پنجشنبه ۲۵ شهریورساعت ۱۵:۴۵Sep 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کسب و کار»

تحلیل بازار   ۹ دقیقه پیش    
بهشهر- رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: طرح جدید مجلس، جریان ایجاد کسب و کار را در کشور تغییر می دهد.
روزنامه کسب و کار   ۳۷ دقیقه پیش    
کسب و کار نیوز- در حالی فعالان تولید همواره تاکید دارند که بانک ها به همه وام می دهند جز تولید، که بر اساس جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) در چهار ماهه اول امسال حدود 28 درصد از کل ثبت نام کنندگان دریافت تسهیلات رونق تولید و حدود 47 درصد از ثبت نام کنندگان تسهیلات ...
شبکه ایران کالا   ۴۰ دقیقه پیش    
آقایان رضا تقی پور انوری عضو کمیسیون جهش تولید مجلس، دکتر مصطفی دین محمدی استاد دانشگاه و دکتر سید مصطفی صفاری استاد دانشگاه در گفتگو با برنامه چشم انداز به گفتگو درباره راه های رونق کسب و کار پرداختند.
سرخط   ۱ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گزارش کمیسیون جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی به مجلس شورای اسلامی در مورد طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار در دستور کار جلسه علنی امروز (چهارشنبه 24 شهریور) قرار داشت ...
آقای خبر   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه تمرکز معاونت بازرگانی داخلی بر نظام توزیع و از حلقه تولید تا مصرف خواهد بود، زیان انباشته 80 هزار میلیارد تومانی در دو خودرو سازی بزرگ کشور را نتیجه آمیختگی کسب و کار با حاکمیت دانست. ...
بلاغ مازندران   ۱ ساعت پیش    
رئیس مجلس شورای اسلامی در تشریح طرحی که روز گذشته در مجلس به تصویب رسید، گفت: این طرح به این معنی است که در یک پنجره واحد برای هر شغلی که افراد انتخاب کنند تنها کمتر از یک هفته به نتیجه می رسند و نیاز به پیگیری و دنبال روی هم ندارد.
دانا   ۱ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
قالیباف در تشریح طرحی که روز گذشته در مجلس به تصویب رسید، گفت: این طرح به این معنی است که در یک پنجره واحد برای هر شغلی که افراد انتخاب کنند تنها کمتر از یک هفته به نتیجه می رسند و نیاز به پیگیری و دنبال روی هم ندارد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/قم رویداد مهارت های کودک و نوجوان با هدف توانمندسازی و آشنایی و کسب ویژگی های مورد نیاز برای ورود به عرصه کسب وکارهای نوپا ویژه مددجویان کمیته امداد با همکاری مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی استان قم و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان قم برگزار شد.
بلاغ مازندران   ۱ ساعت پیش    
رئیس مجلس شورای اسلامی در تشریح طرحی که روز گذشته در مجلس به تصویب رسید، گفت: این طرح به این معنی است که در یک پنجره واحد برای هر شغلی که افراد انتخاب کنند تنها کمتر از یک هفته به نتیجه می رسند و نیاز به پیگیری و دنبال روی هم ندارد.
دیار آفتاب   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی امروز برای چهارمین بار ماده 7 قانون اجرایی شدن اصل 44 را برای تسهیل صدور مجوزهای کسب وکار اصلاح کرد. آیا این اصلاح خواهد توانست کار مردم را برای دریافت مجوزی ساده برای راه اندازی یک کسب وکار تسهیل کند؟
کارگر نیوز   ۱ ساعت پیش    
معرفی و خرید مواد شیمیایی تنها چیزی است که یک تولید کننده خوب برای یک فروش فوق العاده به آن نیاز دارد. یک مواد اولیه عالی در کنار یک خط تولید خوب در همراهی با بازاریابی مناسب می تواند برگ برنده کسب و کار شما باشد.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
حسینی با بیان اینکه مهمترین مشکلی که در حوزه وب فارسی وجود دارد فقدان محتوای تخصصی است و رفع این دغدغه هدف استارتاپ ما است، گفت:تولید محتوای هدفمند مهمترین دغدغه صاحبان کسب و کار در فضای مجازی است.
