چهارشنبه ۱۰ آذرساعت ۰۳:۰۰Dec 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ضدانقلاب»

ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهیدو امور ایثارگران گفت: شهید بروجردی با چشم پوشی از تعلقات دنیوی در صحنه های مختلف انقلاب وجبهه حق علیه باطل حاضر و خصلت هایی همچون خدامحوری، اخلاق مداری، ساده زیستی، عشق به امام و ولایت، صلابت و قاطعیت در مقابل دشمنان و ضدانقلاب را به یادگار گذاشت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۰۹    
حوزه/ جانشین فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: شهیده فاطمه اسدی تنها به جرم دفاع از کشور و خاکش به دست منافقان و عوامل ضدانقلاب به شهادت رسید و شهادت این بانوی کردستانی چهره پلید و ضدانسانی این گروهک ها را بیش از پیش هویدا ساخت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۶    
سیدعلی موسوی، فعال رسانه ای در توییتر نوشت: در حوادث مخاطب تشنه خبر است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شهر اصفهان با داشتن بالا ترین تعداد شهید در سرانه جمعیتی در کشور، نقش مهمی در انقلاب اسلامی و تثبیت نظام جمهوری اسلامی داشته است که از مبارزه با ضدانقلاب تا دوران دفاع مقدس این نقش بسیار برجسته و تعیین کننده بوده است. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۸:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا: تعدادی اندک و انگشت شمار از ضدانقلاب و منافقان در مخالفت با رفع تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران در فاصله ای دور از هتل کوبرگ شهر وین محل برگزاری دور جدید گفت وگوها میان هیات جمهوری اسلامی ایران و گروه 1+4 ، تجمع کرده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
2 رسانه مطرح ضدانقلاب در 2 روز گذشته 2 شایعه علیه رئیس جمهور و شهید فخری زاده منتشر کردند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان بیانیه ای درباره مسائل مرتبط با بحران آب و مطالبات کشاورزان استان اصفهان صادر کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۹:۲۱    
روایتی مستند از اختلافات ضدانقلاب در ماجرای اصفهان
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۵   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، آیت الله رییسی ظهر امروز در جریان اجلاس اکو پیرامون موضوعات مختلف منطقه ای و جهانی سخنرانی کرد. در این میان برخی رسانه های ضدانقلاب تلاش کردند با تحریف بخش خاصی از سخنرانی رییس جمهور، پازل چند هفته گذشته التهاب آفرینی در کشور تکمیل کنند ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۲:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
ایرنا: مذاکرات هیات ایرانی به سرپرستی معاون سیاسی وزارت امور خارجه با نمایندگان 1+4 برای رفع تحریم های ایران در حالی رسما از روز دوشنبه در وین آغاز می شود که تیم کارشناسی ایران با هدف رفع تحریم ها در بخش های مختلف به وین اعزام شده است. ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۸:۲۰   + ۳۹ سایت دیگر  
کیهان نوشت: اغتشاشات روز جمعه زاینده رود نشان داد که برای ضدانقلاب و رسانه های معاند و اپوزیسیون یک چیز مهم است؛ مذاکرات وین ! وقایع پنج شنبه و جمعه گذشته اراذل اجاره ای در غیاب کشاورزان نشان داد که پیاده نظام های آمریکا در آستانه مذاکرات وین مأموریت یافته اند تا بار دیگر آشوب بکارند و تحریم درو ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کبری آسوپار، فعال رسانه ای در توییتر نوشت: مدل سنتی رضایت گرفتن از اولیای دم، با التماس و عذرخواهی بود. مدل امروزی اما، با طلبکاری از خانواده مقتول، قدیس سازی از قاتل، سیاسی کردن جنایت و استفاده از بازوی رسانه ای ضدانقلاب همراه است ...
