پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۲:۵۶Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کسب و کار»

کسب و کار نیوز- معاون اداره کل حسابرسی و فنی مالیاتی سازمان امور مالیاتی می گوید سازمان امور مالیاتی محدودیت هایی در مسیر به کارگیری ابزار مالیاتی در حمایت از تولید دارد؛ با چنین موانعی حرف زدن از حمایت از تولید از طریق مالیات ممکن نیست.
کسب و کار نیوز- وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به رشد 22 درصدی تولید غلات (گندم، برنج، جو و ذرت دانه ای) در سال گذشته گفت: نهضت جهادی کاشت سالانه 250 هزار درخت در دستور کار است.
کسب و کار نیوز- رئیس بنیاد مسکن با اشاره به ساخت 11 هزار و 230 واحد با مشارکت شهرداری تهران، گفت: ساخت مسکن در حاشیه شهرهای زاهدان و چابهار در حال انجام است.
کسب و کار نیوز- مدیرعامل اتحادیه تعاونی های فرش دستباف، حذف مصوبه تعهد ارزی از فرش دستباف را خواستار شد و با اشاره به وجود 700 هزار بافنده در کشور گفت: افزایش نرخ ارز و دلار فرصت مغتنمی برای رونق صادرات فرش به کشورهای هدف بود.
کسب و کار نیوز- شرکت های فناوری در سالهای اخیر به پیشران برتر در رشد اقتصادی، ذائقه مصرف کننده و بازارهای مالی تبدیل شده اند.
حیات   ۴ ساعت پیش    
با توجه به محدودیت اینترنت در کشور، بسیاری از فعالان اقتصادی و جوان استارتاپ و فضای مجازی، برای ادامه بقاء کسب و کار خود، ناچار به خروج از کشور شدند که این مهم عامل خروج بخش قابل توجهی سرمایه از کشور شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رکنا : متناسب با برنامه های وزارت صمت باید 32 شرکت خدمات کسب و کار در زمینه زیرساخت ها، سیاست گذاری ها، سرمایه گذاری ها و تسهیل در فعالیت کسب و کارها در استان لرستان شکل بگیرد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۳:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس به نقل از بانک مرکزی، از کل تسهیلات پرداختی، مبلغ 30595.0 هزار میلیارد ریال معادل 83.4 درصد به صاحبان کسب و کار (حقوقی و غیرحقوقی) و 6098.8 هزار میلیارد ریال معادل 16.6 درصد به مصرف کنندگان نهایی (خانوار) تعلق گرفته است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۹:۴۲    
رئیس کمیسیون صنایع و معادن گفت: مهمترین پیشنهاد برای رشد سرمایه گذاری بخش خصوصی، بهبود محیط کسب و کار و کاهش ریسک های اقتصاد کلان از طریق ثبات بخشی به اقتصاد کلان است.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ICTna.ir - اپراتور اینترنت ثابت انگلیسی Openreach بعنوان بازوی عمده فروشی شرکت مخابرات انگلیس (بریتیش تلکام)، اعلام کرد که پهنای باند کامل فیبرنوری اکنون برای 10 میلیون خانه، کسب و کار و خدمات عمومی در سراسر بریتانیا در دسترس قرار گرفته است. ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- یک مقام مسئول از صادرات پرتقال به چین خبر داد و گفت: این محموله در قالب نمونه بوده و برای دریافت مجوزهای بهداشتی و قرنطینه ای، کشف قیمت و بازخوردگیری از مصرف کنندگان به این کشور ارسال شد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- بر اساس اعلام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی: مصرف بنزین در 24 ساعته گذشته به رقم 99 میلیون و 300 هزار لیتر رسیده است که نسبت به سال گذشته افزایش 11.3 درصدی را نشان می دهد.
ایرانسل هدایای خود برای ماه مبارک رمضان 1444 هجری قمری را اعلام کرد. این هدایا، شامل بسته مکالمه 4+40 و بسته مکالمه رایگان سحرگاهی است.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- وزیر اقتصاد با بیان اینکه ایران بر اساس سیاست های منطقه ای آماده نوسازی روابط اقتصادی با عربستان است، گفت: اتفاق نظر ایران و روسیه برای تبدیل ایران به گذرگاه راهبردی اقتصادی به رغم مخالفت آمریکا صورت گرفت.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۵۵   + ۴۰ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رئیس سازمان بورس گفت: پس از آنکه هیئت واگذاری سازمان خصوصی سازی، سبد سهام برای عرضه به جاماندگان را مشخص کرد و فهرست اسامی دریافت کنندگان توسط نهادهای حمایتی اعلام شد، سازمان بورس از طریق شرکت سپرده گذاری مرکزی، عملیات تخصیص سهام را انجام می دهد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- پروژه فیبر نوری از جمله پروژه هایی است که با اهتمام وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به پیشرفت های خوبی دست یافت و شهرها و روستاهای بسیاری در سالی که گذشت تحت پوشش آن قرار گرفتند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون مالیاتی اتاق ایران اعلام کرد بنگاه های غیر رسمی به دلیل شفافیت نداشتن کسب و کار خود، امکان دور زدن مالیاتی بیشتری دارند.
