جمعه ۰۸ بهمنساعت ۱۱:۳۳Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اقتصادی و دارایی»

بازار نیوز   ۴ ساعت پیش    
وزیر امور اقتصادی و دارایی در راستای اجرایی شدن مصوباتی که پیش از این توسط ستاد اقتصادی دولت برای حمایت از صنایع بورسی اتخاذ شده بود، از دو اقدام مهم خبر داد.
سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و سخنگوی اقتصادی دولت فردا سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه تهران است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۶:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: کلید حل مشکل بورس در دست وزیر امور اقتصادی و دارایی است و رییس جمهور هم تاکید کرده است که برای حل این مشکل برنامه داریم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
هشتمین پیش نشست از همایش مسکن؛ پیشران تولید با موضوع ارزیابی الگوهای تامین مالی ساخت مسکن از طریق بازار سرمایه با حضور صاحب نظران در وزارت امور اقتصادی و دارایی برگزار شد.
شادا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
میز ارتباطات مردمی وزارت امور اقتصادی و دارایی استان گیلان با حضور سید عباس حسینی معاون امور بانکی ، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد برپا شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/قم سرپرست اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان قم با اشاره به استقرار سه روزه میز ارتباطات مردمی وزارت اقتصاد در این اداره کل در راستای سفر ریاست جمهوری به این استان، گفت: بیش از 24هزار درخواست مردمی از اقتصاد و دارایی استان قم به صورت حضوری و تماس با سامانه تلفنی 111ثبت شده است.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، سومین جلسه شورای اقامه نماز در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل با حضور مدیر و کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان و مدیرکل و معاونین در این اداره کل برگزار شد. ...
برترین ها / اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۴:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
صدا و سیما: وزیر اقتصاد گفت: دولت دو تصمیم مهم اقتصادی برای ساماندهی به وضعیت بازار سرمایه و حمایت از فعالان اقتصادی گرفته است که به زودی اثرات مثبتی خواهد داشت. ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۲۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
فکرشهر: وزیر امور اقتصادی و دارایی در راستای وعده شب گذشته رئیس جمهوری درباره اعلام راهکارهای برون رفت از مشکلات بورس توسط خاندوزی، جزئیات مصوبات هیات دولت برای حمایت از بورس را اعلام کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۹:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مجمع عمومی سازمان اموال تملیکی با حضور سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی گزارش عملکرد مالی سال گذشته و جاری را مورد بررسی و تصویب قرار داد و اعضای جدید هیات مدیره اموال تملیکی منصوب شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۶:۱۹    
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان گفت: نقش تسهیل کننده گمرک در استفادهٔ بهینه از این موقعیت خدادادی و کسب درآمدهای ارزی و رونق اقتصادی را نشان می دهد.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۴:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در راستای وعده شب گذشته رئیس جمهوری درباره اعلام راهکار های برون رفت از مشکلات بورس توسط خاندوزی، جزئیات مصوبات هیات دولت برای حمایت از بورس را اعلام کرد که بخشی از آن مربوط به سقف گذاری نرخ خوراک و نرخ سوخت می شود.
وزیر امور اقتصادی و دارایی از تعیین سقف پنج و دو هزار تومان به ترتیب برای نرخ خوراک و سوخت صنایع بورسی با هدف حمایت از بازار سرمایه خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۲:۳۳   + ۳۲ سایت دیگر  
ابراهیم رییسی در سیمای جمهوری اسلامی ایران به مشکلات بازار سرمایه اشاره کرده و گفت: وضع امروز بورس از میراث های دولت قبل است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیر کل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی گفت: از سال 1392 تاکنون 29 کشور در این استان سرمایه گذاری کرده اند.
سلام نو / خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۰۸:۴۲   + ۵۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور دیشب (سه شنبه) با حضور در برنامه شبانگاهی شبکه یک سیما در بخشی از سخنان خود با محوریت بازار سرمایه گفت: تیم اقتصادی در حال جمع بندی راه های کارشناسی شده به منظور خروج بازار سرمایه از بحران است.
اقتصاد آنلاین / شبکه خبر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۳:۱۶   + ۴۳ سایت دیگر  
سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در توییتی تاکید کرد که ان شاءالله فردا (چهارشنبه) روز یک شروع دیگر در اجرای مصوبات اقتصادی خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۳:۰۱    
وزیر امور اقتصادی و دارایی نوشت: ان شاء الله فردا (چهارشنبه) روز یک شروع دیگر در اجرای مصوبات اقتصادی خواهد بود.
