پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۲:۱۰Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کنتور»

باشگاه خبرنگاران   ۳ ساعت پیش    
مدیر حفاظت از منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: در 6 ماهه اول امسال، 840 دستگاه کنتور هوشمند بر روی چاه های استان نصب شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
مدیر اداره آبفا بندرامام خمینی از تعویض بیش از 419 دستگاه کنتور آب معیوب در 3 ماهه دوم امسال در این شهر خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدرعامل آبفا خوزستان گفت: در 6 ماهه ابتدای سال جاری بیش از 6 هزار فقره انشعاب غیرمجاز آب آشامیدنی در شهرها و روستاهای استان شناسایی، تعیین تکلیف و با نصب کنتور تبدیل به انشعاب مجاز شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۲۷    
مدیر حفاظت و بهره برداری از منابع آب شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: در شش ماه ابتدایی سال جاری 840 دستگاه کنتور هوشمند بر روی چاه های استان نصب شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 106 درصدی را نشان می دهد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای هرمزگان از نقش موثر نصب کنتور های چاه های کشاورزی در گذر از فصل تابستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای سمنان گفت: 73 درصد چاه های آب مجاز استان سمنان به کنتور هوشمند مجهز شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیر حفاظت و بهره برداری از منابع آب زیرزمینی شرکت آب منطقه ای استان البرز گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 443 حلقه چاه غیر مجاز در استان مسدود و همچنین پروانه بهره برداری 136 حلقه چاه کشاورزی اصلاح و تعدیل و 139 دستگاه کنتور بر روی چاه های مجاز نصب شده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از دستگیری سارقان سابقه دار با 12 فقره سرقت کنتور آب و 6 فقره سرقت ساختمان های نیمه کاره در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای همدان گفت: دستور قضایی برای قطع برق و پلمب چاه های کشاورزی که همکاری لازم برای نصب کنتور هوشمند را ندارند، گرفته شده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
شهرکرد_ ایرنا_ مدیرکل دفتر اطلاعات و داده های آب کشور و سخنگوی صنعت آب ایران با اشاره به لزوم نصب کنتورهای هوشمند بر روی تمامی چاه های آب ایران گفت: براساس برنامه هفتم توسعه کشور قرار است سالانه 40 هزار کنتور هوشمند بر روی چاه های کشاورزی نصب شود.
روزانه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان از پرداخت تسهیلات برای نصب کنتورهای هوشمند آب بر روی چاه ها کشاورزی خبر داد.به گزارش روزانه نیوز، رضا اخلاص مند گفت: نصب کنتور های هوشمند بر روی چاه های کشاورزی، شرب و صنعت جز تکالیف این شرکت می باشد و باید با اقدامات مختلف، کشاورزان را نسبت [...]
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۷    
رجبی مشهدی گفت:در ابتدای دولت سیزدهم 14 هزار مگاوات ناترازی در تولید برق داشتیم اگر نیروگاهی اضافه نمی شد 15 هزار مگاوات ناترازی داشتیم.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر حفاظت و بهره برداری از منابع آب شرکت آب منطقه ای اصفهان از نصب بیش از1650 کنتور هوشمند بر روی چاه های آب استان در سال جاری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۱:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
از مهر ماه امسال، کنترل برداشت آب از چاه های کشاورزی با استفاده از کنتورهای برق در دستور کار قرار می گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
رشت- مدیرعامل آب و فاضلاب گیلان گفت: برای سازماندهی شبکه توزیع آب شرب بیش از 4 هزار کنتور خراب در استان تعویض شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: 2 سارق و یک مالخر کنتور آب با 67 فقره سرقت در شهرک واوان شناسایی ودستگیر شدند.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۸:۲۵    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان زنجان گفت: همه واحدهای صنعتی، تولیدی، خدمات و کشاورزی الزام به نصب کنتور هوشمند بر سر چاه آب؛ طبق قوانین و مقررات اعلامی از سوی وزارت نیرو شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان گفت: پیگیری نصب کنتور هوشمند روی تمام چاه های آب در استان سمنان به جد در حال انجام است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان ایلام گفت: برای جلوگیری از ادامه روند افت سطح ایستایی مخازن زیرزمینی در سال های گذشته پروژه تغذیه مصنوعی در دو دشت پایلوت مهران و دهلران اجرایی شده است.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع آب شهرستان آران و بیدگل گفت: در سال جاری 23 دستگاه کنتور حجمی هوشمند بر روی چاه های مجاز این شهرستان نصب شد.
کرج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۹:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
حمیدرضا نامداری با اعلام این خبر گفت: این مقدار آب ( 432 متر مکعب در شبانه روز) معادل نیاز آبی 2 هزار نفر در سال است که به شبکه آبرسانی شهر بازگشت. وی ادامه داد: با توجه به فرسودگی بخشی از شبکه آب شهر ماهدشت ، 600 متر اصلاح شبکه و 40 کیلومتر نشت در ماه های اخیر اجرا شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی از تعویض دو هزار و 332 دستگاه کنتورخراب آب شرب خراسان شمالی در پنج ماهه امسال خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۱:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت آب گفت: تحویل حجمی آب و نصب کنتور هوشمند بر روی چاه های کشاورزی به دنبال این است تا میزان برداشت و مصرف آب از محل منابع آب را محاسبه کرده و از برداشت های غیرمجاز این حوزه که حق بهره برداران پایین دست و یا محیط زیست است، جلوگیری کند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع آب شهرستان کوثر در استان اردبیل گفت: در راستای انجام تکالیف مقرر در طرح احیا و تعادل بخشی و به منظور امکان نظارت و کنترل بر میزان برداشت از چاه های مجاز از ابتدای سال جاری 12 حلقه چاه صنعتی در شهرستان کوثر به کنتور هوشمند و حجمی مجهز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
افسر کشیک سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: سرقت کنتور آب، باعث آبگرفتگی و نشست دو منزل مسکونی در شهر قزوین شد.
