پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۰۲:۰۰Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقتصادی و دارایی»

شادا   ۶ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
سیداحسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی ابوالفضل نجارزاده را به مدت 2 سال به عنوان مدیرعامل بانک ملی ایران منصوب کرد.
نشست هماهنگی ذیحسابان دستگاه های اجرایی استان یزد با حضور مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان، معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان، معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل، ذیحسابان و معاونین ذیحساب برگزار گردید.
رضا جعفری مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان البرز با حضور در محل خانه مطبوعات استان البرز ضمن دیدار با رضا عباس زاده رئیس خانه مطبوعات استان البرز و جمعی از اصحاب رسانه استان گفت: رسانه ها، بازوی قوی و توانمند دستگاه های اجرایی استان البرز برای تحقق اهدافشان هستند.
در آیین تقدیر و تجلیل از دستگاه های برتر و اختتامیه جشنواره فرهنگی ،علمی و پژوهشی فجر تا فجر شورای اقامه نماز استان که در محل سالن اجتماعات استانداری برگزار شد از اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان در حوزه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز تجلیل بعمل آمد.
تیتر برتر   ۹ ساعت پیش   + ۶۶ سایت دیگر  
سفته الکترونیک به عنوان خدمتی جدید از بانک تجارت برای تسهیل فرآیند اعطای تسهیلات غیرحضوری، در مرحله آغازین، در اپلیکیشن باجت این بانک رونمایی شد. تیتربرتر به نقل از روابط عمومی بانک تجارت ...
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی مازندران گفت: طی دو ماه متوالی فروردین و اردیبهشت امسال نرخ تورم استان پایین تر از میانگین کشوری بوده است.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: دولت به شدت از طرح مالیات بر سوداگری حمایت می کند. این طرح باید دهه ها قبل به سرانجام می رسید؛ چراکه در 170 کشور دنیا مالیات بر سوداگری اجرا می شود.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
وزارت امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد: جریان هایی که منافع شان از مالیات بر عایدی سرمایه به خطر می افتد در حال تصویرسازی غلط هستند و تصویری که ارائه می دهند فرسنگ ها با واقعیت فاصله دارد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی با حضور در برنامه گفت و گوی ویژه خبری امشب (سه شنبه 9 خرداد) با موضوع تاثیر اجرای قانون تسهیل صدور مجوز های کسب و کار بر رونق تولید، گفت: سیاست اصلی و بدون تغییر دولت در حوزه اقتصاد ...
وزیر امور اقتصادی و دارایی در حاشیه هفتاد و پنجمین نشست هیئت مقررات زدایی و بهبود محیط کسب و کار از شروع صدور مجوزهای مربوط به کسب و کارهای صیادی و شیلات توسط درگاه ملی مجوزها خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت سال گذشته بیش از 330 بخشنامه گمرکی صادر و ابلاغ شده است. آقای خاندوزی با بیان اینکه صدور بخشنامه های خلق الساعه برای عده ای رانت ایجاد و فعالان اقتصادی را سردرگم می کند افزود دولت تلاش می کند این روند را متوقف کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: طبق آمار های مرکز بهبود محیط کسب و کار، در 9 خرداد امسال 40 درصد تاخیر در صدور مجوز های کسب و کار به 9 درصد کاهش پیدا کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت سیاست اصلی دولت، کاهش هزینه های تولید و سهولت فعالیت های تولیدی اقتصادی و در مقابل پرهزینه کردن فعالیت های غیرمولد و سوداگرانه است.
وزارت اقتصاد اعلام کرد: به نظر می رسد بر خلاف سال گذشته که نرخ تورم به دلیل شوک های تورمی راه صعود را در پیش گرفت، در سال جدید با توجه به تدوین بسته 10 بندی برای مهار تورم و تلاش دولت برای خاموش شدن موتورهای تورم زا نرخ تورم نزولی خواهد بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
شادا : برخلاف تحلیل برخی کارشناسان و رسانه ها، مالیات بر عایدی سرمایه از وجود تورم و افزایش ارزش اسمی دارایی ها بر اثر تورم سرچشمه نمی گیرد بلکه مالیات بر عایدی سرمایه در این طرح، زمانی محاسبه می شود که تورم در آن سرمایه محاسبه و تعدیل شده باشد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: سلامت کارکنان کارآمدی نظام اداری را به شکل واقعی تضمین می کند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۴۸    
درپی اجرای دستورر ییس جمهور به وزیر اقتصاد مبنی بربرگزاری جلسه با اصناف از طریق بسیج، نشست مشترک وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان بسیج اصناف،بازاریان وفعالان اقتصادی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی با اشاره به نقش منابع در بهره وری گفت: مولدسازی یکی از مهم ترین راه های مدیریت منابع است. بخش های دولتی منابعی را در اختیار دارند که نه تنها برایشان سودده نیست بلکه هزینه نگهداری از این منابع هم بسیار گزاف است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: با هدف اجرای قانون جوانی جمعیت پرداخت تسهیلات حمایتی تا سقف 30 هزار میلیارد ریال در یک سال گذشته انجام شده است.
