شنبه ۰۸ بهمنساعت ۰۹:۲۴Jan 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ضدانقلاب»

مشرق نیوز   ۵۴ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
حجاب حتماً یک ضرورت شرعی خدشه ناپذیر است، اما زنان ضعیف الحجاب هم حتماً در دایره بی دینان و ضدانقلاب نخواهند بود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
کمپین وکالت می دهم با سروصدای زیاد در رسانه های تبلیغاتی ضدانقلاب و به تبع آن ابزار تبلیغاتی غرب آغاز شد و در نتیجه بی توجهی مردم در سکوت با شکست مفتضحانه به پایان رسید ...
کیهان   ۱۰ ساعت پیش    
برخلاف فشارها و تبلیغات تخریبی مخالفان انقلاب برای جلوگیری از فعالیت هنرمندان، روز گذشته یک برنامه هنری دیگر با استقبال مردم مواجه شد. در حالی که رسانه های ضدانقلاب با فضا سازی های سنگین مردم را از حضور در رویدادهای فرهنگی و هنری منع می کنند کنسرت یکی از خوانندگان کشور در پنجشنبه شب گذشته با ...
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۶:۳۶    
در روزهایی که فتنه 1401، مرده است، اپوزیسیون در حال انتخاب رهبر برای خودش است. سیاستی که نه اهمیتی دارند و نه موضوعیتی، اما مهم تر از آن فردی است که برای این کار انتخاب کرده اند. فردی که حداقل های رهبر شدن را ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۱:۲۲    
جوان دانشجوی گیلانی که در حین یک عملیات در منطقه پیرانشهر با اعضای گروهک تروریستی دمکرات کردستان درگیری شدیدی پیدا کرد و از ناحیه کمر مجروح شد و در 23 دی ماه سال 1365در عملیات کربلای 5 در منطقه شلمچه توسط بعثی ها به شهادت رسید.
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۵۷    
ششم بهمن ماه 1360 مصادف است با شورش مسلحانه ی گروهی از افراد ضدانقلاب در آمل با هدف فتنه انگیزی علیه انقلاب نوپای اسلامی. در این روز تاریخی مردم آمل با بصیرت و شجاعتی مثال زدنی به مبارزه با آنها پرداختند.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۱۴    
علامیان در آیین رونمایی از کتاب جنگ شانزده ساله گفت: این کتاب بر اساس روایت سیاف زاده نگاشته شده و روایت محکمی از هشت سال دفاع مقدس، انقلاب در خوزستان و مقابله با تجزیه طلبان خلق عرب و ضدانقلاب است. آن موقع حاج احمد فرمانده عملیات سپاه خوزستان بود. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
برملا شدن دروغ دیگر رسانه های معاند که یک بدهکار فراری را به عنوان معترض در آستانه اعدام جا زده بودند بار دیگر ثابت کرد عناصر ضدانقلاب این روزها تا چه حد دست شان خالی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
آقای علی کریمی فوتبالیست سابقا محبوب کشورمان در صفحه اینستاگرام خود با لفظی بی ادبانه در باره بستن تنگه هرمز اظهارنظر کرده و سپس نوشته است: در دهه 60 هم از این لات بازیهادرآوردید، ناو سهند و سبلان تان را ترکوندند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۰:۰۱    
رفتارسنجی ضدانقلاب در فضای مجازی در دوره اغتشاشات آمارهای جالبی را نشان می دهد. جنگ علیه ایران در پاییز 1401 با پرچم زنان آغاز شد اما آنچه عملاً محلی از اعراب نداشت مسئله زنان بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۵۵    
واقعیت ماجرای دروغ پراکنی رسانه های ضدانقلاب را در مورد اعترافات مجید کاظمی می شنویم.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
فهرست آرزوهای ضدانقلاب که بر زمین ماند.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
متن فراخوان این بود" امروز و فردا بر سر مزار گمنام در بهشت محمدی تجمع می کنیم" قبری که نه تنها گمنام نبود بلکه اصلا مرده ای نداشت.
جهان نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
حسن فیروزی، بدهکار مالی که به کمک رسانه های معاند مخاطبین خود را سرکار گذاشت، در حال فرار از کشور بازداشت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های ضدانقلاب در جدیدترین دروغ پراکنی خود مدعی شدند که اعترافات مجید کاظمی متهم ردیف دوم عملیات تروریستی اصفهان تحت شکنجه بوده است.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۵:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
بازداشت حسن فیروزی در مرزهای جنوبی کشور؛ فردی که رسانه های ضد انقلاب در هفته های گذشته با انتشار تصاویر و فایل صوتی منتسب به او مدعی شده بودند در آستانه اعدام قرار داد و بر اثر شکنجه به کما رفته است، در جنوب کشور و حین فرار از مرزهای آبی دستگیر شد.
