پنجشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۱۹:۴۰May 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل راهداری»

خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه - سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از اختصاص 5 میلیارد تومان برای تحقق مصوبات سفراستاندار آذربایجان غربی به پایانه مرزی کیله سردشت خبر داد.
شورای اداری اداره کل راهداری حمل و نقل جاده ای استان سمنان با حضور مدیرکل دفتر حراست، مدیر کل هسته گزینش سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، مدیر کل، معاونین و روسای ادارات استان سمنان در محل در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از افزایش ضریب ایمنی جاده های استان به منظور کاهش سونح جاده ای از ابتدای سال جاری خبرداد.
استانداری گلستان   ۶ ساعت پیش    
رئیس اداره کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از الزامی بودن درزگیری و چادرکشی ناوگان حمل گندم و جو به هنگام حمل و نقل این محصولات خبرداد و به رانندگان و کامیونداران استان تاکید کرد که برای جلوگیری از هدررفت محصولات به این مساله توجه جدی داشته باشند. ...
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
بیرجند- معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از افزایش ضریب ایمنی جاده های استان و ایمن سازی چهار نقطه پر حادثه به منظور کاهش سوانح جاده ای خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت : مراکز نظامی و شهرداری اصفهان باید برنامه جامعی برای مساله دفع آب های سطحی در سپاهان شهر داشته باشد و مشکل این منطقه را حل کنند. ...
سرپرست راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم عنوان کرد: با اعتباری افزون بر 19 میلیارد ریال، طرح بهسازی محور روستایی جنداب( بخش سلفچگان) به طول 3.8 کیلومتر اجرا و مورد بهره برداری قرار گرفت
رئیس اداره حقوقی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان استدعا کرد: هم استانی ها هرگونه دستبرد و سرقت ادوات راهداری موجود در محورهای ارتباطی استان را زمانی که راهداران در راهها حضور ندارند، به شماره تلفن گویای 141 اداره کل اطلاع رسانی کنند.
سرپرست اداره مسافر اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی از استقبال مسافران برای خرید بلیت اینترنتی طی فروردین ماه سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران ، مهندس حیدر نوروزی طی پیامی روز روابط عمومی را تبریک گفت : متن پیام مهندس حیدر نوروزی به این مناسبت به شرح زیر است:
معاون فنی وراه روستایی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت : نصب هرگونه تابلو درمحورهای مواصلاتی ، مستلزم رعایت قوانین و مقررات برای تامین ایمنی عبور و مرور است و با نصب کنندگان تابلو های غیر مجاز در راه های استان طبق قانون برخوردمی شود .
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره ترانزیت و حمل و نقل بین المللی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان اعلام کرد: متقاضیان شرکت در بیست و ششمین دوره آزمون تاسیس شرکت های حمل و نقل بین المللی کالا تا روز پنجشنبه هفته جاری به تاریخ 29 اردیبهشت جاری فرصت دارند برای دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- سرپرست اداره ایمنی،ترافیک وحریم راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: چهار هزار و 500 عدد تابلو و علایم ایمنی پارسال در این استان تهیه و نصب شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۵    
پس از مطالبه مردمی مبنی بر لزوم بهسازی محور اراک شازند در خبرگزاری فارس و انتشار فیلمی از وضعیت این محور، عملیات بهسازی آسفالت توسط اداره کل راهداری استان مرکزی آغاز شد.
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۳    
دومین جلسه ستاد اقامه نماز اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس با حضور حجت الاسلام و المسلمین ناصری مشاور ریاست سازمان ، حجت الاسلام و المسلمین سقاچی، قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس، مهندس فخاران مشاور ریاست و مدیر روابط عمومی سازمان مرکزی ...
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۸:۲۸    
تکریم و معارفه حراست اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان چهارمحال وبختیاری با حضور مهدی کجوری معاون حراست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۷:۵۸    
حضور مدیرکل، معاونین و روسای کلیه ادارات ستادی و شهرستانی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای این استان در گردهمایی با موضوع تنظیم برنامه های سلامت اداری، مطالعه، تحقیق و شناسایی نقاط آسیب پذیر ، ارائه راهکار جهت ارتقاء سلامت اداری و پیشگیری از وقوع جرم، همچنین بازرسی از نحوه عملکرد کارکنان
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۱    
معاون فنی وراه روستایی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت : نصب هرگونه تابلو درمحورهای مواصلاتی ، مستلزم رعایت قوانین و مقررات برای تامین ایمنی عبور و مرور است که دربسیاری موارد اشخاص حقیقی و حقوقی بدون لحاظ کردن قوانین و مقررات اقدام به نصب تابلو های غیر مجاز در راه های استان کرده ...
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: امکان تامین و خرید لاستیک های پر تقاضا از طریق سامانه کالای وزارت صمت به آدرسwww.kala.ntsw.ir بر اساس کد ملی مالک ناوگان که در سامانه جامع کارت هوشمند ثبت شده میسر است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
قم - ایرنا - رییس اداره نگهداری ابنیه راه های اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم، گفت: درقالب قراردادی بالغ بر 80میلیارد ریال، طرح تعریض، تعمیر و ایمن سازی هفت دستگاه پل، در سطح محورهای تفرش، نویس و دولت آباد، واقع دربخش های جعفریه و خلجستان عملیاتی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره حمل و نقل مسافر اداره کل راهداری از جابجایی 105 هزار نفر مسافر با ناوگان حمل و نقل عمومی خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: راه هایی که از طرف راه وشهرسازی به اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای تحویل می شود، دارای شیب شیروانی بیش از یک به شش است که این اداره در راستای ارتقای ایمنی، آن ها را اصلاح می کند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۵    
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: طی سال 1400, مدیران و کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان 28 هزار و 601 نفرساعت دوره های آموزشی متعدد را به صورت مجازی و حضوری گذرانده اند.
