شنبه ۰۵ آذرساعت ۲۲:۱۴Nov 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اغتشاشات»

خبرگزاری مهر   ۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
هویزه- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هویزه با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: با بصیرت ملت ایران اسلامی بازهم این فتنه شکست خورده و در آینده باز هم شکست خواهد خورد.
در متن این بیانیه آمده است: حوادث تروریستی و اغتشاشات اخیر رخ داده در کشور که منجر به کشته و زخمی شدن شماری از نمازگزاران و هموطنان عزیزمان و همچنین موجب بر هم خوردن نظم و امنیت عمومی گشت موجب نهایت تأثر و تاسف جامعه ی ارامنه گردید. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱ ساعت پیش    
حیف بود در ایامی که به نام هفته بسیج نامگذاری شده است، نامی از بسیجی شهید مهدی زاهدلویی نبریم. شهید مهدی زاهدلویی یکی از بسیجیان نمونه حوزه امامزاده سیدمعصوم (ع) قم بود که در اغتشاشات اخیر قم به دست منافقین داعش صفت به شدت مجروح و کمی بعد به شهادت رسید. مهدی را باید یک بسیجی واقعی خواند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱ ساعت پیش    
کمی بعد از مراسم تشییع شهید سیدروح الله عجمیان که در اغتشاشات اخیر توسط داعش صفتان به شهادت رسید، راهی خانه اش شدم؛ خانه ای در یکی از کوچه پس کوچه های کمالشهر کرج ...
انتخاب   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سران قوا در نشست عصر امروز با تجلیل از نقش آفرینی و از جان گذشتگی نیروهای بسیج در تأمین امنیت شهروندان در جریان اغتشاشات اخیر ، با اشاره به دیدار امروز رهبر معظم انقلاب با بسیجیان سراسر کشور ...
سازمان اطلاعات سپاه یکی از لیدرهای اغتشاشات و عامل ضرب و شتم مامور نیروی انتظامی و تخریب اموال عمومی در استان همدان را شناسایی و دستگیر کرد.
ایکنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه عاشورا، با مذموم دانستن همراهی عده ای در داخل با معاندان خارج نشین اظهار کرد: اگر امروز شاهد اغتشاشات عده ای فریب خورده در شهرهای مختلف هستیم ...
راه دانا   ۲ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
ایران در ماه های اخیر شاهد اغتشاشاتی بود که به گواه آمار مستند و صحبت های مسئولان امر اثرات سویی بر روی اقتصاد کشور گذاشت که سرعت رشد و پیشرفت را کند کرد. طبیعی است که مجرمین و متهمان این اغتشاشات باید به جبران این خسارت های اقتصادی محکوم شوند.
کیهان   ۲ ساعت پیش    
حسن رضایی دشمن تکیه و تمرکز اصلی اش در مسیر آشوب ها و اغتشاشات را بر استفاده حداکثری از دو عنصر خون و دروغ قرار داده است. در برابر این روایت واقعی و مستند اما همواره کسانی هستند که با توهم توطئه خواندن این مطالب، خود نیز بخشی از ماشین دروغ سازی دشمن شده، همگام با رسانه های سعودی و انگلیسی ...
تهران نیوز   ۳ ساعت پیش    
کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه مدعیان حقوق بشر از جمله آمریکا از اغتشاش حمایت کردند و نتیجه نگرفتند، گفت: انقلاب اسلامی الگویی برای آزادیخوان جهان است.
برترین ها / ایستنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۰:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون اجتماعی پلیس فتا، جریان پیامک هایی با مضمون پرونده اغتشاشات را تشریح کرد.
مرصاد   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: احزاب و تشکلات سیاسی استان کرمانشاه در ارتباط با اغتشاشات اخیر کشور بیانیه ای منتشر کردند.
رئیس کل دادگستری استان تهران از آغاز رسیدگی به اعتراض محکومان به اعدام پرونده های اغتشاشات اخیر تهران خبر داد.
رسا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مازندران - مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران در یادداشتی از رابطه سکوت و عدم موضع گیری با اغتشاشات سخن گفته است.
راهبرد معاصر   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در قطعنامه سیاسی شورای حقوق بشر ملل متحد، اغتشاشات و اقدامات خشن صورت گرفته از سوی برخی عناصر برانداز و آشوب گر طی دو ماه گذشته در کشور، مسالمت آمیز خوانده شده و ایران بدون ارائه هیچ سندی متهم به ارتکاب خشونت های جنسی در مقابله با معترضین شده است!