اقتصاد آنلاین   ۲ ساعت پیش    
حذف امضاهای طلایی و بازکردن زنجیر رانت از پای اشتغال و تولید از مهم ترین نتایج طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب وکار است. اما پس از تصویب چگونه بساط انحصار از کسب وکارها برچیده می شود و روند مجوزدهی به چه صورت خواهد بود؟ گزیده ای از گفت وگوی مجتبی توانگر ...
انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری برای سازمان، چالش های خاص خود را دارد؛ زیرا هر کسب وکاری متناسب با نوع فعالیت و نیازهای خاص آن صنعت، به نرم افزاری با قابلیت های متفاوت نیاز دارد و اساسا نمی توان برای تمام کسب وکارها یک نسخه واحد پیچید. ...
صاحب نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نماینده اصفهان پیرامون طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار گفت: اجرای این طرح بدین معنا نیست که دستگاه های ناظر دولت نباید نظارت بکنند و نظارت را از پیشینی به پسینی تبدیل می کند و به جای آنکه بخواهیم همه آنچه که نیاز است را از یک مجوز بخواهیم، مجوز را ساده داده، پس از آن سخت نظارت صورت می گیرد.
محسن زنگنه با اشاره به مکانیسم اخذ مجوزهای کسب و کار مطابق طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار گفت: دولت در این طرح ملزم شده، ظرف 3 روز پس از بارگذاری مدارک در سامانه، شناسه یکتا را به طور مکانیزه در اختیار افراد متقاضی قرار داده و به سرعت روند صدور مجوز را پیگیری کند.
نواندیش   ۳ ساعت پیش    
نواندیش: کاربری بنام علیانی با اشاره به این توییت، در توییتر نوشت: استارت آپ به یک شرکت یا کسب و کار گفته می شود که معمولاً به تازگی و در نتیجهٔ کارآفرینی ایجاد شده است، رشد سریعی دارد، و در جهت تولید راه حلی نوآورانه و دوام پذیر برای رفع یک نیاز در بازار شکل گرفته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: امضا های طلایی برای ورود به یک کسب و کار و محدودیت های سخت از دلایل وضعیت نامناسب کسب و کار در کشور است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
رییس کمیسیون جهش و رونق تولید در مجلس شورای اسلامی طرح تسهیل صدور مجوز های کسب و کار را موجب حل مشکل اشتغال، سرمایه گذاری و افزایش تولید دانست.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/قزوین یک کارآفرین گفت: به تمامی افرادی که در ذهنشان ایده ای در حوزه استارت آپ دارند اما هنوز مردد هستند توصیه می کنم که اگر توان و مهارت دارند کار را شروع کنند سرمایه داشتن یا نداشتن باعث موفقیت و عدم موفقیت نمی شود؛ ایده همیشه ایده می مانند اگر برای اجرایی شدنش قدم برنداریم ...
تجارت امروز   ۳ ساعت پیش    
اگر قصد شروع کسب و کار جدیدی را دارید، پیشنهاد ما واردات کالا از چین می باشد. چین کشوری است که کالاهای خود را در سه کیفیت اصلی تولید می کند. شما می توانید کالاهای چینی را حدود 5 برابر ارزان تر از ایران خریداری کنید.
روزنامه کسب و کار   ۳ ساعت پیش    
کسب و کار نیوز- ضریب جینی که در سال 98 با کاهش نسبت به سال 97 به عدد 0.3992 رسیده بود، در سال 99 بار دیگر از مرز 0.4 عبور کرد. بر این اساس وضعیت توزیع درآمد در سال 99 نسبت به سال 98 در وضعیت نامطلوب تری قرار دارد ...
راه پرداخت   ۳ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به لزوم حل معضل انحصار در کسب وکار سوپراپلیکیشن ها گفت: فراکسیون اقتصاد دانش بنیان باید شرایطی فراهم کند تا تخلفات اپلیکیشن های داخلی قابل پیگیری باشد. ...