پایگاه خبری و تحلیلی تیتر قزوین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۸    
افسر کشیک سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین از آبگرفتگی و فرونشست دو منزل مسکونی شهر قزوین در نتیجه سرقت کنتور آب خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - افسر کشیک سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: سرقت کنتور باعث آبگرفتگی و فرونشست 2 باب منزل مسکونی در خیابان راه آهن قزوین شد.
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق خراسان شمالی گفت: امسال نصب و راه اندازی هشت هزار دستگاه کنتور برق در استان هدفگذاری شد که تاکنون سه هزار دستگاه نصب شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سهامی آب منطقه ای یزد گفت: صد درصد چاه های کشاورزی شهرستان اشکذر به کنتور هوشمند مجهز شدند
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع آب شهرستان کوثر گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 12 حلقه چاه صنعتی در این شهرستان به کنتور هوشمند و حجمی مجهز شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۶:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان با بیان اینکه در سال جاری 375 چاه غیرمجاز مسدود شده، 330 مورد نصب کنتور صورت گرفته و 198 چاه فاقد پروانه تعیین تکلیف شده است
برق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مسئول اجرایی تعویض کنتور های مشترکان پرمصرف شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: با توجه به رویکرد مناسب توانیر و شرکت در کنترل پذیری مشترکان و استفاده موثر آن در مدیریت بار نقطه ای، تاکنون 30 درصد از اشتراک های سه فاز و دیماندی در استان کنترل پذیر شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی از تعویض 829 فقره کنتور آب از ابتدای امسال خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۰۳    
ایسنا/همدان مدیر توزیع نیروی برق شهرستان رزن از فروش 800 دستگاه کنتور انشعاب برق سال گذشته در این شهرستان خبر داد.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
4هزار و 876 فقره کنتور آب فرسوده و معیوب از ابتدای سال جاری در استان همدان تعویض شده است. مدیر عامل آب شرکت آب و فاضلاب استان همدان با اشاره به برخی اقدامات انجام شده درباره پیشگیری از هدر رفت منابع آب در سال جاری افزود ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: با نصب 1518 دستگاه کنتور هوشمند در چاههای آب زمینه صرفه جویی و صیانت از 72 میلیون مترمکعب آب مهیا شد.
ایستنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به نسل چهارم صنعت اشاره کرد و وجود یک شبکه پرسرعت و با کیفیت فیبرنوری و نسل پنجم تلفن همراه را برای تحقق آن ضروری دانست. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
به منظور توزیع عادلانه آب و صیانت از آبخوان های کشور، مالکین چاه های کشاورزی به منظور نصب کنتور هوشمند به امور آب شهرستان ها مراجعه کنند. به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۲:۲۲    
سخنگوی صنعت آب کشور: با کمبود آب در سطح معاونین وزارتخانه های جهاد و نیرو درباره بحث کنتور ها، الگوی کشت تحویل حجمی تصمیم گیری می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
یکی از شرکت های دانش بنیان فعال در زیست بوم نوآوری استان چهارمحال بختیاری با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، توانسته به فناوری کنتور های هوشمند آب دست یابد.
استانداری قزوین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۸:۴۷    
همزمان با ششمین روز از هفته دولت، آیین کلنگ زنی احداث 20 هزار متر سالن تولید شرکت کنتور سازی با حضور عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین و تعدادی از مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.
صبح قزوین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۶:۲۵    
استاندار قزوین گفت: بخش عمده ای از مشکلات شرکت کنتور سازی حل شده است و این شرکت در آینده به یکی از ظرفیت های قابل توجه استان تبدیل خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۵:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از تعویض بیش از 4 هزار و 876 کنتور آب از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با ششمین روز از هفته دولت، جشن احیای 92 واحدصنعتی و مراسم کلنگ زنی طرح توسعه کارخانه کنتور سازی، با حضور وزیر ارتباطات در قزوین برگزار شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان در برنامه گفتگوی ویژه خبری صدا و سیمای گلستان گفت: ازابتدای سال تاکنون 630 کنتور هوشمند بر روی چاه های استان نصب شده است که قرار است این عدد تا پایان سال به 2 هزار حلقه برسد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حل مشکلات مدیریت مصرف آب در بخش کشاورزی مثل نصب کنتور و تحویل حجمی از گام های اساسی و مهم در موضوع حکمرانی مطلوب آب است
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۵:۰۲    
غلامرضا بنی اسدی، روزنامه نگار در یادداشتی که در اختیار انصاف نیوز قرار داده است، نوشت: حرف، اگر کنتور هم نداشته باشد – چنان که برخی ها باور کرده اند – اما حساب دارد. حتما هم دارد. به ویژه که ثبت و ضبط می شود و قابل رصد هم هست ...
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، از نصب 79 هزار کنتور هوشمند در استان خبر داد که نسبت به دولت قبل از رشد 3برابری برخوردار بوده است.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۰:۰۹    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی، از نصب 79 هزار کنتور هوشمند در استان خبر داد که نسبت به دولت قبل از رشد 3برابری برخوردار بوده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۰۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: طی سالهای اخیر هشت هزار و 667 کنتور روی چاه های کشاورزی و 2 هزار و 132 کنتور روی سایر چاه ها در استان نصب شده که معادل 96 درصد از چاه های استان است.