جلسه بررسی وضعیت زمین منطقه ویژه اقتصادی استان با حضور عباسچیان،مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و مدیران کل دستگاههای اجرایی استان زنجان برگزار شد
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - میز ارتباطات مردمی به منظور پاسخگویی به مسائل و مشکلات اقتصادی مردم ، فعالان اقتصادی و واحدهای تولیدی گیلان طی روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان برپا می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه کمیسیون اقتصادی با بانک های متخلف در پرداخت وام های خرد برخورد می کند، گفت: هیچ بخش نامه ای نه از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی و نه از سوی بانک مرکزی درباره اینکه بانک ها حق دارند که در ماه های پایانی از ارائه تسهیلات به مردم امتناع کنند، نداریم.
اقتصاد آنلاین / طلا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۰:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
محمدعلی تیموری، مدیرعامل سایپا طی حکمی محمد قادری را به عنوان سرپرست مرکز ارتباطات و امور بین الملل گروه خودروسازی سایپا منصوب کرد.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۴    
جلسه کارگروه مولدسازی و فروش اموال غیر منقول دستگاههای اجرایی استان (املاک مازاد دارایی مجوز فروش) با حضور عباس زاده مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان، رحمتی معاون امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی و کلیه مدیران دستگاه های اجرای استان در محل استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۱    
سرپرست اداره کل امور اقتصادی و دارایی با امیر آبادی فراهانی؛ نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
حجت اله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران از اعطای تسهیلات خرد بدون نیاز به ضامن در تمامی شعب این بانک خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۲   + ۳۸ سایت دیگر  
دادستان کل کشور در راستای صیانت از حقوق عامه و حفظ سرمایه های بلند مدت و بین نسلی در نامه ای به وزیر امور اقتصادی و دارایی با اخذ مالیات از صندوق توسعه ملی مخالفت کرد.
شادا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۹:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
در نشست "احمد تقوایی نجیب" رییس مرکز فناوری اطلاعات، امنیت فضای مجازی و اقتصاد هوشمند وزارت امور اقتصادی و دارایی و نمایندگان 18 بانک دولتی و خصوصی فرایندهای سامانه سفته و برات الکترونیکی تبیین شد.
شادا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۹:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
آیت الله سید احمد حسینی خراسانی عضو مجلس خبرگان رهبری و عضو فقهای شورای نگهبان در دیدار با رئیس مرکز عالی دادخواهی مالیاتی و تشخیص صلاحیت حرفه ای وزارت امور اقتصادی و دارایی از عملکرد دکتر خاندوزی در مبارزه با فساد و حمایت از تولید تقدیر کرد.
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ظرف دو هفته آینده جمع بندی کمیته پولی و بانکی کمیسیون اقتصادی با بانک مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی درباره اصلاح قانون بانک مرکزی به اتمام می رسد و تا پایان سال این موضوع در کمیسیون اقتصادی نهایی خواهد شد و از ابتدای سال آینده بررسی شور دوم طرح اصلاح قانون بانک ...
روند بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در روزهای اخیر از تکلیف پرداخت وام های زیر 100 میلیون تومان بدون ضامن به بانک های زیر مجموعه وزارت اقتصاد خبر داده است، حالا باید دید مشمولان این وام ها چه کسانی هستند؟ به نقل از روند بازار به نقل از تجارت نیوز ، چه کسانی می توانند بدون ضامن وام دریافت کنند؟ ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
آیین افتتاحیه همایش ملی ایران و همسایگان، صبح دوشنبه 4 بهمن ماه 1400 با حضور سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی رییس مرکز آینده پژوهی جهان اسلام، احمد وحیدی وزیر کشور و سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امورخارجه برگزار شد ...
افتتاحیه همایش ملی ایران و همسایگان صبح امروز دوشنبه 4 بهمن ماه با حضور سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی رییس مرکز آینده پژوهی جهان اسلام ، احمد وحیدی وزیر کشور و سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امورخارجه برگزار شد.
احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد از آغاز پرداخت وام بدون ضامن در بانک های دولتی خبر داد و همچنین گفت لغو اخذ سود از دیرکرد اقساط وام ها در دستور کار بانک مرکزی قرار گرفت.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: وزیران اقتصاد ایران و روسیه در روسیه ضمن بررسی وضعیت پروژه های مشترک از جمله نحوه استفاده از خط اعتباری 5 میلیارد دلاری روسیه، بر توسعه مناسبات اقتصادی در آینده تأکید کردند ...
دانا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه ائتلاف های بین المللی فرصت خوبی برای مقابله با هژمونی آمریکا ایجاد کرده است، گفت: گشایش روابط اقتصادی ایران با جهان آغاز شده و با نظر به جایگاه سیاست همسایگی این موضوع مورد توجه است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
در شرایط فعلی نمی توان اذعان کرد که بازار سرمایه فارغ از تصمیمات دولت یا حتی مجلس است اما می توان با دستورالعمل های مناسب شرایط را به نفع سهامداران تغییر داد.
وزارت امور اقتصادی و دارایی   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۰:۰۳    
حجت الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اعطای لوحی از خدمات و تلاش های ارزنده مدیرکل امور اقتصادی ودارایی استان کردستان تقدیر کرد.
بانک ملت   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
شرایط و نحوه اعطای تسهیلات به شاغلان در سازمان ها و شرکت های معتبر در بانک ملت از سوی معاون مدیرعامل این بانک اعلام شد. به گزارش روابط عمومی بانک ملت ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۹:۳۱   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش رویداد ایران به نقل از ایسنا، اتاق اصناف ایران طی اطلاعیه ای اعلام کرد که الزام مودیان دارای ثبت نام مالیاتی تا مرحله 44 به تکمیل مراحل 44 و 45 در فرایند صدور گواهی موضوع ماده 186 قانون مالیات های مستقیم فاقد وجاهت قانونی است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۴:۱۸   + ۶۲ سایت دیگر  
عضو شورای عالی کار گفت: قرار شده در جلسه امروز (دوشنبه) کمیته دستمزد، نمایندگان وزارت امور اقتصادی و دارایی اعداد مربوط به سبد معیشت را اعلام کنند.
سلام نو / زندگی آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۰۸:۲۳   + ۴۲ سایت دیگر  
احسان خاندوزی، جزییات پرداخت وام های زیر 100 میلیون تومان بدون ضامن را اعلام کرد.
بانک تجارت برای چندمین سال پیاپی، موفق به دریافت تندیس زرین جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد.
کاشف اسرار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۳:۲۰   + ۹۵ سایت دیگر  
کاشف اسرار-معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد طی گفتگویی با شبکه خبر سیما، چگونگی و نحوه اجرای طرح حذف ضامن از فرایند اخذ تسهیلات خرد تا سقف 100 میلیون تومان برای حقوق بگیران را تشریح کرد. ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۳:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی از آغاز پرداخت بدون ضامن تسهیلات زیر 100 میلیون تومان از سوی بانک های زیرمجموعه این وزارتخانه به افراد حقوق بگیر و مستمری بگیر دارای رتبه اعتباری مناسب خبر داد. ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۹:۲۰   + ۶۷ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک تجارت از اعطای تسهیلات مرابحه در قالب کارت اعتباری تا سقف یک میلیارد ریال بر اساس اعتبارسنجی و بدون ضامن برای تمامی حقوق بگیران از این بانک خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر امور اقتصادی و دارایی شب گذشته، طی توئیتی از ابلاغ بخشنامه این وزارتخانه به منظور حذف ضامن در فرآیند اخذ تسهیلات زیر 100 میلیون تومان توسط بانک های دولتی برای حقوق بگیران خبر داد. ...
اقتصاد آنلاین / رسا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
افراد مشمول دریافت تسهیلات بدون ضامن از سوی معاون امور بانک و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی معرفی شدند.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۵۵    
بانوان شاغل در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد طی مراسمی به مناسبت بزرگداشت سالروز ولادت صدیقه طاهره حضرت زهرا (س) و بزرگداشت مقام و منزلت هفته زن تجلیل شدند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون بانک و بیمه وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت : شاغلین، بازنشستگان دستگاه های اجرایی می توانند، با یک کسر از حقوق ،50 میلیون تومان وام بدون ضامن دریافت کنند.