اقتصاد 24   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دیروز کلیات طرحی در مجلس تصویب شد که هدف آن کاهش انحصار طلبی و فساد در صدور مجوز کسب و کارهاست.
کسب و کار نیوز- خزانه داری کل کشور از فروش 10 هزار و 246 میلیارد تومان انواع اوراق بهادار دولتی در هفدهمین هفته عرضه این اوراق منتهی به 24 شهریور ماه 1400 خبر داد.
شعار سال   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تصویب کلیات طرح تسهیل صدور مجوز کسب وکارها زمینه مبارزه با فساد اداری و ایجاد فضای رقابتی سالم در مشاغل گوناگون را فراهم کردند.
وزیر صنعت آمیختگی کسب و کار با حاکمیت را دلیل اصلی فساد در دو خودروسازی بزرگ کشور، عنوان کرد. *** ضرورت تغییر ساختار در بخش توسعه تجارت/ تغییر و اصلاح ماموریت های بازرگانی داخلی به گزارش صنایع ، سیدرضا فاطمی امین در جلسه تکریم و معارفه تعدادی از معاونان ومدیران وزارت صنعت، اظهار داشت: ...
خانه ملت   ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید مجلس گفت: حذف مسیر دیوان سالاری و بروکراسی خسته کننده، ثبت قراردادهای تسهیلات بانکی به صورت الکترونیکی و رفع تعارض منافع برخی فعالیت های مرتبط با صدور خدمات قضایی از اهداف اصلی طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار است.
کسب و کار نیوز- بررسی آمار های رسمی منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از تولید 386 هزار و 277 دستگاه خودرو از سوی خودروسازان داخلی از ابتدای امسال تا پایان مرداد ماه است.
کسب و کار نیوز- رجبی مشهدی گفت:25 میلیون از 30 میلیون مشترک برق در کشور در سطح الگو، برق مصرف کرده بودند که بهای برق این تعداد تنها 7 درصد اضافه شده است.
کسب و کار نیوز- در پنجمین روز هفته، خریداران از بازار ارز عقب نشینی کردند. روز چهارشنبه، بیشتر معامله گران تمایل به فروش داشتند و همین موضوع موجب شد که اسکناس آمریکایی 300 تومان از ارزش خود را از دست بدهد. ساعت 3 بعدازظهر روز چهارشنبه، دلار در محدوده 27 هزار و 350 تومان معامله شد.
کسب و کار نیوز- نمایندگان با اصلاحات کمیسیون صنایع و معادن در ماده 4 طرح ساماندهی صنعت خودرو درباره واردات خودرو به منظور تامین نظر شورای نگهبان موافقت کردند.
شبستان   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تقی پور با اشاره به اینکه کسب و کار از مجوز محوری به ثبت محوری رسیده است، گفت: مجوز با ثبت شرکت متفاوت است؛ قوانین ثبت شرکت سر جای خود هست اما طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار ثبت مجوز است.
راه پرداخت   ۵ ساعت پیش    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. علی اکبر رمضانیان درزی / عرضه اولیه در بازار سرمایه امروز جایگاه ویژه ای دارد ...
دانا   ۵ ساعت پیش    
روز گذشته در مجلس شورای اسلامی کلیات طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب وکار به تصویب رسید که بر اساس اظهارات نماینده مردم سبزار مجلس، اجرای این طرح باعث اشتغال زایی یک میلیون و 300 هزار نفر و حذف رانت و امضاهای طلایی در صدور مجوزها می شود.
ارانیکو   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مطالبات صنایع تکمیلی پتروشیمیایی به عنوان گسترد ه ترین صنعت اشتغال زای ایران از دولت جدید، اغلب در تسهیل فضای کسب وکار خلاصه می شود و البته تامین امن و با قیمت رقابتی مواد اولیه شاید برجسته ترین مطالبه فعالان این شاخه از صنعت کشورمان باشد.