598   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
سناریوی ضدانقلاب در ائتلاف سازی و معرفی لیدر برای اغتشاشگران، عمق اختلافات و مضحک بودن سطح اپوزیسیون را به وضوح نشان داد.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
اخیرا خبری منتشر شد مبنی بر اینکه یکی از جوانان کردستانی توسط نیروهای نظامی کشته شده و پیکرش به صورت ناشناس در بهشت محمدی سنندج به خاک سپرده شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۱   + ۸۴ سایت دیگر  
"حسن فیروزی"، فردی که رسانه های ضد انقلاب در هفته های گذشته با انتشار تصاویر و فایل صوتی منتسب به او مدعی شده بودند در آستانه اعدام قرار داد و براثر شکنجه به کما رفته، یک بدهکار مالی است که حین فرار از مرزهای آبی جنوب کشور بازداشت شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
رسانه های ضدانقلاب در جدیدترین دروغ پراکنی خود مدعی شدند اعترافات مجید کاظمی متهم ردیف دوم حادثه تروریستی اصفهان تحت شکنجه بوده است، واقعیت ماجرا را در این ویدیو که برای اولین بار منتشر می شود می شنویم.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۸:۵۳    
احکام متهمان پرونده حادثه تروریستی خانه اصفهان در حالی در آستانه اجرا است که رسانه های معاند در تلاشند با دروغ پردازی و شایعه پراکنی، واقعیت را طور دیگر در اذهان عمومی جای دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۸:۲۶    
در حالی رسانه های ضدانقلاب به جشن های 2500 ساله پهلوی افتخار می کنند، اما در پشت پرده برای از یاد بردن خیانت دیگری است.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۱:۰۱    
اتحاد بی سابقه ضدانقلاب خارج نشین و شبکه داخلی آنها در ایران به بهانه اغتشاشات در تمام ابعاد فعال شد و این عملاً بیانگر تلاش دشمن برای تهدید همه جانبه و تصویرسازی سیاه از آینده برای ملت ایران بود.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
فردی بانام حسن فیروزی برخلاف ادعای رسانه های معاند هیچ گاه توسط قوه قضائیه یا نهادهای امنیتی دستگیر و زندانی نشده است. خبرگزاری میزان – پایگاه خبری مشرق نوشت: این روزها یک نام خاص در رسانه های ضدانقلاب بارها تکرار شده است ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
گروه سیاسی ایران اکونومیست - کمپین من وکالت می دهم که سلطنت طلب ها و طرفداران رضا پهلوی به راه انداخته بودند و امید داشتند که موجب اجماع و اتحاد گروه ها و افراد اپوزیسیون شود، خیلی زود به محل نزاع و درگیری جدیدشان تبدیل شد. ...
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بازی جدید اپوزیسیون موسوم به وکالت به رضا پهلوی، فرزند شاه مخلوع ایران که قرار بود به یک سرگرمی سیاسی تازه ضدانقلاب تبدیل شود، به جنگ واقعی میان آنان تبدیل شد.
صاحب نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
جلسات رسیدگی به پرونده متهمان حادثه تروریستی محله خانه اصفهان که منجر به شهادت 3 نفر از نیروهای مدافع امنیت شده بود در چهار نوبت برگزار شد و به اتهامات متهمان رسیدگی شد ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۹:۴۸    
ادعاهای عجیب و غریب ضدانقلاب همواره سوژه خنده مردم ایران بوده است اما اخیراً یک مورد بسیار ناب رخ داده است که عمق تفکرات مضحک این طیف را به نمایش می گذارد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۵:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
اگرچه شبکه سعودی اینترنشنال تمام تلاش خود را برای ایجاد ائتلاف ظاهری بین افراد سرشناس اپوزیسیون می کند اما واقعیت ضدانقلاب به وضوح بیانگر آن است که آنان حتی توان دستیابی به نقطه مشترک میان خود را ندارند!
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
برنامه جام انقلاب امروز به نقد و بررسی برخی شبهات سیاسی، فرهنگی، تاریخی و اقتصادی مربوط به رژیم پهلوی پرداخت.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۴:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
برنامه جام انقلاب امروز به نقد و بررسی برخی شبهات سیاسی، فرهنگی، تاریخی و اقتصادی مربوط به رژیم پهلوی پرداخت.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: طی 3 ماه اخیر دستگاه های امنیتی و انتظامی بیش از 9 هزار سلاح گرم و سرد را از ضدانقلاب داخل کشور ضبط کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۱۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: طی 3 ماه اخیر دستگاه های امنیتی و انتظامی بیش از 9 هزار سلاح گرم و سرد را از ضدانقلاب داخل کشور ضبط کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۰۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
هنوز عده زیادی سعی دارند با داغ نگه داشتن شایعات بر افکار عمومی تاثیر بگذارند.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۹:۵۳    
پس از آنکه بازیکنان تیم ملی فوتبال، نقشه های ضدانقلاب را در زمین مسابقه ناکام گذاشتند، فشارهای بسیار سنگین از سوی معاندین جمهوری اسلامی ایران علیه آنها آغاز شد.
