دوشنبه ۱۷ مردادساعت ۱۹:۱۰Aug 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کابینه ائتلافی»

سلام نو   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۱۴:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
نخست وزیر ایتالیا در پی ناکامی در تشکیل مجدد کابینه ائتلافی امروز از سمت خود کناره گیری کرد. پرسش اساسی این است که سرنوشت کابینه ایتالیا پس از ناکامل هر کدام از احزاب در تشکیل دولت به کدام سو کشیده خواهد شد؟
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۲۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
فارس : نخست وزیر ایتالیا در پی پدیدار شدن نشانه های شکاف در کابینه ائتلافی از سمت خودش کناره گیری می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۲۱:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
منابع خبری گزارش داده اند نخست وزیر ایتالیا در پی پدیدار شدن نشانه های شکاف در کابینه ائتلافی از سمت خودش استعفا کرده اما رئیس جمهور این درخواست را رد کرد.
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ - ۲۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نباءخبر، سرانجام بعد از کمتر دو سال، کابینه ائتلافی اسرائیل به رهبری نفتالی بنت رهبر حزب یامینا در هم شکست تا این کشور خود را برای پنجمین انتخابات سراسری در کمتر از 4 سال آماده کند. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دوئل قدرت بر سر جایگاه نخست وزیری رژیم صهیونیستی وارد مرحله جدیدی شده است و نتانیاهو و احزاب متحدش در اپوزیسیون با کارشکنی و اعمال فشار بر مسیر کابینه بت-لاپید مقدمات سقوط کابینه ائتلافی را پس از گذشت یک سال فراهم آوردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا : بنت و یائیر لاپید وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی که مأمور تشکیل کابینه ائتلافی شده بودند، دوشنبه شب برای انحلال کنست و انتخابات زودهنگام به توافق رسیدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه یدیعوت آحارونوت شامگاه دوشنبه نوشت: به دلیل اختلافات میان کابینه ائتلافی و مخالفان درباره زمان برگزاری انتخابات جدید، موضوع انحلال کنست به جلسه روز چهارشنبه هفته جاری موکول شده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی از توافق اولیه کابینه ائتلافی و معارضان بر سر انحلال کنست (پارلمان رژیم صهیونستی) در دوشنبه آینده خبر دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه رأی الیوم در مقاله ای به بررسی فروپاشی کابینه ائتلافی رژیم صهیونیستی به ریاست نفتالی بنت پرداخت.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ماه هاست که کابینه ائتلافی نفتالی بنت در رژیم صهیونیستی بسیار شکننده و آسیب پذیر توصیف می شود و اکنون پیش بینی ها درباره سقوط کابینه نخست وزیری رژیم صهیونیستی به وقوع پیوسته است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل اسرائیل گفت: ریشه اصلی بی ثباتی رژیم صهیونیستی را باید تکثرگرایی حزبی دانست و همین مساله باعث می شود که احزاب دخیل در کابینه ائتلافی، اقدام به باج خواهی کنند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۰:۵۰    
پس از گمانه زنی های متعدد سرانجام کابینه ائتلافی نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی با عمر یک ساله خود فروپاشید تا رکورد کوتاه ترین زمان نخست وزیری در تل آویو ثبت شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : همان گونه که پیش بینی می شد، کابینه ائتلافی اسرائیل از هم پاشید. از چندی پیش اختلافات در این کابینه بالا گرفته بود و ناظران عمر این کابینه را کوتاه توصیف کرده بودند.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۲:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
تحلیلگر شبکه 12رژیم صهیونیستی در تحلیلی درباره اوضاع سیاسی این روزهای رژیم صهیونیستی اعلام کرد: اسرائیل گام به گام به سمت نابودی پیش می رود ابراموویچ تحلیلگر شبکه 12رژیم صهیونیستی در تحلیل خود پیرامون انحلال کنست و کابینه ائتلافی رژیم صهیونیستی گفت ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۲:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
سرویس خارجی- پس از گمانه زنی های متعدد سرانجام کابینه ائتلافی نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی با عمر یک ساله خود فروپاشید تا رکورد کوتاه ترین زمان نخست وزیری در تل آویو ثبت شود. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
اسرائیل بازهم وارد چرخه بی پایان آشوب و التهاب سیاسی شده است. پارلمان اسرائیل موسوم به کنست منحل شد تا کابینه ائتلافی نفتالی بنت و یائیر لاپید هم دچار فروپاشی شود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس امور اجرایی حزب یمینا احتمال تشکیل ائتلاف میان نفتالی بنت و بنیامین نتانیاهو در کابینه ائتلافی آینده را دور از ذهن ندانست.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۳:۵۲    