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۹    
اقدامات مشکوک خرابکارانه در فضای میدانی و همچنین فراخوان ها برای تجمعات ضدانقلاب نشان دهنده تحرکاتی است که سعی دارد تا انحراف در مسیر مطالبات مردم را پیگیری کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تقسیم کار رسانه ای جریان ضدانقلاب در درگیری های روز گذشته اصفهان حاکی از یک هماهنگی از پیش تعیین شده بود؛ روالی که پیش تر سیاست گذاری آن در دوران ترامپ لو رفته بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه استان ها در پی اتفاقات رخ داده روز گذشته در اصفهان، مردم و کشاورزان با هوشمندی کامل مسیر خود را از افراد فرصت طلب و ضدانقلاب جدا کردند تا دستگاه های امنیتی با اغتشاش گران برخورد قاطع داشته باشند.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۷:۵۹   + ۲۶ سایت دیگر  
گروه بین الملل خبرگزاری فارس- شعار های هنجارشکنانه می دهند یا به اموال عمومی آسیب می زنند تا مطالبات مردم را ضد نظام جلوه دهند، این سناریوی تکرار شونده ضدانقلاب است. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۲:۲۱    
33110065 ساعت 3 تا 6 بعدازظهر سامانه پیام کوتاه 30002323 * از دروغ های بزرگ و شایعاتی که توسط افراد معاند و ضدانقلاب علیه دولت جدید ساخته و منتشر می شود می توان نتیجه گرفت که دولت در انجام وظایف خود موفق عمل کرده و موجب عصبانیت مخالفین و دشمنان شده است. 5340---0902 ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۲۲:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
در آستانه شروع دور جدید مذاکرات رفع تحریمی، دموکرات ها بار دیگر به سیاست همیشگی خود، یعنی آشوب از داخل و تحریم از خارج روی آورده اند تا موضع ایران را تضعیف کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۷:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها امام جمعه اصفهان با بیان اینکه اتفاقات امروز اصفهان کار کشاورزان نیست، گفت: ادامه تجمع فرصت را برای منافقان و ضدانقلاب فرصت فراهم کرد.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
برترین ها: حال و هوای اصفهان امروز جمعه پنج آذر در حالی که بامداد پنجشنبه کشاورزان چادرهای خود را از بستر زاینده رود برچیدند، پس از چندین روز اعتراض آرام، با تلاش برخی افراد دچار التهاب شد. خبرگزاری ایرنا متعلق به دولت، چنین روایتی از اتفاقات امروز اصفهان دارد: ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
یزد- امام جمعه بخش مرکزی یزد گفت: بی قانونی و نظم شکنی چیزی جز خسارت و سوار شدن جریان ضد انقلاب بر این موج ها نصیب ما نخواهد کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
فارس نوشت: امام جمعه اصفهان با بیان اینکه عزیزان ما در جمعه قبل تجمع کردند و همه متوجه کمبود آب شدند، گفت: اما طبیعی است ادامه دادن کار برای منافقان و ضدانقلاب فرصت فراهم می کند و نباید ادامه پیدا می کرد، مشخص است که اتفاقات امروز کار کشاورز نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۳:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
امام جمعه اصفهان با بیان اینکه عزیزان ما در جمعه قبل تجمع کردند و همه متوجه کمبود آب شدند، گفت: اما طبیعی است ادامه دادن کار برای منافقان و ضدانقلاب فرصت فراهم می کند و نباید ادامه پیدا می کرد، مشخص است که اتفاقات امروز کار کشاورز نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
هواداران گروه های معارض کُرد که به عنوان کادر درمانی در بیمارستان سقز بودند؛ بعضی از مجروحینی که به بیمارستان این شهر منتقل می شدند را می کشتند و اجسادشان را در چاله ها و خرابه های اطراف می انداختند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان فضای مجازی بسیج با بیان اینکه ضدانقلاب از این اتفاق خیلی اذیت شد، گفت: به زودی اخباری از تولیدات اینرویداد منتشر می شود که ضدانقلاب را بیشتر اذیت خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف ونهی از منکر کردستان گفت:کسانی که در کردستان انقلاب اسلامی را همراهی می کردند جریان ضدانقلاب در برابر این افراد دست به جنایات و اذیت آنان می زد که در حقیقت شهادت شهیده فاطمه اسدی شاید کوچکترین جنایات آن جنایتکاران باشد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: همه خبرهای تکذیب شده انتصابات فامیلی رو بررسی کردم؛ سرخط همه به چند رسانه اصلاح طلب و BBC رسید؛ واقعا اتحاد اصلاح طلب و ضدانقلاب برای تخریب دولت و گفتن دروغ شاخدار مثال زدنیه! ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - دختر نخستین بانوی شهیده تفحص شده کشور گفت: گروهک های ضدانقلاب در کمال ضعف و بی شرمی مادرم را با دست های بسته به شهادت رساند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۹:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
سرتیم تفحص پیکر مطهر شهیده فاطمه اسدی با روایتی از نحوه تفحص این شهیده کردستانی، گفت: گروهک ضدانقلاب دموکرات دست های این زن را با طناب بسته بودند و به شکل بسیار فجیع بعد از یک ماه شکنجه به شهادت رسانده بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
با شدت گرفتن مشکلات مردمی در پی خشکسالی های اخیر و سوءمدیریت بر منابع آبی، در نتیجه مطالبه گری اجتماعی در ماه های گذشته نیز جدی تر شده است. رسانه های ضدانقلاب ماه ها روی این مسئله تمرکز و برنامه ریزی کرده بودند امروز با هوشیاری و بصیرت مردم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۷:۴۸    
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: روایت است که جهاد یک زن را همسرداری خوب می داند و شهیده فاطمه اسدی که برای آزادی همسرش از دست گروهک های ضدانقلاب جانش را تقدیم کرد مصداق بارز جهاد المرئه یا همان همسرداری خوب است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۷:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس دهم اظهار کرد: دادگاه های مجازی و تخیلی که در انگلیس در مورد حوادث آبان ماه 98 تشکیل شده با حمایت و هدایت صهیونیست ها و فراماسونر ها ایجاد شده است. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۷:۱۶    
رسانه های ضدانقلاب با مقایسه 100 روز اول دولت یازدهم و سیزدهم و برجسته سازی افزایش قیمت محصولات غذایی ، سعی کرده اند تا با القاء یأس و ناامیدی به جامعه، تصویری بی برنامه و ناکارآمد از دولت سیزدهم در افکار عمومی ترسیم کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
دادگاه آبان تریبونال که می توان آن را نمادی از ابتذال دادرسی دانست، درحالی به کار خود پایان داد که اختتامیه آن با حواشی همراه شد و شکاف بین ضد انقلاب را بیش از پیش نمایش داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۳:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها وزیر کشور با طرح این سؤال که چرا باید رژیم صهیونیستی و غربی ها از گروهک های ضدانقلاب به ظاهر طرفدار خلق کرد دفاع کنند، گفت: کسانی امروز خودشان را طرفدار مردم کُرد معرفی می کنند که بیشترین ضربه را به کردستان زده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۸    
گروه استان ها وزیر کشور با طرح این سؤال که چرا باید رژیم صهیونیستی و غربی ها از گروهک های ضدانقلاب به ظاهر طرفدار خلق کرد دفاع کنند، گفت: کسانی امروز خودشان را طرفدار مردم کُرد معرفی می کنند که بیشترین ضربه را به کردستان زده اند.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۹:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ضدانقلاب، فمنیست و کشورهای غربی و بیگانه اضلاع یک مثلث هستند که با شعار دروغین حمایت از زنان همواره سعی در چالش آفرینی در فضای سیاسی اجتماعی می کنند اما ابزار دست این افراد خصوصا فمنیست های ضدانقلاب چیست؟
برترین ها / شهدای ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۷:۲۹   + ۲۲ سایت دیگر  
کیهان نوشت: محمد نوری زاد، محکوم امنیتی چند روز پیش از زندان آزاد و به منزل بازگشت. در فیلم اول، او در حالی که عصا به دست دارد و چند جای پیشانی اش هم قرمز رنگ است، درب منزل را می بندد و رو به دوربین می گوید: سلام عزیزانم... من به پای همسرم و مادرم افتادم و به آنها سپاس گفتم.. ...