دو اتفاق دیروز فضای توییتر فارسی را چند ساعتی از آن خود کرده بود. اتفاق اول مربوط به فراهم شدن امکان واردات خودرو بود و اتفاق دیگر تصویب طرح تسهیل صدور مجوز های کسب وکار بود.
پژوهشگر پارک علم و فناوری دانشگاه تهران موفق به طراحی و توسعه سیستم پرداخت یار جهت توسعه بازار کسب و کار شد.
کبنا نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یکی از بخش های مهم هر کسب و کاری فروش آن است، که اگر بازار فروش پیدا نشود، ناچارا پای دلالان وسط کشیده می شود، در بازدید میدانی مدیر صندوق کارآفرینی امید استان کهگیلویه و بویراحمد از روستای سربیشه که قطب اصلی صنایع دستی استان است ...
خانه ملت   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: با وجود تحریم های خارجی باید روی رفع تحریم های داخلی و بروکراسی های خسته کننده متمرکز شد و با مقررات زدایی و تصویب قوانین تسهیل کننده کسب و کار به دنبال ایجاد رونق تولید در کشور بود.
مستوفیان از راه اندازی تالار گردشگری خراسان شمالی با هدف افزایش تعامل با بخش خصوصی، سرمایه گذاران، صاحبان ایده و کسب وکار در حوزه گردشگری خبر داد.
ارانیکو   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس دیروز با اکثریت قاطع، طرحی تاریخی را به تصویب رساندند که می تواند به دهه ها انحصار پایان دهد و مسیر را برای کسب و کار ها تسهیل کند.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: فقط زمانی که افراد وارد درگاه ملی مجوزها می شوند، مورد سوال قرار می گیرند و اطلاعاتشان درخواست می شود. اتمام مراحل ثبت در پنجره واحد، به منزله دریافت مجوز است.
تحلیل بازار   ۶ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تغییر و اصلاح بخشی ساختارهای وزارت در راستای تحقق اهداف و برنامه های اقتصادی دولت، آمیختگی کسب و کار با حاکمیت را یکی از آفت های سازوکارهای دولتی دانست.
باز خبر   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نماینده وزیر امور اقتصادی و دارایی در استان هرمزگان با بیان اینکه تصویب کلیات طرح صدور برخی از مجوزهای کسب و کار باعث کاهش بسیاری از فسادها، رانت ها، انحصارطلبی و امضاهای طلایی می شود گفت با توجه به شعار سال و مانع زدایی از تولید که یکی از مهمترین اهداف رهنمود های مقام معظم رهبری ست طرح تسهیل صدور ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
قم - ایرنا - معاون آموزشی و فنی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی قم گفت: طرح آموزش های ترویجی و کسب وکار روستایی با همکاری مدیریت ترویج سازمان جهادکشاورزی در مناطق روستایی و محروم استان، اجرا می شود.
قدس آنلاین   ۷ ساعت پیش    
گزارش کمیسیون جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل44 قانون اساسی به مجلس شورای اسلامی درباره طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار در دستور کار جلسه علنی روز گذشته خانه ملت قرار گرفت.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل حقوقی با بیان این که نباید بگذاریم کشور، بهشت تبهکاران یقه سفید اقتصادی شود گفت: نظم عمومی و امنیت اقتصادی آن گاه مستقر می شود که کنش اقتصادی سالم حاشیه امن داشته باشد و فضای کسب و کار در مجرای صحیح خود قرار بگیرد.
تحلیل بازار   ۸ ساعت پیش    
مشهد- کسب وکار برای امرارمعاش، امری واجب است اما وقتی که این امر منتج به ناراحتی و شکوائیه همسایگان و ساکنان یک شهر تبدیل شود آن وقت حکم مشاغل مزاحم را پیدا می کند.
بولتن نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مجلس با تصویب کلیات طرح تسهیل برخی مجوزهای محیط کسب و کار گام بلندی برای حذف انحصار در صدور و اعطای 3 روزه مجوز فعالیت به متقاضیان برداشت