خبر دیشموک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۴۰    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر دیشموک، در جلسه ای با حضور نشان زاده معاون برنامه ریزی و توسعه کسب و کار گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سید محمد موحد نماینده مردم شریف شهرستانهای کهگیلویه بهمئی چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/یزد کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار و مشاور امور اقتصادی استاندار یزد ضمن انتقاد از اشتباهات فاحش در گزارش مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی مربوط به رتبه بندی استان های کشور براساس شاخص امنیت سرمایه گذاری ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۰:۲۵    
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه توسعه کمی و کیفی واحد های نوآور و کسب و کار های دانش بنیان نوپا و بالغ در سال 1402 را یکی از برنامه های اصلی این دانشگاه دانست.
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار راک نیوز، در جلسه ای با حضور نشان زاده معاون برنامه ریزی و توسعه کسب و کار گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سید محمد موحد نماینده مردم شریف شهرستانهای کهگیلویه بهمئی چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی ...
ایران پزشک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت های دانش بنیان یکی از دریچه هایی هستند که به واسطه حمایت از آنها می توان علاوه بر اشتغال زایی برای جوانان و نخبگان، انتظار بهبود فضای کسب و کار و حرکت صنعت به سمت رفع نیازهای کشور و البته صادرات محصولات را داشت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: مهمترین پیشنهاد برای رشد سرمایه گذاری بخش خصوصی، بهبود محیط کسب و کار و کاهش ریسک های اقتصاد کلان از طریق ثبات بخشی به اقتصاد کلان است.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۹:۳۳    
گروه کسب و کار: درگاه پرداخت یکی از ابزارهای اساسی برای افزایش روند فروش در کسب و کارهای آنلاین است. با استفاده از درگاه پرداخت، شما به مشتریان خود امکان پرداخت آسان و سریع را فراهم می کنید، که این می تواند به افزایش اعتماد مشتریان و در نتیجه افزایش فروش شما منجر شود.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۱۵    
“چت جی. پی. تی” در کسب وکار های دیجیتال، مخصوصاً در بخش تبلیغات و فروش آنلاین، شغل های مرتبط با بازاریابی، برنامه نویسی، حسابداری و در هر زمینه ای که به راهنمایی، پشتیبانی و بهبود کارایی نیاز دارند، کاربرد دارد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- سرپرست بانک مسکن با اعلام اینکه 383 هزار متقاضی نهضت ملی مسکن آورده ای واریز نکرده اند، گفت: تاکنون قرارداد 223 هزار و 398 واحد این طرح امضا شده است.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۳۵   + ۷۰ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رئیس کل بانک مرکزی در پیامی با تشکر از مقام معظم رهبری، مهار تورم و حمایت عملی از بخش های مختلف تولید را سیاست قطعی بانک مرکزی در سال 1402 اعلام کرد و گفت: ثبات اقتصادی در دستور کار جدی دولت و شبکه بانکی کشور است.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- در سال جاری تا 23 اسفند ماه امسال 1563 واحد صنعتی غیرفعال در داخل و خارج شهرک ها، احیا شده که بیشترین آن ها در تهران و در بخش صنایع شیمیایی بوده است.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رهبر معظم انقلاب فرمودند: در بخش اقتصاد کارهای خوب و سازندگی هایی انجام گرفته که باید به زندگی و معیشت مردم مرتبط شوند.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۲۰   + ۴۱ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز - مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی از برنامه ریزی برای تکمیل کریدور ساحلی شلمچه-چابهار تا مرداد 1404 و ورود تعداد قابل توجهی هواپیما به کشور خبر داد.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
نقدینه - با تصمیم اتخاذ شده در نشست اعضای هیات مدیره بانک تجارت دکتر مرتضی ترک تبریزی به سمت رییس هیات مدیره این بانک انتخاب شد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، دکتر مرتضی ترک تبریزی رییس جدید هیات مدیره بانک تجارت ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۵    
مشاوران کسب وکار در شرکت های بزرگ و کمپین های جدید به بهبود، رشد و حفظ آن کمک می کنند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
با ظهور برخی پلتفرم های مربوط به شبکه های اجتماعی از نیمه دهه 1390 و رشد تلفن های همراه هوشمند، نقش این پلتفرم ها در ارتقاء بازار کار ایران مشهود شد. انبوه واحد های تولیدی خرد و متوسط، کسب و کار های خانگی، مشاغل خرد خدماتی و واسطه ای بر بستر این شبکه ها گسترش یافتند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن گفت: مهمترین پیشنهاد برای رشد سرمایه گذاری بخش خصوصی، بهبود محیط کسب و کار و کاهش ریسک های اقتصاد کلان از طریق ثبات بخشی به اقتصاد کلان است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۳۵    
فرارو- علیرغم آن که دامنه ارتباطات از طریق اینترنت نسل پنجم هنوز به تمام دنیا نرسیده کسب و کار های بیش تری در حال گفتگو و آماده سازی برای اینترنت نسل ششم سیستم تلفن های همراه هستند ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۸:۱۱    
با توجه به پرسش نگاشته شده درسطرهای بالا می توان پرسش دیگری کرد: ماهیت و شکل حکمرانی در ایران ازکدام جنس بوده است که توانسته در این دهه های تازه پشت سر گذاشته انبوهی از همه تنگناها را یک جا و در یک ظرف بریزد و جامعه ای سرشار از انواع مشکلات روبه روراپدیدار سازد؟ با با توجه به جنس نهادهای حاکمیتی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۱:۰۶    
مردم سمنان در لحظه تحویل سال نو، با استعانت از باری تعالی، سالی خوش، سلامتی و بهروزی، سرنوشتی نیکو و رونق کسب و کار را آرزو کردند.