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۴    
پس از فراخوان سلطنت طلب ها برای وکالت دادن به فرزند شاه مخلوع ایران که با فراخوان علی کریمی آغاز شد، نزاع جریان های ضدانقلاب برای پیشقراولی در حرکت های ضدملی و به دست گرفتن رهبری اپوزیسیون و جلب فاندهای خارجی بالا گرفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
چند هفته است که عصرهای جمعه تیتر اکثر رسانه های ضدانقلاب به سخنان مولوی عبدالحمید، امام جمعه هفتادوپنج ساله اهل سنت زاهدان اختصاص می یابد.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۹:۳۵    
اختلافات میان ضدانقلاب چنان ریشه دار است که هرگز امکان پنهان کردن آنها وجود نداشته و ندارد. فحاشی به فجیع ترین حالت ممکن،چاقوکشی و انواع رفتارهای وحشیانه دیگر، بخش جدایی ناپذیر از درگیری های ضدانقلاب است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ضعیف نشان دادن نقاط قوت کشور مسأله ای است که این روزها رسانه های ضدانقلاب و دنباله روهای آنان در بعضی رسانه های داخلی و اصلاح طلب در پیش گرفته اند.
کیهان   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
دویچه وله: در چالش با سپاه پاسداران اروپا از آمریکا هم ناتوان تر است دویچه وله، پایگاه رسمی دولت آلمان ضمن بررسی چالش های قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست تروریستی نوشت: این اقدام با دشواری های بسیاری مواجه است. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۲۲:۳۶    
برخی حامیان یک دانشجوی سابق بازداشتی از انتشار تصویر او در هیبت زنان گروهک منافقین تعجب کرده اند، اما او پیش از این ها نشان داده بود که یک دانشجوی فتنه تروریستی رجویسم است! ...
حوزه   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۷:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین حسینی همدانی با بیان اینکه چقدر پارلمان اروپا بدبخت شد که باید با لابی ضدانقلاب ها و منافقین و صهیونیست ها علیه ایران مشق شب بنویسد، تصریح کرد: اگر سپاه و اقدامات سردار شهید قاسم سلیمانی رضوان الله علیه نبود، امروز اروپا از عملیات های تروریستی داعش در امان نبود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۰:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
با کاهش دما در مناطق مختلف کشور معاندان سعی کردند با بهره برداری سیاسی از برخی مشکلات به وجود آمده در زمینه گازرسانی در تعدادی از شهرهای کشور رویکرد القای بحران را به جامعه تزریق کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است اگرچه 6 هزار نیروی عراقی جهت تأمین امنیت در مرزهای ایران و ترکیه مستقر شده اند اما باید این استقرار منجر به عدم تردد عناصر کومله، دموکرات و سایر احزاب وابسته و قاچاق سلاح به داخل شود.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بیان کرده که لو رفتن سوالات کنکور ممکن است کار ضد انقلاب باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۹:۳۲    
لُمپَن های ضدانقلاب که مدعی دموکراسی بوده و شعارهایی از جنس آزادی سر می دادند، این روزها هویت اصلی خود را نشان داده است.
حیات   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
بخش زیادی از سرمایه علی کریمی در جریان اغتشاش ها ناشی از فعالیت روبات ها، به ویژه در فضای توئیتر بود. اکنون به نظر می رسد این بازیکن سابق فوتبال پس از ناامیدی از کارآمدی روبات ها، رضا پهلوی را جایگزین آنها کرده است.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
لُمپَن های ضدانقلاب که مدعی دموکراسی بوده و شعار هایی از جنس آزادی سر می دادند، این روز ها هویت اصلی خود را نشان داده و در یک پروژه سلطنت خواهی که مغایر با اصول دموکراسی جهانی است، شازده پهلوی را به حکومت بر مردم ایران منصوب کردند.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۲۹ - ۱۷:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به ادعای لو رفتن سوالات کنکور واکنش نشان داد و در همین رابطه رئیس سازمان سنجش درباره تقلب کنکوری در آذربایجان شرقی توضیحاتی ارائه کرد.