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: کتاب علامه ضدانقلاب؟ نگاهی به نسبت علامه طباطبایی با انقلاب و جمهوری اسلامی به زودی توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار می شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
71 نفر از 566 شهیده استان کردستان با بدترین شرایط و شیوه غیرانسانی به دست گروهک های ضدانقلاب به شهادت رسیدند که فرشته باخویشی یکی از این شهدای مظلوم سرزمین مجاهدت های خاموش است که گروهک کومله پس از شهادت نیز گردن او را با سنگ بریدند تا طلا و جواهرات او را به سرقت ببرند.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ،وقایع آبان 1398، یکی از تلخ ترین اتفاقات بعد از انقلاب بود که با اعتراضات مردمی به دلیل بی تدبیری دولت دوازدهم در اجرای سیاست افزایش قیمت بنزین و نحوه اطلاع رسانی درباره آن آغاز شد ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کاربرفضای مجازی در توییتر نوشت: این پلاکارد تودهنی محکمی به ضدانقلاب زده! تجمع مسالمت آمیز کشاورزان شریف اصفهان ثابت کرد آنها هیچ وقت با دشمنان این آب و خاک هم کاسه نمی شوند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۸:۵۱    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: مهمترین برنامه ضدانقلاب این است که بین باور ما و حقیقت انقلاب فاصله ایجاد کند و بسیجی ناب کسی است که نگذارد این حقیقت مخدوش شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با صدور پیامی به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج گفت: بسیج اهرم پیشرفت همه جانبه کشور در پروژه های ناامیدسازی دشمن و ضدانقلاب و دیوار مستحکمی در مقابله با انواع نفوذهای بی امان دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی ایران است.
جنوب نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۹:۵۶    
به گزارش جنوب نیوز، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: آبان هست ولی نه آبان مد نظر ضدانقلاب ها اعتراض هست ولی نه اعتراض مد نظر منافقا اینجا ایرانه و ماییم که تصمیم میگیریم چطور و به چی اعتراض کنیم.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۹:۰۴    
زاینده رود خشک است و آب ندارد. مردم تجمع می کنند و مطالبه دارند. صداوسیما از تجمع گزارش زنده پخش می کند. معاون اول رئیس جمهوری قول پیگیری موضوع و برطرف کردن مشکل را می دهد و وزرای نیرو و جهاد کشاورزی را مامور می کند. وزیر نیرو از مردم #اصفهان عذرخواهی می کند ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: آبان هست ولی نه آبان مد نظر ضدانقلاب ها اعتراض هست ولی نه اعتراض مد نظر منافقا اینجا ایرانه و ماییم که تصمیم میگیریم چطور و به چی اعتراض کنیم. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۲۲:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
تعدادی از مردم نصف جهان از صبح امروز جمعه 28 آبان ماه در بستر خشک زاینده رود حاضر شدند تا از مسئولان بخواهند برای جاری شدنِ دوباره آن چاره ای بیندیشند.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
همه کشاورزان و مردمی که امروز در تجمع شرکت کرده اند، حامی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و تنها خواسته آنها، جریان زایند ه رود است.
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
طی روزهای اخیر پس از به سنگ خوردن تیر دشمن در هک سامانه هوشمند بنزین، فعالیت های تبلیغی گروه ها و رسانه های ضدانقلاب به بهانه پرونده آبان 98 تشدید شده است.