جماران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
گاهی ممکن است همان لحظه اقدام به خرید محصولات نکنید؛ اما به قدری تصویر در ذهنتان تثبیت می شود که بعدها هنگام خرید، اسم برند مورد نظر پیش از هر چیز به ذهنتان می رسد. همه این ها فقط و فقط به واسطه عکس هایی اتفاق می افتند که به روشی درست و حرفه ای گرفته شده اند ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۲۶    
امروزه تعداد افرادی که در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنند، هر روز بیشتر می شود ولی همه آن ها به اهدافی که تعیین می کنند، نمی رسند و در اکثر مواقع علت آن نداشتن نگاه 360 درجه به کسب و کار مشتریست.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر و منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی(ره) در راستای همکاری های علمی، پژوهشی و آموزشی با رویکرد توسعه فعالیت ها و کسب و کار دانش بنیان تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.
فرمانداری سمیرم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۴۷    
فرماندار شهرستان سمیرم: به هر گردشگر به عنوان یک سفیر نگاه کنید تا رونق صنعت گردشگری پیش از پیش در این شهرستان گسترش پیدا کند که خود باعث اشتغال، رونق کسب و کار و به طبع افزایش رفاهیات مردم را در پی خواهد داشت. اصغر هدایت در بازدید از موزه تاریخی شهر سمیرم گفت: گردشگری [...]
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
این روز ها بازار هوش مصنوعی داغ است و هر روز هنرنمایی تازه ای می کند. توانایی هایی دارد که خیلی کسب و کار ها از جمله ارائه کنندگان آنلاین ویدئو را به چالش کشیده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دبیرخانه هیئت مقررات زدایی در اطلاعیه ای اعلام کرد که صدور مجوزهای کسب و کار تنها از طریق درگاه ملی مجوزها قانونی است.
عصر کاسپین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
عیسی فرهادی رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان به یبان مهمترین اقدامات جهت فعال سازی طرح های راکد و رونق کسب و کار در سالجاری به منظور ایفای نقش ها و مأموریت های جدید در عرصه بین المللی توسط منطقه آزاد انزلی درسال 1402 پرداخت و اظهار داشت ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۴    
صاحبان شرکت برای افزایش سود و توسعه کسب وکار خود از تصمیمات مالی هوشمند استفاده می کنند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۲    
برای راه اندازی هر سازمان به ویژه بنگاه های اقتصادی و تجاری مهم ترین مسئله این است که سازمان به کجا می رود و چگونه به آن هدف خواهد رسید. این مفهوم برنامه ریزی برای کسب و کار است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان دامغان، بهبود کسب وکار هنرمندان و صنعتگران هنرهای سنتی و صنایع دستی را یکی از اولویت های مهم دانست.
نواندیش   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۱۵    
هر زمان که صحبت از کار و تجارت به میان می آید، می دانیم که جایی برای شوخی در مسائل مهم این چنینی وجود ندارد. مسئله به قدری جدی است که تمام تمرکزمان را به کار بگیریم و در نهایت، بهترین تصمیمات را اتخاذ کنیم ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: برنامه های آتی شرکت مخابرات با قدرت بیشتر و با هدف رسیدن به زیست بوم دیجیتال و تحول در کسب وکار ادامه می یابد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
در حالی که کشورهای مختلف در سراسر جهان می کوشند تا با به کارگیری پیشرفته ترین فناوری روز دنیا، حمل و نقل شهری خود را هوشمند و آسان کنند، در ایران یک کسب و کار نو که در همین زمینه و با اهداف مثبت زیست محیطی و تأمین سلامت و رفاه شهروندان تازه پا گرفته بود، بدون هیچ دلیل و توضیحی زمین می خورد.