چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۱۶:۱۸Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستارخان»

ایثار   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در بازدید از گلزارهای مطهر شهدای ستارخان و شنب غازان تبریز اظهار کرد: شهدا مظهر قدرت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۰:۱۵    
در همان اولین شلیک ها بسکرویل مورد اصابت گلوله واقع شد و به فاصله ی چند دقیقه روی دست های ما جان سپرد... آن روز تمام تبریز سوگوار بود و در مراسم تدفین هزاران تن از مردم شهر و روشن فکران حضور داشتند ...
مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهر تهران با اشاره به این مطلب که تا امروز در ایستگاه ستارخان پروسه جذب زنان آتش نشان آغاز شده است گفت: آتش نشانی در استخدام زنان نگاه تبعیض آمیز ندارد. ...
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۱:۰۱    
در بسته خبری آژیر امروز از جزئیات زورگیران شمال تهران در دام پلیس تا عربده کشی در رستورانی واقع در ستارخان مطلع خواهید شد.
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۷:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران از دستگیری دو زورگیری که در رستورانی واقع در ستارخان عربده کشی کرده بودند، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۴:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی تهران از دستگیری دو زورگیری که در رستورانی واقع در ستارخان عربده کشی کرده بودند، خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : شما می توانید نرخ اجاره آپارتمان در منطقه ستارخان تهران را در این خبر بخوانید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - شهردار تبریز گفت: 240 میلیارد ریال برای بهره برداری از 2 طرح خدماتی رفاهی گلستان شهدای ستارخان و کافه هنر مقبره الشعرا در حوزه شهرداری منطقه 10 تبریز هزینه شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
شاید در همین روزها موعد اجاره ساکنان مختلف منطقه تهران به اتمام رسیده است و شاید هم برای تنوع قصدی برای تغییر منزل اجاره ای خود داشته باشید. در این خبر به مظنه اجاره بها در منطقه نازی آباد پرداخته ایم. نام محله متراژ(متر مربع) رهن یا ودیعه(تومان) اجاره بها(تومان) ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۰۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
دو طرح عمران شهری شامل گلستان شهدای ستارخان و کافه هنر مقبره الشعرا با هزینه 240 میلیارد ریال در تبریز به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز از تجهیز پارک ترافیک ستارخان در حوزه شهرداری منطقه 10 تبریز خبر داد.
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
شعبه میدان توحید بانک اقتصادنوین به منظور انجام عملیات بازسازی، به طور موقت به محل شعبه ستارخان (143) این بانک منتقل شد.
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۳۳    
اکبر مختاری در کانال تلگرامی دیپلماسی نوشت: روزگاری ستارخان برای یکی از روستاها فرمانده ای فرستاد اما پس از مدتی برخی از مردم اعتراض کردند خبر رسید که فرمانده ارسالی به منطقه مشروب خور است ستارخان گفت من فردی را فرستادم که #امنیت را برقرار کند نه اینکه پشت سر او نماز خوانده شود! ...
خبر فوری   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ماموران پلیس پس از مراجعه به خانه پیرمرد تهران ی که به سختی راه می رفت متوجه شدند هزار دلار پول نقد و مقداری طلا از گاوصندوق سرقت شده است. ماموران پلیس پس از اقدامات اطلاعاتی با بازبینی دوربین های مداربسته سارق دلار و طلا های گاوصندوق پیرمرد تهرانی را که پرستارش بود را شناسایی کردند. ...