وزیر امور اقتصادی و دارایی دستور داد، کارگروهی مشترک بین نمایندگان اصناف و هیئت مقررات زدایی به منظور طی دوران گذار از ساز و کار پیشین به شیوه جدید صدور مجوز ها از طریق سامانه نوین اصناف ایران تشکیل شود.
شادا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
دکتر ذبیح اله سلمانی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی در ستاد بزرگداشت بیست و چهارمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)، از تحت پوشش قرار گرفتن زائرین و خادمین مراسم ارتحال، به مدت یکماه خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۶    
خبرگزاری میزان - رئیس کل دادگستری همراه با رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری کل استان بوشهر در نشست با نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان، با تبریک دهه مبارک کرامت و میلاد با سعادت امام رضا (ع)، اظهارکرد: نقش و عملکرد اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان بسیار مطلوب و قابل تقدیر است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رضا جعفری مدیر کل امور اقتصادی و دارایی بر آمادگی بانک های استان برای حمایت و حل مشکلات مالی و بانکی شرکت های مستقر در کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی از صدور خودکار مجوز معطل مانده صیادی سازمان شیلات به صورت مستقیم از درگاه ملی مجوز ها خبر داد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گیلان با حضور در برنامه در مسیر پیشرفت ضمن تشریح شعار سال1402درخصوص مهار تورم و رشد تولید، تاکید کرد ، ما در سال جدید برنامه ویژه ای را سرلوحه برنامه های خود قرار داده ایم: نظارت بر جذب حداکثری،کارآ و اثربخش تسهیلات ...
نسیم اردبیل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
نسیم اردبیل- سیزدهمین دوره جشنواره فرهنگی و ورزشی کارکنان وزارت امور اقتصادی و دارایی ( منطقه دو کشوری ) به میزبانی اردبیل برگزار و نفرات منتخب هر رشته ورزشی معرفی شدند
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: براساس مصوبه کمیسیون اجتماعی سهم کارگر و کارفرما در پرداخت حق بیمه کارگران ساختمانی براساس قیمت گذاری زمین توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی تعیین می شود.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۲۳    
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در حال تکمیل سندی فراتر از اسناد فعلی در حوزه مالیات هستیم تا زنجیره مالیاتی کشور از ابتدا تا انتها تکمیل شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۵۲    
در مراسم امروز ظهر؛ با حضور مدیرکل و معاونین بهزیستی و با حکم طاهر شریف پور مدیرکل اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد ، علی قلم فرسا به عنوان ذیحساب جدید بهزیستی استان معرفی و از خدمات مهرداد علمداری ذیحساب سابق این دستگاه قدردانی شد.
ربیع   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، در این آئین هلدینگ پترو پالایش اصفهان نیز به عنوان تنها شرکت برتر در تالار فرآورده های نفتی در فروش محصولات در بورس کالا معرفی شد و با اهداء لوح و تندیس به مدیر بازاریابی و فروش هلدینگ پترو پالایش اصفهان تقدیر به عمل آمد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مطالعات، پایش و بهبود محیط کسب وکار وزارت اقتصاد گفت: در حال 370 هزار مجوز از طریق درگاه مجوز ها صادر شده است ادارات کل امور اقتصادی و دارایی در استان ها کمک کنند تا دستگاه ها در زمینه صدور مجوز ها توجیه شوند
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۸:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اصفهان گفت: اصفهان جزو استان هایی است که در درگاه ملی صدور مجوزها، بیشترین متقاضی را دارد و حدود 40 هزار درخواست توسط متقاضیان اصفهانی در این درگاه به ثبت رسیده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۴۵   + ۶۷ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، سید احسان خاندوزی یکشنبه شب در گفت وگوی خبری اظهار داشت: در سفر امروز هئیت عمانی به ایران، یک توافقنامه جهت تشکیل کمیته مشترک سرمایه گذاری بین ایران و عمان به امضا رسید که بر اساس آن دو کشور طرف هایی را معرفی کردند تا پروژه های سرمایه گذاری ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۰۵   + ۷۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان_ در جریان سفر رسمی آقای "هیثم بن طارق آل سعید" سلطان عمان به جمهوری اسلامی ایران، مقامات دو کشور 4 سند در حوزه همکاری های اقتصادی و سرمایه گذاری، همکاری در مناطق آزاد و همکاری در حوزه انرژی به امضا رساندند. ...