خبرگزاری میزان – نفتالی بنت ، نخست وزیر رژیم صهیونیستی و یائیر لاپید ، وزیر خارجه این رژیم در یک کنفرانس مطبوعاتی با تایید اینکه قصد انحلال کنست و برگزاری انتخابات جدید را دارند، کابینه ائتلافی با عمر کوتاه مدت خود را تحسین کردند و گفتند تمام اقدامات خود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی حماس در واکنش به فروپاشی کابینه ائتلافی رژیم صهیونیستی و انحلال کنست، این رژیم را ضعیف خواند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - در سایه بحران سیاسی شدید رژیم صهیونیستی و فروپاشی کابینه ائتلافی این رژیم، سفارت آمریکا در سرزمین اشغالی فلسطین اعلام کرد که سفر رئیس جمهوری آمریکا به تل آویو طبق برنامه انجام خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر و وزیر خارجه رژیم صهیونیستی شب گذشته درباره انحلال کنست (پارلمان این رژیم) با یکدیگر به توافق رسیدند تا بدین ترتیب، کابینه ائتلافی در یک قدمی فروپاشی قرار گیرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۷    
فروپاشی کابینه ائتلافی رژیم صهیونیستی، ابراز بدبینی رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا نسبت به احیای برجام و امضای سند مشارکت راهبردی با شورای همکاری خلیج فارس از سوی اتحادیه اروپا از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۸:۱۵    
در پی انتشار گزارش هایی مبنی بر فروپاشی کابینه ائتلافی رژیم صهیونیستی، نخست وزیر پیشین این رژیم برای بازگشت به قدرت ابراز اطمینان کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۰:۰۲    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی و وزیر خارجه و رهبر حزب یش عاتید شامگاه دوشنبه با انحلال کنست موافقت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۲۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ینیامین نتانیاهو رهبر حزب لیکود، دوشنبه شب در واکنش به فروپاشی کابینه ائتلافی نفتالی بنت و یائیر لاپید، با بیان اینکه دولت بنت از نظر سیاسی، امنیتی و اقتصادی شکست بزرگی خورد، از رویای خود برای بازگشت به قدرت پرده برداشت.
سلام نو / قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۲۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
نفتالی بنت، نخست وزیر و یائیر لاپید، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی بر سر انحلال کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) و برگزاری انتخابات زودهنگام توافق کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا نقتالی بنت نخست وزیر و یائیر لاپید وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی که مامور تشکیل کابینه ائتلافی شده بودند، دوشنبه شب برای انحلال کنست و انتخابات زودهنگام به توافق رسیدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۲۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
نخست وزیر و وزیر خارجه رژیم صهیونیستی برای انحلال کنست و برگزاری انتخابات زودهنگام در فلسطین اشغالی به توافق رسیدند.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۶:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
نخست وزیر و وزیر جنگ رژیم اسرائیل تلاش کردند با لفاظی علیه ایران و طرح ادعاهایی علیه تهران، توجه ها را به خارج از سرزمین های اشغالی جلب کنند.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۳:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی مذاکراتی را درباره بحران دولت ائتلافی برگزار کرد که در جریان آن تشکیل دولت جایگزینی با مشارکت بنیامین نتانیاهو بدون انحلال کنست را بررسی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۰۶:۵۵   + ۲۹ سایت دیگر  
کابینه ائتلافی نفتالی بنت به دلیل خروج یک نماینده از آن در آستانه فروپاشی قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- درحالی که سران کابینه ائتلافی رژیم صهیونیستی این روزها با شدت گرفتن بحران سیاسی برای نگهداری ستون های سست و لرزان کابینه خود تقلا می کنند، حزب "لیکود" به عنوان اصلی ترین رقیب برای کنار زدن آنها و بازگشت به قدرت خط و نشان می کشد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه و نخست وزیر آینده رژیم صهیونیستی به کسانی که سعی در متلاشی کردن کابینه این رژیم دارند هشدار داده و آنان را تهدید کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۰۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : روز دوشنبه تمدید قانون اِعمال قوانین مدنی اسرائیل برای اسرائیلی ها در کرانه باختری اشغالی در کنست رای نیاورد و شکست خورد. این رای گیری کابینه ائتلافی شکننده را به فروپاشی نزدیک تر و سیستم حقوقی را که بین شهرک نشینان اسرائیلی و فلسطینی ها حاکم بوده و در بیشتر مناطق آن جاری است ...