اهر خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۰۷    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی بر لزوم احداث هتل استاندارد در شهرستان اهر تأکید کرد، گفت: 70 ایراد فنی در نقشه هتل مهراصل وجود داشت.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۴   + ۲۸ سایت دیگر  
رکنا: مادر تهرانی به جرم انداختن نوزاد خود به سطل آشغال در خیابان ستارخان بازداشت شد. تیرماه امسال ماموران پلیس غرب تهران زن میانسالی را با پوشش نامناسب همراه با یک نوزاد چند ماهه در خیابان ستارخان مشاهده کردند و زن تهرانی را زیرنظر گرفتند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۴:۲۸    
واحد مبلمان اداری و دکوراسیون شرکت کمجاچوب واقع در غرب تهران، دریان نو در راستای توسعه بازار و فروش مبلمان به صورت پروژه ای، انبوه یا سازمانی اقدام به جذب نیروی تمام وقت با شرایط زیر می نماید.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۳:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارقی که لوازم و تجهیزات خودرو را از پارکینگ های عمومی سرقت می کرد، خبر داد و گفت: متهم به 70 فقره سرقت معترف شد. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۴:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری سارق کفش در محله "ستارخان" خبر داد و گفت: متهم به 50 فقره سرقت معترف شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
جانشین رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق دردسرساز محله ستارخان که ده ها جفت کفش را از آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی به سرقت برده بود، خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: قاتل مرد جوان پس از 4 سال به جرم سرقت در خیابان ستارخان بازداشت شد.
اهر خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اهر از کاهش 32 درصدی منابع آب سد ستارخان خبر داد و گفت: در حال حاضر سد ستارخان 23 میلیون مترمکعب آب قابل استفاده در بخش های شرب، کشاورزی و صنعت دارد.
تبریزمن   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور منابع آب شهرستان اهر در جلسه کارگروه آب، کشاورزی و منابع طبیعی این شهرستان با بیان اینکه جنگ آب خواسته یا ناخواسته شروع شده است، اظهار کرد: تنش بین استان اردبیل و آذربایجان شرقی برای رهاسازی آب از سد ستارخان آغاز شده و چون حق آبه بخشی از مشگین شهر از سد ستارخان تأمین می شود، به [...]
روزنامه تعادل   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۰۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
بامداد روز شنبه صدای انفجاری شدید در اطراف پارک ملت به گوش بسیاری از تهرانی ها رسید به گونه ای که بسیاری از شمال تهران تا ستارخان صدای این انفجار را شنیدند.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
امروزه با افزایش قیمت ها، برخی خانواده ها یا افراد مجرد، به دنبال مناطق خوب و آپارتمان های مجهز با متراژ پایین هستند. اصطلاحا به این نوع آپارتمان ها، نقلی می گویند. خانه هایی که متراژ کمی دارند و برخی نوساز و برخی هم قدیمی هستند ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۲۳:۰۸    
حوادث رکنا: 5 زن و مرد مرموز در ستارخان بازداشت شدند.
خلخالیم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۶:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خلخالیم با پیگیری و درخواست خانه استان اردبیل، امروز پانزدهم تیرماه خیابان لادن حدفاصل بزرگراه شهید چمران تا خیابان ستارخان (نبش میدان توحید) در تهران بنام شهرستان ((خلخال )) نام گذاری گردید. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۵:۲۱    
مرکز توانبخشی ونگهداری معلولین سپهر با هدف آموزش و توانبخشی به این قشر از جامعه در محله ستارخان تهران مشغول فعالیت می باشد .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - شهردار تبریز گفت: با افتتاح و بهره برداری از پارک های ستارخان و تل امیر حدود 45 هزار مترمربع پارک به پارک های این شهر اضافه می شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۰۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: زن و شوهر سارق در تهران بازداشت شدند.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
هر متر مربع یک دستگاه واحد مسکونی 97 متری، با عمر بنای 27 سال، واقع در منطقه ستارخان به مبلغ 28 میلیون و 865 هزار تومان در بازار به فروش می رسد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۰:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
هر متر مربع یک دستگاه واحد مسکونی 97 متری، با عمر بنای 27 سال، واقع در منطقه ستارخان به مبلغ 28 میلیون و 865 هزار تومان در بازار به فروش می رسد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
لیست خرید و فروش آپارتمان در منطقه ستار خان تهران به شرح زیر است. توجه کنید که قیمت ها بر حسب مترمربع به تومان بوده و تقریبی است، چراکه قیمت مسکن در تهران با توجه به نوع ساختمان، امکانات، خیابان و یا نظر مالک تغییر می کند. قیمت روز خرید مسکن آدرس متراژ عمر ساخت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
هر متر مربع یک دستگاه واحد مسکونی 97 متری، با عمر بنای 27 سال، واقع در منطقه ستارخان به مبلغ 28 میلیون و 865 هزار تومان در بازار به فروش می رسد.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۴ - ۲۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
شهردار تبریز که جمعه های خود را به بازدید از پروژه ها اختصاص داده، امروز به همراه مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز و شهردار منطقه 10، از پارک ستارخان بازدید کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
برترین ها: با بررسی محلات مختلف غرب تهران متوجه می شویم که برخی با کاهش قیمت های قابل توجهی در هفته گذشته مواجه بوده اند. برای نمونه، چیتگر، شهرزیبا و جنت آباد شمالی جزو مناطقی هستند که نرخ اجاره در آنها افتی نسبی داشته است ...