مرصاد   ۵ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: چهارمین ویژه برنامه گفتگو با موضوع نقش رسانه ها در اغتشاشات اخیر با حضور کارشناسان و فعالان رسانه ای برگزار شد.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان استاندار گلستان با بیان اینکه باید دوصدایی را در جامعه کنار بگذاریم، افزود: از آغاز اغتشاشات حدود 70 نفر از نیروهای نظامی، انتظامی، بسیجی و امنیتی استان گلستان زخمی شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
سرپرست پلیس فتا ایلام گفت: شیوه جدید خالی کردن حساب های بانکی شهروندان، ارسال پیام با محتوای رسیدگی به پرونده اغتشاشات است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: تعداد قابل توجهی از پرونده های آشوب ها و اغتشاشات اخیر در دادسراها است و در مورد تعدادی از پرونده ها که رأی بدوی برای آنها صادر شده است، اکنون در دیوان عالی کشور در حال رسیدگی قرار دارد.
آنا / روز نو   ۷ ساعت پیش   + ۱۰۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه در پی پیروزی تیم ملی فوتبال به مراجع ذیربط قضایی برای بهره مندی زندانیان از ارفاقات قانونی دستوراتی صادر کرد.
رئیس کل دادگستری تهران گفت: تعداد قابل توجه ای از پرونده های آشوب ها و اغتشاشات اخیر در دادسرا ها در حال رسیدگی است.
ایثار   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
منوچهر ذوالفقاری در پی شهادت یونس قجری لوکوموتیوران قطار باری راه آهن مبارکه در اغتشاشات اخیر، پیامی صادر کرد.
ایسنا   ۷ ساعت پیش    
ایسنا/گلستان خواهر معلم شهید حسین مقصودلو گفت: در حوادث اخیر از اینکه عده ای با وجود گذشت 43 سال از عمر انقلاب اسلامی مغلوب حیله های دشمنان و معاندین نظام مقدس جمهوری اسلامی شدند رنجیده خاطر شدیم و به هم ریختیم.
ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۶۲ سایت دیگر  
رهبر انقلاب تاکید کردند: میدان رزم بسیج چنین میدان وسیع و عمیقی است نه فقط مبارزه با چند اغتشاشگر خیابانی، البته این به معنای صرف نظر کردن بسیج از مقابله با اغتشاشگران نیست چرا که آن مسئله نیز باید علاج ...
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر استاندار بوشهر گفت: 99 درصد از افرادی که در اغتشاشات اخیر این استان شرکت کرده اند، سوالات و ابهاماتی دارند که باید به آنها پاسخ داده شود.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- رئیس کل دادگستری استان فارس، برخورد جدی و قاطع با نقش آفرینان اصلی و صحنه گردانان اغتشاشات را مورد تأکید قرار داد و گفت: امروز علم خون خواهی شهدای مدافع امنیت در دست دستگاه قضایی است و باید برخورد با عاملان برخی جنایات عبرت آموز و بازدارنده باشد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه هیچ ایرانی باغیرتی حاضر نیست دائم به آمریکا باج بدهد، گفتند:مذاکره با آمریکا مشکلی را حل نمی کند و تنها در صورت باج دادن در همه مسائل اساسی و عبور از همه خطوط قرمز است که آمریکا مانند دوره پهلوی دیگر کاری با کشور ندارد.
دادگاه علنی اغتشاشات اخیر شهرستان کامیاران در سالن اجتماعات دادگستری کامیاران و با تصدی حسین محسنلو رئیس دادگستری به عنوان دادرس علی البدل محاکم کیفری دو و نیز دادرس علی البدل دادگاه انقلاب کامیاران برگزار شد .
ایران پرس   ۸ ساعت پیش    
ایران پرس: آلمان به عنوان یکی از اعضای اتحادیه اروپا همراه با آمریکا رویکردی خصمانه و مداخله جویانه علیه ایران در جریان ناآرامی ها و اغتشاشات اخیر اتخاذ کرده است.
آنا / ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سروش حیدری سنگستانی عنوان کرد: بسیاری از کسانی که در اغتشاشات اخیر حضور داشتند، فریب خوردگانی بودند که در دام توهم فضای مجازی اسیر شدند.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر رئیس پلیس فتا استان بوشهر با اشاره به کلاهبرداری جدید به اسم اغتشاشات گفت: پیامک ارسالی ردیابی سریال گوشی شما به شهروندان این استان جعلی است.
استانداری گلستان   ۹ ساعت پیش    
رییس شورای تامین شهرستان نیروی انتظامی را یکی از ستون های استوار امنیت در کشور دانست و اظهار داشت این نقش ارزشمند، در اغتشاشات اخیر برجستگی بیشتری در همکاری و کمک به امنیت و آسایش مردم داشته است که در این راستا باید صف هنجار شکنان ازمردم جدا شود چون استقرار امنیت موجب پیشرفت کشور و جامعه می شود. ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
گناباد- ایرنا- فرماندار گناباد گفت: فرهنگ و تفکر بسیجی که از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است ترفندهای دشمنان را در آشوبها و اغتشاشات اخیر خنثی کرد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با جمعی از بسیجیان با بیان اینکه عده ای ادعای فهم سیاسی می کنند اما تحلیل هایشان انسان را متأسف می کند که می گویند برای پایان یافتن اغتشاشات باید مشکلات را با آمریکا حل کنید! گفتند: مذاکره مشکل ما را با آمریکا حل نمی کند بلکه باج دادن دائم حل می کند.