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۸:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
در حالی که خطر فروپاشی کابینه ائتلافی نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی باعث استعفای مشاوران نزدیک او شده است، بنت در جلسه کابینه علیه ایران لفاظی کرد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
پس از گذشت یک سال از فعالیت کابینه ائتلافی نفتالی بنت و یائیر لاپید، نتایج نظرسنجی ها در جامعه صهیونیستی نشان می دهد که بیش از نیمی از صهیونیست ها بر این باورند که عمر کابینه بنت به پایان خود نزدیک شده و در فاصله 6 ماه آینده یا کمتر از آن، سقوط خواهد کرد. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
در ادامه روند جدایی شخصیت های سیاسی و حزبی از کابینه ائتلافی نفتالی بنت، امروز دوشنبه رئیس دفتر وی نیز از سمت خود استعفا داد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش وبگاه روسیا الیوم، غیداء ریناوی زعبی از اعضای حزب مرتس شامگاه گذشته از ائتلاف حاکم خارج شد و اعلام کرد که در آینده نیز تمایلی برای حضور در کابینه ائتلافی نفتالی بنت ندارد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۷    
به دنبال وارد شدن ضربه ای دیگر به کابینه ائتلافی سست دولت رژیم صهیونیستی با جدا شدن یک نماینده دیگر از این ائتلاف و تبدیل شدن آن به ائتلاف اقلیت در کنست، رسانه های عبری زبان سه سناریو احتمالی را پیش روی این دولت می بینند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۲۲:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
این روزنامه نوشت که دلیل احتمال تعویق سفر بایدن به اوضاع امنیتی و تشدید حملات اسرائیل به اراضی فلسطینی و بحران داخلی کابینه ائتلافی نفتالی بنت و یائیر لاپید برمی گردد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
منابع خبری از ضربه ای دیگر به کابینه ائتلافی سست دولت رژیم صهیونیستی با جدا شدن یک نماینده دیگر از این ائتلاف خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی خبر دادند، یکی دیگر از اعضای کابینه ائتلافی نفتالی بنت و یائیر لاپید به اپوزیسیون پیوست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
منابع رسانه ای از استعفای یک عضو کنست در اعتراض به قتل خبرنگار فلسطینی شبکه الجزیره، از کابینه ائتلافی تحت ریاست نفتالی بنت خبر می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۲۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
دو طرح پیشنهادی برای سلب اعتماد از کابینه ائتلافی نفتالی بنت و یائیر لاپید رای نیاورد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
منابع صهیونیستی از احتمال سرنگونی کابینه ائتلافی نفتالی بنت در جلسه امروز کنست خبر می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۶:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو حزب فهرست متحد عربی در پارلمان رژیم صهیونیستی از رهبر حزب خود خواست، به عضویت در کابینه ائتلافی این رژیم پایان دهد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۲:۱۲    
مقام های ارشد رژیم صهیونیستی به آمریکا هشدار دادند اگر با ادامه شهرک سازی موافقت نکند، کابینه ائتلافی دچار فروپاشی خواهد شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۰۷:۵۸   + ۲۴ سایت دیگر  
اوضاع داخلی رژیم صهیونیستی تا آنجا دچار بحران شده که اکنون مقام های رسمی تل آویو اعتراف می کنند ادامه شهرک سازی ها برای به تاخیر انداختن سقوط است. این وضعیت را یک مقام صهیونیستی مورد اذعان قرار داده و گفته است در صورت تصویب نشدن طرح جدید برای شهرک سازی در کرانه باختری اشغالی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
محافل صهیونیستی با اشاره به اظهارنظر اخیر نفتالی بنت، عنوان کرده اند که کابینه ائتلافی وی بزودی سقوط خواهد کرد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
یک مقام رژیم موقت صهیونیستی گفته در صورت عدم تصویب طرح جدید برای شهرک سازی در کرانه باختری اشغالی کابینه ائتلافی لرزان اسرائیل سقوط خواهد کرد.