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گشت تعزیرات حکومتی تهران از پلمب یک طباخی در ستارخان خبر داد. ناصر مدیحی طامه رئیس گشت تعزیرات حکومتی تهران در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۸:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب در توضیح این خبر گفت: در رصد شبانه روزی معابر و بزرگراه ها جهت بررسی لحظه به لحظه ترافیک شهر تهران ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۰۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
متوسط اجاره در غرب تهران چقدر است؟ مناطق ارزان و گران غرب تهران برای اجاره نشینی کدامند؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۰:۴۰    
گروه استان ها- سلایق مختلف، پیر و جوان، مسئولان و همه اقشار مردم به میدان آمده و گلایه خود از وضع موجود را با رای خود نشان دادند و از صندوق ها قهر نکردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: شهردار تهران با حضور در شعبه اخذ رای مسجدالنبی ستارخان رای خود را به صندوق انداخت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- پیروز حناچی شهردار تهران امروز/جمعه/ به همراه پدر و مادر همسر خود با حضور در مسجدالنبی محله ستارخان رای خود را در صندوق انداخت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۱۱:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
پیروز حناچی به منظور شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و شورا های شهر ور روستا در مسجد النبی واقع در خیابان ستارخان دریانو حضور یافت.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا : سرعت عمل به موقع آتش نشانان از گسترش آتش سوزی در پشت بام یک منزل مسکونی درحوالی خیابان ستارخان جلوگیری کرد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۸   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری حامیان ولایت ایستگاه شهرک آزمایش در خط 6 و ایستگاه مدافعان سلامت در خط 7 متروی تهران با حضور ویدئو کنفرانسی حسن روحانی رئیس جمهور و حضور پیروز حناچی شهردار تهران، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران و جمعی دیگر از مدیران شهری افتتاح شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۲:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) با بیان اینکه ایستگاه مدافعان سلامت جزو ایستگاه های پر ازدحام خواهد بود، افزود: این ایستگاه سه ورودی خواهد داشت و شرایطی را فراهم می کند تا افرادی که قصد ادامه مسیر به بیمارستان امام خمینی (ره) را دارند از ورودی خیابان ستارخان استفاده کنند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۹:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رکنا: برای رهن کامل واحد 100 متری در محدوده شادمان به سرمایه 300 میلیون تومانی نیاز است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۹:۰۶   + ۲۷ سایت دیگر  
برای رهن کامل واحد 100 متری در محدوده شادمان به سرمایه 300 میلیون تومانی نیاز است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۵    
بررسی و در برخی از مناطق غربی تهران حاکی از آن است که و قیمت خرید آپارتمان در مناطقی مانند سازمان برنامه، چیتگر و ستارخان با افزایش و در کوهک و تهرانسر با کاهش قیمت همراه شده است ...