حوزه   ۹ ساعت پیش    
حوزه/ همزمان با هفته بسیج نشست بصیرتی سیاسی با عنوان اغتشاشات اخیر در جامعه در مدرسه علمیه الزهرا(س) اراک برگزار شد.
برترین ها / مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۹:۲۱   + ۴۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به اینکه طبق برآورد دستگاه های اطلاعاتی کلیه افراد معترض در کشور کمتر از 130 هزار نفر بوده است گفت: بیش از یک میلیون فراخوان برای تجمعات در فضای مجازی منتشر شده که اگر به ازای هر فراخوان یک نفر به میدان می آمد ...
تقریب   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سردار حاجی نجار اظهار داشت:امروز براساس رصدهای اطلاعاتی صورت گرفته، مشخص شده است که تقریبا" 62 سازمان اطلاعاتی برای طراحی سناریوهای حوادث اخیر کشور برنامه ریزی کرده اند، اما چیزی که آن ها انتظار داشتند، اتفاق نیفتاد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: دشمن ایران قوی را نمی خواهد و به دنبال آن است تا اسلام و نام اسلام در کشورمان نباشد؛ این رویکرد را طی چندسال اخیر در اغتشاشات دیدیم.
حوزه   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین سعیدی گفت: هدف دشمن از شکل گیری اغتشاشات، سرنگونی و در مرحله ای نفوذ در ادراک سیاسیون، تصرف فرهنگی مردم، تردید در صداقت، حقانیت، موفقیت و مشروعیت نظام اسلامی است.
افکار نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: این شائبه که گفته می شود مماشاتی با این افراد صورت گرفته ، شائبه واردی نیست و قطعا مراجع انتظامی و امنیتی و قضایی کارشان را باجدیت دنبال می کنند و هیچ مماشاتی در این بخش رخ نداده و پذیرفته هم نیست.
راه دانا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
هیات مدیره انجمن کلیمیان تهران با صدور بیانیه مواضع خود نسبت به اغتشاشات و آشوب های اخیر کشور را تشریح کرد.
عصر اترک   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نخستین یادواره "شهدای امنیت" که در حوادث و اغتشاشات اخیر به درجه رفیع شهادت رسیدند، به مناسبت هفته بسیج برنامه ریزی و اجرا شد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رهبر معظم انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه هیچ ایرانی باغیرتی حاضر نیست دائم به آمریکا باج بدهد، گفتند:مذاکره با آمریکا مشکلی را حل نمی کند و تنها در صورت باج دادن در همه مسائل اساسی و عبور از همه خطوط قرمز است که آمریکا مانند دوره پهلوی دیگر کاری با کشور ندارد.
مثلث آنلاین   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: یکی از لیدرهای اغتشاشات و عامل ضرب و شتم مامور نیروی انتظامی در استان همدان می گوید که تحت تاثیر پیام های علی کریمی قرار گرفته و از اقداماتش پشیمان است.
رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
ستاد راهبری جمعیت حوزه های علمیه در خصوص حوادث اخیر بیانه ای صادر و تأکید کرد که یکی از ضرورتهای مهم در رعایت حریم ها، مراقبت از هویت زنانه و مردانه است.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
بعد از گذشت حدود هفتاد روز از زمانی که فتنه اغتشاشات کلید خورد، حالا دیگر واقعیت اغتشاش و آشوب برای بی اطلاع ترین مردم هم آشکار شده است. جهان نیوز در این باره ضمن مرور برخی اخبار و اتفاقات نوشت: موارد بسیاری هست که نشان می دهد حامیان این حوادث با ایران قوی مشکل دارند. ...
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
اتحادخبر: نخست وزیر کانادا در اظهاراتی متناقض با آنچه در اغتشاشات ایران بیان می کرد، با اشاره به اعتراضات خیابانی در کانادا علیه محدودیت های کووید-19، هدف از توسل به زور را تامین امنیت مردم خواند!
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۲   + ۴۲ سایت دیگر  
دادستان تهران در برنامه هفتگی ملاقات مردمی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، به درخواست ها و مشکلات حقوقی و قضایی 115 نفر از شهروندان و به مدت چهار ساعت رسیدگی کرد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: گرگان- مسئول بسیج دانشجویی گلستان گفت: در اغتشاشات اخیر به طور کلی گلستان کمترین التهابات را در سطح کشور داشت و به تبع آن دانشجویان استان هم در این مدت با بصیرت عمل کردند.