شمال نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری مازندران از آشکار سازی نقاط پر تصادف در جاده های استان خبر داد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۵    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان از آغاز عملیات روکش آسفالت حفاظتی اسلاری سیل در محور سمنان-گرمسار، محدوده لاسجرد- دهنمک خبر داد.
رئیس اداره حقوقی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت :درسال گذشته 947 پرونده تخلفات بخش حمل ونقل جاده ای در کمیسیون های ماده 11 و 12 و موضوع ماده 14 در استان زنجان موردبررسی قرارگرفته است.
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران از آزمون ها بدو خدمت شاغلین بخش حمل و نقل جاده ای مازندران در 6 ماهه اول سال جاری خبر داد.
رییس روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: ساماندهی و جمع آوری نخاله های ساختمانی بلاتکلیف و رها شده در حریم قانونی راه ها بصورت روزمره در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه انجام می شود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر ساخت راههای فرعی و روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان اعلام کرد: طی بازدید معاون راههای روستایی سازمان و کمیسیون عمران مجلس در روزهای اخیر از محور روستایی قلقلی در شهرستان بندرگز ...
رییس اداره ترانزیت و حمل و نقل بین المللی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران گفت: در فروردین ماه سال جاری 94 هزار و 963 هراز تن کالا از بنادر استان وارد کشور شد.
سرپرست معاونت حمل و نقل اداره کل راهداری استان گفت: نظارت بر روند ارائه خدمات حمل و نقل کالا و صدور بارنامه با جدیت و دقت انجام می گیرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان با اشاره به اینکه در سال گذشته تعداد 47 پروژه به طول 131 کیلومتر آسفالت شد گفت: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان در بین 33 اداره کل در سطح کشور، رتبه اول احداث و آسفالت راه های روستایی را کسب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: محور هراز از فردا به مدت چهار روز مسدود می شود.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم، رئیس اداره نگهداری راه های این اداره کل اظهار داشت: به منظور صیانت و ارتقا سطح ایمنی راه ها، طرح بهسازی محور قدیم قم- کاشان( پل روگذر آزادراه ) اجرایی شد. ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از تبدیل وضعیت استخدامی 63 نفر از کارکنان ایثارگر این اداره کل خبر داد. اصغر میرایی محمدی اظهار داشت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۰۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - اهواز - محمد علاف پور : معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از رشد 6/ 12 درصدی جابه جایی کالاهای اساسی از بندر امام خمینی (ره) در فروردین امسال خبر داد ...
در قالب اجرای رزمایش جهادگران فاطمی میز خدمت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با حضور مدیرکل این اداره در مصلای مهدیه امام خمینی(ره) اهواز برپا شد.
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای اذربایجان غربی از پیشرفت فیزیکی بالای 30 درصدی مصوبات حوزه راهداری شهرستان چهاربرج در راستای تحقق مصوبات سفرهای شهرستانی استاندار خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۹:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری مازندران از خط کشی 2500 کیلومتر از راه های استان تا پایان امسال خبر داد.
رئیس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران اظهار داشت: تا پایان سال جاری 2500 کیلومتر از راه های اصلی ،فرعی و روستایی استان با اعتباری بالغ بر250 میلیارد ریال خط کشی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۶:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی گفت: از ابتدای امسال تاکنون هشت هزار و 300 فقره معاینه فنی از ناوگان نقلیه سنگین و نیمه سنگین استان انجام شد که از این تعداد حدود 10 درصد آن مردود شدند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان گفت: ارتقای کیفیت خدمات و ایجاد تغییر در پایانه های شهری با ایده های حمل و نقل شهر لازم است، باید پایانه ها از حالت سنتی خارج شود تا کنترل سفرهای ترافیکی داخل شهر و کاهش حجم خودروها با مدیریت بهینه را به همراه داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۰    
رئیس اداره حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سمنان در اتاق خبر درباره روند صدور بارنامه های الکترونیکی توضیح داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان- رئیس اداره ترانزیت و حمل و نقل بین الملل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب سیستان و بلوچستان گفت: سال گذشته 21 هزار تن کالا از بندر چابهار به کشورهای همسایه ترانزیت شده است.
موج   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای قم از عملیاتی شدن طرح بهسازی محور روستایی چشمه شور بخش مرکزی قم خبر داد.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از خط کشی دو هزار کیلومتر از محورهای این استان طی امسال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: بحث اعمال محدودیت های ترافیکی طی روزهای پایانی هفته جاری در دستور کار قرار دارد که اعمال محدودیت یک طرفه براساس تصمیم پلیس خواهد بود.
تین نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: بارنامه کاغذی از سیستم حمل و نقل جاده ای استان حذف و این بارنامه الکترونیکی شد.
اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان فارس در نظر دارد عملیات اجرایی 28 طرح عمرانی را بصورت مناقصه عمومی از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت طی هفته آتی به آدرس www.setadiran.ir برگزار نماید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۱۹    
ایسنا/قم رئیس اداره نگه داری راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قم از پیشرفت فیزیکی طرح بهسازی محور قم، جعفریه ابراز رضایتمندی کرد.