینی مستقر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: عملیات لایروبی به منظور تامین و نگهداری اعماق اسمی اسکله های بندر راهبردی شهید رجایی، با بهره گیری از 2 فروند شناور و به صورت ترکیبی آغاز شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: با انجام 18 عملیات پیچیده در شرایط نامساعد جوی و طوفانی از اواخر شب گذشته تا بامداد امروز (یکشنبه) 57 دریانورد در گستره آبی این استان از خطر غرق شدن نجات یافتند. ...
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۱:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
فکرشهر: معاون سازمان بنادر و دریانوردی گفت: اطلاعات مربوط به پهلوگیری و تردد کشتی های ایرانی در بنادر چین محرمانه است. به گزارش فکرشهر به نقل از انتخاب، علی نازی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایجاد بستر مناسب برای گردشگری دریایی، تفریحی و ورزش های آبی با هدف توسعه کسب و کار های جدید دریایی در نشست مشترک معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان و مسئولان فدراسیون نجات غریق و غواصی استان بررسی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۲۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از نجات جان 7 نفر توسط مرکز هماهنگی اضطرار دریایی بندر چابهار (MRCC) طی دو عملیات خبر داد.
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان به استناد آمار و ارقام در حوزه خدمات رسانی به شناورها و دریانوردان، عملکرد یک ساله این اداره کل در ارتقاء ایمنی تردد شناورها و دانش حرفه ای دریانوردان خوزستانی را تشریح کرد.
معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از آغاز عملیات تست سیگنالینگ باند VHF و HF در آبهای تحت نظارت استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۹:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با تشریح اهداف و اولویت های حوزه دریایی سازمان در سال 1402، گفت: توسعه ناوگان دریایی شمال کشور و اعطای تسهیلات تامین شناورهای رو-رو، جنرال کارگو و کانتینربر در دریای خزر در دستور کار قرار دارد.
عضو هیات عامل و معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: سازمان بنادر نسبت به ایجاد ظرفیت های گردشگری و ایجاد فضای مناسب برای مسافران نوروزی و گردشگران توجه خاصی دارد که احداث اسکله های گردشگری احداثی در رودخانه کارون از سال گذشته از جمله این اقدامات است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از ابتدای سفر های نوروزی (25 اسفند) تا کنون بیش از دو میلیون مسافر در مسیر های دریایی هرمزگان جابه جا شده اند.
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از نجات جان دو جوان مضطر در دریا طی یک عملیات جستجو و نجات حساس و نفس گیر خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی با تاکید بر اینکه با توجه به شرایط نامساعد جوی تردد در بنادر مرکزی و بنادر غرب هرمزگان طی روزهای آینده محدود و ممنوع شد گفت: هموطنان با اطلاع از شرایط جوی دریایی سفر خود را برنامه ریزی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۳:۳۰    
معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر چابهار به عنوان بزرگترین بندر اقیانوسی ایران و قلب تپنده اقتصاد و گردشگری با آب و هوای مطلوب، سواحل وچشم اندازهای زیبا، آثار تاریخی و فرهنگی آماده استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از آمادگی کامل این اداره کل در نظارت بر ایمنی سفرهای دریایی نوروز 1402 خبر داد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: 64 لندینگ کرافت، 2 هزار نفر برای بازرسی و کنترل ایمنی شناورها، 48 شناور مسافری دریایی و 120 شناور امداد و نجات آماده خدمت رسانی به منظور انجام سفر های دریایی نوروز 1402 هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: مانور اطفا حریق، جستجو و نجات و مقابله با آلودگی دریایی با رویکرد آمادگی و هماهنگی ارگان های دریایی استان برای حوادث و سفر های دریایی نوروز 1402 در آب های دریای عمان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۸:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون دریایی بنادر و دریانوری خوزستان از انجام 2 میلیون و 194 هزار مترمکعب لایروبی در آبراه خورموسی و اسکله های بندر امام خمینی(ره) خبر داد.
اقتصاد آنلاین / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۲۵   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از نجات جان 4 ملوان یک شناور باری با هماهنگی مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار و همکاری کشتی خارجی در اطراف زرآباد در سواحل غربی چابهار خبر داد.