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی با اشاره به احیاء روابط ایران و عربستان گفت: در سال جاری برای جذب سرمایه گذاران خارجی از عربستان، کویت و بحرین و... اقداماتی در دست اجراست و اگر این موضوع به نتیجه برسد، پیش بینی می شود که سرمایه گذاری یک میلیارد دلاری در استان رقم خواهد خورد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل و دبیر جشنواره فرهنگی و ورزشی کارکنان وزارت اموراقتصادی و دارایی ( منطقه دو کشوری )، ترویج فرهنگ ورزش در دستگاه های دولتی را محرکه های روحی و روانی برای کارکنان عنوان کرد و توسعه آن را به عنوان یکی از عوامل بهبود وضعیت خدمات رسانی در دستگاه های دولتی خواند .
در چهارمین جلسه ذیحسابان که به ریاست دکتر قاسمی فرزاد استاندار همدان در محل سالن شهدای استانداری برگزار گردید، پیمانی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان پیرامون مشکلات و انتظارات آنان گفت ...
کتاب گزارش اقتصادی سال 1400 استان فارس با مدیریت و نظارت بابک دائی نماینده وزیر اقتصاد در استان و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس، توسط معاونت اقتصادی این اداره کل تدوین و منتشر گردید.
دنیای بانک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۵۸   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی ، فرشید فرخ نژاد در نشست فعالان اقتصادی و تشکل های بخش خصوصی استان کردستان که با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار شد، ضمن اعلام این مطلب ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان البرز گفت: طی دو ماه اخیر حدود چهار برابر کل سال گذشته ورود سرمایه خارجی به استان البرز داشته ایم.
شادا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سید امیر سیاح در همایش یک روزه آشنایی با راهبردهای جدید سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران که با حضور مدیران کل امور اقتصادی و دارایی استانهای سراسر کشور و معاونین اقتصادی آنها برگزار شد، اظهار داشت: همچنان اشکالات فنی در درگاه های برخی دستگاه ها وجود دارد و باید به سرعت بر طرف شود.
دنیای بانک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بیمه دی ؛ در اختتامیه ی این جشنواره که با حضور رییس کل بیمه مرکزی ، مدیران ارشد صنعت بیمه ، مدیران روابط عمومی شرکت ها و مؤسسات بیمه ای و رییس مرکز ا طلا ع رسانی و روابط عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد ...
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهبود کسب و کار وزارت امور اقتصادی و دارایی از صدور 365 هزار و 70 مجوز کسب و کار در درگاه ملی مجوزها و تسهیل برای صدور مجوزها خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۸:۵۹   + ۴۹ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در گردهمایی رؤسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور که با حضور معاون اول رئیس جمهوری، وزیر امورخارجه و رئیس کل بانک مرکزی برگزار شد، اظهار کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب همه را توجه دادند که در کار تغییر نسبت به نظم پیشین هستیم ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در نامه ای که اخیرا برای رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال کرده، خواستار اعتبارزدایی از اسناد عادی و وکالتی و تصویب طرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول برای توفیق حاکمیت در کنترل بازار سوداگرانه مسکن شده است. اما اصل ماجرا چیست؟ ...
مرور نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۴۷   + ۵۵ سایت دیگر  
دومین همایش تجلیل از برترین های بورس کالای ایران با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار و در بخش نهادهای مالی از بانک ملت قدردانی شد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و هیات همراه در سفر دو روزه خود به استان کردستان در جلسه ای که با حضور نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و نیز استاندار کردستان برگزار شد از عملکرد مثبت بانک ملی ایران در استان تقدیر کرد.
دکتر ذبیح اله سلمانی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی در همایش آشنایی با راهبردهای جدید سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران و شیوه های تامین مالی گفت: رشد تولید، سبب مهار تورم خواهد شد و یکی از راه های رسیدن به رشد تولید، جذب سرمایه گذاری خارجی است.